LiPPA X-byla Nr.3

Tik pakankamai įkalusiems (į gyveniškojo realizmo dualumą)

Aciklinis metabolizmas
Historigrafinė nuokrypa (visai ne spaudai)

Pagaliau zmegtelėjo trečiasis LiPPA posėdis.

Viskas prasidėjo nuo P.Vakario išreikšto agnostinio dualizmo: aukštai-žemai ("[nuo] devynaukščio […] paleisti čiurkšlę"). A. Vyžūnas įrodį esant ciklinę Visatos virsmo prigimtį – niekas nepasikeičia apačioms pasiekus viršų. Savo vertės pojūtis vėl išreiškiamas čiurkšle. Bet mūsų eksperto liko nepabrėžtas to ciklo nutaukimo galimybė: "nepritapus pasitraukt iš šios ašarų pakalnės". Laimei atskubėjo vaidilutė Birutė ir užlopė vertybių virsmo ciklo spragas.

" Savo vertės paieška tokiomis priemonemis - tai vis šis tas, negu šokti nuo devynaukščio. Griežtas auklėjimas vaikystėje. gali sukelti tokias anomalijas". ".
Birute 2002 m. lapkričio 29 d., penktadienis, 02:30:55 pasisakymas LiPPA X-byloje Nr.1

Tai rodo ją giliai panirus į visų laikų gerbiamiausio psichoproduktologo Žasino Young teorijas. Visų žmogaus poelgių priežasties turime ieškoti jaunystės archifreimuose, kurių ryšliausias būna amžiams įsirėžęs smegenų rievėse.

Tai scenelė su Gintare rugiuose. Tuo metu man buvo 8-9 metai. Jai – panašiai. Buvo šilta liepos diena. Šmirinėjant ant kalniuko prie pirties, "kilo" noras ir ją nusitempiau į rugius. Pargriuvome. "Dariau" tai.

Ką ten darysi?! Nei žinojau, nei galėjau. Bet patirtoji trauma liko visiems laikams.

Ir dabar manoji čiuršlė nuo devynaukščio stogo yra potestas prieš tą neįvykusią čiurkšlę tolimoje vaikystėje – prieš tą mano nepajėgumą. Tai tas jausmas buvimo viršuje, kai nieko neįvyksta apačioje. Tai tegu nors dabar jie suvokia mano galią, mano čiurkšlės skrydį, jos netikėtą prisilietimą prie lūpų – ir amžiams išliekantį skonį.

Atstatęs ciklinimosi skilimą, LiPPA atidėjo įstatų rengimą iki kitos tinkamiausios Mėnulio pilnaties.

Iki to laiko, LiPPA prašo lankytojų išsakyti savo nuomonę šiuose puslapiuose iškeltais klausimais. Pateikite ir savo būties (buities) nuotrupų aprašymus. Bendromis jėgomis mes pabandysime visa tai nagrinėti ir rasti jų įvertinimus ir duoti naudingus patarimus.

Prisiskraidęs psichoproductologas elektas Faksas Alugėris Rolkė,
Orakalbių pažadėtasis kardinolas

Praneškite apie šio skyrio atsiradimą visiems, kurių el.pašto adresus turite - visi kartu mes gydysime Lietuvą.

ARCHYVAI:
Posėdžio Nr.1 protokolas ir forma pasisakymams
Posėdžio Nr.2 protokolas
Posėdžio Nr.3 protokolas
Posėdžio Nr.4 protokolas

Visi forumai
Pindologijos puslapis
Vartiklio naujienos
NSO.LT