LiPPA X-byla Nr.4

Tik pakankamai įkalusiems (į gyveniškojo realizmo dualumą)

Alchemijos hermafroditinis ascentas
Brodiagų ir bomžų stereogaminė apmąstis

Taip nebūna, kad nieko nebūna...

O buvo, kad gerbiamiausias psichorealistas P. Vakaris pajuto vertę, kai įprato "[nuo] devynaukščio [...] paleisti čiurkšlę". Niekas nesuprato jo šio akto tikrosios istorinės prasmės, tačiau dabar jau aiškėja, kad tai buvo jo perspėjimas apie mus ištiksiančią recesijos čiurkšlę, nuliesiančia ne tik šlapimo ir fekalijų kvapu, bet ir priversiančia susigūžti į savo vidinio Super-Ego apvalkalėlį.

Ir brodiaga Brodinas mus paskatino surengti ketvirtąjį LiPPA posėdį:

" Prisimindamas nesusireikšminusio vienišiaus spalvingai dinamišką gyvenimą, paįvairintą ilgomis E. Hemingvėjaus asmeninio gyvenimo studijomis, ieškant vienatvės pakaitalų stereogamijoje ar scientologų bažnyčios visaliaudiniuose mokymuose, pamaniau, kad viešas ekskrementų švaistymas neturėtų suteikti pilnatvės pojūčio net ir visiškai nusivylusio tautiečio pažeistai psichikai.
Nuoširdžiai Jūsų
"
Stasys Brodinas 2006 m. sausio 22 d., sekmadienis, 11:45:02 pasisakymas LiPPA X-byloje Nr.1

Į posėdį, kaip garbūs svečiai, neatvyko kviesti pirdologai Sūrskis ir Mauzeris, tad jų vietą užėmė taikiai kanalizacijos kertėmis šmirinėjantys žiurkai. Daugiau dalyvių nebuvo, viskas vyko sparčiai (ne taip, kaip Seimo pirmininko rinkimai) ir visi nutarimai priimti vienbalsiai.

Tiesa, nutarimų nebuvo, puspilnis alaus bambalys greitai nugurgė žemyn, o vėliau į kanalizacijos kertę - ant ten šmirinėjusių žiurkų - įprasmindamas ir atkartodamas tą pirmapradį Haute couture aktą, įžiebusį LiPPA kiltį.

Kaip viršuje, taip po žeme...

Arktūras Volūnas Volinskas,
Plikašiknių papažindžių lyderis ir psichoprisikėlėlis

ARCHYVAI:
Posėdžio Nr.1 protokolas ir forma pasisakymams
Posėdžio Nr.2 protokolas
Posėdžio Nr.3 protokolas
Posėdžio Nr.4 protokolas

Visi forumai
Džonas Sledekas. Ralfas 4F
Pindologijos skiltis
Vartiklis
NSO.LT