Šūdo sąvoka

Papildomai skaitykite: Būna, kad apsišikame

Šūdas yra puikus žodis, leidžiantis išreikšti visas mūsų gyvenimo apraiškas. Tai pati plačiausia sąvoka.
Spręskite patys!

Neprietėlius gali turėti sušiktą snukį, o jūs - sušiktą likimą. Namuose turite savo likimo draugę, kurios galvoj vienas šūdas, o vaikai - tikri tešlagalviai. Rūkote šūdą, nusipirkote šūdą, pardavinėjate šūdą, pametėte šūdą ir radote šūdą, liepiate kitiems ėsti šūdą ar dvėsti. Ir šūdas - viską pamiršote.
SPRAGTELI -
ir pamatai,
kaip NEREIKIA šikti!

Galite apsišikti arba apakti, nugyventi šūdiną gyvenimą. Vieni žino, kad aplink juos vienas šūdas, o kitiems nėra skirtumo, tai savas ar svetimas šūdas. Dar kitiems - visur vien šūdauja.

Gatvėse ar namuos įrėpliojate į karvės ar arklio šūdą, šuns šūdą, katės šūdą. Ant galvos šika balandžiai ir varnos. Šūdas būna šviežias ir sudžiūvęs, kietas ir skystas, o kartais - viena tryda. Kartais šikimas praeina sėkmingai, o kartais ir apsišikame ar reikia daryti klizmą. Šikama ir plonom juostytėm, ir storais gabalais, rožinėmis frikadelėmis, marmuro raštais ir mėlynių juoduma.

Kai kurios dienos šaltos kaip šūdas, kitos - šiltos kaip šūdas, o likusios - vien kaip šūdas. Šūdas sukelia džiaugsmą ir liūdesį, atneša laimę ir nesėkmę. Kai kurie šūdai nesmirga, o nemažai yra daiktų, kurie smirda kaip tikras šūdas.

Kai kuri muzika džeržgia kaip perdimas. O reikalus galima atlikti greičiau ar lėčiau nei nusišikt. O šūdo gali būti per daug, per mažai, ar išvis nebūti jokio šūdo. Šūdas būna krūvomis ar pavieniui, kalnai ir upės. Ant šūdo galima užlipti, įlipti, įsirioglinti, įsėsti. Šūdas gali užkristi, uždribti, užtvenkti, apsemti, nuskandinti. Iš jo galima iššokti, nusišluostyti, jį galima peržeglioti, nors dauguma žmonių niekaip jo neatsikrato.

Yra neblogo ir kvailo, beprasmio ir rimto šūdo. Kartais jo reikia kaip vandens ar ugnies. O kartais nenorite jokio šūdo. Galite maišyti šūdą arba iškišti užpakalį pro langą ir šikti ant viso pasaulio. kartais viska, ką paliečiate, virsta šūdu, o kitąkart plaukiate per šūdo vandenyną iš kurio išlipate kvapnus kaip rožiniu Kelno vandeniu pasišlakstęs.

ŠŪDAS! Kaip dedate skersą ant visko pasaulyje - tai bazinė žaliava iš kurios gaminamos plytos naujam pasauliui ("pasaulį seną išardysim, kas būvo šūds - virs viskuo"). Ar tai neįrodo, kad Visata atsirado Didžiojo pirstelėjimo metu kai purptelėjo Didysis Šūdas? Atsiminkite tai kiekvienąkart, kai einate į tualetą ar į krūmus. Ir jei pažinote savo šūdą, - jums nereikia pažinti nieko daugiau!

Pasaulis - nėra vien darbas, susilaikymas - dora, bet žmogus ne vien juoda duona gyvas... Mus laikė uždarę geležiniame narve - bet mes norime išeiti... Tad - eikite!

Keletas anekdotų

Ir palydint ankstesnį tekstą – keletas šios temos anekdotų...

Suaugęs patyręs ryklys moko jauniklį:
- Matau nardytoją?! Priplauki prie jo... Pradžioje apsuki didelį ratą, tada mažesnį... Tada trečią – visai greta, o tada... am, ir prariji!
- Aha, ... ale kam ratus dar sukti?! Juk galima – iškart!
- Taigi taip, tačiau tada ėsi su šūdu...

Veža kaimietis mėšlą per kaimą į vieną iš kiemų. Iškrauna,... šeimininkė, įvertinusi mėšlo kokybę, giria:
- Koks geras tavo mėšlas!
- Šūdo nevežam! – užtikrina kaimietis.

Ateina Knysliukas pas Mikę Pūkuotuką ir klausia:
- Ką čia valgai?
- Medų.
- O kodėl taip smirda?
- Antrąkart valgau...

- Na, kaip vakar sekėsi medžioklėje? – klausia Laimėnas.
- Visiškas šūdas...
- ?
- Taigi, prispyrė reikalas, pritūpiau po krūmu, o iš paskos priėjo lokys ir ėmė mano šūdą ėsti...
- Ir ką?! Kaip nuo jo pasprukai?! Gal nušovei? Ar pabėgai?
- Nee... šikau tol, kol neprisiėdė...

Joja kaubojus per prerija. Staiga pamato – guli krūva sidabro. Nulika nuo žirgo, prieina painti, tik staiga išgirsta balsą:
- Stok, šausiu! O jei prišiksi tiek, kiek čia sidabro, tada galėsi jį paimti.
Na kas čia tokio, pagalvoja kaubojus, prišika, paima sidabrą ir toliau joja. Staiga pamato krūvą aukso. Vėl viskas pasikartoja, tik dabar pajunta kaubojus, kaip kažkas rėkia:
- Prabusk! Tu visas šūde!!!

Galite papildomai paskaityti:
Savaitės anekdotai
Vartologijos mokslas
Šiurpu vyrams ir moterims...
Savaitės anekdotų rinkinys
juodieji anekdotai
Nesąmonienas,
o taip pat sužinoti, Kas per mokslas - pindologija;
ir kad Agurkai yra geriau už vyrus
Nieko naujo tinklų padangėj
Keli požiūriai į šūdą
Ką platina mašalai?
Vartiklis