Viską žino orakulas: "Kur pradingsta pašalinti simboliai?"

Tai va brangieji, simboliai, paspaudus <--- arba "Del" klavišą keliauja į skirtingas vietas, priklausomai, kas aiškina:

Katalikų cerkvės paaiškinimas

Gerieji simboliai keliauja į dangų, kur džiaugiasi gyvenimu ir be rūpesčių maudosi saulės spinduliuose. It ten daugiau nėra "Del" klavišų, trintukų ar kitokių šalinimo priemonių iš "Infotec" parduotuvės, ir niekas tualete jų nenuleis į kanalizacijos vamzdį (į kurį ištekėjo net Juozo panelė Roza Vida). Dažniausiai gerieji simboliai būna 'A' ir 'I', o kartais ir Q. Atrodo, kad jie jaučia kažkokią kaltę be jokios priežasties.

Nedori simboliai kenčia už savąsias nuodėmes. Aš pasakysiu, koks skirtumas tart dorų ir nepadorių simbolių, šie sudaro nepadorius žodžius: "papai", "seksas", "bešališkumas", "Seimas", "SKAT", "Butkevičius". O taip pat, kurių reikšmė priklauso nuo panaudojimo: "feminizmas", "sargis", "rinkimai", "teisininkas", "mokslas" ir "VDU".

Aišku, paklausite ir būsite teisūs, kodėl simboliai turi atsakyti už žodžius, kuriuos jie sudaro. Tačiau jaučiame, kad šie simboliai turi įgimtą nuodėmę ir yra pasmerkti kurti nepadorius žodžius.

Budistinis aiškinimas

Jei simbolio gyvenimo būdas buvo teisingas, - jo karma yra gera ir, jį pašalinus, jis atgims kaip kitas, aukštesnis simbolis. Tie juokingi simboliai virš skaičių virs skaičiais, skaičiai - raidėmis, mažosios - didžiosiomis, o pačios iškiliausios raidės pavirs 'C' raidėmis. Paklausite, o kodėl 'C'? Kas žino, tačiau tai yra 'C'!

Jei simbolio karma yra netikusi, jis pereina į žemesnį lygį, kol pasiekia patį dugną, - tarpo simbolį.

XX amžiaus ciniškas nihilisto paaiškinimas

Kam tai rūpi? Visi simboliai vienodi, lyg skiedrelės blaškomi milžiniško vandenyno bangų. Nėra reikšmės kur jie, - puslapyje, pašalinti, nepašalinti, pabraukti ar kitokie. Visi jie vienodi. Ir daugiau simbolių turėtų pasišalinti patys.

(Nihilistinius simbolius lengva atpažinti. Jie visada išblyškę ir suvargę, - jie rūko, stumiasi narkotikus ir myžioja pavartėse).

Macintosh vartotojo aiškinimas

Visi simboliai, kurie buvo surinkti naudojant PC, keliaus tiesiai į pragarą. Ir patys PC vartotojai neišvengs pragaro, taip pat.

Stepheno Kingo aiškinimas

kai tik paspaudžiate "Del" klavišą, jūs išlaisvinate mažą monstrą, pasislėpusį už žymeklio. Jis drąsko į gabalus nieko neįtariančius simbolius, geria jų kraują ir surija juos, - su visais kaulais. Cha, cha, cha...

IBM paaiškinimas

Simboliai yra menami. Jie egzistuoja tik ekrane, kai reikia, - vien kaip sąvoka. Taigi jų pašalinimas yra, iš tikrųjų, demistifikacija. Tegul gyvena!

Žaliųjų paaiškinimas

Jūs juos žudote! Ar negirdite, kaip kraupiai jie šaukia priešmirtinėje agonijoje. Kodėl jums, apsivikus sabalų kailiniais, nedaužyti vėzdu mažų ruoniukų, - girdit, kiaulės!!!!!


Turite būti dėkingi orakului už kai kuriuos nuostabius simbolius, pavyzdžiui tokią didelę vokišką 'B', kuri skamba kaip SS. Arba kai kurie juokingi "Thai" arba japoniški hierogrifai, kuriuos šalinti yra tikras malonumas.Taip pat: Apibendrintoji klaidų teorija,
santykiai su kompiuteriu,
Juodieji anekdotai,
Padangų pardavėjas,
Nesąmonienos
Apie kaimynus
Ir kaip be Juozo?

O ar žinote, gyvenimo dėsnius,
"Kas būtų, jei..." bei
kaip IBM plečia paslaugų sritį, o taip pat
kokius penkis kvailus klausimus moterys užduoda vyrams?
Miniatiūros: Tarpplanetinis
Pabaikime dedukciniu mąstymu ir Programuotojo evoliucija: "Labas, pasauli!";
Kalbos pamoka su istoriniais intarpais
Linksmi nutikimai mokslininkams