IBM plečia paslaugų sritį

Kaip svarbų žingsnį, IBM vadovybė laiko pasiekimus Zaire, kur vieno bantu kaimo seniūnė Ndeti pasinaudojo IBM firmos modemu, kad suskaldytų kokoso riešutą.


Ndeti, prieš tai 20 minučių beviltiškai bandžiusi perskelti riešutą rankomis, nepaprastai lengvai su juo susidorojo ritmiškai daužydama galingu modemu.

"Be jo nebūčiau išsivertusi", - patvirtino 47-metė Ndeti, jau po kelių minučių berdama prieskonius į tirštą iš riešuto verdamą sriubą. - "IBM indėlis buvo nepaprastas".

Ndeti įsigijo 28.8 V.34 modemą vakar, kai IBM vadovai buvo atvykę į komercinę medžioklę Zairo pietvakariuose. Pietų metu jie kaimelio gyventojams pademonstravo telekonferenciją su Japonijos moksleiviais. Ndeti be dvejonių išsirinko modemą, nes tvirtai tikėjo, kad tai puikus virtuvės rakandas.

Netrukus, Ndeti įveikus riešutą, Pietų Zairo baptistų jungtinis choras, IBM atstovams perkirpus iškilmių juostelę, pratrūko gergdžiančiais balsais šlovinti kaimelio pasirinkimą. IBM atstovai sakė, kad jie niekad neabejojo, kad jų garsioji firma sugebės greitai išspręsti bet kokią iškylančią praktinę problemą.

"Mūsų telekomunikacinės sistemos leidžia žmonėms visame pasaulyje spręsti globalius tinklo klausimus pritaikant juos specifinėms žmonių reikmėms", - kalbėjo IBM marketingo vadovas Herbertas Rosas. - "Kas bebūtumėt, Romos šventikas ar Australijos Didžiųjų Smėlių dykumos aborigenas, - IBM žino, ką jums reikia pasirinkti".

Ndeti aiškino, kad tarp visų nepaprastų modemo galimybių, naudingiausia buvo jo tvirtas plastikinis korpusas, kuris lengvai atlaikė kelių minučių sąveiką su akmeniu: "Aš padėjau riešutą ant akmens ir vožiau per jį su modemu. Modemas nesulūžo, - tai geras modemas".

Ndeti modemas taip patiko, kad ji po to įsigijo ir naujausią IBM kompiuterį su PowerPC 601 procesoriumi, keturgubo greičio CD-ROM įrenginiu ir trimis 16-os bitų "Ethernet" jungtimis. Jos vyras jau pasinaudojo tobula kompiuterine sistema, iš laidų pasidirbęs kilpą antilopėms gaudyti. Monitorius tiko kaip inkaras valčiai. O pelė yra nors ir nepatogus, tačiau labai efektyvus ginklas.

"Tai geras kompiuteris", - sako Ndeti, pjaustinėdama ką tik pagautą antilopę aštria procesoriaus plokštele. - "Aš panaudojau kiekvieną jo dalį. Štai ant klaviatūros netrukus aš ją pakepinsiu".

Po kelių valandų buvo paruoštas ir nuostabus delikatesas - parūkyta antilopės šlaunelė. Tam labai pravertė puikus 200 puslapių vartotojo vadovas.

IBM gerbia Ndeti pasirinkimą: "Mes džiaugiamės, kad bantu žmonės renkasi IBM savuoju biznio partneriu", - sako Viljamas Aleras. - "Žmonės priartėja vieni prie kitų. Mūsų pažangi technologija iš tikrųjų kuria vientisą kaimą. Ir Bantu žmonės yra pastoviai augančios vartotojų bendrijos nariai, pasirinkę IBM sprendžiant savąsias tinklo reikmes".


Taip pat galite paskaityti ne tik tris nesąmonienų dalis:
Šuniškos nesąmonienos
Nesąmonienų II dalis
Nesąmonienų III dalis
bet ir
apie Varpą bet ne OS/2,
aplankyti Juozą pirmą bei antrą kartą
ar paskaitinėti keletą juodojų anekdotų rinkinukų:
pirmą, o taip antrą ir - trečią, o taip naujausią

o gal norite sužinoti,apie Linksmi nutikimai mokslininkams
Programuotojo evoliucija: "Labas, pasauli!",
Kur dingsta pašalinti simboliai?,
Truputį tinkliškos muzikos?,
"Kas būtų, jei..."
Dedukcinis mąstymas
Viena eilute!