Drąsios idėjos

Drąsiai dalinkitės šiame forume savo idėjomis, mintimis, apmąstymais, pasvarstymais... Jūsų minties srautas tebūnie nevaržomas,... tačiau nenukreiptas į oponentus...

Archyvai: archyvas nr.2  |  archyvas nr.1

Papildomas forumas: Politika (alternatyvos)

Nuoroda: Smells like shit
S. Lemas. Robotų psichologija
Idėjos yra visuomenės produktas ir yra beveik neišvengiamos. Tačiau vien idėjos nepakanka. Daugeliui žmonių gali kilti toji mintis. Gal net kokiam 1000. Iš šių, koks 100 pabandys kažką padaryti, o iš jų tik 10 pasieks kažką praktiška. Ir tik vienas ar du iš jų bus Edisono ar Teslos lygio.

          Jūsų vardas: 
Jūsų el.pašto adresas: 

Jūsų žinutė:

           

Lankytojų žinutės

sara 2017 m. rugsėjo 14 d., ketvirtadienis, 13:39:47
Ir muzikytes:
Liam Paine-Strip That Down

sara 2017 m. rugsėjo 13 d., trečiadienis, 13:16:13
Kai susinervuoju kad kas ka padare mintyse mastau-" inpiso" ir nervas praeina. Pagavau kad kiekviena diena nors po karta tenka taip mastyti.:-)))

2017 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis, 00:07:47
Kai kurie seniai i jaunas ziuri,
tai gaslus, seni pleibojai.
Vienas klausimas – ar si mada praeis, gal viskas ir vel sugris i senas vezes - Juk jauna – grazesne (bet tai laikina), vyresne – turi daugiau patirties.

sara 2017 m. rugsėjo 3 d., sekmadienis, 16:01:44
Kiekvienas vyras turi savo trukumus. Neturtingas vyras turi savo trukumus ir turtingas vyras turi savo trukumus.
Tad kuria blogybe rinktis?

2017 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 22:40:32
Barakudoms tik milijonieriai bei turtingesni terūpi. Nežinojau, kad esi vienas iš jų. Teisti ir vertinti yra skirtingi dalykai, be to, gal gavai atsakymą kas iš tikro nutiko ir kurio regis nevertini.

2017 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 21:29:52
Neteisk ir nebūsi teisiamas, o barakudų pasitaiko.

2017 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 11:23:17
Tas perspėjimas vyrams juokingas. Taip galėtų mąstyti ir kitiems viešinti savo mintis žmogus nieko nenutuokiantis apie jausmus. O kai toks mąstymas, tai jokios daugiau nereiktų priežasties palikti tokį patiną, jei būčiau moteris. Ir kaip vyras su tokiu nenorėčiau draugauti ir gaišti laiką kur nors aludėje su tokiu netikša.

sara 2017 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 10:25:44
Is dalies tu teisus. Saunuolis! Bet jos nebutinai buna rujojancios kales, jos gali buti ir frigides. Bet vistiek velnio nestos ir pamestos (net velnias ju nenori iki galo nesti...)

Išduodama savo gyvenima jai atidavusį vyra 2017 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 09:48:54
Moteris parodo kad ji visą gyvenima tebuvo vartotoja-kekšė arba dvasinė prostitutė. O jos galvoje tėra tik vištos smegenys ir pasiutusi velnio vagina tarp kojų. Vyrai saugokitės tokių kalių. Per tokias rujojančias kiaules ir prasideda viso pasaulio intrigos ir nelaimės.

sara(ikse) 2017 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 15:52:50
Cha, cha, cha! Mazai gyvenimo patirties...

2017 m. liepos 27 d., ketvirtadienis, 23:43:06
Jeigu jautiesi laisvas, tuomet ir esi laisvas. Jeigu jautiesi pririštas, tuomet ir esi pririštas

2017 m. liepos 14 d., penktadienis, 22:30:03
Kada paskutinį kartą aktyviai ir turiningai leidote laiką kartu su savo šeima ar draugų būryje? Metas pasinerti į neišdildomus įspūdžius paliekančias pramogas

Poetui 2017 m. liepos 13 d., ketvirtadienis, 12:01:17
Tikrai sutinkame daugybę žmonių, kuriems dažnai liekame visiškai abejingio kitus įsimylime
Dažnai santykiai lieka platoniški, įgauna dvasinę meilės formą...Tačiau tokia meilė skatina reikštis talentams. Didieji genijai (dailininkai, muzikai), įkvėpti tokios meilės, sukūrė garsiausius šedevrus, eilėraščius, parašo knygas. Prisiminkime poetą Petrarką ir jo mūzą-įkvėpėją Laurą, arba Dantę ir Beatričę.
Kaip ir čia esanti poetą J... ir T... kiek elėraščiuose meilės ir skausmo,nuoskaudų neapykantos. Kuomet traukos dėsnis virsto atstūmimo
Galbūt praeitame gyvenime žmonės kažką įskaudino, nevertino meilės. Todėl šiame gyvenime ir tenka patirti tai, ką ankstesniuose patyrė skaudinami meilę. Juk siela, susidurdama su sunkumais tobulėja.
Padarykime šį pasaulį laimingesniu – pripildykime meilės ir laimės į savo gyvenimą.

2017 m. liepos 12 d., trečiadienis, 22:28:15
Sara kur dingai?

Neteisk ir nebūsi teisemas 2017 m. liepos 12 d., trečiadienis, 19:37:10
Yra taisyklės, kurios teisingos yra mums. Kitas žmogus turi savo „gerai-blogai“ rinkinuką
Mes smerkiame žmogų už tai, kad jis šįryt suklupo, bet nežinome, kokius smūgius jam teko iškentėti vakar. Smerkiame moterį suviliojo vyrą , bet nematome akmenuko jos bate. Šaipomės iš baimės žmonių akyse, bet nė nenutuokiame, kiek akmenų į juos buvo mesta, kiek strėlių jie išvengė.
Kažkas jums atrodo pernelyg triukšmingas? Gal žmogus bijo, kad ir šį kartą jo niekas nepaisys. Pernelyg drovus? Gal baiminasi dar kartą suklysti. Kažkas per lėtas? Gal paskutinį kart skubėdamas parkrito. Jūs to nežinote. Šių žmonių teisėju gali būti tas, kas matė vakarykščius jų žingsnius.
Mes nieko nežinome ne tik apie jų praeitį, bet taip pat ir apie rytdieną. Argi drįsime vertinti knygą, kol dar neparašyti visi jos skyriai? Ar turime teisę paskelbti nuosprendį paveikslui, kol teptukas dar dailininko rankose? Kaip jūs galite „nurašyti" sielą, kol Dievo darbas dar nebaigtas? „Tas, kuris jumyse pradėjo šį gerą darbą, jį ir užbaigs iki Kristaus Jėzaus dienos" (Laiškas filipiečiams1:6).
---------------------
Kokiu teismu teisiate, tokiu ir patys būsite teisiami (Evangelija pagal Matą 7:2).
(Max Lucado „Malonė šiai akimirkai")

tęsinys 2017 m. liepos 12 d., trečiadienis, 19:16:17
moteriai su laiku gali prabusti jos savigarba, kuri pasakys, jog kažkur kitoje vietoje yra geresnis vyras ir, svarbiausia, jaunesnis. Ankstesnį gyvenimo palydovą ji jau privedė prie savotiškos kulminacijos, o siekti naujos viršūnės ji nebegali – arba jai toji viršūnė atrodo nereikalinga, arba ji netiki, kad jos vyras – dėl savo amžiaus – galėtų ją įveikti. Suprantama, kad su šiuo vyru moteriai jau neįdomu, ji panorės susirasti kitą, kurį galėtų skatinti siekti aukštumų. Būtent dėl šios priežasties skyrybų tokiais atvejais dažniausiai pareikalauja moterys

2017 m. liepos 12 d., trečiadienis, 19:15:45
Kaip žinia, energija visada teka iš ten, kur jos daugiau, į ten, kur jos trūksta. Ir jeigu vyrui + metai, o moteriai minusi-eji, tai ji turės daugiau energijos ir nuolat ja maitins savo vyrą. Grubiai tariant, tokiu atveju pagyvenęs vyras gyvena kaip parazitas savo žmonos sąskaita.
Vyras, pasinaudodamas vyresniojo teisėmis, diktuoja moteriai savo gyvenimo taisykles, savo filosofiją. Jei vyrui per penkiasdešimt, jis daugiau nebeplanuoja savo gyvenime jokių sukrėtimų, siekia stabilumo, šeimos gerovės ir materialaus apsirūpinimo.
Moteriai, kuri jaunesnė už jį penkeriais ar daugiau metų, prasideda pats žydėjimas – tiek fiziologine, tiek ir profesine prasme. Jai ką tik prasidėjo savęs realizavimo periodas: vaikai paaugę ar visai suaugę, jiems nebereikia skirti tiek jėgų ir dėmesio kaip anksčiau, kitų gimdyti ji nebeketina, todėl pagaliau gali atsiduoti darbui. Tai puikus laikotarpis, kai ir kūnas, ir smegenys dar pajėgios Moteris, kurios vyras vyresnis už ją, subręsta ir pasensta greičiau už savo bendraamžes, ištekėjusias už vienmečių.moteris nusprendžia, jog šitas vyras jai daugiau nereikalingas. Jis savo vaidmenį suvaidino: vaikai pagimdyti ir užauginti, materiali gerovė sukurta. Ir vyras, kadaise buvęs mylimu žmogumi, gyvenimo palydovu ir patikimu petimi, pavirsta našta. Ką daro moteris? Suvokusi, kad vyras jai nebėra naudingas, ji paprasčiausiai.. užkerta energijos srautą, kuriuo „maitinosi“ vyras. Mažiausia pasekmė vyrui – jis pradeda kankintis iš ilgesio ar pavydo, didžiausia – gali susirgti ir numirti.

nors tai laikina 2017 m. liepos 12 d., trečiadienis, 18:22:27
O jaunesnius draugus pasirenka aktyvios, gyvenimu besidžiaugiančios, turtingos, nepriklausomos moterys, perkopusios geroką dešimtį, bet širdyje išlikusios jaunesnės už savo amžiaus vyrus. Jas žavi jaunų partnerių lankstumas ir spontaniškumas. Užmezgusios nuoširdžius santykius tokios moterys tiesiog „pražysta“ ir atjaunėja.Dėja ar tai ilgam?:(

Kai kurios mintys. 2017 m. liepos 12 d., trečiadienis, 18:06:57
labai jau mazai poru statistiskai gerai gyvena praejus kokiai 10 metu su amziaus skirtumu, na bet GAL buna isimtis ir kam pavyks.(???)?Taciau pagal mano zinoma gimines situacija anaiptol gerybiu Metu skirtumas nesimato jau po 3 bendro gyvenimo metu.Pykstasi skaudina vienas kita, jo pastovus pavydo priepuoliai, aisku del amziaus, o dar tas pastovus jo galvojimas, kas bus po dar keliu metu, kai jis susirauksles, o zmona bus paciame zydejime.Moteris visuomet issilaiko geriau nei vyrai. Kazkur skaiciau, kad tuomet vyras turi zinoti laika kada jam numirti(skamba ziauriai, bet tai tiesa)Kitaip kelias i globos namus
Tad merginos geriausiai pamasaus amziaus,nei tu pavydesi, nei taves pavydes. :) Linkiu teisingai pasirinkti ir paklausyti sirdies ir proto,ne tik mamonos ar vienatves balso (su senuku irgi busit vienisos, uzdarytos narve, prakeiktos jo vaiku)
Geriausiai ieskokite bendraamziu, pataria ir kai kurie psichologai, astrologai ir tarologai Jausites saugios.

2017 m. liepos 12 d., trečiadienis, 17:11:15
Kai kuris teorijos teigia, kad sutuoktinių tarpusavio santykius lemia jų amžiaus skirtumas.
Sutuoktiniai vienmečiai. Tokia sąjunga puiki – bus ne vienas vaikas, gerai sutvarkyta buitis ,panašus požiūris į gyvenimą , vienodi poreikiai rami senatvė, ilgiausiai trunkantys santykiai
Amžiaus skirtumas – metai. Puikūs santykiai. Sutuoktiniai padeda vienas kitam spręsti kasdienes problemas
2 metai. Pradžioje romantikų sąjunga. Pirmiausia vienas kitą tiesiog dievina,po to išduoda .Vėliau santykiai atšąla. Galimos netgi skyrybos
3 metai. Labai daug emocijų,ginčų Santuoka neiširs, jeigu moteris nekvaršina galvos dėl smulkmenų arba vyras yra flegmatikas.
4-6 metai. Situacija panaši kaip ir tų, tarp kurių amžiaus skirtumas – treji metai. Šeimoje netrūks ginčų.išdavysčių Tačiau talentingiems žmonėms tai gali išeiti.
12 metų. amžiaus skirtumas, besidalijantis iš keturių – palankus, o iš trijų – nepalankus. Skaičiui 12 tinka abu apibūdinimai. Tad bus pradžioje vienam gerai, kitam blogai. Viską lemia tai, kiek abu sutuoktiniai linkę nusileisti. Santykiai gana įtempti, Nors partneriai ne visuomet yra nuoširdūs, skirtis jie nenori, aišku dėl turto .

Pasaka 3 dalis 2017 m. birželio 13 d., antradienis, 16:21:04
Daugiaaukštis miesto ligoninės pastatas atrodė nejaukiai. Ant daugelio langų nebuvo užuolaidų ir per juos kiaurai matėsi vienodai nudažytos sienos, ir lubos, ir lemputės be plafonų. Liūdesys pasuko prie kraštinio trečiojo aukšto lango.
– Čia guli mano naujas pažįstamas, – paaiškino jis.- Jis visuomet buvo didelis gyvenimo mylėtojas. Bet prieš kelias dienas paslydo ir susilaužė koją. Pažiūrėk, ar taip jau džiaugsminga jam dabar?
Palatoje, į kurią žiūrėjo Liūdesys ir Džiaugsmas, stovėjo penkios lovos, bet užimtos buvo tik dvi. Vienoje gulėjo žmogus su didžiule balta gipsine koja. Prieš jį sėdėjo ligonis sugipsuota, krūtinės lygyje sulenkta ranka, lyg jos šeimininkas norėjo nuo kažko apsiginti.
– O cho, cho, – atsiduso sėdintis. – Na ir gyvenimas! Aš jau dvi savaites čia tūnau, o ranka vis dar maudžia. O ir nuobodybė! Jūs labai nepergyvenkite, kad čia pakliuvote, – nusprendė jis padrąsinti kaimyną. – Bet kam taip gali atsitikti.
– Ką jūs, ką jūs, drauge mano! – šypsodamasis šūktelėjo gulintysis.- Aš netgi džiaugiuosi tokia permaina savo gyvenime!
Pastebėjęs, kad kaimyno akys iš nustebimo net suapvalėjo, gyvenimo mylėtojas garsiai nusijuokė.
– Pats pagalvokite, – tęsė jis, – aš taip įsisukau į kasdienybės šurmulį, kad man niekam nelikdavo laiko. O dabar aš turiu gausybę laisvo laiko: yra apie ką pagalvoti, paskaityti mėgstamas knygas, parašyti draugams ir kolegoms laiškus. O rytoj žmona atneš mums šaškes ir šachmatus, ir mes čia surengsim grandiozinį turnyrą!
Kalbančiojo akys taip spindėjo nedirbtinu džiaugsmu, kad net jo kaimynas nusišypsojo.
– Vis tik keista, – patraukė pečiais kaimynas, – jūsų pasiklausius, liga – tai palaima. O jūsų žmona irgi taip galvoja? – abejodamas paklausė jis.
– Žmona sako, kad liga atveria akis ir širdį, – atsakė gyvenimo mylėtojas.
Abu nutilo. Vienas svarstė nesuprantamus žodžius, o kitas, minutėlei nugrimzdęs į prisiminimus, vėl prašneko:
– Kai pernai žmona pakliuvo į ligoninę, būtent jos sirgimo dienomis aš supratau, kaip stipriai ją myliu. Ir nors plėšiausi tarp ligoninės, namų ir darbo, aš jaučiausi toks laimingas!
– Liūdesys už lango sunkiai atsiduso, o Džiaugsmas linksmai nusijuokė.
– Atlikim dar vieną bandymą, – pasiūlė Džiaugsmas, pamatęs, kaip nusiminė Liūdesys.
Jie aukštai skrido virš snaudžiančio miesto. Jo apšviestos gatvės tapo tylios, žmonių beveik nebuvo. Šmėkštelėjo paskutiniai daugiaaukščiai namai, už kurių iš karto spietėsi maži mediniai namukai, kurie žiūrint iš viršaus panašėjo į žaislinį miestą.
Jie nusileido vienoje gatvelių ir įėjo į tvarkingą rąstinį namelį, kurio langelyje silpnai žybsėjo naktinės lempelės oranžinė šviesa.
Viduje buvo labai tylu. Lovoje, užmerktomis akimis, gulėjo žilas senelis. Jo veidas buvo ramus ir iškilmingas. Bet štai jo vokai sukrutėjo, akys atsimerkė ir, pamačiusios keistus svečius, prisipildė džiaugsmo.

sara 2017 m. gegužės 29 d., pirmadienis, 09:18:00
Miegas neima prisivalgius. Nesuprantu apie ka tu sneki. Arba tiesiog isgerk kavos.

2017 m. gegužės 27 d., šeštadienis, 20:29:22
Rasa, ką daryti, kai prisivalgius ima miegas?

sara 2017 m. gegužės 19 d., penktadienis, 10:34:38
Kad suliekneti, ryte reikia prisivalgyti, galima ir saldainiu, per pietus siaip sau pavalgyti, o vakare tik pasuku jogurto stikline ir viskas. Ir jokiu uzkandziavimu. Kai nevalgai galima gerti tik vandens (jokiu arbateliu).

2017 m. balandžio 21 d., penktadienis, 20:20:16
Mylu mylu glust,
Prie širdelės glust.

sara 2017 m. balandžio 9 d., sekmadienis, 15:55:28
As cia.

2017 m. balandžio 8 d., šeštadienis, 23:32:08
kur tu sara?

2017 m. kovo 11 d., šeštadienis, 18:34:39
bet taip yra:) keistos mintys bet įdomios.

sara 2017 m. kovo 11 d., šeštadienis, 17:17:26
Oi, aciu!

2017 m. kovo 6 d., pirmadienis, 21:05:34
sara tu jautri asmenybė ir savotiškai protinga.

sara 2017 m. kovo 4 d., šeštadienis, 17:19:24
Teisybe akis drasko.

sara 2017 m. kovo 4 d., šeštadienis, 15:27:52
Labai faina daina, Drugio efektas. Bet dar neverkiu.:-)))

sara 2017 m. kovo 4 d., šeštadienis, 15:23:04
Man patinka religines temos, mistika ir pasaulio pabaiga. Uztenka kai dainoje yra vient mistika. Drugio negalejau perziureti, nesuveike. Gal veliau.

2017 m. kovo 2 d., ketvirtadienis, 18:17:21
Mad Money - Drugio efektas

2017 m. kovo 2 d., ketvirtadienis, 18:04:10
Victoria & Martin Lu - Nauja Pradžia

sara 2017 m. kovo 1 d., trečiadienis, 15:29:14
The Weeknd-Party Monster

2017 m. vasario 26 d., sekmadienis, 20:54:08
Mikse, atradai puikų (be pašaipos) pasaulyje pripažintą valgymo būdą, aš ir taip stengiuosi maitintis.

2017 m. vasario 18 d., šeštadienis, 19:24:24
sėkmės auginant sūnų.

viena sekunde ( ikse) 2017 m. sausio 22 d., sekmadienis, 09:53:13
Tai jo...

2017 m. sausio 22 d., sekmadienis, 00:03:13
maziems vaikams taip buna.

viena sekunde 2017 m. sausio 19 d., ketvirtadienis, 08:40:13
Anksciau buvo labai nesveikas, dažnai sirgdavo, o dabar lyg ir sveikas.

2017 m. sausio 17 d., antradienis, 19:07:39
svarbu sveikas

viena sekunde (ikse) 2017 m. sausio 13 d., penktadienis, 14:41:26
Koks skirtumas kiek jam metu. Auga. Ir dar ilgai augs.

2017 m. sausio 7 d., šeštadienis, 16:42:15
kiek sūnui metų?

ikse 2017 m. sausio 5 d., ketvirtadienis, 10:13:19
Ačiū! Tau irgi daug sveikatos.

2017 m. sausio 1 d., sekmadienis, 19:25:29
visiems sekmes.

iksei 2016 m. gruodžio 31 d., šeštadienis, 20:33:44
Ikse ir tave - ir sielos ramybes, meiles sunui, mazai piktzoliu ir kad darzoves lig dangaus augtu...

ikse 2016 m. gruodžio 31 d., šeštadienis, 19:03:50
Su Naujais, visus!!!

ikse 2016 m. lapkričio 15 d., antradienis, 16:31:25
O man labai grazus mano sunus. O ispanai tai siaip sau.

2016 m. lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:40:01
o tau kaip?

ikse 2016 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 12:28:01
Buvau ispanijoj. Mano sunus sako, kad labai grazus ispanai.

2016 m. lapkričio 11 d., penktadienis, 17:05:45
Martyno vardadienis yra švenčiamas 11.11 dieną.Šv. Martynas yra orų ir likimo pranašas
Martyno dienos orai paprastai būna priešingi Kalėdų orams. Todėl sakoma: „Jei per Martyną žąsis ant ledo, per Kalėdas – ant vandens, ir atvirkščiai

atėjau lyg 2016 m. lapkričio 6 d., sekmadienis, 21:14:46
baltai žydintis dilgėlė

Patys geriausi vyrai Europoje 2016 m. lapkričio 6 d., sekmadienis, 16:50:51
Yra Ispanai arba Italai... Tik labai pavydūs,o Ispanai dar ir paranojiški...

ikse 2016 m. spalio 30 d., sekmadienis, 10:29:55
Jau radau savo valgymo metoda. Ogi pavalgyti du kartus, o vakare nevalgyti, tada svoris bent neauga.

2016 m. spalio 27 d., ketvirtadienis, 16:10:31
valgyk viską kas 4 val ir po nedaug, tokį kiekį kuris telpa ant delno,
sriubos 150 g kita karta mėsos su daržovėmis, porcija nedidesne kaip delnas.

ikse 2016 m. spalio 26 d., trečiadienis, 15:57:20
Nu siandien trecia valanda pirma kart pavalgiau. Matyt ir paskutini kart siandien.

2016 m. spalio 25 d., antradienis, 20:16:41
Laikausi 3 skirtingų dietų :)
Vistiek alkana :)

ikse 2016 m. spalio 25 d., antradienis, 16:55:08
O as ismokau nuolat jaustis alkana - vadinasi nepersivalgiau.

2016 m. spalio 24 d., pirmadienis, 23:27:12
valgyk viską
su saiku
ir bus viskas
labai šaunu

ikse 2016 m. spalio 23 d., sekmadienis, 15:25:05
Kazkaip salta pasidare kai maziau valgau.

ikse 2016 m. spalio 23 d., sekmadienis, 11:21:39
Noriu valgyt istisai,
Bet negalima tikrai!

2016 m. spalio 23 d., sekmadienis, 09:55:00
Valgyti galima, bet nepatartina...

ikse 2016 m. spalio 23 d., sekmadienis, 09:17:39
Noriu valgyti, bet negalima, vo taip!

2016 m. spalio 21 d., penktadienis, 20:34:50
dabar lietaus daug,
net ir poilsio per daug.
Depresija gali aplankyt.

2016 m. spalio 10 d., pirmadienis, 13:29:56
per lietų galima pailseti

ikse 2016 m. spalio 9 d., sekmadienis, 08:52:16
Grazi gamta, lyja nuostabiai. Tik per lietu neiseina dirbti.

ikse 2016 m. spalio 8 d., šeštadienis, 10:28:15
Taip, taip...

2016 m. spalio 7 d., penktadienis, 23:29:58
ir lietuje yra grožio.

ikse 2016 m. spalio 7 d., penktadienis, 07:32:18
Dabar nelabai matosi ta saule, daug debesu ir truputi krapnoja.

2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 23:52:07
išeik ryte į kiemą, pasisveikink su saule.

ikse 2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 19:16:58
Acha... Aciu kad pasakei, pagalvosiu apie tai.

2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 18:50:47
nuo tavęs daug kas priklauso.

ikse 2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 18:42:48
Tik nesildo...

2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 18:14:24
bet gyvenimas gražus,pažiūrėk į dangų,medžius,.gėles

ikse 2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 17:26:31
Suprantu tave.

2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 16:51:00
Visko buvo gyvenime, ne viskas patiko,ne visi pritiko.Ne viskas buvo blogai,ne viskas vietoje ir laiku.

ikse 2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 16:17:42
Mane gyvenimas sutraumavo.
Dabar gyvenu savo pacios sielos kalejime...
O kaip tu?

2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 16:11:58
Viskas įmanoma Minčių kertelėse visuomet rasi ne tik kalėjimą
Mūsų laikų rykštę – tai nepaaiškinamas nerimas ir įtampa
tai ne tau vienai.Manau kiekvienam.

ikse 2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 14:52:42
Mes dalinames savimi.
Tik man nelabai iseina dalintis savimi, nes nelabai jau sveika esu. As greiciau esu sielos kalejime - esu uzkonservuota savyje... Nereaguojanti su aplinka esu. Tad tos dalybos tik sveikiems zmonems, man tai jau neimanoma misija...

ikse 2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 13:23:44
Cia mes ne apie tokia dalyba kalbejome.

2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 11:33:31
Dalyba – aritmetinė operacija, atvirkščia daugybai

ikse 2016 m. spalio 6 d., ketvirtadienis, 08:14:56
Nezinau ar iseina dalintis. Reiktu parasyti knyga, kad butu galima dalintis. Dar,kai tapsiu sena, apie tai pagalvosiu, o dabar dar per anksti galvoti...

2016 m. spalio 5 d., trečiadienis, 20:33:09
"" yra kazkas tai tokio ipatingo."kuom neišeina dalintis ?

ikse 2016 m. spalio 5 d., trečiadienis, 16:45:24
Meile priklauso skirtingoms eroms.
Mano meile yra is praeities ar ateities ( ne tos eros)
As meile vadinu -" Vienas milimetras".
Va ir papasakojau. Tas "vienas milimetras" yra kazkas tai tokio ipatingo.

2016 m. spalio 5 d., trečiadienis, 15:38:58
Būna akimirkos, kuriomis negali dalintis, negali papasakoti, negali parodyti. Jos viduje yra. Įsirėžę giliai į atmintį . Ir vis iškyla prieš akis, tokios pat gyvos, tokios pat stebuklingos,bet nepakartojamos

ikse 2016 m. spalio 5 d., trečiadienis, 14:48:07
Meile yra meile.

utopija 2016 m. spalio 5 d., trečiadienis, 02:54:56
Meilė yra žmogiškas bendravimo būdas.

ikse 2016 m. spalio 4 d., antradienis, 20:06:15
Jau geriau niekas nei alfonsas.

Praktiškai 2016 m. spalio 4 d., antradienis, 19:39:48
Kiekvienas žmogus turi savo istorijas. Kiekvienas esame skirtingi.
O jeigu nelemta žmogui būti mylimam
Dar baisiau, kaip žemiau rašoma, pavojingiau sutikti alfonsą ar barakudą
Gyvenimas pilnas netikėtumų.

ikse 2016 m. spalio 4 d., antradienis, 18:50:53
Nu papasakok. Nesilauzyk. :-)))

ikse 2016 m. spalio 4 d., antradienis, 17:16:26
O kaip tau reikalai su meile?

2016 m. spalio 4 d., antradienis, 17:03:59
paskaityk, www.straipsniai.lt/zyma/Meilė_gydo

2016 m. spalio 4 d., antradienis, 17:00:08
Taip ir yra, jei Meile tikra o ne jos pakaitalas Mokslininkai padarė sensacingą atradimą: meilė gydo. Ir visai ne perkeltine prasme, o tiesiogine. Ji sumažina kraujo spaudimą, padeda išsivaduoti nuo depresijos ir užgydo žaizdas.

ikse 2016 m. spalio 4 d., antradienis, 16:42:34
Visaip gali buti... :-)))

2016 m. spalio 4 d., antradienis, 15:45:48
o gal ne sizofrenija, o tikros meiles trukumas?

iksė 2016 m. spalio 4 d., antradienis, 08:24:31
Kaip čia pasakius...

2016 m. spalio 3 d., pirmadienis, 22:20:51
juo labiau reikia svelnumo, demesio, peties ant kurios gali atsiremti.

ikse 2016 m. spalio 3 d., pirmadienis, 17:44:00
Man nereikia svelnumo. As esu sizofrenike...

2016 m. spalio 3 d., pirmadienis, 17:25:07
ikse, bet juk kiekvienai norisi švelnumo, glamonių, tikro jausmo.
O tau ne?

"Si" 2016 m. spalio 3 d., pirmadienis, 17:22:34
Manau kiekviena žinome ,kad Meilė paprastai prasideda nuo stipraus įsimylėjimo. Tačiau dar nėra visavertė, įsimylėjimas dar nėra tikra meilė. Ji turi užaugti, pereiti daug raidos etapų. Reikia daug kantrybės ir pastangų, kol kitas žmogus tikrai įauga į širdį, kol vietoj dviejų puselių atsiranda pilnatvė. Dvi teigiamos energijos susilieja vienį.
Kaip smagu ,puikus jausmas, kad esi mylima, tavimi rūpinamasi vienu žodžiu esi PUOSELĖJAMA yra išgyventa patirtis. Kai širdis sudaužoma - gedime. Gedėdami išmokstame gyventi be tų kurios mylime, ši pamoka ypač sunki. REALYBĖ teigia, kad mūsų MEILĖS nebėra, bet realybei paklusti iš karto neįmanoma. Gedim prikeldami vieną atsiminimą po kito, išgyvendami juos iš naujo tik tuomet paleisdami. Metai bėga, gyventi reikia toliau
.
Nebeliko nieko tik sapnai
Nes tu skausmą palikęs išėjai
Prisimenu tik bučinius lūpų tavų.
Ir tas akimirkas,kai buvome kartu.
Tiesa,tu vis dar su manimi,
Bet nebe taip,nebe taip arti..
Tu esi kažkur ties svajonių upe,
Kur nepasiekčiau net pavirtus paukšte...
Žinau,jau nebebūsim kartu
Nebent pas mane sugrįžtum tu.
Kad ir kaip nutiko aš būsiu su tavim
Ir tyliai mylėsiu tave visa širdimi.

ikse 2016 m. spalio 3 d., pirmadienis, 16:50:46
Man vyrai ne problema-is vis ju neturiu!!!

2016 m. spalio 3 d., pirmadienis, 15:52:26
O va ir nelyja . Ir saulė pro debesėlį šyptelėjo,galvą aukščiau
reikia nuspręsti, ar tęsti ir gilinti pažintį, o tai reikalauja ir įžvalgumo, ir sumanumo.

2016 m. spalio 3 d., pirmadienis, 15:49:28
Juk jei pakankamai save mylėsite, jūsų gyvenime vis mažiau vietos liks vyrams, kurie jums suteikia tik skausmą ir nusivylimą

2016 m. spalio 3 d., pirmadienis, 15:48:17
Verčiau skirkite daugiau dėmesio santykiams su draugais, šeima ir mėgaukitės gyvenimu. Pamirškite „blogus berniukus“ ir pradėkite ieškoti tokio vyro, kuris jums suteiktų viską, apie ką svajojote.

2016 m. spalio 3 d., pirmadienis, 15:45:20
• Geriausia, jei atpažinsite alfonsą jau pirmojo pasimatymo metu. Jei vyras jus pakvietė į pirmąjį pasimatymą ir neturėjo pinigų susimokėti už save – pamirškite šį vyruką.
• Jei jam pavyko jus sužavėti ir jūs bendraujate jau kurį laiką, neskolinkite jam pinigų, nebent išskirtiniais atvejais. Nepasiduokite nuolatiniams vyro verkšlenimams, koks sunkus jo gyvenimas. Kad ir koks saldus jūsų draugas, nepamirškite, kad tokių vyrų pagrindinis tikslas – pinigai.
• Supraskite, kad jei vyrui trūksta mamos, kuri juo rūpintųsi kaip mažu vaiku, jis ją turi. Ieškokite vyro, kuris šalia savęs norėtų matyti partnerę, moterį, o ne mamą.
• Sutikite, geriau jokio vyro nei alfonsas. Juk jūs nuostabi, ir net jei esate viena, nebūtinai turite būti vieniša!

Dėmesio 2016 m. spalio 3 d., pirmadienis, 15:42:34
Suradote nuostabų vyrą, nuolat iš jo girdite, kokia esate nuostabi, nepakartojama, žavinga… Tačiau pastebėjote, kad už vakarienę visada mokate jūs, už jo daiktus mokate jūs ir dar nuolat skolinate pinigų – juk jam niekaip nesiseka susirasti darbo. Galbūt pats metas ištarti: „Gelbėkit! Susidėjau su alfonsu!“

ikse 2016 m. rugsėjo 2 d., penktadienis, 09:13:32
Isivesk ta " juodieji ridikai".
Per du menesius, pagal mane.

2016 m. rugsėjo 1 d., ketvirtadienis, 21:47:24
per kiek laiko uzauga

ikse 2016 m. rugsėjo 1 d., ketvirtadienis, 15:37:18
Jeigu norit tureti ridiku ziemai. Taip, nes anksciau pasejus perrauga ir pasidaro kiauraviduviai.

2016 m. rugpjūčio 31 d., trečiadienis, 00:44:28
o ridikai rudeniop sėjami?

ikse 2016 m. rugpjūčio 24 d., trečiadienis, 09:23:09
Gerai. O dabar sudygo zieminiai svogunai. Sudygo juodieji ridikai.

2016 m. rugpjūčio 24 d., trečiadienis, 01:11:56
ikse, kaip tavo daržovės, ar gerai užderėjo?

2016 m. rugpjūčio 17 d., trečiadienis, 13:42:48
Tiek visko čia prirašyta, be pusės litro nesuprasi :)
Kas ką minko, kas ant ko spjaudo, kas ką myli.
Pletkai, liežuvavimai, kas ką kam pasakė, kas neišgirdo, sugedęs telefonas
Bobinčiaus turgus

miksius 2016 m. gegužės 27 d., penktadienis, 21:35:02
Acha, norisi apsilankyti prie Vokės upės ir būti paliktam ant jos netvirto ižo.

2016 m. gegužės 27 d., penktadienis, 11:00:51
Mikse, nenorėčiau, kad čia pateikinėtum kokius nors duomenis apie save. Gal pagalvosiu apie Vokės upę, tik nieko nepažadu.

iksė 2016 m. gegužės 27 d., penktadienis, 10:13:18
Upelis labai graži vieta. Šalia musų yra Vokės upė...

baltai žydintis dilgėlė 2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 15:59:20
Upelis jau seniai uždara vieta, verčiau jo nebeminėti, bet ko ten neįsileisiu.

baltai žydintis dilgėlė 2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 15:52:49
/Paskutiniai įvykiai nuo mokyklos durų, prie kurių verčiau net nebeminėti nei meškų, nei anomalų/
2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 13:59:22
Neverta pranašauti Meškų akademijai greito galo. Aš gal ir buvau tokios nuomonės ir manęs ten labai ilgai nebuvo, o ji vis vien išliko.
2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 13:55:15
Kad atsiribočiau nuo gudraus, bet neįtikėtinai kvailo lapino visus žlibinančių akių sukelto baimės priepuolio prisistatysiu: aš ne baltasis trolis. O baltai žydintis dilgėlė.
2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 13:51:13
Meškų akademijoje gal kokia meška su lėtu mąstymu bus patikėjusi lapinu ilguoju uodega ir pradėjo su manimi elgtis kaip su troliu pagal vadovėlį.
Tenka pačiam sugalvoti sau vardą, kad būtų aišku, kas yra kas. Esu baltai žydinti dilgėlė. Nekaltinkite dilgėlės, kurios net paprastai nelaikomos piktžolėmis, kad ji jus nudilgino, tai sveika, bet turėkite saiko jausmą. Man kaip augalui visokie mažieji ledynmečiai mažai įdomus, ne taip lengva mane prisikviesti į savo šiukšlynus. Visgi aš kilnus augalas ir noriu, kad viskas būtų dar ir gražu.
Nu jo 2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 11:29:46
Pavogtą meskos ausies forumą greitai sudarys tik paragrafas ir evaldas, kitiems ten veikti nėra ką...Reikia gal praplėsti Upelį, kad jame galima būtų ir išsimaudyti kartais? O meškinas su pagaidintu lapinu tegul ir toliau sau karaliauja...
2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 11:01:07
Tikrai neatpažintinasai ežį - inkognitai buvai teisus kol kas čia geriau, ten nebėra kas veikti. Jietis čia kažkur sukinėjasi aplinkui, tik reiktų užeiti pro paradines mokyklos duris ir pasidomėti kitomis pokalbių aikštelėmis.
2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 10:55:28
Kol meškos suvirškins tą naujieną, trindamos tokius dalykus, jos tik miega. Man visai pasidarė nebeįdomi meškų akademija. Nėra ko ten subines šaldytis ant ledo ir kitiems.
Kuo toliau, tuo linksmiau 2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 10:48:35
Dėl vadinamųjų įžeidinėjimų
parašė pokštininkas »
Karo vaikams, kaip permainų vaikas atskleisiu, kaip mes elgiamės.
Įvykus permainai, mes pirmiausiai džiaugiamės, o po to sekame ženklais, kuriuos jus trinate neva kaip įžeidinėjimus, viską sujaukdami ir mums trukdydami ženklai nėra įžeidimai tik žymės bei įvertinimai, padedantys kitiems permainų vaikams susigaudyti, kas yra kas. Permainų vaikų karai paprastai nedomina.
Lapino ilgosios uodegos užsitarnauto vardo išaiškinimas.
1. Jis pats neleido jo vadinti tik lapinu, mes jam ne žmonos.
2. „Visus žlibinančios akys“ įvertinimas to kaip jis mato jį supantį pasaulį. Tikiuosi, kad jis net ir sėdėdamas krūmuose užsitarnaus įvertinimo „viską matančios akys“.
3. „Pagavęs gaidį“ rodo, kad jis nėra atidus ir kartais jo nuomonė gali būti tik išvedžiojimai niekaip nesutampantys su gyvenimu.
4. „Kvailasis“ rodo, kad šis žmogus paiso tik pokalbio aikštės taisyklių, kol jų nepažeidinėja jaučiasi nebaudžiamas bei gali daryti šioje svetainėje netvarką, dėl kurios jis čia taip verkšlena.
5. „Ilgoji uodega“ kaip ir užuomina, kad jis kaip ir anomalų atstovas šioje svetainėje, nors uodega puikiai tinka valyti pėdas.
Ir pabaigai, kaip čia neprisiminus ežio išminties: „Jei su lapėmis prasidėsi, tai tik bėdos turėsi“. Griežtai draudžiu trinti tokius ženklus, kitaip aš čia neberašinėsiu, galėsite be permainų upelio toliau šalti savo uodegas ant ledo.
pokštininkas
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: 2015 Lap 12 04:22

baltai žydintis dilgėlė 2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 15:47:36
/Atkelta nuo mokyklos durų/
Inkognito-pokštininkui 2016 m. gegužės 25 d., trečiadienis, 07:55:02
Deja esminių žinių iš manęs nesužinojo niekas ir nesužinos, kad ir kiek besistengtų spausti kaip citriną... Kad visa ši istorija yra realybė tas, kas turi smegenų, ir pats supras. Anomalistai neslepia džiugavimo kad net ir toks bukas net kaip Evaldas suprato kad čia pasaka,tai dar kartą parodo kokie jie ir patys yra mulkiai. Na juos galima suprasti anomalija siekianti pelno, o meskos ausis atitraukia daug lankytojų ir tas pelnas mažėja, tai kam ji tokia jiems reikalinga. Tad pasiunčia lapiną kuris smogia į pačia silpniausią meskos admino vietą, garbėtrošką ir savimeilę, bei kažkokį tai fantazijoje įsivaizduojam uždarą foruma kuriame tiek lapės tiek gaidžiai puikiai diskutuotu užsimarinavę nuo aplinkos. Ir kam tada toks mėšlas reikalingas? Niekuomet nebuvau garbetroška ir man nereikia čia jokio pripažinimo, bet pasakyti tai ką patyriau turiu teisę. Ir lai tesprendžia apie mano istoriją kiekvienas sulig savo pagedimo laipsniu.

2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 15:44:48
/Atkelta nuo mokyklos durų/
2016 m. gegužės 25 d., trečiadienis, 07:33:05
Aš ne visi, ir nuo pradžių mačiau pastangas paversti netpažintinojo pasakojimus pasakomis. Net gi, skatinimus parašyti vaidinraštį Holivudo įreginimams, nes neva taip daugiau žmonių perspėtų, bei pats šiek tiek užsidirbtų. Suvedant sunkiai suderinamus galus gal kiek neatpažintinasai įkvėpimo pagautas kiek ir padailino savo prisiminimus. Šioje svetainėje įdėtas „Inkognito pagrobimas“ yra malūno netikėtai atsiradusio gyvame sapne bei neatpažintinojo pokalbis, latviškai, nuėmus kai kada net įžeidžiančius malūno pasisakymus bei klausimus. Kai prasidėjo neatpažintinojo kaip citrinos sunkimas siekiant išgauti daugiau žinių, man tokie dalykai pasidarė nebeįdomus ir tikiuosi į čia nepateko. Įkvėpimas yra galingas dalykas, tik po to pačiam neatpažintinajam darosi sunku susigaudyti kas yra kas. Kaip čia nepaminėjus JAV policijos nukauto Kuperio, kuris kai baigėsi žinios, jo bendražygių manymu susirgo ir siekdamas dėmesio pradėjo pasakoti nebūtus dalykus. Jei dar čia būtų įsimaišę pinigai, knyga „Baltas arklys“ (kurios aš neskaičiau), tai lengva būtų paaiškinti išgalvotą Kuperio ligą. Stengiantis sukurti nuoseklų viską apimantį pasakojimą, ilgai verdant savo sultyse tokios knygos kūrėjui sunku beatskirti menines priemones nuo prisiminimų. Tik kaip sakoma: nebūna dūmų be ugnies.
/Tai atsakas į/
Pastebėjimas 2016 m. gegužės 25 d., trečiadienis, 02:20:55
Pagaliau visi pradeda suprasti, kad inkognito istorija tai viso labo graži pasaka. Nustebau, kad net pats Evaldas sugebėjo viską išanalizuoti, galvojau žmogus nesugeba visko įvertinti, tačiau maloniai klydau. Sekmės tau inkognito. Kai vėl pradėsi mėšlu kitus vadinti neužmiršk pasižiūrėti į veidrodį.

baltai žydintis dilgėlė 2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 15:36:52
/Sudėliota kas man žinoma į darnią visumą/
/Perkalt iš meškos žiemos mygio/
/Tema/ Apie susidūrimą požeminiame mieste JAV
/parašė/ pokštininkas » vakar 14:51
Kaip tuom domėjęsis, galiu šiek tiek papildyti bei apraminti dėl neatpažintinojo pasakoto susidūrimo su agresyviaisiais pilkaisiais. Ten, kur neatpažintinasai apie tai užsiminė nenoriu rašinėti, kad neatpažintinąjam būtų lengviau surasti Lauros užduotus klausimus. Vis dar neprarandu vilties sutaikyti netpažintinąjį su ne malūnų, esančių malūno įtakoje.
Amerikoje yra kitas įžymus požeminis miestas Dulce. Jei ko nepripainiojau, tai ten įvyko kruvinas susidurimas su pilkaisiais. Iš tikro ten buvo greta du požeminiai miestai tyliai besiplečiantys ir nieko nežinantys apie vienas kito plėtimąsi. Amerikiečių kasėjai įsirausė į pilkųjų valdas, kas pagal abipusi susitarimą buvo griežtai draudžiama, pilkieji sargybiniai, netikėtai užklupti sužeidė darbininkus, iš kurių vienas išgyveno ir visas pasakojimas paremtas jo atsiminimais. Įvykus kruvinam susidūrimui, atvyko amerikiečiai su koviniais ginklais ir išžudę visus pilkuosius, ginkluotus gynybiniais ginklais (dėžutės kabančios ant kaklo) susirinko saviškius ir iš ten išsinešdino.
Po to, labai ilgai buvo įtempta padėtis, tik daugiau nieko nebežinau ir seniai nebesidomiu tokiais dalykais, tad galiu būti gerokai atsilikęs nuo laiko ar gyvenimo.
/Tema/ Re: Apie susidūrimą požeminiame mieste JAV
/Parašė/ pokštininkas » vakar 15:02
Tiesa, išgyvenęs darbininkas nieko nežinojo apie ateivius iš jam nežinomo pasaulio. Jis žymiai daugiau galėtų papasakoti apie urvarausę, kuri gal galėjo netikėtai užkluptiems pilkiesiems pasirodyti kaip koks požeminis tankas ar taranas...
/Tema/ Re: Apie susidūrimą požeminiame mieste JAV
/Parašė/ pokštininkas » vakar 15:32
Dar norėčiau atkreipti dėmesį į „Ateivės iš kito pasaulio (planeta per mažai) apklausa.“ - "Alien interviu".
Joje pasakojamas susidūrimas tarp pilkųjų Valdos bei Senosios imperijos. (Mano manymu, pilkieji gal net atitiktų gyvatžmogius minimus karuose su dievais indų legendose)
Vis gi, apklausta per Rosvelo nelaimingą įvykį išgyvenusi karininkė pateikė duomenis iš saugyklų, kad pačios vedos atsiradusios pilkųjų dėka. Žemėje nieko nežinantys pilkieji buvo įsirengę kalno urve slėptuvę, kurioje slėpėsi tyrėjų grupė. Ji buvo išžudyta, nuostolis 2000 vėlių, kurias pilkieji norėtų susigrąžinti, tai viena iš priežasčių, kodėl pilkieji čia. Ne visos vėlės surastos, ir nelabai buvo išteklų užsiimti jų paieškomis, kai numatytas milijono metų trukmės karas su senąja imperija.
Daugiau knygoje paminėtas tik vienas senosios imperijos vadavietės sunaikinimas Marse, iš kurios pavyko pasprukti vienai belaisvei ir nurodyti jos vietą. Tad vargu ar Mėnulis kada domino pilkuosius, ir jei senoji imperija ten buvo kada nors įsikūrusi, keista, jei nebūtų to dariusi. Kadangi senoji imperija valdė Žemę pasitelkę Egipto Dievus į pagalbą, o musulmonams ypač svarbus mėnulis, tai tikriausiai viskas pas mus likę po senovei.
Ateivė mintimis bendravo tik su viena slauge.
Apklausos lapai liko kariškių pamiršti slaugės kišenėje, kai ateivė atsisakė juos pasirašyti. Slaugė tik prieš pat savo mirtį perdavė apklausos lapus jai patikusiam tyrėjui.

baltai žydintis dilgėlė 2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 15:08:27
/Įkeltas pakartojimas iš meškos žiemos mygio - bandymas nuprausti neatpažintinąjį ežį - inkognitą/
/tema/ Nesuprantantiems neatpažintinojo
/parašė/ pokštininkas » 2016 Geg 24 10:34
Jūs paprasčiausiai nesate atsidūrę tokioje padėtyje kaip „vienas prieš visus“.
Jums neteko ginti mokyklos durų, kad žiemą per pertraukas besiuntantys vaikai su sniego gniužtėmis neišdaužytų stiklų duryse. Neteko pasijausti, ką reiškia iššokti kaip kokiam piktam troliui ir visus aprėkti, kai jau nebesvarbu besiliejantys veidai, kurių net nenorėtum atpažinti. Jums neteko savo kailiu pajausti malūno jėgą ir kai belieka žavėtis Don Kichoto drąsa.

baltai žydintis dilgėlė 2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 15:03:25
/Įkeltas pakartojimas iš meškos žiemos mygio/
/tema/ Nesuprantantiems neatpažintinojo
/parašė/ pokštininkas » šiandien 10:04
Evaldai neskubėk nusivilti, tavo baimės, kad tavo visos pastangos nuėjo šuniui ant uodegos visai nepagrįstos.
Paskutinės žinutes rašė neatpažintinasis vieną tau, kitą man.
Apsimetėlius nesunku išaiškinti, vardai nieko nebereiškia, geriau vienas kitą pažinus.
Šiek tiek laboratorijoje pristačiau jausmus. O neatpažintinasis, tiek karų išgyvenęs, neabejotinai giliai susigyvenęs su jais. Mano akyse viskas ką rašo neatpažintinasis pagautas įkvėpimo kaip koks graikų orakulas ar pranašautojas yra tiesa. Ir džiaugiuosi, kad per neatpažintinąjį galiu šiek tiek paveikti jo jausmų aplinką. Kita džiugi naujiena, kad po truputį pripažįstamos permainos ir sunkūs laikai po truputį atsitraukia, mums leidžiant patiems tvarkytis vis po truputį ilgesnį laiką, pagal neatpažintinojo pranašystę gavome dar 13 metų ir gal būt visai kitokią ateitį.

baltai žydintis dilgėlė 2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 14:59:53
Evaldo LXVI bandymas suprasti neatpažintinąjį ežį:
____
Tai žmogus kuris gyvena internetinį gyvenimą, kaip tada nesuabejoti jo istorija? Tai logiška. Žmogus prisimena tuos laikus, kaip meškos ausyje lankėsi "ateiviai" torniečiai ir panašiai. Žodžiu, vaikų darželis. Dabar ilgisi Evaldžito. Nežinau kiek ten tiesos, jis rašė, kad serga nepagydoma liga ir taip toliau. O inkognito jo labai nemėgo :lol:
Aleis , tai žinau kas ji :) Mano kaimynė . Nu, ne tai, nukrypau .
Tai pagrindinis klausymas, ar galima tikėt žmogumi, kuris gyvena internetinį gyvenimą. Ir kyla įtarimas kad labai nori būt pripažintas ir kuria toliau istorijas. Tokias kaip šita :
/Įkeltas pakartojimas iš nso.lt/
inkognito 2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 18:48:06
Artėja siaubingos permainos žemėje. Galaktikų taryba vis labiau spaudžia žemės vyriausybes daugiau nemeluoti savo tautoms ir atvirai pareikšti, kad nežemiškūjų civilizacijų atstovai,kol kas inkognito tačiau lankosi žemėje. Atrodo tai paprasta ir lengvai išsprendžiama problema,tačiau pas nežemiečius vyrauja visiškai kitokia santvarka, kuri neturi kapitalizmo filosofijos ir yra pagrysta mūsų utopiniu vadinto komunizmo pagrindais. Visos NC skirtingu laiku priėjo vieningos išvados kad tokia santvarka yra tvariausia ir geriausiai atliepia eilinių piliečių samonę bei tenkina visus jo gyvybinius poreikius. Ir iš tiesų kapitalo kaupimas ir nekilnojamasis turtas vienoje kurioje iš civilizacijos valdomų planetų yra daugiau apsunkinimas nei reali nauda. Pas juos keistas mūsų akimis gyvenimas bus labai neįprastas mums ir susiliejimo pradžia bus labai katastrofiška,kas jau senai įrodyta su analogiškomis mūsų žemei planetomis ir santvarkomis. Turčiai visai nepageidauja netekti savo privilegijų, nebaudžiamumo, galimo arogantiško požiuriu į skurdesnius piliečius ir niekuomet to savo kontraversiškai suprantamo gėrio laisva valia neatsisakys. Todėl šis pereinamas laikotarpis kuris turėtų prasidėti nuo 2030 metų bau labai ir labai sunkus ir kruvinas.
/Įkelto pakartojimo pabaiga/
Šita viska galima būtu įdėt į jo istorijos tyrimą . Finalas geras .

baltai žydintis dilgėlė 2016 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis, 14:52:09
Bandysiu atkurti kas buvo ištrinta meškų akademijoje.
________
Jausmai.
Žmonės tėra žaislais jausmų rankose. Gaila, kad žmonės nemoka gerai žaisti žaidimo šilta-šalta, greitai nusvyla rankas ir nusivilia savo jausmais.
Jausmai yra tokia galinga jėga, kad net galima prabilti apie jausmų magiją.
Netikėtai pamačiusi žiemą vienmarškinį sūnų trumpam išlėkusi ne pirmą kartą į balkoną bei stipriai išsigandusi, kad vaikas nesusirgtų, skubiai parlėkusi namo motina gali taip išsilieti ant savo vaiko, kad jis sirgdamas pirmoje klasėje tesimokytų tris mėnesius, visą kitą laiką praleistų ligoninėse bei sanatorijoje.

Tora 2016 m. gegužės 4 d., trečiadienis, 5:54:09
Siais laikai bet kuri viesai issakyta ideja yra drasi, bet ji kartu ir ideja fix - kas is tos idejos, jei lieka tik zodziai...

2016 m. gegužės 1 d., sekmadienis, 21:22:43
gal fiks idėjos?D

2016 m. gegužės 1 d., sekmadienis, 00:50:34
vietoj drąsių idėjų, galėtų būti drąsus sumanymai, bent būtų aišku, kam skirta ši pokalbių aikštelė, o gal čia vieta drąsioms mintims? Tik, kaip suprasti, kurios iš jų drąsios, o kurios ne. Su nedrąsiomis mintimis, tikriausiai, reiktų slėptis po pernykščiais lapais?

ikse 2016 m. balandžio 25 d., pirmadienis, 19:00:14
O gal ir taip gerai, geriu sau vaistukus ir gyvenu sau dvasiniam kalėjime, svarbiausia kad gyvenu ne pragare!

ikse 2016 m. balandžio 25 d., pirmadienis, 16:09:47
Velnias neleidzia gyventi pilnavercio gyvenimo. Isvirskintoj masej gyvenu, senuose suduose maudausi...

rūkas 2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 23:40:11
Tuk tuk kas ten velnias.

2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 20:31:11
Jis uz tavo nugaros, atsisuk
Senai kartu gyvena.

2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 17:32:28
Kada pamatysiu šetona tada ir patikesiu kad jisai egzistuoja

2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 15:13:19
Dievo Žodis Biblija atskleidžia, jog Šėtonas, arba Velnias, yra realus asmuo. Jis tarytum koks kriminalinio pasaulio autoritetas žiūri, kad jo valia būtų įgyvendinta „galingais darbais“ ir „visokiomis nedoromis apgaulėmis“. Šėtonas, kaip sakoma Biblijoje, netgi „geba apsimesti šviesos angelu“
Kaip sakoma, žmogus šypsosi o velnias galvoje, atrodo linki gero, o palieka neigiama energija,n esekmes, apkalbas, pavydą.

ikse 2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 14:22:04
Po senas iškasenas kapstausi, nieko nauja...

ikse 2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 09:34:34
Bet vaistukais galima apsiginti nuo velnio, kad jis nesiautetu...

2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 00:42:22
Aišku, kad žmogus, turintis didelių svajonių, yra galingesnis už tą, kuris turi daug faktų ir žinių Svajonės suteikia pasauliui įdomumą ir prasmę. Nuoseklios ir protingos svajonės tampa dar gražesnės, kai kuria realų pasaulį pagal savo paveikslą ir panašumą. –

2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 00:06:00
Velnio apsėstas žmogus būna labai piktas, linki kitiems nelaimių, užėjas į svetimus namus palieka prie slenkčio prakeiktų akmenukų

2016 m. balandžio 23 d., šeštadienis, 23:29:33
Dar velnias mėgsta apsigyventi malūne ne tk namuose. Kartais tūno rūsiuose. Taip pat į savo būrį pasikviečia numirėlių, pakaruoklių ir linksminasi kartu su jais. Paprastai velnių susibūrimai prasideda dvyliktą valandą nakties. Vidurnaktis – tamsiųjų jėgų siautėjimo metas. Todėl žmonėms nesimiega.

2016 m. balandžio 23 d., šeštadienis, 22:45:45
Tai belieka ta velnia išvaryti iš namu.

2016 m. balandžio 23 d., šeštadienis, 21:11:13
velnias akyse šypsos, o kišenėj špygą rodo, akyse bučiuoja, už akių burnoja

2016 m. balandžio 23 d., šeštadienis, 18:50:52
atsiųstas, velnias į namus užtraukia žmogui ligas, gaisrus, nelaimes. Neretai velnias kenkia žmonėms: klaidina, sukelia nemiga, pajuokia juos, kankina, nori nužudyti, o kartais ir nužudo, įsimeta į gyvenamuosius namus, gundo pasikarti, nusidėti.

2016 m. balandžio 23 d., šeštadienis, 18:41:01
Taigi dabar šitaip velnias savo darbą dirba.

2016 m. balandžio 23 d., šeštadienis, 12:40:53
Mums vystantis, žmonės ne kvailėja, o tiesiog daugėja pušų tarp kurių lengva pasiklysti.

ikse 2016 m. balandžio 23 d., šeštadienis, 11:15:14
Velnias yra apsedes.

2016 m. balandžio 22 d., penktadienis, 12:17:05
net giriasi, kad beprociai

rūkas 2016 m. balandžio 21 d., ketvirtadienis, 23:31:03
Technologijos juda į prieki, o žmones kvailėja.

va tep... 2016 m. balandžio 20 d., trečiadienis, 21:27:09
Ž. Derida knyga „Mirties dovana“

ikse 2016 m. balandžio 20 d., trečiadienis, 13:15:44
Mirtis - Mintis!

ne TIK 2016 m. balandžio 19 d., trečiadienis, 7:17:27
--- Mirtis yra gyvenimo pradžia

rūkas 2016 m. balandžio 19 d., antradienis, 23:28:12
Mirtis yra gyvenimo dalis

ikse 2016 m. balandžio 7 d., ketvirtadienis, 16:36:04
Pas mus garaže gyvena trys juodi katinai.:-D)))

2016 m. balandžio 7 d., ketvirtadienis, 15:01:31
Apie prietarus, jei nebeliktų juodų kačių, kas pranešinėtų apie gresiančias nelaimes?

2016 m. balandžio 7 d., ketvirtadienis, 14:59:18
Rasa Aškinytė buvo sukėlusi nedidelį šurmulį knygų pasaulyje, tik gal ne visiems patiko jos žaidimai. Pavyzdžiui, knyga: Lengvumas.

ikse 2016 m. balandžio 7 d., ketvirtadienis, 11:36:09
Svarbiausia yra - mirtis! (nebijok, nenusizudysiu del tokio supratimo).
Bet iki tos minties perejau labai daug visokiausiu minciu...

2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis, 22:43:24
Gyvenimas – toks reikalas, kad jį kiekvienas vertiname iš savo varpinės

ikse 2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis, 19:55:49
Viska supratau, as einu pries pasauli.

ikse 2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis, 09:32:54
Dievas yra rustus!

ikse 2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis, 09:08:24
Dar naktį labai daug masciau - buti savimi, nebūti savimi ir panašius briedus. Bei apie dieva, kad jis yra rustus.

ikse 2016 m. balandžio 2 d., šeštadienis, 08:33:14
Labai pamokantis pasakymas.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 20:04:48
Mokinys kreipėsi į mokytoją:
- Tu toks išmintingas. Esi visada geros nuotaikos ir ant nieko nepyksti. Padėk ir man tapti tokiu.
Mokytojas sutiko. Paprašė atnešti bulvių ir permatomą maišelį.
- Jei tu dėl kažko įsižeisi ar supyksi, - pasakė mokytojas, - imk bulvę, vienoje jos pusėje užrašyk savo vardą, o kitoje to žmogaus vardą, dėl kurio kyla konfliktas ir dėkis ją į maišelį.
- Ir tai viskas? - ...nusistebėjęs paklausė mokinys.
- Ne, - atsakė mokytojas. - Tą maišelį turi visada nešiotis su savimi ir kas kart, kai dėl kažko įsižeisi, vis jį papildyk bulvėmis.
Mokinys sutiko. Bėgo laikas. Maišas po truputį pilnėjo ir tapo gana sunkus. Pasidarė nepatogu jį visur su savimi nešioti. Vienos bulvės pažaliavo, kitos pradėjo gesti ir jų paviršius tapo glitus, dar kitos tiesiog sudygo. Bulvės ėmė skleisti aštrų ir nemalonų kvapą.
Mokinys atėjo pas mokytoją:
- Jau nebeįmanoma viso to su savimi nešioti. Maišas tapo pernelyg sunkus, o bulvės ėmė gesti. Pasiūlyk ką nors kitą.
Mokytojas atsakė:
- Lygiai tas pats vyksta ir tavyje. Kai tu ant ko nors pyksti ar įsižeidi, padedi akmenį sau ant širdies. Tiesiog to nepastebi. Laikui bėgant akmenų vis daugėja. Poelgiai tampa įpročiais, įpročiai – charakteriu, kuris gimdo dvokiančias ydas. Apie šią naštą lengvai pamirštame, ji pernelyg sunki, kad visad su savimi nešiotume. Daviau tau tiesiog galimybę pamatyti visą šį procesą iš šalies. Kiekvieną kart, kai nuspręsi ką nors įžeisti ar įsižeisti, pagalvok, ar šis akmuo tau reikalingas.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:35:15
Gero savaitgalio ir tau. Ir geru vakarėlių!

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:33:43
Gero savaitgalio tyloje. Su Dievu.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:32:31
Pastebėjau esi labai gerai įvaldžiusi lietuvių kalbą. Sklandžiai rašai, nors keistokos mintys.
Iš lietuvių kalbos turėjai 5tuka (dešimtuką)
Rašyk tyloje eilėraščius, tikrai turi minčių ir gabumų.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:24:45
Man viskas gerai. Mane visi labai myli ir aš visus labai myliu. Galų gale aš bendrauju net su aukštosios mokyklos dėstytoju (jis dėsto apie aviacija) ir jis žino, kad sergu šizofrenija, bet su manim bendrauja kaip su lygia. Tiesiog nereikia prisiliesti blogu minčių prie savęs, kad bus taip bus anaip, bus blogai. Vient apie gera reikia galvoti. Be to mano vaikas žino kad vaistus geriu. Ir žino nuo ko tie vaistai. Viskas bus gerai, patikek!

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:22:53
Nors įvairūs asmenybės sutrikimai pasižymi savitais simptomais, vis dėlto jie turi daug bendrų bruožų: žmonėms, kuriems yra sutrikusi asmenybė, paprastai kyla problemu
Gerai einam į tylą, ilgesniam laikui.
galvoju tau pavykų rašyti tyloje eilėraščius, pastebejau tam turi duomenų, pabandyk.
aš einu žaidimų žaisti, man tai leidžia užsimiršti ir nemokinti kitus gyvent:D

būna 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:18:45
kai aplinkiniai sužino, kad asmuo serga psichikos liga, jie pradeda skirtingai elgtis, vengti, kitaip bendrauja ar įtariai stebi, nors tam objektyvių priežasčių nėra
manau paaugęs vaikas taip elgsis. Sunku bus tau

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:18:43
Tylios mintys. Tyli muzika. Tylos mūsų gyvenime labai daug.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:16:51
Būtent. Jaučiu atsakomybe ir norėdama vaiką apsaugoti noriu kuo mažiau apie tai kalbėti. Aš pagatava gerkle perkasti kitam ( blogam zmogui ) dėl savo vaiko. Gal nesnekam. Gerai? Geriau jau apie tyla pakalbam.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:15:32
Pokštininkas esu iš prigimties

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:14:25
Į tavo klausimą atsakiau "kaip supratau bendrauju su vyru" Ar dažnai keisdavai moteris? (kaip supratau bendrauju su vyru, ar ne?)

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:13:53
Galų gale man nusispjaut su kuo bendrauju. Viena žinau, tikrai bendrauju su žmogum.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:12:38
Jaučiu atsakomybę

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:12:24
Aš ne vyras! Būčiau iksas jei ka!

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:11:23
Aš ne depresija sergu, o paranoidine šizofrenija.
Bet ačiū už mintis.
Prie vaiko rodos nenusisneku.
O tu vaikų turi? Ar dar tik planuoji ju tureti? Ar neplanuoji visai?

taip, 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:08:44
kaip supratau bendrauju su vyru,

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:07:56
Vaikas - tai ne optinė iliuzija; tai realybė

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:05:49
Auginti vaikus - tevu pareiga. Seneliai tėvus užaugino ir užteks
Kiek suprantu tavo sūnų augina tėvai. Užkrovei jiems atsakomybę, ar nors padėkoji jiems.Asmuo, sergantis depresija ar linkęs pernelyg nerimauti, yra našta artimiesiems ir daro jiems neigiamą poveikį vaikams
Ypač paaugliams, turintieji psichozinių sutrikimų sukelia neigiamus jausmus, nes "sveikieji" paprastai nesistengia paaiškinti , kaip realybę mato savo vaiką sergantys.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 18:50:06
Mano vaikas, mano reikalas.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 18:49:01
O tu vaikų turi? Ar juos planuoji?
O ka apie savo vaiką manau tai jau grynai mano reikalas.
Bet aš nesidauginau kaip kiti. Turiu tik viena vaiką. O tu, gali būti kad irgi turi vaiką, tik to nežinai. Ar dažnai keisdavai moteris?( kaip supratau bendrauju su vyru, ar ne?)

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 18:45:45
Artuomet gyvenai iliuzijoje. Iliuzija – iškraipyta pojūčių interpretacija, kai realybė suvokiama ne tokia kokia ji yra. Nesupratai ką gali duoti vaikui.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 18:44:09
Ar nepadarei vaikui "meškos paslaugos "išleisdama į pasaulį.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 18:41:32
Maži vaikai - maži vargai, dideli vaikai - dideli vargai". vaikai džiaugsmo ir vargo derinys,ypač dabar kai prasideda pats asmenybes formavimasis ir savų salygų diktavimas. Deramai užauginti vaiką galima tik ten, kur yra sukurta meilės erdvė.Ar pagalvoji, kad tavo elgesys gali palikti padarinių vaiko širdyje ar atmintyje ilgam.
Prieš gimdant vaikus būtina atsakomybė,o ne užgaida."Nori vaiko ir turi"tai netinka.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 17:46:46
O tu sūnų ar dukra turi?

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 17:01:55
Gyvenima kupinas malonių bei rūsčių garsų.
Didelė meilė sūnui. dar nepilnametis

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 17:00:02
gyvenimo skausmas

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 15:43:18
Nu va, labai skani gira! Nusipirkau ir tamsios giros ir šviesios giros.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 15:40:23
Blondinai/ ės yra protingesni už juodukus. Čia tai tiesa. O europoje daugiausia ju, protingu, mokslą kurianciu žmonių.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 15:28:54
Tevas savo draugui sako " Auga žmogus ir jau reikia su juo skaitytis".

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 15:09:07
O ka manai apie skausmą? Ar susimastei kada nors apie tai? Ar negalvoji kad gyvenimo misija ir yra skausmas? Ir t.t.
O gal tavoji gyvenimo misija yra tyla? Kaip kad tu mėgsti kalbėti apie ją.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 15:03:13
O aš išsiaiškinau kad gyvenimas yra skausmas. Tai dvi temos -" Ka manai apie gyvenima?" ir " Ka manai apie skausmą?" is mano puses kaip ir yra atsakytos.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 14:50:27
Apie prietarus teisybe sakai. Jei jais tikesi tai ir prisisauksi nelaimes. O aš nieko negaliu padaryti turiu labai daug buitinių prietarų ir ju laikausi kad kas bloga neatsitiktų. Tai va.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 14:44:12
Klausau.:-D

Ka manai apie prietarus? 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 14:43:40
Niekad negalvok, kad kas atsitiks blogo, nes galvodami galime patys prisišaukti nelaimes.Taip ir būna.

Ką manai apie gyvenimą? 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 14:35:05
Žmogus turėtų ne klausti, kokia jo gyvenimo prasmė,ką apie ji galvoti, o veikiau pripažinti, jog šis klausimas yra jam pačiam užduodamas ,tad pasir turėtų atsakyti Užauginti medį,vaiką,džiugauti net gira. Kiekvieną žmogų klausinėja pats gyvenimas.Pats į jį ir atsako

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 14:31:41
Yra žmonių, kuriems trumputė akimirka,malonumas išgerti giros gali suteikti daugiau džiaugsmo, nei kitiems visas kalnas deficito

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 14:26:33
o, kartais viskas, ko reikia, yra puodelis kavos

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 13:05:31
Labai noriu giros. Prie kalakutienos dar nusipirksiu jos. Retsykiais galima, manau. Galima i metus vienąsyk leisti sau giros pagerti.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:59:29
Ai! Radau! Buvo cia pat!

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:52:29
Ten rodo apie mobiliuosius telefonus ir automobilius. Tikrojo Teslos neradau...Gal galetumei numesti kokia nuoroda apie Tesla?

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:50:35
Gerai paskaitysiu apie Tesla.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:34:54
pamiegosiu ir aš, vėliau pasirodysiu.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:31:45
apie Tesla paskaityk, jo potyrius.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:29:03
jei netingi rašyk, rašyk ir rašyk, atsiras kas paskaito, bet tyla irgi gera byla.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:27:27
kalbėjome anksčiau,kad keikvienas vaistas organizmui daro šalutinį poveikį, o tinkamai parinktas dietinis gydymas gali suderinti visas sutrikusias organizmo funkcijas.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:25:58
aišku,kaip diena, valgymas yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, taip kaip ir miegas, poilsis, vanduo.

maistas svarbiau 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:24:35
Maistas yra žmogaus egzistencijos būtinoji sąlyga, organizmo statybinė medžiaga. Požiūris į maitinimąsi sudaro žmogaus pasaulėžiūros dalį, nusako jo būdo bruožus, parodo socialinę padėtį.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:22:45
kalakutas gerai,bet prie jo ir votke neblogai (nedaug)

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:17:40
einam i tylą

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:17:29
kartais norisi tylos

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 10:46:44
Nu nesilauzyk. Pakalbek su manimi. Zinok as laukiu kada isismiegosi ir cia pasirodysi. :-D

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 10:41:06
Kaip jautiesi?
Papasakok kas neramina?

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 10:26:28
Siandien Maximoj buvau. Pirkau kalakuta. Taip sakant viena pazystama pirkosi vodke, o as isdiziai is maiselio issitraukiau kalakuta (eileje kartu stovejome, bet ji pirma manes).
O tu pirktumei vodke ar kalakuta?

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 10:18:18
Bet as galiu tave isklausyti!

x 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 10:12:44
užsidarysiu langus ir duris ir galvosiu.
kaip ir nėra pašnekovo

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 10:07:19
Ka manai apie gyvenima?
Ka manai apie dieva?
Ka manai apie prietarus?
Ka manai apie horoskopus?
Ka manai apie skausma?

XXX 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 10:07:17
Šiandien neturiu minčių ,niekam,gal ryt čia užeisiu,eisiu susikaupt

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 10:04:34
Neturiu ka pasakyti. Nebent tu savo mintis noretumei destyti, tada as tiesiog paskaityciau ir viskas.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 10:03:38
čia jaukiau

ten 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 10:02:58
per daug triūkšmo

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 09:59:10
Esu forume "Pokalbiai apie viska".
Tai siek tiek zemiau spausti nei "Drasios idejos"

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 09:46:08
Kai traukia žmogaus siela, atsiranda draugystė, kai traukia protas – pagarba ir autoritetas. Kai kūnas – atsiranda aistra ir geismas. Visi šie dalykai negali egzistuoti vienas be kito, kai yra meilė! Tai ir padeda atpažinti ją iš visų kitų jausmų, svarbiausia – aistros!

idėjos 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 00:19:32
Garsiausia mintis: “Aš žinau, kad aš nieko nežinau“. žmonės kaip ir Saulė. Saulėje yra vienintelis trūkumas: Ji negali matyti pati savęs.
retai kuris žmogus mato savas klaidas. Netgi akys nemato, jei širdis liepia joms apakti.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 00:12:54
ikse kur dingai, ko neuzeini?

ikse 2016 m. kovo 31 d., ketvirtadienis, 17:43:56
Cha!

2016 m. kovo 30 d., trečiadienis, 13:05:33
Žmogėdra būtų labai patenkinas riebia bobute...
Visos kitos jam praslystų pro akis, - sriubos iš jų neišvirsi...Daug vargo vieni kaulai ir mažai naudos... O riebus žmogeliukas, tai labai nudžiugintų žmogėdriuką... toks skanus ir minkštas...Gera sriubikė gautūsi...
(tik sakoma, senas gaidys tai labai kietas, verdi verdi ir niekaip neišverdi, vis žalias, vis neišviręs...). Ir kiek gi galima visti tą seną gaidį kad galų gale jis išvirtų?

ikse 2016 m. kovo 30 d., trečiadienis, 09:15:52
Ačiū!

skaitalai 2016 m. kovo 30 d., trečiadienis, 05:11:55
Dar pabandyk: Daniell Quinn. Izmaelis
Pristatymas: http://www.lithuanian.net/trigrama/opin.htm
O komentaru U.Eco istraukoms yra ir sioje svetaineje, pvz., pradedant:
http://www.spauda.lt/skaityti/foucault/foucault.htm

ikse 2016 m. kovo 29 d., antradienis, 11:12:58
Aciu! Pasiklausiu bibiliotekoje ar jie turi Umberto Eco knygu.

2016 m. kovo 27 d., sekmadienis, 22:00:09
Umberto Eko ar Eco protingos knygos vertos dėmesio, nors esu matęs priekaištų vertėjai, tik ne "Rožės vardui".

ikse 2016 m. kovo 27 d., sekmadienis, 11:10:46
Nezinau, bet paauglysteje knygos buvo kazkokios idomesnes. O dabar, jauciu, rasytojai raso bile rasyti. Taip sakant labai lengvo turinio knygutes. Gal kada pasiseks ir isties idomia knyga pasiimti is bibliotekos.

ikse 2016 m. kovo 25 d., penktadienis, 17:44:15
Nu baigiau skaityti knyga (Francoise Sagan "Sielos randai"),
Dabar pradėsiu skaityti nauja.

rotorius 2016 m. kovo 23 d., trečiadienis, 14:41:22
Zinai, ikse, kartais zmones vel tampa 15-meciais; laikinai arba visam laikui...
Tai vadinasi "laiko sustabdymu" :)

ikse 2016 m. kovo 23 d., trečiadienis, 10:58:49
Nu baigiau skaityti knyga. Ji daugiau tinkama skaityti penkiolikmeciams. O dabar skaitysiu kokia nauja.

ikse 2016 m. kovo 16 d., trečiadienis, 17:40:04
Nu dabar skaitysiu fantastine knyga - Mitch Albom "Laiko saugotojas".

ikse 2016 m. kovo 16 d., trečiadienis, 08:58:23
Dar pasakysiu kad skausmas yra žinios. Pav. jei tu sapnuoji kad esi visas supjaustytas ir pan. reiškiasi esi labai protingas, turi daug žinių.
Ir pav. jei gyvuliukas pries mirti labai kankinasi tai jo siela tampa žmogumi. Mes dėl to ir esam zmones, kad esam daug kančių praėję.

ikse 2016 m. kovo 16 d., trečiadienis, 08:43:14
Visa sistema dėsnių išlieka, bet galima pakeisti pasauli. Ir pakeisti i gerąja puse, kad visi taptu kurkas gabesni ir kurkas įdomesnių uzsiemimu kad turėtu ( pav. Imtų muzikuoti, tai jiems taptų labai lengva kurti muzika ) ir t.t.

BENAS 2016 m. kovo 16 d., trečiadienis, 07:28:55
na taip - jei ne taisykles, tai suvarzymai (fizikoje juos vadina desniais, arbe jegomis, arba lauku)... Pakeitimui turi keisli (paslinkti) tuos suvarzymus - paveikti nauja jega (nes desniu negali pakeisti, gali paveikti tik ju veikimo ribose)

ikse 2016 m. kovo 15 d., antradienis, 19:28:11
Pasaulyje galioja tam tikros taisykles. Bet stipresnes sielos jaučia kad tai tik apgaule. Pasaulis apgaule. Pasaulis haliucinacija. Ir tie kurie tai jaučia, bus laikas kada pasauli galės pakeisti... Pakeis i kita haliucinacija, bet tai bus tikresnis pasaulis. Pasaulis vystosi. Ir pasaulis gali keistis. Mūsų sielos yra labai didelis variklis!

ikse 2016 m. kovo 15 d., antradienis, 18:55:55
Dievas yra labai gražus jausmas, tai šimtą kartu geriau nei cigarete ar alkoholis ar narkotikai. Gaila kad daugeliui žmonių neduota to pajusti. Koks myzeris yra tas alkoholis ar cigarete palyginus su dievu!

ikse 2016 m. kovo 15 d., antradienis, 18:48:57
... Nu sizofrenike būti irgi yra tam tikri privalumai, kaip sakoma pažįsti sielos gelmes.
O tie paprasti robotai (zmones), greičiausiai sielos gelmių nepažįsta ir galvoja kad po mirties supus...

ikse 2016 m. kovo 15 d., antradienis, 18:43:17
Kaip prisimenu, kai kažkada kalbėjau telefonu su kažkokia įmone, tėvas man pasake - "tai robotas kalba, nepergyvenk ką jie snekes ir ką pasakys (jie visados žino ką pasakyti, juk robotai yra)" Mergina buvo labai maloni, tikrai i robotuka panasi...
Aš pagalvojau kaip norėčiau būti tokiu robotu, o ne normaliu žmogumi (sizofrenike).

2016 m. kovo 15 d., antradienis, 14:59:27
Kad suprasti kas yra karma, reiktų prisiminti tokį posakį: kaip šauksi, taip atsilieps. O mažesnės šalies likimą pasukti kita vaga žymiai lengviau, nei didelės.

ikse 2016 m. kovo 15 d., antradienis, 09:32:41
Dievas neleido skinti pažinimo obuolio. Todėl sakantis, kad jokios karmos nėra, yra teisus (jis neskina pažinimo obuolio). Taip jau yra. Ir mažiau kiskimes i anapusini pasauli.

jokios 2016 m. kovo 14 d., pirmadienis, 20:11:51
nera karmos.

bet... 2016 m. vasario 21 d., pirmadienis, 12:24:36
Bet zmogaus karma nepriklauso nuo salies - ir aplamai, nuo nieko kito ji nepriklauso...
Dar daugiau - karma neturi svorio...

2016 m. vasario 21 d., sekmadienis, 11:28:05
kuo mažesnė šalis, tuo lengvesnė karma.

2016 m. vasario 20 d., šeštadienis, 11:38:12
kuo mazesne salis, kuo daugiau savu ir svetimu-tuo blogesne karma

7 2016 m. vasario 20 d., šeštadienis, 11:37:08
..jei motina meta vaika i sulini...ar tai tik socialine degradacija, ar karminis rysys...

7 2016 m. vasario 20 d., šeštadienis, 11:34:08
kai jusu siela ieskos naujo gimimo

kurie neturejo pagarbos moterims 2016 m. vasario 20 d., šeštadienis, 11:33:27
kai jusu siela ieskos naujo gimimo, jus eisite tikra vargo kelia...

(ypač moterų-gerbk savo motina 2016 m. vasario 20 d., šeštadienis, 11:32:19
Tyrimai parodė, kad pašalinių pokalbių telefonu (ypač moterų) girdėjimas yra kenksmingas sveikatai

363636363636363636363333 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 21:30:26
PALIEKU \Žinios ne man-jums. tik perduodu tai: ismoksite girdeti po sukretimu. gaila,jog leidziate niekais

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:43:47
"Atsidavimas Tiesai reiškia, kad jūs turite tikėjimą į Mokymą, kuris yra ties Aistrų Pasaulio pagrindu arba greičiau Mokymą, kurio pagrindas yra aukštesniuose pasauliuose. Todėl jūsų protas ir dvasia savaime apsivalo, kai jūs atsidavę Tiesai ir praktikuojate ją.
Galima pateikti pavyzdį su vandeniu. Štai drumstas vanduo, štai dažytas vanduo, štai mauruotas vanduo, o štai tyras, ramus vanduo. Tarkime, kad yra keturi ežerai su skirtingu vandeniu. Iš kokio ežero jūs gersite vandenį, kokiame maudysitės. Tas pats ir su atsidavimu. Žinoma, mūsų dvasios, žmogiškųjų būtybių dvasios, nėra tyros. Kai jūs žvelgiate aplink save, jūs aptinkate žmones su karma, panašia į jūsų. Todėl jeigu jūs palyginsite aplinkybes, kuriose jūs esate, su Tiesos Mokymu, tai iš pradžių galite pasijusti nejaukiai arba susidurti su kokiais nors nemalonumais.
Bet jeigu jūs patikėsite savo kūną tyram vandeniui, jeigu jūs paklausysite žmonių, kurie praktikuoja Tiesos Mokymą, pabandysite praktikuoti patys ir įsisąmononsite savo pačių susiteršimą, jeigu tapsite atsidavę Tiesai, tai jūs suprasite, kad vanduo, prie kurio jūs pripratote, žmonių pasaulis, prie kurio jūs pripratote, gali būti malonus, tačiau neatneša tikrojo džiaugsmo ir tikrosios laimės.
Trumpai šnekant, atsidavimas - tai jūsų valios išraiška, jūsų mėginimas to, į kokį pasaulį jūs pateksite, kokį vandenį jūs gersite arba į kokį vandenį jūs pasinersite.
Pašalinti pražūtingus norus – atsidavimas Tiesai
Tarkime, žmogus gyveno dažytame vandenyje. Vieną kartą jam pasirodė, kad jis taps laimingas, gyvendamas nešvarumų griovyje. Kas su juo, jūsų nuomone, atsitiks ? Dažytas vanduo ne tiek kenksmingas, todėl, kad vienintelė problema, susijusi su juo, yra ta, kad jis neatspindi daiktų teisingai. Bet jeigu jis atsigers vandens iš nešvarumų griovio, tai į organizmą patenka daug kenksmingų medžiagų. Tai atsidavimas klaidingiems dalykams.
Ir atvirkščiai, tarkime, kad yra didžiulis tyras ežeras. Žmogus, kuris anksčiau gyveno dažytame vandenyje, įžengia į šį ežerą ir nuplauna jame savo kūną. Jo purvas ištirpsta tyrame vandenyje ir iš pradžių atrodo, kad aplinka tapo nešvaresnė. Tačiau kadangi ežeras didžiulis, jis greitai nuvalys jį nuo mažo purvo kiekio, esančio ant jo. Kada nors nuo jo nuplaus visus dažus, nieko nepalikdami, ir jis taps lygiai toks tyras, kaip ir ežeras. Štai atsidavimas Tiesai. Kaip aš minėjau, Tiesos Mokymas visada apima pašalinimo procesą, ne užspaudimo, o jūsų pražūtingų norų pašalinimo. Jeigu yra mokymas, kuris didina jūsų pražūtingus norus, tai yra mokymas, kuris užteršia jūsų dvasią ; Buda Šakjamunis vadino tai “Svarstymo Pakopa Kelyje į Tikrąjį Pabudimą”, viena iš septynių didžiųjų pakopų kelyje į Tikrąjį Pabudimą."

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:38:34
ISSVESKITE SKIRTUMUS TARP DIENU IR NAKTIES LAIKO

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:37:15
Kaip jus suvokiate spiralini laika, pazvelkite i judancias planetas-ar ju amplitude linijine...

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:35:27
keistoka data...nuliai nelygūs...

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:33:50
BET jus deklaruojate nepriklausom-Ybe, TACIAU
'Didelį pavojų kelia branduolinės medžiagos'

MES VISI 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:30:46
7. Mėlynoji Ranka. {Manik} Įvykdymas. Gydymas. Žinios
Mėlynoji Ranka Gauk ir reikšk Įvykdymo ir Gydymo jėgas. Pildyk savo gyvenimą Įvykdymu. Gydyk visus žmogiškos būties lygius. Mokykis meistriškumo atnešti į savo gyvenimą tai, ko trokšti. Privesk prie tobulumo ir užbaik tas savo gyvenimo sferas, kurios padės tau pereiti į sekantį, nežinomą būties lygį. Vakarai transformuoja. Širdies čakra. Devizas: Aš čia, kad vykdyčiau Planetos sveikimą.

PERPRASKITE- 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:23:37
Saulės antspaudai
20 antspaudų nurodo gyvenimo kelią, kuriame atsiradęs fizinis egzistavimas tampa aukščiausių Būties mentalinių spiralių evoliucijoje.
\/
144 2007 m. rugpjūčio 3 d., penktadienis, 12:51:54
1. Raudonasis drakonas {IMIŠ} Gimimas. Būtis. Mityba. Atmintis
Atsiverk gimimo energijai, aukščiausiam tikėjimui į būties galybę. Ir tegu tai pasireiškia tavo gyvenime. Fokusuokis savarankiškume ir dėkingame Visatos energijų priėmime. Tik taip gyvenimas padės tau realizuoti tavo giluminius būtinumus. Leisk savo gimimo energijai inicijuoti visus tavo pradėjimus. Rytai inicijuoja. Gerklės čakra. Dešinės rankos rodomasis pirštas. Devizas: pirminiu pasitikėjimu aš kuriu savo būties gimimą.
144 2007 m. rugpjūčio 3 d., penktadienis, 12:51:01
2. Baltasis Vėjas. {IK} Dvasia. Kvėpavimas. Komunikacijos ir ryšiai
Gauk ir išreikšk Dvasios ir šventumo energijas. Fokusuokis Dvasios esaty visuose savo reikaluose. Būk suderintas su savo natūraliu įkvėpimu {polėkiu}. Tegu Dvasia padeda tau išreikšti tavo būties Tiesą. Dvasios judėjimas tai -galingas pačios būties kvėpavimas, kuris jungia viską ir visus. Šiaurė valo. Širdies čakra. Vidurinysis dešinės rankos pirštas. Devizas: Kvėpuodamas polėkiu {įkvėpimu} aš statau kūrybos spiralę.
144 2007 m. rugpjūčio 3 d., penktadienis, 12:50:21
3. Mėlynoji Naktis {AKBAL} Gausa. Intuicija. Sapnavimas
Priimk ir išreikšk sapnavimo ir gausos energijas. Įeik į savo širdies šventyklą, į šventą tamsą - tavo vidinių misterijų areną. Tapk vieningu su savo nenugalima ramybe ir intuicija. Suderink save su tave supančia natūralia gausa ir svajok. Vakarai transformuoja. Saulės rezginio čakra. Bevardis dešinės rankos pirštas. Devizas: Intuicija atidaro mano svajonių duris į gausą.
144 2007 m. rugpjūčio 3 d., penktadienis, 12:49:35
4. Geltonoji Sėkla. {Kan} Žydėjimas. Sąmoningumas. Tikslo siekimas
Gauk ir išreikšk Sąmoningumo ir žydėjimo jėgas. Fokusuokis į savo ketinimų galybę. Tikslink savus troškimus, kad jie išsipildytų. Tiksliai sodink svarbių reiškinių sėklas. Maitink ir augink jas, ir stebėk jų augimą. Jausk save gyva gėle. Pietūs plečia. Pirma čakra. Mažasis dešinės rankos pirštas. Devizas: Mano sąmoningumas duoda galimybę sužydėti Kūrinijos sėkloms.
144 2007 m. rugpjūčio 3 d., penktadienis, 12:48:54
5. Raudonoji Gyvatė. {Čik-Čan} Gyvybės jėga. Instinktas. Išlikimas. Seksualumas.
Gauk ir išreikšk Gyvybės ir Instinkto jėgas. Įsiklausyk į savo fizinio kūno išmintį ir gerbk jo tobulumą. Taikykis ir derinkis į savo aistringumą, gyvybiškumą, jausmingumą ir seksualumą. Jausk, kaip bunda ir žydi tavo kundalini jėga. Rytai inicijuoja. Karūnos čakra. Dešinės kojos didysis pirštas. Devizas: Mano gyvenimo pagrindas - mano aistros instinktas.
144 2007 m. rugpjūčio 3 d., penktadienis, 12:47:41
6. Baltasis pasaulių sujungėjas {Kimi} Mirtis. Sėkminga galimybė. Išlyginimas
Gauk ir išreikšk savęs atsidavimo ir Mirties jėgas. Fokusuokis tame, kad leisti įvykti neišvengiamoms mirtims ir išsiskyrimams. Taip tu atidarysi atsinaujinimo ir naujų galimybių vartus. Paleisk ir atleisk. Kontroliuok savo instinktų prabudimą, kad pajaustum Dieviško Plano Palaimą. Tiesti tarp pasaulių tiltus tau padės pusiausvyros ir neprisirišimo jėgos. Šiaurė valo. Gerklės čakra. Dešinės kojos antras pirštas. Devizas: Aš nugalėtas savo gėrį nešančiomis galimybėmis.
144 2007 m. rugpjūčio 3 d., penktadienis, 12:47:04
7. Mėlynoji Ranka. {Manik} Įvykdymas. Gydymas. Žinios
Gauk ir reikšk Įvykdymo ir Gydymo jėgas. Pildyk savo gyvenimą Įvykdymu. Gydyk visus žmogiškos būties lygius. Mokykis meistriškumo atnešti į savo gyvenimą tai, ko trokšti. Privesk prie tobulumo ir užbaik tas savo gyvenimo sferas, kurios padės tau pereiti į sekantį, nežinomą būties lygį. Vakarai transformuoja. Širdies čakra. Dešinės kojos vidurinis pirštas. Devizas: Aš čia, kad vykdyčiau Planetos sveikimą.
144 2007 m. rugpjūčio 3 d., penktadienis, 12:46:06
8. Geltonoji Žvaigždė. {Lamat} Žavesys. Menas. Grožio kūrimas
Gauk iš išreikšk Grožio ir Žavesio jėgas. Fokusuokis į ėjimą link aukščiausio subtilumo, natūralaus lengvumo, tekėjimo ir ramybės srautą. Dalyvauk pasaulio harmonijos kūrime ir platinime. Išsilaisvink iš bet kokio savęs kaltinimo ir suprask, kad tavo gyvenimas yra meno kūrinys. Pietūs plečia. Saulės rezginio čakra. Bevardis dešinės kojos pirštas. Devizas: Aš prabudau grožiui, kvėpuoju žavesiu ir spinduliuoju meną.
144 2007 m. rugpjūčio 3 d., penktadienis, 12:45:16
9. Raudonas Mėnulis.{Muluk} Pradinis Vanduo. Srovė. Apsivalymas
Gauk ir išreikšk Visatos Apsivalymo Srautą. Fokusuokis į savo suvokimo instrumento - kūno ir proto vienybės apsivalymą. Tai įmanoma pastoviame ryšyje su savuoju AŠ. Maitink savo kūną - pasaulio pagrindą - savo pilnatvės virpesiais. Susijungimas su savimi veda į pilną prabudimą kiekvienoje tavo gyvenimo akimirkoje. Pažadinęs savyje tekėjimą ir lankstumą leisi laisvai vystytis įvykiams. Rytai inicijuoja. Pirma čakra. Dešinės kojos maža

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:18:08
jus deklaruojate nepriklausom-Ybe,bet 'Didelį pavojų kelia branduolinės medžiagos'

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:14:05
Poezija turi būti tokia graži kaip algebra!
nieko blogo nenutiks - yra daug kodų...

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:12:39
Pats fokusavimas labai skiriasi nuo to, kaip veikia įprastinis lęšis

Lietuvoje nebuvo tokio pabėgėlių srauto... kovo 13 d. 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:11:59
We changed the word from dead-line to life-line! Or live-line!
tai bus 'Galia pries jega'

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:05:56
kuo daugiau materijos,tuo mažiau nematerialiu laiko savoku-erdves paralelume

00 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:04:34
tai dalis alchemijos,nors ir nera tokiu prieigu...
taciau-vel gi
vieniems prieigos, o kitiems-ne
taip kaip 'net ir ši diena buvo žinoma keliems,kurie apie tai rašė...garsiai 'kalbėjo'...atkodavo ir suvokė realijas..'

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 20:00:38
jei atrodo,jog laikas linijinis-labai reiketu pesiorientuoti i spiralini erdvini laika

tokia graži kaip algebra 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 19:13:50
keistoka data...nuliai nelygūs...

Ar ne tuo susirūpinusi Galaktikos federacija? '' 39 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 18:59:47 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 18:54:48
TARSI....įeiti į skirtingas tikroves....

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 18:52:40
''Didelį pavojų kelia branduolinės medžiagos, nes yra galimybė, kad prasidės grandininė reakcija. Todėl jas reiktų neutralizuoti. Ar ne tuo susirūpinusi Galaktikos federacija? ''

39 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 18:51:47
kalbant -rasant-galvojant-mastant...zinant...apie neatpazintus objektus arba NSO ...turetume suvokti kas yra pazinu ir kas nera pazinu..
ir isskirti tai,ka galime vadinti Esybe,Esatis ir ko negalime..atpazinus Esaybe galimas kontaktas-priesingu atveju -viskas tik speliones

38 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 18:45:17
''Didelį pavojų kelia branduolinės medžiagos, nes yra galimybė, kad prasidės grandininė reakcija. Todėl jas reiktų neutralizuoti. Ar ne tuo susirūpinusi Galaktikos federacija? ''

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 18:40:39
jokie virusai nera veiksmingi-joks negatyvas begali nieko keisti .Galia pries jega

1 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 18:31:34
As nesakai, jog nereikia mzleti savo Teviskes...bet ja reikia mzleyi,o ne tik daryti is Tevynes meiles nuolatini sou

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 17:21:58
liaudis...ka jie gauna..ka jie mato

33333333 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 17:20:41
TV-KORTU BUREJOS IS UKRAINOS-LIETUVOS Po velniais...gal jau perziurekit savo TV praruguius kanalus

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 17:18:28
perauga i mentalini kara

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 17:17:51
kai pasibaigia geda.. prasideda priestaravimai

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 17:17:07
geda.. geda

30 grasiu 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 17:16:21
nupirkti ar nenupirkti, atpirkti ar neatpirkti, nupirkti ar nenupirkti

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 17:14:41
ziurint be skeprticizmo, be baimiu, be nuoskaudu, be sarkazmo /// neutraliai
dangus apsiniaukes,TV - DAR DAUGIAU, SPAUDA-PAPIRKTA

ikse 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 17:14:29
Istobuleti galima labai greitai. Ir 23 metu būnant jau galima būti visapusiškai dvasiškai istobulejus. O vėliau tai lieka tik palaikyti arba ne, jei kas trukdo...

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 17:11:54
pagaliau politika baigesi cia...

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 17:06:40
jei zmogus gyventų bent 280-350 metu,turetu laiko ne spontaniskumui ir istobulintu save

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 17:00:25
kai zmogus laimingas, nereikia ir gelbeti

2016 m. vasario 14 d., sekmadienis, 06:29:00
tibete nemeta vaiku i sulinius

2016 m. vasario 14 d., sekmadienis, 06:28:14
Parasykite kazka linksmesnio-ne tik vaikuai sulinyje

14 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 23:32:32
Meilė?
Geriau,kai tu ją nuolat savyje turi ir neasocijuoji su konkrečia esybe..bet taip dažnai individas ją pajautęs ima savintis ne tik ją,bet ir tave ...Ir tada jau PAINIAVA.

keep smile 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:50:15
'Tai toks neįprastas atradimas, jog bandymai jo rezultatus pritaikyti praktikoje neišvengiamai sukelia daug abejonių bei svarstymų'

ikse 2016 m. vasario 14 d., sekmadienis, 09:34:39
Tas gelbėtojas/ a gal jau ir yra gimęs, tik dar jo galios neaktyvuotos.

Gelbėtojas (pasaulio) turįs gimti ten, kur .... 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:23:11
https://www.youtube.com/watch?v=DBQjG_aUV28

ikse 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 19:32:44
Mes visi esame gelbėtojai. Kai bus lemta...Kada nors dar labai negreitai. Pagyvensim, pamatysim, gal dar net nedagyvensim...

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:13:33
o is kur zinai?

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:12:55
G-generation
O- organization
D-dissolution

Gelbėtojas (pasaulio) turįs gimti ten, kur viešpatauja mirtis 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:06:26
https://www.youtube.com/watch?v=uGr0ZFZV8EQ
O AR ATPAZINOTE JI???

Šiandien vaikai miršta šuliniuos… 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:04:06
kodel?

56 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 19:57:18
iskaidoma viskas ir sukuriama viskas

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:39:25
Helena Blawatskaja rase...'apie mirtis vos gimusiu vaiku'

2017.liepa 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:37:11
and a thick veil has been drawn over the ever-wakeful blue sky

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:33:48
jei jis ir gims,ar busite tam pazinus?

13 arba 33 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:33:02
GELBETOJAS NEGIMS-BET JEGOS SUSTADYS JEGAS
gelbetoju jau uztenka-gelbekites patys...

39 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:31:27
nepranasauju,o tik perduodu...

Gelbėtojas (pasaulio) turįs gimti ten, kur viešpatauja mirtis. Šiandien vaikai miršta šuliniuos… 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:29:48
In the deep shadows of the rainy July, with secret steps, thou walkest, silent as night, eluding all watchers.
Today the morning has closed its eyes, heedless of the insistent calls of the loud east wind, and a thick veil has been drawn over the ever-wakeful blue sky.

tiesa? 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:25:36
jau geriau 1917 m revoliucija negu 2017m

13 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:23:53
Leninas ir protinga asmenybe-tik ,jog pasipriesinimas per didelis..

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:22:54
Darvino teorija yra kuo puikiausia tarp kitu Evoliucijos teoriju

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 16:36:09
Laikas visiems pagalvoti, viskas Tiesa. Ir Šviesa - žinoma tiesa ir Tamsa - nežinoma tiesa ir Melas - iki galo neatskleista Tiesa.

ikse 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 11:14:07
Darvinas- Dar vienas...

V 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 21:53:28
cha cha...gal ir Menuli traukia smegenys

2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 21:51:56
kam nereikia ieškoti,tas ir neieškos...

ikse 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 18:46:30
Cia apie roju ir pragara idomiai suskeliai. Pagalvosiu apie tai...

2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 16:15:34
Kur beatsirastume, ar tai pragaras, ar tai rojus priklauso tik nuo mūsų pačių požiūrio, net durų nereikia jokių praverinėti ir ieškoti geresnių rojų ar pragarų.

Roskosh 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 15:51:33
Smegenyse yra daug vandens - todel smegenis traukia Menulis...

ikse 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 14:57:59
Idomiai rasai.:-D

9 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 12:03:37
8 plius 1
tas 1 esate JUS šviesoje

8 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 12:02:09
nieko nera labai reiksmingo, nes praeina diena ir pokyciai tokie stebetini..
taip, kaip vienoje aplinkoje jusu isbyrejusias monetas pasisavins ir jums atrodys tai 'normalu',O KITOJE APLINKOJE jusu isbyrejusias monetas jums surinks ir grazins,ir prie sito jus taip pat galesite priprasti be nuostabos..

00 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 11:46:47
pagalvokite ir jauskite ta tarpa

60 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 11:45:10
Ar tik nuolat atrodo,jog sekundes pereina i minutes?

veik? 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 11:43:41
Idėjos yra visuomenės produktas ir yra beveik ...
BE-VEIK?

2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 11:41:39
...ministeriju zlugimas... kaita

38 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 11:41:16
Aš skirčiau A. Abromavičių ministru ....ne visoms ministerijoms...bet..

999 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 11:40:17
Tad neturiu ka daugiau pasakyti...stebekite...matykite

888 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 11:38:28
jei jus atskirsite poreikius nuo paties produkto,liks ideja kurianti produkta savaime
pavyzdys:
IS PINIGINES ISBYREJO MONETOS,TACIAU ASMUO JU PATS NERINKO.
Klausimas? 'KAIP MONETOS VISOS VEL ATSIDUTE PINIGINEJE PO TRUMPO LAIKO ?'
Atsakymas:'Aplink buvo zmones,kurie pakele tas monetas ir geranoriskai jas atidave ,patys idedami i pinigine'

2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 11:34:37
Idėjos yra visuomenės produktas ir yra beveik neišvengiamos. Tačiau vien idėjos nepakanka. Daugeliui žmonių gali kilti toji mintis. Gal net kokiam 1000. Iš šių, koks 100 pabandys kažką padaryti, o iš jų tik 10 pasieks kažką praktiška. Ir tik vienas ar du iš jų bus Edisono ar Teslos lygio.
----------
ak-cion
re-akcion

reziume 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 20:51:12
tiek pragaras,tiek dangus yra visai salia...
kas atveria vartus vienur,o kas-kitur...paciu pasirinkimas

t.b. 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 20:48:18
principas

13 arba 33 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 20:47:35
niekam cia is tiesu neidomu...elektroninis laikrodis nera taro kortos..bet pricipas gali islikti toks pats

1 in 3 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 16:36:15
...vienas septyniose asmenyse..daugiau nei pats Dievas...

Sek MES 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 13:05:18
Aš skirčiau A. Abromavičių ministru visoms ministerijoms (o vėliau ir meru) – kiekvienai po pusmetį. Pravalytų ten nususėlius ir partinį jovalą. Bet partijos niekad neleis – šėryklos saviems užsidarytų…

2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 13:04:24
Tad lieka klausimas 'kada'
ryt-skausmingai
po metu-be nuoskaudu

ne momentinis klausimas 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 12:58:05
'. Bet partijos niekad neleis – šėryklos saviems užsidarytų… '
O KAS YRA 'NIEKAD'
Ne ir kad ? ar... 'niekad' yra tapatu+savo savoku ribojimui...

38 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 12:48:27
o radus savo mokytojus-GURU, jau reikalinga koncentracija o ne imidzas ar nuolatinis kitu nuomones paisymas

2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 12:45:56
visada mokysimes vieni is kitu, kol nerasime savo MPKYTOJU-VEDLIU

41-iki 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 12:43:59
ivykiai visada pakrypsta teigiama linkme...net ir valant 'partiniu kiauliu' loviu jovala

999 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 12:41:32
atmesti, prasant Aukstesnes samones tolesnio suvokimo

31 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 12:40:24
yra aiskus kontaktas su Esybe ir neaiskus...neaisku visada turetume atmesti

39 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 12:37:12
kalbant -rasant-galvojant-mastant...zinant...apie neatpazintus objektus arba NSO ...turetume suvokti kas yra pazinu ir kas nera pazinu..
ir isskirti tai,ka galime vadinti Esybe,Esatis ir ko negalime..atpazinus Esaybe galimas kontaktas-priesingu atveju -viskas tik speliones

1111-1111 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 10:24:43
tai yra pilnai suvaldoma

2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 10:24:11
ir jokio karo neprognozuokite

2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 10:23:21
todel...materialus pasaulis yra pilnai valdomas

santykinai 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 10:21:59
Bet materija tik minimaliai gali į-takoti ne materiją,,o 'ne matt -erija' gali maksimaliai į-ta-koti mat-er-iją

2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 10:15:47
Drąsa?
materija mėgsta patvarumą,stabilumą ir bijo to,kas už ribos...nes nesuvokia dėsnių 'už ribos'

Sunku suvokti? 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 09:50:48
protas visada suskirsto: Tikrove ir Iliuzija
O JEI IR ILIUZIJA YRA KITOS DIMENSIJOS TIKROVE ?

34 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 09:44:45
3-info
4-materija
materialus pasaulis turi savus desnius,sunkius,gravitacinius,suspaustus laike,erdveje

atgal atkelta??? 2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 20:56:28
2016 m. sausio 12 d., antradienis, 15:33:33
Viskas perkelta in Drąsias idėjas... ...

2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 19:43:41
ivykiai visada pakrypsta teigiama linkme...net ir valant 'partiniu kiauliu' loviu jovala

hmm 2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 19:36:06
kartais iskrenta is konteksto daug kas...o po kiek laiko vel grizta i konteksta...

2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 19:33:29
Su kuo lyginate savo laisve?

ikse 2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 15:56:55
"Apie mokyklas ir mokytojus"- tikra teisybe.

2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 14:55:17
Kaip būtų nuostabu, kad mokiniai nežiūrėtų į savo mokytojus kaip į savo tarnus. Tačiau ką daryti, jei pats mokytojas nori tarnauti, o ne paprasčiausiai gerai atlikti savo darbą. Atsiranda visi anksčiau minėti nesusipratimai ir mokytojų baimės.
Valdymas ir galėtų būti tik paprasčiausias darbas. Sunkus, atsakingas ir gal mažai pageidautinas. Aš suprantu, kaip lietuviškas krikščionis, turėčiau būti nuolankus tarnas, taip žymiai geriau nei būti <<раб божьи>>, tačiau norisi pasvajoti, gyvename pakankamai laisvame krašte.

in-DIGO 2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 13:13:10
jis privalo tokiam mokiniui perteikti žinių bei metodo.. ..be savo metodo...

Apie MOKYKLAS IR MOKYTOJUS 2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 13:11:28
'Maras buvo iš tokių itin gabių mokinių, kurie nepaisant gabumų, mokytojams visais laikais yra nemieli ir tikra našta, nes jų talentas yra ne iš dirvos dygusi ir iš vidaus augusi pamatuota organinė galia, ne subtili taurinanti geros prigimties, doro kraujo ir doro būdo stigma, o nelyginant kažkoks išoriškas, atsitiktinis, net uzurpuotas arba vogtas dalykas. Prasto būdo, bet didelio proto arba lakios vaizduotės mokinys būtinai įvaro mokytoją į keblią padėtį: jis privalo tokiam mokiniui perteikti žinių bei metodo paveldą ir paruošti jį dalyvavimui dvasios gyvenime - ir negali nejausti, jog tikroji, aukštesnioji jo pareiga būtų kaip tik apsaugoti mokslus ir menus nuo tų, kurie tiktai gabūs; juk ne mokytojas turi tarnauti mokiniui, o abu turi tarnauti dvasiai. Čia yra priežastis, kodėl mokytojai privengia arba tiesiog bijo kai kurių prašmatnių talentų; kiekvienas toksai mokinys iškreipia visą mokymo prasmę ir jos tarnaujamąją esmę. Jei mokinys sugeba tik prašmatnumu spindėti, bet ne tarnauti, tai kiekvienas jo reikalavimas reiškia iš esmės žalą tarnavimui, savotišką dvasios išdavystę. Kai kurių tautų istorijoje žinomi laiko tarpai, kada, giliai pažeidus dvasios tvarką, vadovaujančius bendruomenių, mokyklų, akademijų ir pačių valstybių postus plūste užplūdo tie, kurie buvo tiktai gabūs; visose vietose sėdėjo didžiai talentingi žmonės, kurie visi norėjo valdyti, bet nemokėjo tarnauti. Laiku pažinti tokios rūšies talentus, kol jie dar nėra užgrobę dvasinės veiklos pamatų, ir nepermaldaujamu kietumu nukreipti juos į nedvasinę veiklą, be abejo, dažnai būna labai sunku.
(Hesė, Hermanas. Stiklo karoliukų žaidimas)

ikse 2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 09:04:28
Sekmės tau žmogau!

Indija 2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 09:01:40
jei mums nepatinka politikas ar kokia figurele uzimanti siokia tokia role politikoje, nera jokio reikalo jam linketi KRAXO, tegul tas drakonas turi vidiniu perversmu, kurie ji pakeis... 'drakonas mire tegyvuoja drakonas'

Tv be sou 2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 08:51:36
TV
O jus suseskite, nebegasdinkite zmoniu kraupumu, zudynemis, istorijomis.. jus atsipalaiduokite, juokaukite, o ne metykites frazemis.. jus tiesiog viena diena bukite ramus

TV-KANALUOSE 2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 08:47:12
Padaryta zala aplinkai yra tik tokia,j og pavyzdys, kuris tampa kitam kaip reklama,k aip gali buti netramdomas 'nusikaltimas'...net ne piniginiu,o moraliniu aspekti

MAZUMA IS DAUGUMOS 2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 08:40:08
'...is daugumos yra tokiu ,kurie turi stipria minciu pakraipa... itakojancia pacius ivykius...'

8 2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 08:35:06
Holograminiu aspektu, jei daugumos tikejimas dingsta, atsiranda terpe vystytis tai, ka politikoje matote kaip problema, taciau ir is tos daugumos yra tokiu ,kurie turi stpria minciu pakraipa... itakojancia pacius ivykius.Tad ir dauguma ne visada kreips ivykius,del neutralumo ar net abuojiskumo

2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 08:29:51
netgi tokio derinio 'POLITINES VINGRYBES ,POLITINE NESANTAIKA...POLITINIS NUOSMUKIS' nelabai gali buti kaip zodziu loginio simbolio..kodel?
Todel,jog daugumos tikejimas neina tokia linkme,daugumos tikejimas pralenkia asmenines uzmacias,nors asmenu su korumpuotais norais politikoje ir daugetu..

2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 08:24:48
'jei tai vadinsime politikia, pati politika bus sumenkinta' zodis yra kaip
tikejimas-daugumos...taciau vingrybes ir politika turi kitus aspektus...

2016 m. vasario 10 d., trečiadienis, 08:20:38
DRUSKININKAI
grazus Zemes kampeliukas priklausantis Lietuvai-ISDYGSTA TEN NETIESOS KURI BAO AKIS tiesiog tenka stebeti ar Indija bus svetinga...ir nieko daugiau

jei tiksliau 2016 m. vasario 9 d., antradienis, 20:11:07
'nugalejimas ligu' - pati fraze yra klaidinga.. tiesiog, ligai nera sukuriama galimybe atsirasti,tad ir nugaleti nera ko..

2016 m. vasario 9 d., antradienis, 19:29:27
Déjà vu :)
gal kas galite pasidalinti?

2016 m. vasario 9 d., antradienis, 19:22:53
prie ribotumo pridejus reikiama informacija nuglejimas ligu ir to,ka vadiname blogiu

19 2016 m. vasario 9 d., antradienis, 19:21:31
6-yra ribotumas
3- reikiama informacija
9-samonigas ir (nesamoningas ARBA virs samones) zinojimas visu

13 arba 33 2016 m. vasario 9 d., antradienis, 19:19:39
nera teisiu ar neteisiu-yra ribotuas arba galimybe zinoti

teisiu ir neteisiu nera 2016 m. vasario 9 d., antradienis, 19:17:32
nera tokiu visai

ikse 2016 m. vasario 9 d., antradienis, 15:04:22
Tu esi teisus.

33 2016 m. vasario 9 d., antradienis, 15:02:19
net sunku isivaizduoti lietuviams ,kokia daugybe zmoniu gyvenaciu Zemeje patys gali pasirinkti 'mirties diena',bet tai vadinama 'isejimu,o ne mirtimi'

32 2016 m. vasario 9 d., antradienis, 15:00:33
net sunku isivaizduoti lietuviams, kokia daugybe zmoniu gyvenaciu Zemeje patys gali pasirinkti mirties diena,valanda..
Indenai, samanai, daugelis jogu..- tik atrodo,jog viskas vyksta kaip cia iprasta

2016 m. vasario 9 d., antradienis, 14:55:28
tik baimes ir yra tai, kas nesa pacia mirti

2016 m. vasario 9 d., antradienis, 14:54:11
toks tik skirtumas-zinoti kuom esi ,buvai ar busi...ir nelieka baimiu

2016 m. vasario 9 d., antradienis, 14:52:54
isskaido, perorganizuoja arba... kurie jau tai gali - persiorganizuoja islikdami samoningi

2016 m. vasario 9 d., antradienis, 11:34:06
liks 0 buviúsios info...bet..ar verta?

2016 m. vasario 9 d., antradienis, 11:33:01
Seime pakenčiami (o pirmininkės net ginami) nusikaltėliai: ir tie nusikaltėliai leidžia įstatymus! O kur dar galimai žulikai vyriausybėje ir merijose?!

2016 m. vasario 9 d., antradienis, 11:30:39
svarbu ne sakralumas,o imidzas ir turtai..beverciai

8 2016 m. vasario 9 d., antradienis, 11:29:50
prisirisimas prie turtu ir valdzios 78%-daug didesnis nei US,net mirus artimui,jus nemokate sutvarkyti tinkamai reikalu,jog iseiti sielai..

8 2016 m. vasario 9 d., antradienis, 11:18:32
nutilde prote priestaravimus, gauname sinchroniskumo efekta

DEBATAI 2016 m. vasario 9 d., antradienis, 11:16:15
klimatas keiciasi, nes pats zmoniu mastymas keicias“? Ar (???) Keiciantis zmoniu mastymui, keiciasi klimastas?

4444 2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 23:35:07
sustingusios, nepajudunamos materijos ribotumas...kuri suskils...nes ateina tam laikas

2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 23:33:13
Nėra vienos TIESOS. ...
nera net dideliu priestaravimu - yra tik ribotumas

333 2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 21:25:05
taip kaip kvapa galima jausti uosle ir jis nera matomas..bet yra aiskai atskiriamas-roziu ar cesnako...taip daugeliui-jau daugeliui darosi matoma tai,ka patys sau neuzblokuoja ir leidzia pamatyti

333 2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 21:22:34
puiki demotyvacija daugeliui psichiatru, kurie neturi jokio supratimo apie jiems nematoma pasauli...kurie savo ribotomis ziniomis patys uzblokavo savo smegenis

ikse- taske 2016 m. vasario 9 d., antradienis, 11:30:23
ikse- taske.
Ta pati aš.

taske 2016 m. vasario 9 d., antradienis, 11:29:31
Vos avarijos nepadariau. Man sviete žalia, dar net nemirksejo šviesoforas, o man priespriesiais išvažiavo masina. Kažkokiu tai stebuklingu būdu apsilenkeme. Kitąsyk jei matysiu kad šviesa i pabaiga, net jei bus žalia šviesa nevaziuosiu. Kažkoks absurdas... Labai darysiuosi visas puses ir žiūrėsiu...

2016 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 21:39:24
Tokie sapnai visai netrukdo ruoštis šimtamečių varžyboms.

ikse 2016 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 15:24:45
Sapnavau kad gyvensiu iki 87 metu.

2016 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 13:48:10
Siūlau dar trečią kabliuką. Reiktų išsikelti sau deramą uždavinį, kad „teisingai“ sulaukti laimingos senatvės. Gal tiktų noras sudalyvauti šimtamečių žiemos olimpiadoje? Va, aš pradėjau tokiai ruoštis, nors man dar toli iki šimto metų. Mokausi čiuožinėti su pačiūžomis Akropolyje ant ledo. Kaip sakoma, niekada nevėlu mokytis, o iki šimto metų dar visi mes spėtume to išmokti.

ikse 2016 m. sausio 19 d., antradienis, 11:21:35
Turiu ir antra kabiuka, dėl ko noriu sulaukti gilios senatves. Esu įsitikinusi kad tik gilioje senatvėje būsiu labai laiminga. Čia ir yra antras kabliukas.

2016 m. sausio 19 d., antradienis, 07:30:31
ikse, pasaulyje visada yra "kabliukų", kurie traukia ir laiko... pagalvojus, jų netgi ne vienas... tad niekad iškart nereikia pulti į paniką, o tiesiog jų paieškoti...

ikse 2016 m. sausio 18 d., pirmadienis, 08:36:30
Turiu sūnų, todėl esu labai laiminga. Jei ne jis tas pasaulis tikrai butu labai juodas... Ir pastoviai dėl sūnaus labai pergyvenu, kad jam kas nors neatsitiktų. Pergyvenu, pergyvenu ir pergyvenu. Bet esu labai laiminga kad jy turiu.

ikse 2016 m. sausio 18 d., pirmadienis, 08:19:13
Ipratau kentėti. Kartais tas pasaulis atrodo visai nieko. Net nerūkau ir negeriu.

2016 m. sausio 17 d., sekmadienis, 12:06:46
Tikriausiai, siaubingai jautiesi mūsų pasaulyje, Ikse. Tačiau pritapus jis gali pasirodyti nuostabiu.

ikse 2016 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 17:16:34
Būtinai pažiūrėkite filmą " Pabutj v mojei skurie". Labai hipnotizuojantis filmas. Aš kol žiūrėjau buvau uzhipnotizuota kiekviena sekundę ir man atrodė, kad tas filmas apie mane (tik man tai suprasti). Vienu žodžiu pažiūrėkite filmą ir pasakykite ką apie jy manote.

iksei... 2016 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 16:16:16
Kartais nepraleidzia kokio nors zodzio - jei kas, perziurek zinute ar joje nera kokios nors "negeros saknies"

ikse 2016 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 15:24:30
Dievas is mūsų sielos daro saule. Kaip tame filme " pabutj v mojei skurie"( pabuk mano odoje ).

ikse 2016 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 15:05:35
Ai..., mano minti praleido, viskas gerai...

ikse 2016 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 14:55:00
Ne visas mano mintis leidžia. Tada rasysiu į DELFI " sekmadienio evangelija", ten visas mano mintis leidžia.

ikse 2016 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 14:47:18
Kiek prisimenu čia mane visąlaik priima.
Tai štai ką norejau pasakyti - tikro dievo pažinti neišeina nes jy užstoja gyvenimo vaizdiniai. :-D

tada 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 18:22:41
Nerandama sinchroniskumo jausmuose ir protuosse - viskas isdalinama dalimis

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 18:21:18
Kada pasaulis yra izoliuojamas?

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 18:19:16
TAI IR YRA PER LOKAPALAS - "loka" - pasaulis; "pala" - globėjus; sferų Derintojas-LOKAPALA

??? 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 18:16:48
'Kada pasaulis yra izoliuojamas dėl maišto, kada planeta yra atjungiama nuo bet kokio išorinio ryšio grandinėje, kaip po Kaligastijos sukilimo šitai buvo padaryta Urantijoje, tada be asmenių žinianešių lieka tiktai viena galimybė bendrauti tiesiogiai tarp planetų arba visatoje, ir taip bendrauti galima per sferų Derintojus'

33333 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 18:14:51
Minties Derintojai atrodo, jog atvyksta ir išvyksta visiškai nepriklausomai nuo bet kokių ir visų kitų dvasinių poveikių; jie atrodo, jog veikia pagal visatos dėsnius, kurie visiškai skiriasi nuo tų dėsnių, kurie valdo ir kontroliuoja visų kitų dvasinių poveikių veikimą. Bet nežiūrint tokios akivaizdžios nepriklausomybės, plataus diapazono stebėjimas be abejonės rodo tai, kad žmogiškojo proto viduje jie veikia tobulai sinchronizuoti ir koordinuoti su visais kitais dvasiniais tarnavimais, įskaitant ir pagalbines proto dvasias, Šventąją Dvasią, Tiesos Dvasią, ir kitas įtakas.

333 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 18:13:54
(1190.5) 108:4.4 Kada pasaulis yra izoliuojamas dėl maišto, kada planeta yra atjungiama nuo bet kokio išorinio ryšio grandinėje, kaip po Kaligastijos sukilimo šitai buvo padaryta Urantijoje, tada be asmenių žinianešių lieka tiktai viena galimybė bendrauti tiesiogiai tarp planetų arba visatoje, ir taip bendrauti galima per sferų Derintojus. Nesvarbu, kas vyksta pasaulyje arba visatoje, Derintojams tai tiesioginio poveikio niekada neturi. Planetos izoliacija jokiu būdu nepaveikia Derintojų ir jų gebėjimo bendrauti su bet kuria vietinės visatos, supervisatos, ar centrinės visatos dalimi. Ir būtent dėl šito ryšiai su likimo rezervinio korpuso aukščiausiais ir savaime veikiančiais Derintojais yra tokie dažni izoliuotuose pasauliuose. Tokiu metodu pasinaudojama kaip priemone, leidžiančia išvengti planetos izoliacijos sunkumų. Pastaraisiais metais Urantijoje veikia archangelų grandinė, bet šitoji ryšio priemonė didele dalimi yra panaudojama archangelų korpuso veiklai.

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 18:02:06
(1192.1) 108:5.6 Jūsų žemiškosios ir visą laiką besikeičiančios džiaugsmo ir liūdesio emocijos iš esmės yra žmogiškos ir materialios reakcijos į savo vidinį psichinį klimatą ir į išorinę materialią aplinką. Todėl, nelaukite iš Derintojo savanaudiškos paguodos ir mirtingojo paramos. Derintojo reikalas yra parengti jus amžinajai kelionei, užtikrinti jūsų išlikimą. Paslaptingojo Pagalbininko misija nėra tokia, kad užglostytų jūsų suerzintus jausmus arba pasirūpintų jūsų įžeista garbe; Derintojo dėmesį atkreipia ir užima laiką jūsų sielos parengimas tai ilgai kylančiajai karjerai.
(1192.2) 108:5.7 Aš abejoju, jog sugebėsiu jums paaiškinti, ką gi Derintojai daro jūsų prote ir jūsų sielai. Aš nežinau, ar pats iki galo suvokiu, kas iš tikrųjų vyksta dieviškojo Pagalbininko ir žmogiškojo proto kosminiame susivienijime. Visa tai mums yra kažkaip paslaptinga, ne planas ir tikslas, bet įgyvendinimo realus būdas. Ir būtent tiesiog dėl to mums yra sunku parinkti tinkamą vardą šitoms dieviškosioms dovanoms, kurios yra skirtos mirtingiems žmonėm

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 18:00:10
(1192.3) 108:5.8 Minties Derintojai jūsų baimės jausmus norėtų pakeisti į meilės įsitikinimą ir pasitikėjimą, bet jie negali tokių dalykų daryti mechaniškai ir savavališkai; tai yra jūsų užduotis. Įgyvendindami šiuos sprendimus, kurie išlaisvina jus iš baimės pančių, jūs tiesiogine prasme suteikiate psichinės atramos pagrindą, ant kurio Derintojas gali vėliau pritaisyti keliančią į viršų ir vystančią į priekį dvasinio švytėjimo svirtį.
(1192.4) 108:5.9 Kada iškyla aštrūs ir aiškiai apibrėžti konfliktai tarp rasių aukštesniųjų ir žemesniųjų tendencijų, tarp to, kas tikrai yra gėris arba blogis (ne tiesiog, ką jūs galite pavadinti gėriu ir blogiu), tada jūs galite būti tikri, jog tokiame patyrime Derintojas visada dalyvaus tam tikru konkrečiu ir aktyviu būdu. Tas faktas, jog tokios Derintojo veiklos žmogiškasis partneris gali sąmoningai ir nesuvokti, jokiu būdu nesumažina jos vertės ir realumo.
(1192.5) 108:5.10 Jeigu jūs turite likimo asmeninį sargą ir jeigu jums nepavyktų išlikti, tuomet tas angelas sargas turi būti apsvarstytas dėl to, jog būtų reabilituotas, kad savo pareigą jis atliko ištikimai. Bet Minties Derintojai tokiu būdu nebūna tikrinami, kada jų subjektams išlikti nepavyksta. Mes visi žinome, jog tuo tarpu, kai angelui gali trūkti tarnystės tobulumo, tai Minties Derintojas dirba Rojaus tobulumo maniera; jų tarnavimui yra būdingas ydų neturintis metodas, kuris pranoksta galimybę, kad jį kritikuotų kokia nors būtybė, esanti už Dieviningtono ribų. Jūs turite tobulus vadovus; todėl tobulumo tikslas yra tikrai pasiekiamas.

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 17:56:14
Tos idejos ..DRASIOS AR NERA DRASIOS,-tiesiog idejos ir tiek..

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 17:55:06
o kodel jus to niekada ne-bandote?

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 15:41:23
jei randi dialoga-kalbekis ir su angelais...
Nors psichiatinej lig-ONINEJ 2 ar 3 savaites taves gali klausi
-o kodel tu kalbiesi su angelais?
-O KODEL JUS TO NIEKADA NEBADOTE?

del drasiu ideju... 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 15:36:59
paziurek i Zeme is toli....yra keletas ugnikalniu...jie tyli...kol kas

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 15:35:03
Kartais protas sunkiai apjungia visa tai...bet yra ta sekunde ar kelios 'visuotino zinojimo-suvokimo' -kad krikscionybes indelis nera tai,ko Lietuvai reikia-apleido krasta gerosios jegos

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 15:29:14
Dar labai idomi tema 'apie tikrus ir tariamus stebuklus'

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 15:15:37
Galvojant, kodėl nedidelė šeimos valtelę audringoje jūroje ištiko tokia skaudi nelaimė (vaikai šuliny). Gal neturėtų būti gaila pinigų aliejui, kaip antikos laikų graikų jūreiviams, kad nuraminti jūrą?

! 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 15:07:37
tikras mentalinis chaosas...viena diena visus ar kazka keikti,o kita diena-atgailauti
bet, jei taip yra
tai 'kodel'

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 15:06:16
jei as ar tu ismokai to is savo tevu,proteviu,tautos...ismok pazinti kaip netinkama veiksma,pripazinti,atsisakyti

labai paprasta 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 15:04:47
nera jokiu demonu ir prakeiksmu...taip sako Babaji...kodel vieniems yra,o kitie.nera...ar jums labai aktualios Didziojo vandenyno gelmes? jos yra,bet tai jums nera aktualu...taip ir cia...kas neismoko keikti,prakeikti,tam tai nera pazistama ir aktualu

kitas klausimas 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 15:02:01
kas yra prakeiskamas?kaip jis veikia? kada jis veikia,kiek jis veikia tevus,vaikus,vaiku vaikus...ar yra gimines,regiono,planetos atpirkimo sielu

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 14:59:31
144000 (сто сорок четыре тысячи) — число десятичной системы счисления, имеющее символическое значение в некоторых религиях и традициях. Мистическое значение числа связывается некоторыми авторами с возможностью его представления как произведение числа 12 с самим собой, помноженное на тысячу, где оба числа сами по себе имеют мистическое значение.

018 arba tiesiog 17 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 14:56:53
Tai va, ir norisi visus siųtus kitiems prakeiksmus susigrąžinti kaip grąžius palinkėjimus - įsivaizduojami teismai tam puikiai galėtų tikti.

144.000-? 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 14:48:22
ir ne tie Dievo avineliai...o kariai,patkeje save Auktesnems jegoms

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 14:44:17
jei bent 10-12 zmoniu Lietuvoje su atsidavimu kreiptusi i Ji-pokyciai butu greiti ir teisingi..

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 14:42:50
geresnio advokato nera-
tik Archangelas Michaelis

86544666 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 14:40:59
Atsirado daugybe hipnotizuotoju...ekstra-seansu...kam jie dirba?

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 14:39:32
Kaip iveikti baime?

Kas tai? 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 14:38:51
kunas stingsta is 'baimes'

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 14:37:43
MIRTIS ateina tik ten,kur nera angelu ,o kodel ju nera...mirtis nera tik kuno sustingimas ir dvasios nesugrizimas i sustingusi kuna,mirtis prasideda daug anksciau...bioenergiju nepralaidumu

DEMOKRITAS 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 14:31:22
'Vaikų mirtys šuliniuose tik didina valdininkų skaičių ir jų algas… '
jus vel uzblokuosite, kai as paklausiu
'kiek ta smarve dar kesime,kiek lipsime i ta mesla,kuris tersia visa sali,kada prabusite ir imsites atsakomybes patys uz viska ir visur-BE DIDELIU BAIMIU-
tarnybos, tarnybos-sekliai, blokavimai
ar tai tikrai tas metodas? Visada visur tarsi su 'tramdomais marskiniais'

999 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 14:26:22
Vaikų mirtys šuliniuose tik didina valdininkų skaičių ir jų algas…
Bet jus nenumeskite tik viena sakini, pagriskite, paaiskinkite, duokite faktus.
Jus metate degtuka i statine parako, bet metate visai netoli tos statienes ir liepsna neisidega, uzgesta...viskas lieka eigai, be pokyciu. Tarsi nera tos valios, tu jegu, kurios butu atsakingos uz tuos pokycius ir butent - PER JUS

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 09:47:19
...Zeme nera palankioje vietoje siuo metu...bet po 86-87 metu vel pereis i kita cikla,kai karminiai procesai bus susvelninti.Tas susvelninimas nebus nuodemiu atleidimas,tiesiog paciu nuodemiu,kaip blogu poelsiu savaime sumazes ateis Kali jugos pabaiga 'tiesiog paciu nuodemiu, kaip blogu poelgiu savaime sumazes '

9843310 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 09:41:26
isivaizduojamas-tai lyg palinkejimas...o kiek tai bus ivykdyta-yra ne musu valia... ...nes kiekvienas palinkejimas visada grizta mums patiems... per baltaji issklaidyta spinduli

81 2016 m. sausio 12 d., antradienis, 00:49:48
Teismas ir įsivaizduojamas teismas yra ne vienas ir tas pats.

2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 23:33:49
kol tik igauni teoriniu ziniu, niekada pilnai negali suvokti tu, kurie turi patirti... pagarba keliaujantiems ir matantiems daugybe kontingentu

23-prisiminimui 2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 23:23:29
Jietis 2006 m. rugsėjo 20 d., trečiadienis, 21:34:54
"Tibetiečiai teigia, kad Šviesa dauginasi geometrinės progresijos principu: jei šviesią mintį skleidžia vienas Šviesos Žmogus, tai ji ir tėra vieno žmogaus mintis. Bet jei tą pačią šviesos mintį skleidžia du sąmoningi Šviesos Žmonės, tai jos stiprumas atitinka dvidešimties žmonių minčių stiprumą. Jei trys Žmonės – tai jų mintys tolygios trijų šimtų žmonių minčiai, jei keturi – keturių tūkstančių, jei penki – penkiasdešimties tūkstančių ir t.t."
Inkognito elfas 2006 m. rugsėjo 20 d., trečiadienis, 17:41:10
kadaise zmones su elfais gyveno taikoje ir santarveje bet viska sugriove orcai.

8 2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 23:15:19
gerieji zmones, nesitasikite po teismus-sugaisite daug laiko.. nuraminkite savyje ta pasipiktinima, iveikite-iseikite is to apskritimo.. nusisypsokite tiems gydytojams - jie irgi turi daugybe neatrastu ligu-it ju net nera kam gydyti

ideja 2015 m. gruodžio 30 d., trečiadienis, 14:59:54
Nauja meile, tik nenumirk persistenges
per jauna tau,
lange lempa nuimk jei reiks pagalbos. greituke iskviesime

Tūris 2015 m. gruodžio 08 d., antraadienis, 09:09:09
Tarsi visuotinai pripažinta, kad žmogus labiau žolėdis – ką liudija daug požymių (plokšti dantys ir pan.). Žolėdžiai ėda vien žolę ir turi viską, ko reikia jų organizmui – visas amino rūgštis ir t.t. ir kt. Tuo tarpu veertarizmo priešininkų pagrindinis argumentas, kad su augaliniu maistu žmogus neguna visko... Čia kažko nesuprantu...

2015 m. spalio 24 d., šeštadienis, 23:20:39
apsilankiau upelyje, paskaičiau, panašu kaip nso

Rekomenduoju paskaityti ir cia padiskutuoti 2015 m. rugsėjo 14 d., pirmadienis, 19:41:05
upelis.forumlt.com/t21-inognito-pasakojimas#23

2015 m. rugpjūčio 10 d., pirmadienis, 20:57:33
Kelias į sėkmingą ir demokratinį dalyvavimą

Jau 2015 m. rugpjūčio 9 d., sekmadienis, 18:60:61
Kapitonas jau įsileidžia... Belskitės, ir jums bus atidaryta

2015 m. rugpjūčio 9 d., sekmadienis, 08:48:26
nso forumas uzsidare. gal atostogos, ar leidzia nurimti audroms.

2015 m. rugpjūčio 6 d., ketvirtadienis, 14:27:23
to inkognito ar zinai prakeiksmai grista bumerangu. Pasakykite ir iš kur Lietuvoje tokie išgamos kaip jūs atsiranda? Būkite amžiams prakeikti šunsnukiai iki 9 kartos stipkite jūs ir jūsų vaikai ir anukai vėžiu nesulaukę net 18 metų, o kai būsite agonijoje žinokite kad to nusipelnėte niekšai savo šūdinais darbais. Aš inkognito to prašau dievo jums už jūsų niekšybes žemėje
..........
Tikrai nera uz ka zmones taip prakeikti, patariu tau apgalvoti savo palinkejimus.. negali juokauti... as esu tik paprastas praeivis - ateivis .. MON-5 zinai mane )

o 2015 m. gegužės 30 d., šeštadienis, 19:28:20
dar gyva ikse

ikse 2015 m. gegužės 27 d., trečiadienis, 15:53:05
Taigi, taigi.

Kaip tapti protingu. 2015 m. balandžio 8 d., trečiadienis, 17:53:00
patarlę "Rytas už vakarą protin­gesnis" reikėtų supr­asti ties­iogiai. Apsisprendimą ger­iau atidėkite rytui. Miegant pasamonė veikia optimaliai, atsižvelgia į visus aspektus. Johneno nuomone, spontaniškai nuspren­dus, nus­lopinama 90 procentų visų tei­singam atsa­kymui rei­kalingų kriterijų. Vad­ina­si, 9 iš 10 smegenyse kaupiamų informacijų iš atminties "neiššaukiamos".

iksė 2014 m. lapkričio 6 d., ketvirtadienis, 09:37:24
Dabar net nelipu ant svarstyklių, baisu lipti. Bet ant žandų sustorėjusi neatrodau, nu tai gal viskas ir tvarkoje.

2014 m. spalio 30 d., ketvirtadienis, 07:45:58
O sveriesi prieš kakojant?

ikse 2014 m. spalio 29 d., trečiadienis, 07:27:17
Nepasiseke, 200 gramu priaugau siandien. Tai siandien isvis nieko nevalgysiu.

ikse 2014 m. spalio 28 d., antradienis, 08:26:22
Nu siandien vel 200 gramu numeciau, nors vakar valgiau mamos troskinio.
Valio.

ikse 2014 m. spalio 27 d., pirmadienis, 09:18:32
Vakar privalgiau mamos troskinio, bet vistiek siandien pavyko 200 gramu atsikratyti!

Žaginys 2014 m. spalio 26 d., sekmadienis, 20:11:07
Matai, ikse - viskas gerai... svarbiausia ramybė ir ... ramybė...
Viskas ateina su laiku - jei tik laikaisi nuostatų...

ikse 2014 m. spalio 26 d., sekmadienis, 15:52:24
Man siandien pasiseke, numeciau 400 gramu nors vakar valgiau lasinuku.

iksė 2014 m. spalio 25 d., šeštadienis, 10:02:03
Kažkokio tai specialaus maisto sau ruošti negaliu, ką visi valgom tą ir aš valgau. Jei tik pradėsiu sau ruošti speciąlų maistą, mama iškart įtars, kad kažkas tai negerai ir kad gal kaip pamišusi visokių dietų laikausi. Vienu žodžiu mama nieko neturi įtari, ji neturi žinoti kaip man sunku yra.

iksė 2014 m. spalio 25 d., šeštadienis, 09:47:42
Vakar prieš tėvus apsimetinėjau kad labai daug valgau, nors iš tiesų badavau ( tiesa šiek tiek pavalgiau beapsimetinėdama)
ir numečiau 200 gramu.
Valio. Galų gale reikalas pajudėjo iš vietos. Bet matai kaip badauti reikia norint nors šiek tiek numesti. Jei nežinočiau tau netikėčiau, bet tai su manimi dedasi...
O dėl dievo programos. Atleisk sergu šizofrenija ir mano nervai yra silpni, tad sau labai daug programų nekeliu tik sistemingai kiek reikia geriu vaistus ir viskas. O po trejų metų tikiuosi jau šiek tiek svorio busiu numetusi. Tokia tad ir programa, toks tad ir siekis.
Po trejų metų tikiuosi būti numetusi svorio. Ar gerai pasakiau? Kiek numesiu nežinau, bet treji metai ilgas laiko tarpas, tad tikiuosi kad svorio numeturi būsiu kaip reikiant.

tiesa 2014 m. spalio 24 d., penktadienis, 22:47:30
gerai, kad meldiesi, tačiau užsiduok sau programą trejiems metams, nes Dievas nors ir visagalis, bet ne stebukladarys :)))

ir gerai, kad delfis išvarė 2014 m. spalio 24 d., penktadienis, 21:58:26
nes tavo "dieta" - tai superinis kaupimo būdas... Va kai koks kultūristas auginasi raumenis, tai kačialinasi kas antrą dieną, nes paiso superkompensacinio ritmo. O tai yra gamtinis inercijos principas, kai praradimas kompensuojasi su kaupu, ir šio ritmo trukmė apie dvi paras.
Ar supranti? Be to nieko klaikiau nesugalvosi medžiagų apykaitai trikdyti, kaip vartoti buljoną...tai visiški nuodai! Neturek net minties jį iš vis vartoti - nei sveikam, nei ligotam gero linkintis nepatars. Šiaip tai geriausia avižinių dribsnių nuoviras, šaukštas kitas pačios košės ir salotos, vaisiai, daržovės... Žuvies irgi - ne...jei jau netversi be mėsos - tai tik paukštienos krūtinėlė! Na, o ir sūris turėtų būti tik natūralus, rauginto pasūdyto pieno...geriausiai - jei ir pasispaustum pati. O dar geriau, jei kas antrą dieną nubėgtum nors 10 km krosiuką į priemiestinį kaimą pati pienuko ir parsinešti :)

ikse 2014 m. spalio 24 d., penktadienis, 10:30:17
Pasirodo svori prisiauginti labai lengva, o kai reikia jy nuesti tai yra labai sunku. Jau sesta diena kaip badauju. Vakar pavalgiau truputi daugiau - isgeriau viena lekste buljono, suvalgiau du obuolius ir suvalgiau viena gabaliuka zuvies, o svoris liko toks pats ( nenukrites) 105,6 kilogramo.

iksė 2014 m. spalio 23 d., ketvirtadienis, 15:37:17
Ačiū tau, Žaginį, už komentarą.Bet badauti jau pripratau tad pirmyn ir taip toliau ( man maldos badauti padeda, meldžiuosi kad nevalgyčiau ). Tiesiog pasrėbsiu buljono vieną kartą dienoje ir viskas(dar vieną obuolį dienoje suvalgysiu). Vakar ir šiandien daug "pasportavau" nes buvau mieste ir reikėjo daug vaikščioti.

Žaginys 2014 m. spalio 23 d., ketvirtadienis, 10:30:38
Ilkse, nepulk į paniką... susirūpinimas dar labiau didins svorį... Tiesiog negalvok apie tai - gyvenk ir tiek...
Žinok, penkios dienos nieko neduos... organizmas dar turi prisitaikyti prie naujo režimo, tik tada pradės atsirasti pokyčiai...
veikia ne tik maisto kiekis, bet ir kitos aplinkybės, tame tarpe medžiagų apykaita, - tad svarbu ir ją sutvarkyti... ji irgi susistovi per laiką...
Nerekomenduočiau, bet kai kas labai susirūpinęs kartu ir atitinkamas piliules (medžiagų apykaitai) panaudoja...
Pabandyk taip (saikingai maitinantis) išsilaikyti kokį mėnesį, o tada lygink...
Na ir daugiau judėti reikia... (nebūtinai sporto salėje - pvz., palipti laiptais, o ne liftu; paeiti pėsčiom, o ne auto ir t.t.)

ikse 2014 m. spalio 23 d., ketvirtadienis, 07:48:34
Kazkokia fantastika, vakar tik buljono pasrebiau, o svoris ne tik kad nekrenta bet kyla. Dabar sveriu 105,6 kilogramo.
Zmones! Cia tikru tikriausia fantastika! Vadinasi man ir reikia gyventi badaujant, nes jei bandysiu valgyti bus dar blogiau.
As netikejau kad taip gali buti, dabar pati savo akimis tuo isitikinau.
Tevai galvoja kad as ryju kaip kiaule ir toliau ir jie nezino kad jau penkta diena kaip kad as badauju. Dar susilaukiau is tevu komentaru del to kad man svoris suga...
O turejo buti labai smarkiai nukrites.

ikse 2014 m. spalio 22 d., trečiadienis, 19:15:05
Septinta vakaro pageriau lekste buljono su fermentiniu suriu ir suvalgiau obuoliuka.
Dar iki anorekcijos man labai toli, tad galiu labai mazai valgyti ir toliau.

2014 m. spalio 22 d., trečiadienis, 16:17:43
Daugiau judek,sportuok,dirbk,shok

ikse 2014 m. spalio 22 d., trečiadienis, 07:56:40
Nors valgiau kiek sakiau, bet siandien pasisverusi sveriu 105,2 kilogramo.
Viena paaiskinama priezastis yra kad skysciai susikaupe.

ikse 2014 m. spalio 21 d., antradienis, 17:24:50
Kai pasninkaudavau, tai tik septinta valanda vakaro suvalgydavau dvi morkytes, taip numeciau svorio iki 101 kilogramo.
Paskui vel priaugau iki 109 kilogramu.
O dabar sveriu 105 kilogramus.
Kaip rasiau tai toliau badausiu. Bet siandien, treciaja badavimo diena, truputi pavalgiau. Bet prie puodu tikrai nepripuoliau. :D

iksė 2014 m. spalio 21 d., antradienis, 15:15:09
Labai mažai buljono pagėriau ir puse labai mažos bulvytės suvalgiau, nes skrandyje truputį jau keistai kažkas jautėsi, vistiek juk trečia diena badauju...
Ir pakaks to maisto. Svarbiausia truputį kažko užpilti į tą skrandį ir viskas.

iksė 2014 m. spalio 21 d., antradienis, 14:38:04
Šiandien trečia diena kaip badauju. Bet galva nesvaigsta, nieko bloga nesidaro, viskas labai gerai.

ikse 2014 m. spalio 21 d., antradienis, 14:18:40
Kazkada buvau nukritusi iki 101 kilogramo, tada mano veidas pasidare normalus ( neriebus).
Dabar vel nors iki simto reikia nukristi, bet melsdamasi Dievui jauciu, kad ir dar daugiau svorio numesiu. Valio!

ikse 2014 m. spalio 21 d., antradienis, 13:59:45
Neturiu kantrybes valgyti po truputi, man geriau badauti is viso.
Bet pasakysiu pagrindine paslapti, kad iskesti nevalgius reikia melstis kad nevalgyciau ir tai padeda!

Ikse 2014 m. spalio 21 d., antradienis, 13:40:03
Dvi dienas badavau ir beveik nuo 109 kilogramu nukritau lygiai iki 105 kilogramu.
Ruosiuosi badauti dar astuonias dienas, tureciau daug kilogramu prarasti, zinoma jei bus silpna isgersiu kokio buljono.
Delfis jau mano rasliavu nepriima tai rasysiu toliau cia.

x-sei 2014 m. balandžio 7 d., pirmadienis, 07:36:39
Taigi, x, jei pasninkas, tai pasninkas, kodėl gi kas antra diena?
Kuo "išsilieja" tavo pasninkas? Valgai mažiau ar visai nevalgai? Valgai ką kitka, ne tokį kaloringą?

ikse 2014 m. balandžio 5 d., šeštadienis, 13:43:15
Delfi manes nepriima, nes jam nepatiko kad rasau jog kas antra diena reikia pasninkauti (turintiems virssvorio).

ikse 2014 m. balandžio 2 d., trečiadienis, 13:07:18
Siandien sveriu 104,6 kilogramo ir siandien pasninko diena. Pasninko laikausi kas antra diena. Paziuresim kiek rytoj po pasninko sversiu. : D

ikse 2014 m. balandžio 2 d., trečiadienis, 13:06:01
Dabar cia rasysiu apie dietas.

ikse 2013 m. sausio 25 d., penktadienis, 19:11:42
Labai seniai cia jau bebuvau.
Ka beprisimenu keisto, tai kad susapnavau sapna o jis po keturiu metu issipilde, todel dievu tikiu, kvantine magija tikiu ir daug kuo tikiu, nes tai paaiskina mano be galo keista sapna tame, kad jis issipilde...
O dar kitas sapnas tai lygiai po dienos issipilde. Viskas vyko ir vienu ir kitu atveju taip pat lygiai vienodai kaip kad sapnuose...
Kiekvienam mastanciam zmogui turetu buti aisku kad dievas yra ir yra begales dalyku ir kad siela yra net akmenyje ( cia gal truputi ir perlenkiau su tuo akmeniu, bet kas zino...)

ikse 2013 m. sausio 25 d., penktadienis, 17:01:16
Nieko nauja...

be 2012 m. rugpjūčio 6 d., pirmadienis, 23:39:25
Yra mintis, kad po mirties išeinam iš kompiuterinio žaidimo

2012 m. liepos 25 d., trečiadienis, 07:50:43
issakykit cia savo drases idejas:)

2012 m. liepos 9 d., pirmadienis, 09:52:31
NSO aptarimuose neveikia siuntimo funkcija, tad drįstu išbandyti šičia...

ets 2012 m. sausio 20 d., penktadienis, 21:37:12
be iksės šiame forume dar yra kas nors? ar čia, ikse, tavo monologas?

2011 m. liepos 19 d., antradienis, 17:20:10
Maža šūdina šalis...

vardas 2011 m. liepos 16 d., šeštadienis, 05:30:54
mintys yra gyvos

Wilma 2011 m. liepos 12 d., antradienis, 01:21:11
Idomi idėja: niekas neegzistuoja (tiksliau, neturi prasmės) tol, kol nėra užrašoma žodžiais (arba pasakoma)

ir tavo angelas, ir sargas 2010 m. sausio 24 d., sekmadienis, 03:39:42
Vai negerk, mergela, negerk is tos pedos, - kikimara pavirsi...

Wilma 2010 m. sausio 22 d., penktadienis, 19:46:35
Kurį laiką nebuvau - žiū, neblogų įžvalgų paberta... Reiks pabandyti įsigilinti...

2010 m. sausio 19 d., antradienis, 21:10:22
NEPAMIRŠAUUU...

iksė 2010 m. sausio 19 d., antradienis, 16:58:16
Dar prisiminiau labai smulkų dalykėlį. Kad būdama 14 - 15 metų prieš minutę ir dvi žinodavau ką man sakys tėvai. Kadangi žinodavau galvojau kad žinodama ką jie ruošiasi sakyti tiesiog pakeisiu savo legesį ir savo žodžių derinius padarysiu visai kitokiais ir jie tada neturėdami kur užsikabinti tikrai kalbėti ims kitaip.
Bet tai buvo apsirikimas. Tiesiog teko susitaikyti, na kaip man tuomet atrodė, kad yra bedraujama su absoliučiais televizoriais, kad ir kaip elgčiausi kad ir ką žinočiau, jie vistiek kalbės tik tai ką mačiau savo regėjime ir ne kitaip...Buvo be galo liūdna tada, kad bendrauju tik su automatais.Televizoriumi.
Bet užtad dabar ir bendrauju su televizoriumi, nes jis intelektualiai paslankesnis ir judresnis! Taip taip. Ta techinka labiau judri nei žmogus. Žmogus -automatas -televizorius, o televizorius tikrai paslankesnis. Kitokia kalba, - koks skirtumas?
Ar matote skirtumą?

iksė 2010 m. sausio 19 d., antradienis, 13:33:57
Be to prisiminiau, kad šiais metais ( na jei žiūrėti apie kalėdas, kai laikas išplaukia...) surastą teoriją, net iš savo gyvenimo..
Dėl to "drugelio sparnų plazdėjimo", kuris gali sukelti uraganus kitoje planetos pusėje.
Vienu žodžiu, pasižiūrėjusi į 'periodinę elementų knygelę' joje pamačiau savo gyvenimą. Rodos tikrai mus pričiupo...Ir tie skaičiai... Na elementai turi skaičius. Visokio žymėjimo čia rasta.
Tad tad ir manų poziciją ir t.t. ir kelio poziciją viską čia galima rasti. Be to kas įdomiausia radau lėktuvą.
Radau patį tikriausią lėktuvo siluetą. Tiesiog tie skaičiai tokie striprūs kad tai rodo. Nuostabu.
Vat ir drugelio palzdėjimas. Kaip tampriai mes susieti kartais su ta chemija kad kartais tiesiog būtent joje sėdime, būtent joje...
Gal kitas nieko nerastų ir nieko nesuprastų ką kalbu. Bet kai tai yra mano gyvenimas.
Skaičių pozicijos ir t.t. ...

iksė 2010 m. sausio 18 d., pirmadienis, 14:02:46
Turėti vieno tikslo negalima, nes tai absoliutus monkurto darymas.Imkime jei turi virš savo galvos kažkokį tal valdytoją ir sistemiškai jis jokiais būdais nėra apeinamas jis taip ir lieka valdytoju( visos teisės puola tik ant jo, kad ir kaip bepasuktumei, išsiveržino nėra...)
Tad absoliutus monkurtizmas gaunasi .
Tad ta filosofija -dievas nuomuose; ir- vienas tikslas; aboliučiai netinkama, tinkama tik tokiu atveju ,jei tas kuris tave valdo, kad pasitenkintų galia, na kad šalia savęs turi monkurtą, vienu žodžiu tinka tik tam valdytojui turinčiam visas teises.
galima recidyvistės protu mastyti visus apėjimusbet nėra absoliučiai jokios išeities.na ta kuri būtų einama. Be to jei vienas tikslas jei dievas namuose ir tas valdytojas šalia, - na apsotiutus monkurtės ženklo užsikrojimas. Nes jei negali sistemos pagalba savęs išvaduoti, o būtent sistemos pagalba to ir negali padaryti tai tik proto dėka galėtumei pabėgti, bet sistemos dėka pabėgti negalėtumei,- o kadangi protas yra niekas visiškas šnipštas taip sakant taip paimti ir suapuoki jį tą sistame gali, na tai ir gaunasi monkuritnis sugebėjimas, kad viskas., - absoliučiai supakuota nėra kur eit būtina tiesiog tarnauti savo valdytojui. ir būti būtent tokia kokią jis nori matyti, na ten truputį kvailą truputį tokią ir tokią, na vienu žodžiu geriau netikusią nes vistiek jam tik tai keltų pasitenkinimą galų gale, kaip monkurtė iš ties ir priklausoma.
BET DABAR IMKIME, NA VISTIEK SUPRANTAMA KODĖL VISOS TOS KLAIDOS ATSIRAO. TĖVŲ NAMUOSE NAGALIMA TURĖTI JOKIO DIEVAS NAMUOSE IR JOKIOS VIENAS TIKSLAS. TAI BŪTŲ BUVĘ GALIMA TIK SAVO BUTUKYJE, KAI NET NUOMININKIŲ NĖRA ŠALIA, VIENINTELIS GALIMAS ASMUO TAI NUOSAVAS PARTNERIS, PASKUI NUOSEAVI VAIKAI...Bet katik pagalvojau, net tada galbūt nne visai būtų galima mastyti dievas į namus ir yra vienas tikslas. Nes sistema nesnaudžia. dar yra be galo stipri tėvo sistema, kuri tuoj pat pareikštų savo pretenzijas ir išdėstytų kad aš esu absoliučiai niekas kad tas mano gyvenimas niekas ir viksas nieka, be to mano vyras su tuo sutiktų, nes vyras yra be galo silpnas subjektas. jei moteris turi tėvą, jis tik tegali paklusti būtent jos ėvui. Jis tegali tik paklusti. Tad jis nei ten palaikytų kokios butuko sienos nei ten ką tiesiog paklustų kaip visiškas vergas pats.
tad net turint vyrą neįmanoma filosojijas vienas tikslas ir dievas į namus. Nes vyras palūžtų. Vyras palūžtų prrieš tos moteris tėvą.
vadinasi dievas į manus ir vienas tikslas atsiranda tik moters tėvui anapilin išėjus, - tik tuomet galima tokia filosofija.
o šiaip kol yra be galo stiprių sisteminių valdovų turinčių visas teises, tol negali būti vieno tikslo ir dievas į namus. gali būti du tikslas. u tikslas, du tikslas.
Vienu žodžiu toks be galo silpnas tas vyras yra. Be galo silpnas. vadinasi net sukūrus šeimą šnipštas. Nes vyras tegali tik nusilenkti moters tėvui visai nusižeminti visai moters tėvui sulysti į subinę, na o su pačia normaliai gyventi pagal pradinę filosofiją dievas namuose vienas tikslas jis nebesugebėtų. iškart imtų žiūrėti į moterį kaip į šunį( ji juk turi tėvą. Labai stiprų sisteminį tėvą, kuriam priklauso viso tesisės, nėra jokio sisteminio išėjimo, visai nėra. Jis vienu žodžiu nesugebėtų būti stiprus su moterimi. Kad būtų stiprus jam dar daugiau reikia laukti...

prisiminus etiką ( iksė) 2010 m. sausio 18 d., pirmadienis, 13:25:19
VA, ŠIANDIEN BUS NEPAISTYMAI O RIMTESNĖ KALBA.
VIENU ŽODŽIU KAIP JIE UŽKNISO SU VISUO TUO.
GAUNASI KOL TURI TĖVĄ IR KOLNEGYVINAI SAVO BŪSTE, TAI NET NEGALIMA BUVO MASTYTI ŽYDIŠKAI( NA KAD DIEVAS NAMUOSE) IR NEGALIMA BUVO MASTYTI KAD TURI BŪTI TURIMAS VIENAS TIKSLAS( NA ETIKOS MOKYTOJO KAŽKADA TAI TARTI ŽODŽIAI, NU TAI NORMALIAI BŪTENT Į TAI IR BUVAU ĮSIVAIZIAVUSI IR KŪRĮ LAIKĄ, TAIP NET LABAI SEKĖSI).
BET GI TURIU TĖVĄ. TAD JOKIO DIEVO NAMUOSE NĖRA, KOL GYVENU BŪTENT NE SAVO ATSKIRAME BUTUKYJE. BE TO REIKIA NUOMUOTIS IR VISA KITA BŪTENT PAČIAI IR T.T. IR T.T. Na vienu žodžiu prie tam tikrų filosojijų būtent tam tikros sąluygos turi būti. Taip sakant ne duok diene jei filosofija viena o dar gyvenama visai kitaip. Taip sakant prie tos susiformavusios filosojijos buvo kai kas negalima.
O kol nėra idealių sąlygų tad ir filosofiją reikia keisti. tad pakeitus filosofiją yra du tikslai( vienas tikslas kolkas niekaip niekaip negali būti, nes imkime nusiškekėtojas ir t.t. viršaus prilaikytojas ir teisuolis to tok ir laikia. Čia irgi yra tam tikra monkurtizmo atmaina, turėti vieną filosofiją o sąlygos uvo juk ne tos.
Tad tokioms sąlygoms esant yra du tikslai.
Yra du tikslai ir viskas.
Yra du du du ir du tikslai , viskas.
Nes žmogus prie mano filosofijos tikrai neprisiderins čia ne bent tik aš galiu derintis. Nebent tik aš.

iksė 2010 m. sausio 17 d., sekmadienis, 21:30:17
Šiaip, gyvenime, kažkas į kininio Maklaudo įstoriją irgi yra. Tiesiog, na, reikia žinoti savo vertę ir kas iš tiesų esi. Imkime, kiti vyrai, to gali ir nežinoti. Jei tave užgožia, tokiu būdu jie įrodo, kad yra gėjai. Na yra visokiausios pramušinėjimo sistemos, šiaip, jos sunkios ir nėra, man protas tik ties tuo pačiu žodžiu tėvas ir maišosi( na pagalvok ties kokiu žodžiu iš vis visų daugiausia sąvokų ir gali būti. Imkime net gimimo prasme ir visomis prasmėmis, nai tai tks objektas ir gali turėtis daugiausiai sąvokų ir procentų( vyras tikras kaip ir nieko nedaro jis tik atsiranda( bet tai ne tiesa, energija yra pasiruošusi priimti visai kitą tiesą( na bet tai paskui, paskui mes priimsime visai kitą tiesą, kaip kad moterys ir moka daryti ir paskui tie Maklaudiniai užbaigimai...( moteris irgi tai daro)), na bet, jei paprasti, imkime vyrai tebūtų ir ten nesivelti ten su mano gimin,u tai labai paprasta tiesiog, kas duota kaip duota taip ir pramušinėji( na imkime vienas žmogus praeina, na tai praeina ir labai daug sistemų su juo dar net būna daug, -"alio" alio" 'susikambinimų', kažkokia tai tema ir struktūrų ir visko, na, bet imama tik aktuali informacija, o kas pačiai nereikialinga bet, bet, kam kitam reikalinga irgi perduodi"alio" alio"ir susistiprinata forma nes tarp žmonių sistemos susistiprina ir išsirutulioja tik į abipusiai ar visuotinai būtinas ir reikalingas)...), nes visa turi likti tam tikrose vietose, na ir pati turi išlikti tas kas ir esi. Imkime, jei negali išlikti tas kas esi, na tas reiškinys daugmaž pakrikštijamas kažkas panašaus į pragarą ( pragarinė muilo opera, kartais ir labai sunki, karma ir ligota gali būti su astmomis ir t.t.( kad nervų sistemą atjungti ir atpalaiduoti nuo realių pragarinių problemų...), tai reiškia, kad ties ta vieta tiesiog teks ilgiau kovoti. Na kaip Maklaudo filmo istorija. Tiesiog kur painu, ten daugiau narplioti ir reikia.
Yra tam tikri mazgų atmazgyno būdai ir viskas. O kai visą reikialuką sutvarkai, tai labai pakyli ir viskas. Na tiesiog, būni savo vietoje kas esi ir labai pakyli. O gal manote, kad moterims virš galvų turi vaikščioti gėjai( slapti gėjai, kurie net neįtaria kad yra gėjai ir maitintis ir ėsti moterų smegenis? ) Tikiuosi, kad taip širdies gilumoje visdėlto nemanote.

iksė 2010 m. sausio 17 d., sekmadienis, 20:55:52
Imkime jei teisus tai gėjus (na bet viską išgremžia iš vidaus moteriai, kad ten ji nieko neturėtų( kad nė kriuoplelytės už savęs neliktų( lieka tik viršsąmonė, kurios toks užslėptasis gėjus nesugeba jau nei pasiekti nei užuosti, na lieka, bet tik labai labai viršviršinio, kažkas tai o visa kita būna išnaikinta jau joje ir išgremžta( išnaikinta tol kol na naikintojas kai po tooksai yra, imkime naikintojas dingsta, tai ir skrauda gingsta viskas kas rodos buvo išnaikinta su labai stipria jėga attgal grįžta( išnaikinti neįimanoma, įmanoma išnaikinti tik tiek ilgai, kiek ilgai pats naikintojas gyvas yra, o toliau jau tas naikinimas tikrai yra neveiksmingas ir neveikia, tiesiog pasaulis sugrįžta atgal...)) tik tokiu būdu užsitvirtina savo teisybę, tai grynų grįniausias gėjus, net nesvarbu, kad to pats visiškai nesupranta( pakanka ir tik to, kad bent viena pusė supranta, ogi imkime pati moteris).
Šiaip intelektualinės protinės sistemos nuežlėptus derinius na kaip paprastus ir normalius gėjus( tik ne pedofulus, apie tai net nesigilinsiu, tau jau netgi net ne man nagrinėti o dar galingesnėms sistemoms iki tų galingsių sistemų tikrai nesu daaugusi, čia jau net nekalbėsiu( bet tai nereiškia, kad pedofilija sklaidys laisvai ir kad tam sutvarkyti nėra jokių sistem,ų sistemos yra, bet čia jau net ne mano sistemos, tai turėtų būti kažkokios tai neapsakomo galingumo sistemos ir to, man tikrai, visiškai nesuprasti ir t.t., net nesigilinsiu)
Na o neteisus yra negėjus, o jei ir pakalba kad teisus, tai visiškai nesistengia ten tos moteris išgremžti ir t.t. tiesiog normalus ir viskas...
Tiesiog imkime normalūs gėjai kurie visiškai nieko neskraudžia vistiek yra laikomi aukštomoje, negu ten visokie užslėpti ir kitus skraudžiantys ir t.t.

iksė 2010 m. sausio 17 d., sekmadienis, 19:52:59
O jeigu imi tuštutę moterį, neužgožtą jokio vyro, vadinasi tu - va, tokiu atveju, esi tikrai normalus vyras ir ne gėjus( pagal visas vidines informacines sistemas kurios rūpinasi tinkamo intelekto prasiveržimu). Nes nėra jokios gėjiškos grandininės reakcijos tada. Štai, kokia tikra moteris turi būti, jei skaitaisi tikras vyras,- tuštutė,- neužgožta jokio vyro. Sėkmės!( joks prieš tai buvęs vyras nenori būti jos užgožęs, mes tada gautūsi tik tiek kad na su jos užgožėju myliesi per ją( tai intelektualinėms sistemoms labai realu na ir jos vienu žodžiu tokiu atveju jus tinkamai ir teįardintų ir t.t. , net nežinau kaip ten tolau viską išgrupuotų, bet tikrai išgrupuotų, na toliau tik derintūsi, kaip pramušti intelektą ir visa kas netinkama kaip pamaikinti, na ir tiesiog vistiek įdarbinti, kad ir į žemesnę sistemą bet vistiek intelektualinę tarnaujančią dar aukštesnei intelektualinei sitemai.)
Šiaip pasakysiu sažiningi gėjai yra traktuojami kurkas geriau ir intelektualinės sitemos juos kurkas mieliau ir aukščiau priima, nei kaip pasislėpusius gėjus, kurie to dar net nežino, jie traktuojami tikrai pakankamai žemai, paskui vistiek nori nenori, na juos seks tam tikra karminė sistema ir t.t. ir t.t. kad susitukėtų ir pan, kad bent pamastytų ir t.t.

iksė 2010 m. sausio 17 d., sekmadienis, 19:36:39
Tad vienu žodžiu, De'santui, ir bandau paaiškinti, jeigu mylimasi su užgožta, kažkokio tai vyro moterimi, tai jis iš tiesų yra gėjus, bet tai vat, irgi, gali tik ta, pati, užgožta moteris tai žinoti, o vienas( užgožėjas) ir kitas, tik , - TEISŪS...
Duok dieve, kad jie patys nepamatytų savo tos tikros realijos, kada nors( nai kai, pilnumoje, įmanoma bus tai pamatyti, imkime, danguje ar dar kur nors, na ta prasme, bus imkime, galima viską pamatyti, kaip viskas iš tiesų buvo ir iš tiesų, kokios jūjų, tos seksualinės orientacijos buvo ir iš tiesų ką darė. Tai net jiems nelabai ten ir telinkėčiau tai pamatyti, kas jie patys yra ir t.t., bet proto sumetimais, imkime dėl pažangesnio proto jei tai( jei tai tikrai) neišvengiama ir būtina, na, tada, turi pamatyti tai ką turi pamatyti( ką darė) dėl pažangesnio proto( bet nebūtinai viską imkime, kad tik tas protas, ne duok dieve dar labiau nesuskystėtų, vienu žodžiu, savireguliacinės sistemos su tokiais ką daryti savo laiku, jos tai žinos ir baigta...)ir nebaigta tiesiog darys.
Yra tokios savireguliacinės sitemos dėl pažangesnio proto.
Kartais dėl to( pažangesnio proto) tenka ir teisybę parodyti. Na visko būna.

iksė 2010 m. sausio 17 d., sekmadienis, 18:53:13
Na de'santui sausio 6 dienos.
Imkime na tokia boba kaip aš. Na, imkime turiu tėtušį ir kažkokiais tau būdais na nepavyko su savimi susitvarkyti. Tada, žinai, bent tavo atžvilgiu( tipo vyro) kas aš tokia esu?
Aš ir esu tėtušis (su kuo nesusitvarkai, tas ir esi) kitaip tariant, vyras. Gaunasi, jeigu su tokia boba myliesi tai iš tiesų ne su ja myliesi o su jos tėtušiu, gaunasi, ( net jei magai ją realiai maigai jos tėtušį o jos tėtušis realiai maigo tave, kad to net nežinodami jūs esate tiesiog gėjai.
Va jei būčiau sugebėjusi susitvarkyti ir tapusi absuliučiai tuščia, va tada skaityčiausi, normali boba, o tu jei su manimi, tipo myliesi( na tipo vyras) tai ir esi vyras, o ne koks gėjus.
Bet turbūt jūsų de'sante logika tokia silpnutė, kad net plakelio mintelės nepagauni, ane?
Daryt imkime gali išsijuosęs, na taip lengva daryti, kai aplink visai nieko nematai, tik kažkoias tai haliucinacijas kurios tau ir yra kolkas realios...
Elementaru, bet ne jūsų problemos tad absoliučiai nieko nesuvokiate. O na aš suvokiu...kas darosi, kai nėra viskas išsprendžiama iki galo...
Aš turėjau būti realiai tuščia grandinine reakcija. Matai, net užgožta viską suprantu kas darosi tiesiog įgaunu kitą pavidalą ir imkime jei užgošta kažkam patiku, na tai jis realiai yra gėjus tik to nepajėgus suprasti nes jam atrodo kad ta haliucinacija yra boba( kas užgožta tai realiai reiktų vadinti haliucinacija, nes realiame veide tai visai kas kita( kas neužgozta...))
Tad vyro užgožtos bobos ( būtent vyro užgožtos o ne kitos bobos( jei boba bobą užžgožia nieko tokio tai normalu ir grandininėje reakcijoje gaunasi kad tu vistiek normalus...)) geriau neimti, nes imkime jei eina visa normali grandininė reakcija vistiek išvada tik tokia, kad jūs gėjai...

iksė 2010 m. sausio 17 d., sekmadienis, 18:49:06
Na de'santui sausio 6 dienos.
Imkime na tokia boba kaip aš. Na, imkime turiu tėtušį ir kažkokiais tau būdais na nepavyko su savimi susitvarkyti. Tada, žinai, bent tavo atžvilgiu( tipo vyro) kas aš tokia esu?
Aš ir esu tėtušis( su kuo nesusitvarkai, tas ir esi) kitaip tariant, vyras. Gaunasi, jeigu su tokia boba myliesi tai iš tiesų ne su ja myliesi o su jos tėtušiu, gaunasi, ( net jei magai ją realiai maigai jos tėtušį o jos tėtušis realiai maigo tave, kad to net nežinodami jūs esate tiesiog gėjai.
Va jei būčiau sugebėjusi susitvarkyti ir tapusi absuliučiai tuščia, va tada skaityčiausi, normali boba, o tu jei su manimi, tipo myliesi( na tipo vyras) tai ir esi vyras, o ne koks gėjus.
Bet turbūt jūsų de'sante logika tokia silpnutė, kad net plakelio mintelės nepagauni, ane?
Daryt imkime gali išsijuosęs, na taip lengva daryti, kai aplink visai nieko nematai, tik kažkoias tai haliucinacijas kurios tau ir yra kolkas realios...
Elementaru, bet ne j8s7 problemos tad absoliu2iai nieko nesuvokiate. o na a6 suvokiu...kas darosi, kai n4ra viskas i6sprend=iama iki galo...

iksė 2010 m. sausio 17 d., sekmadienis, 16:17:02
Perskaičiusi vieną de'sant žinutę visiškai su tuo nesutintu. Ką vyrai vadina kaip judėjimas ir t.t. tai tėra sąstingis. Moteris visad stengėsi išsiplėšti iš sąstingio. Labai stipri moetris gali turėti ir sąstingį pašonėje. Bet jei ir yra kokia sueitis, ji tikrai tai daro ne su savo vyru, nesvarbu kad jo mėsa į ją sueina. Imime, tai yra absoliučiai neįmanoma, vyras tik įsivaizuoja kad turi. Na supraskite vyas vartaliojasi dykumoje ir kurį laiką tą vaizdinį kurį mato, - moterį, laiko realiu. Taip tas vaizdinys realus, bet ne jam( ir iš vis jokiam vyrui). Taip ji reali, bet kai jis grabaliojasi, liečia ir t.t., iš tiesų, nieko neliečia, tik kolkas nesupranta ir kartais gan ilgai nesupranta...
pavyzžiui kodėl jus tenkina tai, na imkime mano tėvas. na todėl kad jis toleruoja jūsų kvailybę. ir jei turėčiau draugą tam daruguigan ilgai atrodytų kad kažką liečia( imkime kai liestų mane).
Bet kai tėvo neliktų, na ir imkime sugalvočiau turėti vyrą. Tai tas vyras labai greitai suprastų, kad nieko neliečia. Na čia tokia fantastika yra ji...bet ir nėra jos...Kaip taip gali būti?
Na tiesiog to jūs dar nesuprantate, bet užtat, aš tai, labai labai gerai suprantu...))))

iksė 2010 m. sausio 17 d., sekmadienis, 10:54:12
Pavyzdžiui, na žmonelis turi elementus viduje tai nebūtinai visi elementai kurie yra viduje turi būti ir išorėje, nes iš tiesų tai reikalingas taip tikras skirtumas tarp išorės elemetų ir vidaus elemetų. Bet to konkertaus skirtumo procento nežinau.
Jei danbar imti labai gudrauti, na, galima įtari( bet tikrai gali būti kad šalia tinkamo skaičiaus įtraukčiau ir labai klaidingą) nu 19%, 24%...Na tipo lyg kokia Sodra...-Bet nemanau kad turi būti labai didelis skirtumas, nes visi skaičiai pavojingi, o tikri nepavojingi yra keli ir tikrai aš nesugebėsiu jų parašyti žinau tik tiek, kad galėčiau būti arti teisybės...,
bet kadangi pas jus pasiskaičiusi supratau kad teisybė ir yra melas, na tada visiškai nieko nesirenku, tik tikėjimą.))

iksė 2010 m. sausio 16 d., šeštadienis, 23:33:37
Na va kaip puiku, užtad radau matematines temas...
Taip sakant su vienu savo rašiniu, manęs absoliučiai niekur nepriėmė tai tol bandžiau, kol radau jūsų bloge matematines temas, na ten ir savo rašinį jau išpūstą nusodinau.
Apie -'reidijo ga ga'-
ir tai kad ti iš septyniolikto karto pataikiau, būtent į tuos vartus į kuriuos ir turėjau pataikyti.
Be to, man labai patinka tie jūsų matematiniai atrinkti rašiniai( prieš metus- pora ir tos kosminės temos labai tiko, nes ištraukė iš tos nusivylimo beprotystės, tiesiog atsigavau kad nevieniša esu ir t.t. kad yra tokių tinkamų rašinių labai gerai, na vienu žodžiu labai liuks viskas ir labai geria, traukia tokius žmones kaip mane ne iš tos operos balos...), nes jie yra labai lengvos formos lengvai skaitomi, taip sakant nu tikrai, ne mokykliniai ar universitetiniai, užtad, atpalaiduoja neįpareigoja, ir suprantama, tik tiek tos matematikos kiek būtent konkrečiam laikui reikia ar įdomu ir viskas( na, imkime yra skaitoma privalomoji medžiaga, tai labai gerai šalia pasiskaityti ir neprivalomają matematinę medžiagą( fantastiką)), kai kas ir taip lieka, - ĮSPŪDIS.
Kaip sakant, konkrečiau ir trumpiau, matematika mane pati susirado, paprasčiausiai, žinojo mano būdą kaip vienu ar kitu momentu elgsiuos, na ir kad jei einu ne ten kur reikia, tiesiog kad ir spaudžiu, -"įšsiūsti", tiesiog nepriimė ir viskas, nai tai maliausi tol, kol priėmė ir viskas, ir tokiu būdu bent pataikiau ten kur ir pačiai įdomu.
Tai va.
Jūsų skleidžiama matematika tai įdomi. Nesu labai aukšto lygio, bet kam ir to reikia, svarbiausia, kad įdomu skaityti.
Tad ačiū, jūsų komandai. Iki!
Šiai,p skaityti pačiai tikrai įdomiausia. Na su žmogumi bedrauti kurį laiką gal irgi įdomu, bet pastebėjau ir supratau, - ne; bendrauti teks gal tik kitoje karmoje, nes pripažystu tik darbinius sausus sąntykius, o kad būtų tvarka, tai dar ir tam tikrais įstatymais reikia pamojuoti( žmonės mėgsta būti pagązdinti tada gerbia, ir labai gražiai legiasi, bet jei, neturi kuo gazdinti, tai vistiek ima suktis aplink savo paties ašį( juk neturiu kuo gazdinti, tada asmenį užsuka prie savaiminio savo paties ašies sukimosi ir iš viso to išplaukęs elgesys, mano akims žiūrint, palieka, ne pats geriausias...) ir tokiu būdu mane laikyti tik, - merga, kai ima eiti toks laikymasis, nuomonės ir kalbos vis silpnėja, na tiesiog susidaro iškart šuns sutuacija, kuri manęs niekur neveda, taip sakant tik prie" viso gero" žodelio, bet ir tas tirpimas būna lėtas todėl gerą, pirmą įspūdį labai stipriai apgadina ir daugiau jau kaip po nieko ir nepalieka, taip sakant, ką davė, - tą ir atsiėmė, ir viskas. Na tai su žmonėmis bendraujant. Užtad reikia užsuauginti, pirma,- tam tikrą struktūrą; kad kada nors galėčiau papulti į įdomią ir tinkamą aplinką. Šiaip gyvenimui, kaip matau, nieko neįšeis; na gal negražu sakyti, kad džiaugsiuos kad senatvėje išeis, gal geriau sakyti, tiesiog, - kitoje karmoje...
Esu pamačiusi, čia ir tokia matematika, jei nori papulti į grerą struktūrą tai būtina turėti pagazdinančius argumentus, kad tam tikra struktūra būtų būtent už mane. Ir kai struktūra už mane tik tada vyksta tinkamas pokalbis.
Aš pati niekad nieko nespaudžiu ir neprispaudžiu. Tiesiog tokia tema yra kad pati save turiu suapipavidalinti ir viskas. ;)
Na jei dabar atrodau be galo didelė spaudikė, tai visai suprantama, juk neturėdama suapipavidalinimo elgiuosi kaip akla vištelė ir blaškausi ir blaškysiuos, nes negali tokiu atveju būti visiškai jokios pusiausvyros. Tik būdama apsaugota, nieko nė trupinėlio neaplamdyčiau. Silpnesnė galiu ir nurauti puse plaukelio...Tai va. Tiek tęstinės matematikos iš mano pusės.

iksė 2010 m. sausio 16 d., šeštadienis, 16:43:04
Negaliu patikėti...

iksė 2010 m. sausio 16 d., šeštadienis, 16:18:00
Tai va...O tos 'radijo' 'stotys', na tai irgi, na ką žinau, gali būti imkime, kad ir iš sapnų pasaulio. Tiesiog, kažkaip tai savaime pačios susiformavusios. Na, gali būti bet kas, kaip sakant yra ir galas ir pradžia ir ištakos ir pati esmė, kaip prie to sugebi prieiti ir viskas, yra.
Tiesiog, jei kažką užčiuopei, tai irgi nereiškia, kad tai kažkas yra.
Imkime na, gargaliuoja žmogus gargaliuoja( vaizdžiai tariant darosi veidrodis prieš veidrodį -efektas, na ir kažkas lyg tolumoje sėdintis prie 'radijo' stoties pulto, ima vadovauti na ir kalbėti per tą žmogelį( nors ir žmogelis gali pats šalia sau kalbėtis na viens kitam visai nemaišo, o tą sumaištį, na suprask, man tenka matyti, atsiprašant). Na gerai. Vienu žodžiu tai gali būti iš kažkokio tai sapnų pasaulio( surišimai, dar nebaigtos mintys, bet be galo svarbios mintys, todėl ir susiformavusios, kaip stabas), tas efektas, kuris tiesiog enertingai braunasi ir peršasi man į gyvenimą. Bet tam nėra jokių sąlygų, na ir mano proto ribos, kažkaip, nei per vieną galą nėra pasiruošusios to priimti. Bet funkcija lyg ir yra. Tiesiog reikia kažką daryti. Kaip sakoma, galima ir labai ilgai nesuprasti, ką būtent reikėjo daryti, bet, vistiek yra šansas, išsikapanoti ir suprasti, arba suprasti ir išsikapanoti, kartais vienaip ar antraip, gaunasi, kartais tiesiog supratus padaroma, kas reikia, o kartais netyčia, tiesiog, nieko nesupratus padarom,a kas reikia ir tik po kažkiek tai laiko pagalvojama, - O! O, Gi tvarka!
Reiks tęsti tą tvarką ir toliau.
Na juk visaip būna.

iksė 2010 m. sausio 16 d., šeštadienis, 15:23:27
Be to sesuo prikibo tipo tokia boba ir netikusi...
Na tiek to, bet vistiek žinau kad negaliu kitokia būti, nematau visiškai jokios prasmės tikusia būti ir tikusiu perstūmiamu automatu būti. Tiesiog nematau prasmės. Daugiau prasmės, matau, būtent būti netikusia, va tame, dar yra kruopelytė esmės, nes tame tikime Nu neižveliu neįžvelgiu visiškai jokios esmės. Jau ir taip buvau automatas kartotis na nėra kur, visiška triūba, perpučiama triūba, kartais net giržiu žmonėms iš gerklių( net jei jie neatvėrę gerklių) tokį eerpučiamą triūbos vėją, tai yra klaiku ir jie tikrai neturi ką daugiau man pasakyti, čia nebent aš turiu.
Na tiesiog triūba triūboje ir dar triūba tirūboje ir taip pasigarbaliuojant kartais šiek tiek bet nelabai mušant per šonus ištisas perpūtimas, na jei akių prasme žiūrėti kai veidrodis atsisuka į veidrotį ir ten ir ten tesiasi tokia begalybė, - tai va čia ir yra triūbos barbaliavimas, jie užbaigti, jie neturi ką pasakyti, o stipriti triūbos garbaliavimo efekto nesiruošiu tai be galo klauku ir taip nemalonioje padėtyje esu, todėl p visi to lieka tik priešintis, - tame dar yra esmės. Ar būti netikiusia, - tame tar yra prasmė, o ne paklūsti tiūboms, triūbai paklusti tai dar didesnį ir ryškesnį garbaliavimą girdėti. šiaip slopinu savoo klausos sugebėjimus, bet jei atsipalaiduoti, na tektų pamatyti ir daugiau tos realybės kokia ji yra.
Triūbinė.Bargaliavimas. veidrodis prieš veidrotį ir nusigargalioja į vieną ar kitą pusę ir nusigargaliuoja. Tikras klaikunėlis. siaubo filmai to dar nesugalvojo, jie mėgaujasi dar tik tais traškejimais, na girdėjau tų siaubiakų efektus na tai jie dar labai mažo lygio vaikiški, tokie siaubiakai nėra toli nuėję. Tarškėjimai, ten ar kas, tai elementarus pranešimas kuris elementariai ir nesunkiai ir sutarkomas. O va triūba...

iksė 2010 m. sausio 16 d., šeštadienis, 13:36:55
Nežinau...labai susijaudinau dėl to fakto...
Iš pradžių nebuvau pakankamai sugrupavusi mintis, bet kai mintys sugrupuotos spinduline eiga kai jos visos susiveda į vieną tašką ir tam tikrą tiesą, na tai tikrai darosi neramu tiesiog norisi išbantyti ir viskas ir kažkodėl tai man atrodo kad viskas viskas labai geria gausis.
Juk ten girdžiu kažkokius tai labai protingus balsus, juk ten ir na vos vos lyg tokį lengvumą lyt tokią levitaciją esu jautusi ir t.t. tik tiek kad prie manęs prikibo dėl to kraujo. Tai va , o jei duodama kitiesm, na visą gudrumo teoriją paėmus, na tai ir išsilaisvinčiau, nes jau tėvui nebūtų kur kabinėtis, nes jau būčiau ne viena. Kol esu viena tol esu pažeidžiama, bet kai jau būsiu ne viena, bus keletas tokių žmonių, tėvas praras orientaciją, o prarradęs orientaciją, jis nustos kabinėjęsis, na jei ir kabinėsis tai, tik apie savo ašį sukinėsis ir žiūrės į varnas, nelabai ten ką ir tesupras. Štai kame esmė! Gudrauti būtina. Ir išsilaisvinti būtina.
Jei viskas pavyktų. Tai ocho hco kokiais tenpais gyvenimas imtų riedėti!

iksė 2010 m. sausio 16 d., šeštadienis, 13:28:26
Norint bendrauti taip sakant reikia susivienidinti...
Na tai ir pradėsim daryti...
Gaila, tik kad na tik kai iki galo jau visai višikai išmastau, na tik tada ryžtuosi, o ten dėl to normalumo, ten dėl tos normalios ir savaime suprantamos donorystės, na pakankamai supratimo taip ir neturėjau. Tai va....visa tai ir pasako apie mane. Kad gal ir priimsiu teisingą sprendimą, bet su manomi labai sudėtiga ir tai nereiškia, kad sugebėsiu savaime vadovautis normalumais ir bangomis ir t.t. tik kaip adata pataikiusi į konkretų tašką susivoksiu...

iksė 2010 m. sausio 16 d., šeštadienis, 13:23:34
kaip sakant pamėginti galima. Nieks neduos per galvą.
Galų gale jei yra kažkokie tai simptomai tai tikrai negali būti šiaip sau.
Be to imant visą gudrumo teoriją ir kad imti paskui komfortabiliai jaustis, na tai prie to ir veda, kad verta pamėginti. O gal ir tikrai tiesiog išsilaisvinsiu ir viskas.
Ten tų ufonautų irgi nesuprasi( na jei ufonautas pagamino kažkokią tai medžiagą tai visai nereiškia kad mes ten kažką labai jau suprasime, ten gal net ir po teleskopu nesimato, tiesiog veikia...tipo jei ya veikimas tai suprask yra ir medžiaga...). Ir jei kažko prikūrė, tai tas kažkas gali ir turėti visokias judėjimo kryptis ir žūt būt stengsis išlisaisvinti, tai yra judėti. Tai va...
Man ten net nesvarbu kad esu kvaila. Svarbiausia būti, ne protingai, o TINKAMĄ SPRENDIMĄ YRA SVARBIAUSIA PRIIMTI. Ir jei kvailas/kvaila priima tinkamą sprendimą, tai yra kur kas vertiniau ir labai vertinga, nei tas protingas, nesugebantis priimti tinkamo sprendimo ir iš vis jokio.

iksė 2010 m. sausio 16 d., šeštadienis, 12:47:59
Alio! Slapukaujat? Kodėl kartais jūsų langai kaip sumuštiniai, po du užsidaro? Tai reiškia, vėl išlys aikštėsn ar ten kažkur nugarmėjo?

iksė 2010 m. sausio 16 d., šeštadienis, 11:33:04
Be to...kaip kurie vaiziniai turėtų būti pačiame žmoguje, man apmaidu ne tik dėl to kad vis tenka tūnoti tame benzininiame pavarų pasaulyje, bet dėl to, kad gyvenant či,a aš dar turiu vaidinti na, na turiu vaidinti tai, ko kitiems trūksta fantazijoje ir na, nėra juose tos kažkokios tai menkos, bet svarbios fantazijos dalies, tai aš tiems turiu davaidinti privaidinti, tai ko juose nėra. Nes imkime, tai net muštynėmis baigiasi jei kažko nėr,a tai aš turiu davaidinti( aš matau ko nėra, žinau, jau net kad tai baigsis muštynėmis, todėl imkime, jei konkrečiu momentu būtinas fantazijos elementas, - triušis; tai aš ir būsiu tuo triušiu, bet tai nesąmonė ir tas visas benzininis pasaulis nesąmonė, na, prieš tai jau gražiai viską aprašiau, kas yra tas benzininis pasaulis. Vienu žodžiu, tenka davaidinti kitų tuštumą, nes vitiek pati negaliu išsiropšti iš to benzininio pasaulio, be to, tėvas sūnus ir šventoji dvasia įRA, begalo stipri sąvoka ir jei imkime tėvą turiu benzininiame pasaulyje, tai mane ir laiko ir murdo kol, visa tai yra, neliks tėvo, neliks ir manęs čia, aš tapsiu tik kakokia tai grandinine reakcija tarp pasaulių. Na mes visi esame grandininės reakcijos, atliekame labai menkas grandinines reakcijas, bet, mes kiekvienas turime ir savo lemtingą ir svarbiausią ir aktualiausią savo grandininę reakciją, nors ji lieka ta pati bet vienu metu ji būna pati didžiausia( na imkime kaip Petras prie vartų, jis tiesiog palaiko grandininę reakcija, pav., yra skaičiai 1, 2, 3... tai grandininėje reakcijoje tu pats būni visad per vidurį. Tiesiog gali žinoti visus tuos tris skaičius kokie jie būtent yra, na o tu tai tas, - vidurys štai ir visa paslaptis.

iksė 2010 m. sausio 16 d., šeštadienis, 11:22:19
Be to mes esame priversti gyventi žemesnio lygio prote.( Na bet tai ne ilgam žinoma) tiesiog pasakoju, o ne nagrinėti stumiu, tiesiog pasakojimo nuoseklumo pasiklausyti ir tik po to na jai banga kažkokia mintelės užėjo...
Natūrialiai, mes tą aukštą protą turime, na bent aš. Bet na esmė tame, kad mes ne tik savo vidaus smegenyste gyvename, bet dar ir išorės smegenyse gyvename, taip pat, o išorė, na, gali būti gerokai atsilikusi, imkime, viduje jau absoliučiai visos revoliucijos yra atliktos, na o išorėje dar tundra, dar Lietuva su tomis savo krizėmis dar tėvas su ta savo krize... Nes, išorėje viskas labai sulėtinta. Tad ką ta mažoji ląstelė padarė mano viduje ir visą tą revoliuciją, kad tikrai jau čia labai didelę vidaus civilizaciją dabar atrodo aš pati tapau ta mažaja išorės ląstele. Tik klausimas, o kur tas asmuo, kuriam tarnauju( na tipo, savo mažajai ląstelei aš irgi berods asmeniu buvau toje savo skarbonkėje( galvoje)).
Tai vat, mes priverti gyventi tokiame pasaulyje, kurio net netėtų būti, tai turėtų būti tik energija, na, kaip benzinas, imkime tik energija mums patiems ir tokio reiškinio net nereiktų laikyti pasauliu, tas pasaulis, tiesiog tik fantazijos padarinys, na imkime, jei kokia dalelė labai giliai miega, tai dėl tos dalelės imama padaryti fantazija, kad tas pasaulis būtų matomas konkretus, na ir paskui tą dalelę per pasaulio sąvoką būtų galima imti ir ištraukti iš tų miegų, į išorinį pasaulį. Bet tai, tiesiog benzininis pavarų pasaulis, jo, iš tiesų nė neturėtų būti. Ir imkime pragaras, tai irgi lygiai tas patts, tai tik labai greitų pavarų pasaulis, labai greitų, kai yra bendraujama su labai daug žmonių, arba asmuo yra žvaigždūnas daininkas, ar šiaip scenos, susijusios su muzika arba gražiu kalbėjimu pasaulis( svarbiu darbu...kokiu nors....kur irgi labai daug bendraujama kuriant kažkokias tai konstrukcijas nuolat reikia sąžiningai tartis su įvairaus rango tikrais ir neišgalvotais specialistais...). Na, tiesiog, pragaras nėra pasaulis, tai tik labai greitas benzinas ir iš vis net nereiktų kvaršinti sau galvos kas tai yra. Net raganos sako:" negalima atsisukti atgal, reikia eiti tik į priekį". Nes per daug žinių nebūna, jų tiesiog nebūna, jei nori žinių, tai tiesiog verčiau neatsisukdama bėk ir bėk ir bėk tik į priekį ir pamirš istoriją pamirš kas tokia esi, pamirš savo gimimo datą, pasilik tik savo vaiko ir savo vaikystės geriausius sprisiminimus kai bendravau su varlėmis žaisliukais ir net fantazijos įvairiais atstovais ir šuniukais ir vagalais ir su ramune pasudinta smėlyje, kuri dėl kažkokio tai stebūklo ėmė ir prigijo( nors mama sakė kad tai neįtikėtina ir to negali būti, kad augalas paimtas iš geros dirvos teiktūsi prigyti tiesiog smėlyje( tai man buvo kaip pagyrimas, vadinasi ta ramunė buvo mano draugė, dėl draugystės prigytų ir smėlyje...)...) ir viskas, bet labai daug nesidairyk, prisimink, tik tai, kas būtina tik tai kas magiška ir gražu...
Tad pavarų pasauliai.
Man labai gaila kad mane nutupdė į paparasčiausių pavarų pasaulį. Yra ir tikras pasaulis, čia net joks ne pasaulis...
Bet jei kur patenkama, reikia bandyti kaip balerinai tai peršokti, gražiai gražiai ir labai gražiai tiesiog peršokti...
Tiesa, kol yra tėvas, aš jokia balerina ir jokia šokėja, teks atbūti tame pavarų pasaulyje, kuris net nėra pasaulis, tiesiog patekau, todėl, tiesiog yra sukuriama tokia iliuzija, - atseit pasaulis, bet tas pasaulio vaizdinys, sukuriamas tik tam kad miegančias dalelers būtų galima įžiūrėti ir ištraukti, kurios neturėtų plaukioti benzine, o būti virš jo...Tai yra judriosioms dalelėms čia ne vieta. Ir jos net neturi galvoti kas visa tai čia yra. Jos neturi to galvoti ir neturi praeitin atsigręžinėti...tiesiog, turi išeiti ir gyventi virš benzino ir virš labai greito benzino, tiesiog savo pačių išorėje, ten kur jiems ir lemta visad būvo būti, kaip greitosioms dalelėms, kita kalba tariant,- asmenybėmis.

iksė 2010 m. sausio 16 d., šeštadienis, 10:34:59
Dar pagalvojau. Kad moterys pačios save kankina. Imkime, pasakai kažkokį tai žodį, tai tik dėl to ir kiti atsako kokį panašų žodį ir niekaip nebaigia tos temos. Pavyzdžiui kad ir išvaizdos tema. Imkime esu vyresnė na ir man nusibodo ta išvaizos tema. Tad nei vieno nei mieno žodžio nesakau kas galėtų būti susieta su išvaizda kad ir netiesiogine forma, kad ir per aplinkybes iš vis nieko. Tokiu būdu ir nuo manęs visi atstojo. Bet jei tik pasakyčiau kad , na imkime mažiau valgau ir panašiai na tai ir vėl prasidėtų, kaip kokios žurnaliūgos galsas, - tai gal imsi laikytis dietos? Su tuo neprasidedu ir labai moku taip kalbėti kad užmirštų bet kokią išvaizdos temą. Ir gerai. Nes jei leisčiau tam įsiplieksti tai paskui per tai ir muštynės ir net viskas prasidėtų. Tiesiog pakankamai sena jau esu kad suprasčiau kaip privalau elgtis kad ant nieko neužsiraučiau ir kad pati komfortabiliai jausčiausi. varbiausia tai neužsiraiti, nes tada ne duok dieve kas rasideda ir kas per kalbos ir kas nusipezėjimai ir net nudurnėjimai. Tam tiesiog reikia neduoti pagrindo. Ir kad ir dėl tų pačių plaukų. Man buvo įsiakyta nusipirkti plaukų dažus ir nusipirkau ir jie stovi pas mane pusemį ant akių, mato kad uždutį įvykdžiau dažus nusipirkau, o kada dažysiaus tuos plaukus tai klausimas, bet vis ir nuolat atrodo kad tuoj pat....todėl kiti jaučia tokią ramybę...Ramybę nors dėl to kad paklausiau, nusipirkau tuos dažus reiškia man rūpi...))).
Be to iš jaunystės temos. Išvaiza geriai užsiiminėti kai esi viena gyveni netgi savo butuke viena ir esi pasiruošusi gyventi ir toliau viena, nes kai tik atsirana draugas iškart yra praramdama išvaiza ir tada didelis stresas, na va paėmė gražią pakuotę ir kas po jo liko ir ar jis jau pats norės ir t.t. Todėl šiaip tarp žmonių geriau iškart būti natūralia ir negražia. tada nekankina netgi bereikalingi klausimai. Tiesiog su tavimi bendrauja arba ne. Net pastebėjau kad nenormaliai jaučiuosi kai akis pasidažai nu nenormaliai, nes kiti keistai nužvelgia taip lyg nusistebėję, na keista ir viskas ir pačiai kažkaip tai nenormalu ir keista...Tai va...

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 20:00:58
Ir dar - palyginus su X chromosoma Y-ike beveik nieko nėr. Truputį daugiau nei 100 genų berods, kai X-e - virš tukstančio.

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 19:59:36
ne vien Y chromosoma nulemia vyrišką lytį yra dar kiti genai esantys nelytinese chromosomose, kuriu ijungta/išjungta busena salygoja ar Y tures itaką lyčiai ar ne. Ir ne pati Y, o SRY genas esantis joje. Kartais jis buna X chromosomoje. Tada gimsta vyras, kurio genetinis kodas XX.

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 19:58:13
greiciau perrinkineja variantus Y, ir tiek. Normalus dalykas rušyse, kuriose yra dvi lytys - bendraja prasme, tai padeda rušiai islikti. Vyriskoji lytis tampa bandomuoju trušiu, tuo tarpu moteriškoji - išsaugojanti, pernešanti tai, kas jau evoliucijoje atrenkta. Matyt labiausiai tiketinas ir geriausiai issilaikes modelis gyvybej.

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 19:56:30
tik dar siek tiek is evoliucijos ar kitaip - motinos gamtos - logikos ;-)
Vyrai - Y chromosoma - atstovauja keitimosi, pokyciu prisitaikymo prada. O moterys - X chromosoma - "nusprendzia" ar verta kazkokiam pokyciui islikti ;-))

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 17:55:41
Na jo, imkime kad ir tas pasts Jėzus Kristus, kad būtų vaizdingiau( na dėl vaizdingumo, geriausia, pateikti labai stiprius ir užtikrintus pavyzdžius).
Na imkime ar kas pagalvojo, na kad ir jis gali ir toliau sau sėkmingai gimti ir toliau sau sėkmingai, kartais, tiesiog aprastai gyventi.
Na ir imkime, jo šeima yra, galbūt, labai religinga, na ir būtent, tam pačiam Jėzui Kristui, na ir jį patį, verčia kelaiklūpsčiauti prieš save patį( na pavaizduojamus kryžiukus) ir dar moko jį, koks Jėzus Kristus teisingas o jis -, ne, kad jis turi dar be galo daug daug ir daug iš jo Jėzaus Kristaus pasimokyti.
SUPRASKITE, KAI JAU YRA SUSIDURIAMA SU SAVIMI, JAU TADA PRASIDEDA BEPROTYBĖ.
NES ENERGIJA, VISTIEK, JAUČIA, KAS SVEIKA, O KAS NE IR PERNELYG DIDELIS SUSIDŪRIMAS BŪTENT SU SAVIMI PAČIU/PAČIA YRA NESVEIKA, YPAČ, KAI TU PATS/PATI ESI DARGI TRAKTUOJAMAS KAIP GĖRIO ŠALTINIS( NA TĖVAI TAVE LAIKO STABUKU IR TAVO VERTYBES: BET TAVĘS VAIKO NEMATO( TU IR TAVE JŪJŲ STABUKE TU IR TAME JŪJŲ GYVENIME, KADA GIMEI, TAD TAVOJI ENERGIJA VISKĄ SUPRANTA, O TĖVUKŲ ENERGIJA NE VISKĄ SUPRANTA, NES JIE VIENAS KITĄ PAMILO ŠIEK TIEK KITOKIOMIS SĄLYGOMIS, O TU ATSIRADAI PO TO VIENAS PAMILIMO, NA JŲ LOGIKA TUO UŽSIBLOKUOJA IR TUO JIEMS BAIGIASI, - TU TIK PASKESNIS REIŠKINYS. TAI JIEMS. BET NEREJIJOS ATŽVILGIU BŪTENT TU JIEMS GALI IŠPULTI IR IMKIME KAIP TIK TAVO TĖVAI KAŽKOKIAS TAI VERTYBES LAIKO BE GALO DIDELIU IR DIDELIU IR DIDELIU STABUKU; NA TOLIAU TAI IR RUTULIOJASI KAS JIEMS PATINKA IMKIME TAI TIK TAVO KNYGA TAVO TAISYKLĖS O NE TU PATS( tu juk žinai kad nesi tas ką tu pats sukūrei. Labai gerai žinai, ir pats savo teisyklėmis net nesiruoši lansktytis, be to be galo juokinga kai kiti įsivaizduoja kad imkime tave priverčia lankstytis ir auklėti nors būtent tas dorybes imkim na tu pats ir paskelbei, nes galbūt labai būtina tai buvo ir sau( sau jau net nelaibai ir svarbu, nes ne uok dieve ta beprotybė...) ir juo labiau kitiems ir t.t. ) ( ANT KRYŽIUKO KABANTIS), BET TADA AUKLĖJA, KAD TU TURI BŪTI NORS PER NAGO JUODIMĄ, TOKS KAIP JIS. ( TIK TAIP IR BŪNA, TIK TAIP IR BUS...KAIŽKAIP LABAI STIPRIAS TENDENCIJAS ANT SAVĘS BEPROTYBĖS PAJUTAU IR JAU SUPRATAU KO NEĮMANOMA IŠVEGTI)...
TAI VA...VISKĄ IŠSPRENDŽIA TIK ROJUS TIK ROJUS GALI PARODYTI, VA, DEJA, TAS PATS IR TAS JŪSŲ SŪNUS VISSDĖLTO TAS PATS IR BUVO, DEJA, PADARĖTE KLAIDĄ, PASTOVIAI JĮ Į BEPROTYBĘ MURDĖTE...
NEŽINAU AR SUGEBATE TAI JAUSTI, APIE KĄ KALBU, NA BET VISKAS ĮMANOMA TURBŪT, NA BENT JUOKAIS ĮSIVAIZDUOJATE IR TAI YRA BE GALO GERAI. BE GALO GERIAI, NORS JUOKAIS NORS BE GALO DIDELIU JUOKU ĮSIVAIZDUOTI, TAI REIKŠTŲ KAD UŽKIBOTE IR BANDOTE IR NET SUGEBATE PAGAUTI ESMĘ...

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 15:11:53
Na visai man patiko šianank sapnuoto sapno reiškinys, kad mergina ir vaikinukas kad bėga, bėga lekia vienas į kitą. Na ir gerai.
Tuoj pradėsiu aiškinti apie energijas. Tuoj pradėsiu... Kažkokia tai paizė... Cha cha...
Ai, tiesiog, kol neturiu energijos na ir priimu tai už tai kaip na jei neturiu vadinasi ir lemta kolkas man būti šiek tiek durna ir nervuojančia, tiesiog lemta.
O tėvui, turbūt lemta bus paskui bendrauti būtent su tokiais žmonėmis kurie rašo programas kitiems žmonėms( danguje sėdintys ar žemėje sėdintys, gal tokių, kas ten žino gali būti ir pragare...), na ir dėl to, kad tėtušis iškart tuos žmones suprastų, tai va, šiai karmai, jam esu pakišta aš, na ir jis, tipo, viską supras paskui, kai jam reikės suprasti, kai bus danguje ko pridirbo, kaip jam visdėlto reikėjo elgtis ir kaip nereikėjo, deja, labai skaudžiai teks viską suprasti, ir tiesiog spėju, kad jo lemtis paskui bus, tiesiog bendrauti, su tais kurie patys pirmi pasiima energijas ir paskui žmogiškąją forma perteikia tas energijas žmonėms ir t.t ir pan( na jo tokia lemtis, na jei jis tokios lemties neturėtų tai ir nebūtų buvęs pakištas man, jei pakištas vadinasi ir turi būtent tokią konkrečią lemtį). Greičiausiai, būtent taip ir bus, na to dėl jis iškarto ir yra ruošiamas, bendravimui būtent su tokais.
Na aš tai irgi, nam tai kažkaip tai visiškas absurdas užsiimti būtent tuo pačiai, ką būtent, pati ir prirašiau. Na tai kaip dovana. Imkime yra kalėdų senelis ir jis visiems kažką tai išdalija, dovanoja. Nu gi jis nenori būti priverstas, imti pats savo dovanos. Nes galima išprotėti, jau nėra kur daugiau, aš pati darau, o paskui man dar prikaišioja,. Na ir taip jau esu kaip baigtame rate. Aš nenoriu, dar vaidinti, kad dar pati save ir laikau, aš laikausi visai už kažko kitka. Tikrai aš turiu kur laikytis, o kitiems irgi kitokia forma, na žmogiškają galiu šį bei tą duoti.
Bet koks beprotnamis, kai man pačiai, net, man pačios per daug pasidaro. Šeimoje jie ir supratnta, tą gyvenimą paprastai, o kas imkime tiems kuriems programas rašo, tai jiems gali būti nė nemotais, tiesiog laikytis taisyklių ir viskas. Nu kažkokia tai nesąmonė, lyg sau pati būčiau pasirašiusi nuosprendį. Imkime, duodi visiems kas jiems tinka, bet tai nereiškia, kad jei visiems tai tinka ir kad aš suprantu, kad jiems tinka, tai visai nereiškia kad iš vis tai dar gali tikti man. Nu beprotnamis. Mane laiko, visai kiti dalykai. Visai kiti. Aš irgi esu iš grandininės reakcijos ir mane tikrai laiko visai kiti dalykai ir visai kiti tarpiniai reiškiniai. Vienu žodžiu, baisiai užkankino. Užkankino. Tas gyvenimas toks įdomus.
Na bet tų visokių reiškinių būna dar ir tokių kurių visai reiškiniais net nepavadintumei. Iki tam tikro lygio būna juokinga. Bet kai kurie dalykai yra absurdiški. Ir jei su savimi pačia per dažnai tenka susitikti tai ir yra pragaras. Tipo, mane moko tai, kad tipo kažkada kažką padariau ir suveikiau programą, nes visi norėjo. O paskui aš pati save turiu ėsti. Nu nesąmonių nesąmonė. Aš maitinuosi kitais dalykais...
//////////////////////
O įdimu kaip tam Kristui( tipo, dar ryškesnį ir vaizdingesnį galimą absurdo pavyzdį noriu parodyti), imkime jis vėl gimsta, na ir tėvai verčia jį keliaklūpsčiauti pačiam sau. Patikėkite tai beprotybė... Tokiu atveju, žūt būt, tėvams reikia išaiškinti, - bet tai neįmanoma...Paskui visi reikalai sprendžiami danguje na ir išaiškinama ta tiesa. Tai tiesiog elgesio kelias. Žmogus tada išmoksta tam tikro elgesio. Na ir tai irgi reiškia, kad jo laukia būtent tam tikri draugai ir būtent tam tikras ratas... na jie kankintojai, kankintojai, bet jie su garantiniu ratu. Viskas suplanuota( na iš akies traukiu na ir suprantu...).

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 14:00:41
Ai tiek to, rašliavosiu dar toliau. Bet nemėgstu prisiminti to ką sakiau, parašau ir palieku, nenagrinėjamos tos mintys...
Be to ten buvo labai trupmas galas, tiesiog apie tai kad žmogiška energijos forma perteikta žmonės mur kas labiau pasitikiu, na žmogiška tai reiškia kad iš pradžių pasimdama sau į tą nergiją prirašydavau na meilės programų tėvams šeimai ir t.t. na paskui tiesiog patekdavau tai duodavau žmonėms ir viskas. na o pati savo energija nesinaudoju, ir net nemanau kad turi daryti cirkus ir meiles su tėvais tiesiog pati tai visad duodavau kitiems tas tokias programas, skaitydavau kad tai yra be galo sveikos progrmos žmonėms...
Bet pati tuo neturėjau noro ir poreikio naudotis nes tai skirta būdavo kitiems, na dovana ne sau o kities. Tiesiog mačiau kaip žmonės jaučiasi ir mačiau kas būtent jiems labiausiai tinka būtent kokios programos. tai va.
Bet kaip sakoma ugnies nesuprasi. Įrodymai, varna, puse nukąsto sūrio, taip, bet ugnies nesuprasi...
Ir kai sienos tos mano susitvarkys ar aš pati susitvarkysiu tai vėl grįšiu prie seno ką praktikavau ir imdama energiją pirma sau paskui į ją prirašiusi žmonėms reikalingų ir pačių tinkamiausių programų būtent jiems ir atiduosiu. Žinau kas žmonėms tinka.

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 13:54:41
Užsiknisau, vistiek galas neįtilpo, padariau cup ir vsio viskas....

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 13:53:20
rojuje, jie dar pasirenka apsivalyti, kad galėtų turėti sparnus arba per ugnį arba per lietų. Tai va... Tiesiog, net tų paprasčiausių ir elementariausių simbolių nemačiau.
Na, o pragaro vaizdelis, tai ne iš geriausiųjų....Taip taip, pragaras yra ir į labai didelį pragarą, verčiau nepapulti, jei būtina, nėra kur išsisukti, tai geriau, tik šik tiek to pragaro, o ne visu masyvumu. geriau tik šiek tiek. Ir viskas. Na kai nėra, visvien kaip jau išsisukti nors tu ką.
Tad tokie tie reikalai. Naudotis niekuo negalima, rankiojamos tiktais nuotrupos. Be to, kartais, net rankos kai kuriems veiksmams, visai nekyla, nes, rodos, lyg kas per jas trankytų ar kas jas krapštytų, na kartais be galo bjauru tiesiog, su tomis rankomis ir jei, labai daug terliotis su savo pačios rankomis, tektų vėl pragariūką pereiti. Nes, smegenys ir rankos kartais , na tas judėjimas, ypač, jei ten tame judėjime yra netinkamas asmuo, pasmaišęs ir įsimaišęs, na tai, kas jau be ko, savo laiku vėl iššaukia pragariuką. Tai jau, net ne sapnas, o du realus gyvenimai, Be galo greitas perbėgimas, nuo vieno prie kito, smegenyse tokios jungtys susidariusios. Bet būtų gerai, kad ir be pragaro 'pagalbos', mokėčiau ir galėčiau judėti. Nemalonus visdėlto tas reiškinukas, kartais timpteli tokiam nerealiam dideliam energijos gūsiui, bet tam nėra salių tam nėra kambarių, na nieko tinkamo nėra, kas turėtų būti. Lyg karkokia siena apgriuvusi, na ly,g kažkokioje tai vientoje būtų buvusi palikusi griūtis, todėl, viskas labai keistai persigrupuoja, pagauna ciongas ( vėjas) na ir ką, - pragaro vaizdelis.... Tad ta, tvarka, būti tai bus, bet su tokia griūtimi, tai tikrai nė nežinau kaip susitvarkyti. Nepratusi, prie tokių didelių energijos išmetamų kiekių, o tam nėra sienų, o pati irgi esu prasta siena, - tokia paveikta, na paveikta tipo niekalas ir jokia ten siena, tad jai gaunu kas yra mano didelį kiekį energijos, nėra jos kur dėti nėra. Net nežinau, kur tie dideli kiekiai energijos išsisklaido. Suprantama, jie save įdarbina ir kažką tai veikia, net labai suprantama. Na vienu žodžiu tokios tokelės.
Tiesiog sienų nėra. Ten kažkokia tai griūtis. Nors pati būčiau buvusi tvirta kaip uola tada viską atlaikyčiau ir nors įsivaizuojamas sienas atlaikyčiau ir išlaikyčiau, kad tai energijai būtų kur eiti ir išsiskirtyti. O kai energija eina, na ji kryptį vistiek žino, bet nuolat susiduria vis su ta pačia griūtim,i griūtimi ir griūtimi. Na ji tada nevaldoma, vėju lekia. Juk nėra kas jos sutvarko. Bet atrodo, mano tėvui tai ne motais, netgi labai gerai. Nesuprant,u kodėl tokia griūtis, galėtų būti labai gerai. Nebent, jis drauge kažkur tai, yra tiesiog demonas. Va, tada viskas išrišta ir jau suprasta, būtų, kodėl jam taip reikalinga ta griūtis. Nes, demonai neima tyros energijos, o tik pasivogtą iš griūčių. Tada, man būtų viskas suprantama. Na bet, jis turėtų suprasti, kad jis, nenori būti demonu ir kad kurkas geriau yra be griūčių ir be tų energijų. Tai nereiškia, kad nutraukęs vieną energijos šaltinį negaus kito. Gaus ir kur kas geresnį. Tiesiog, tyrą priklausantį jam. Na gale, čia, kažkokių tai nesąmonių pripaisčiau, tiesiog, preliudiniai maži, menki tokie pamastymai.
Bet vat griūtis yra. Yra be galo didelis energijos šaltinis ir jis nesustos, nes mane vistiek jaučia. Bet ta griūtis yra ir viskas, bet kadang,i esu gyva tai ta energija eina ir per griūtį. Ji tiesiog eina ir negali nebeeiti. Tik tiek, kad savąja energija labai mažai nuodojuosi. Visas tas kiekis, kažkur tai nuplaukia kažkur į tam tikras pašones. Tiesiog nuplaukia. Na žiūrėjau į pasaulį su tokia išdarkyta enerigija kas vyks. Na lyg ir nieko įpatinga. Nei kas gero, nei kas bloga. Bet išdarkyta energija, vistiek, nieko gero neatneša. Na taip, taip, žmonės visa traktuoja kaip savo harakterį, bet ta tokia išdarkyta energija padeda ir kitų charakteriams suprastėti. Na o kiti, žmonės turbūt dar tvirtesni ir geresni kaip uolos paliek,a tiesiog atlaiko ir sugeba labai nesusipainioti ir nesusitepti. Tiesiog, yra tvirtų, bet žinau kad kitus ir paveikia. Tiesiog, toks išsisklaidymas be priežasčių nedingsta, tai kur nors vis nusėda ir nusėda. Šiaip, ta energija turėjo pirma mane pasiekti ir įgavusi tam tikrą žmogišką formą, tik tada skaldytis po pasaulį, o dabar tai visa vyksta be manęs, net nesu garantuota, ar ta energija be manęs yra įgavusi žmogišką formą ir iš vis, kuo kai kurie žmonės maitinasi, nes kai kurie tikrai, ant to pakibo tai va. Užtad ir mąstau, tai ką jie tokio gauna ir kuo maitinasi. Su tuo susidoroti tinkamai galėjau tik aš. Susidorojusi, galėjau perteikti žmogišką formą. O dabar, eina, tik išgrįninta, be jokios žmogiškos formos. Tikrai nemanau, kad tai, yra gerai ir tvirtai sakau, - tai nėra gerai...
Tiesiog prisimenu tuos savo vienerius tikro gyvenimo metus. Kokie žmonės buvo laimingi, kai, na tiesiog pasiimu savo energiją ir išvirškinusi perteikiu paskui tą pačią energiją bet jau absoliučiai žmogišką žmonišką energiją ir net su meile tėvams namas ir absoliučia meile ir džiaugsmu, žmonėms ir jie tai priimddavo tą energiją ir kurkas sveikesni tapdavo.( tai nereiškia kad čia plieskiuosi ant t

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 13:51:29
Man šiek tiek juokinga dėl to, kad aš na šiek tiek pragaro praėjau. Na žinoma baisu, tipo, buvo, bet kai praėjau tą pragariūkštį, na šiek tiek taip lyg ir juokinga...)
Na žinau, kad be reikalo džiūgauju, na bet, vistiek juokinga...
Juokinga taip šiek tiek.
Bet, todė,l na ir Ksenos su Garielė filmo seriją, apie angelus ir pragarą, galėjau suprasti. Nežinau, tikrai, ne pirmą kartą, žiūriu, na bet pati nepraėjusi, kažko kažkodėl, tame ekrane visiškai nieko negalėjau matyti. Kaip sakoma, žiūri į ekraną, bet matai špygą. Taip ir save įvardinčiau. Bet kai, praėjau pragariūkštį ir t.t. na, tai ir ta serija Gabrielės su Ksena, man tapo tokia, suprantamesne, nes pati šiek tiek na lyg išgyvenusi. Tiesa, bent simbolius mačiau. Vadinasi, tame rojuje, jie dar pasirenka apsivalyti, kad galėtų turėti sparnus arba per ugnį arba per lietų. Tai va... Tiesiog, net tų paprasčiausių ir elementariausių simbolių nemačiau.
Na, o pragaro vaizdelis, tai ne iš geriausiųjų....Taip taip, pragaras yra ir į labai didelį pragarą, verčiau nepapulti, jei būtina, nėra kur išsisukti, tai geriau, tik šik tiek to pragaro, o ne visu masyvumu. geriau tik šiek tiek. Ir viskas. Na kai nėra, visvien kaip jau išsisukti nors tu ką.
Tad tokie tie reikalai. Naudotis niekuo negalima, rankiojamos tiktais nuotrupos. Be to, kartais, net rankos kai kuriems veiksmams, visai nekyla, nes, rodos, lyg kas per jas trankytų ar kas jas krapštytų, na kartais be galo bjauru tiesiog, su tomis rankomis ir jei, labai daug terliotis su savo pačios rankomis, tektų vėl pragariūką pereiti. Nes, smegenys ir rankos kartais , na tas judėjimas, ypač, jei ten tame judėjime yra netinkamas asmuo, pasmaišęs ir įsimaišęs, na tai, kas jau be ko, savo laiku vėl iššaukia pragariuką. Tai jau, net ne sapnas, o du realus gyvenimai, Be galo greitas perbėgimas, nuo vieno prie kito, smegenyse tokios jungtys susidariusios. Bet būtų gerai, kad ir be pragaro 'pagalbos', mokėčiau ir galėčiau judėti. Nemalonus visdėlto tas reiškinukas, kartais timpteli tokiam nerealiam dideliam energijos gūsiui, bet tam nėra salių tam nėra kambarių, na nieko tinkamo nėra, kas turėtų būti. Lyg karkokia siena apgriuvusi, na ly,g kažkokioje tai vientoje būtų buvusi palikusi griūtis, todėl, viskas labai keistai persigrupuoja, pagauna ciongas ( vėjas) na ir ką, - pragaro vaizdelis.... Tad ta, tvarka, būti tai bus, bet su tokia griūtimi, tai tikrai nė nežinau kaip susitvarkyti. Nepratusi, prie tokių didelių energijos išmetamų kiekių, o tam nėra sienų, o pati irgi esu prasta siena, - tokia paveikta, na paveikta tipo niekalas ir jokia ten siena, tad jai gaunu kas yra mano didelį kiekį energijos, nėra jos kur dėti nėra. Net nežinau, kur tie dideli kiekiai energijos išsisklaido. Suprantama, jie save įdarbina ir kažką tai veikia, net labai suprantama. Na vienu žodžiu tokios tokelės.
Tiesiog sienų nėra. Ten kažkokia tai griūtis. Nors pati būčiau buvusi tvirta kaip uola tada viską atlaikyčiau ir nors įsivaizuojamas sienas atlaikyčiau ir išlaikyčiau, kad tai energijai būtų kur eiti ir išsiskirtyti. O kai energija eina, na ji kryptį vistiek žino, bet nuolat susiduria vis su ta pačia griūtim,i griūtimi ir griūtimi. Na ji tada nevaldoma, vėju lekia. Juk nėra kas jos sutvarko. Bet atrodo, mano tėvui tai ne motais, netgi labai gerai. Nesuprant,u kodėl tokia griūtis, galėtų būti labai gerai. Nebent, jis drauge kažkur tai, yra tiesiog demonas. Va, tada viskas išrišta ir jau suprasta, būtų, kodėl jam taip reikalinga ta griūtis. Nes, demonai neima tyros energijos, o tik pasivogtą iš griūčių. Tada, man būtų viskas suprantama. Na bet, jis turėtų suprasti, kad jis, nenori būti demonu ir kad kurkas geriau yra be griūčių ir be tų energijų. Tai nereiškia, kad nutraukęs vieną energijos šaltinį negaus kito. Gaus ir kur kas geresnį. Tiesiog, tyrą priklausantį jam. Na gale, čia, kažkokių tai nesąmonių pripaisčiau, tiesiog, preliudiniai maži, menki tokie pamastymai.
Bet vat griūtis yra. Yra be galo didelis energijos šaltinis ir jis nesustos, nes mane vistiek jaučia. Bet ta griūtis yra ir viskas, bet kadang,i esu gyva tai ta energija eina ir per griūtį. Ji tiesiog eina ir negali nebeeiti. Tik tiek, kad savąja energija labai mažai nuodojuosi. Visas tas kiekis, kažkur tai nuplaukia kažkur į tam tikras pašones. Tiesiog nuplaukia. Na žiūrėjau į pasaulį su tokia išdarkyta enerigija kas vyks. Na lyg ir nieko įpatinga. Nei kas gero, nei kas bloga. Bet išdarkyta energija, vistiek, nieko gero neatneša. Na taip, taip, žmonės visa traktuoja kaip savo harakterį, bet ta tokia išdarkyta energija padeda ir kitų charakteriams suprastėti. Na o kiti, žmonės turbūt dar tvirtesni ir geresni kaip uolos paliek,a tiesiog atlaiko ir sugeba labai nesusipainioti ir nesusitepti. Tiesiog, yra tvirtų, bet žinau kad kitus ir paveikia. Tiesiog, toks išsisklaidymas be priežasčių nedingsta, tai kur nors vis nusėda ir nusėda. Šiaip, ta energija turėjo pirma mane pasiekti ir įgavusi tam tikrą žmogišką formą, tik tada skaldytis po pasaulį, o dabar tai visa vyksta be manęs, net nesu garantuota, ar ta energija be manęs yra įgavusi žmogišką formą ir iš vis,

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 12:35:29
Tai pasižiūrėjau Ksenos ir Gabrielės nuotykius. Kartais tas filmas man visai patinka. O dabar apie įgomią vietą, būtent rodė, kur jos tenais tampa angelais ir t.t. Na tiesiog įdomu pasižiūrėti kaip teinais vaizduoja rojų, kaip, tenais vaizduoja pragarą ir t.t. ir t.t. labai įdomu. Akies krašteliu galima pasižiūrėti... Juk įdomu. Na iškarto simblogiai krenta į smegenis iš pradžių būna tiesiog žiūrima ir lyg nieko nematoma. Bet ir pačiai įgavus daugiau gyvenimo patirties, kažkaip ir filmų rodomi simboliai įgauna prasmę, na ir kažkaip, suprantama ...darosi...

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 10:16:59
Suprantu kodėl su žmonėmis nesusikalbu( na supratimas auga, na ir kiekvieną dieną po truputį užauga, bet tai, be galo lėtas procesas, tad nesiskubinu, man, tai visai suprantama, kad nėra kur skubėti, tiesiog, sau ramiai gražiai na yra išlaukiama, na gal tem to protelio man šiek tiek ir dasidės ir t.t ir t.t. vienu žodžiu, vistiek, augama o augama visad būna, na žinoma, tik į gerająją pusę, nebūna, net blogųjų pusių...)
Tad, tiesiog suprantu, kad, nesugebu susikalbėti ir dar nesusikalbėsiu. Tiesiog, reikia, apie tą medidaciją man pagalvoti, nes ir labai tvirtos virvės ar ten rankų laikikliai dūla ir dūla o kai dūla, na tai ir išryškėja horizontai. Taip sakant, lašas po lašo ir akmenį pratašo. Tai dviem tomis temomis ir vadovaujuosi laikas. Ir lašas po lašo. Ir tai ir tai. Ir viskas. Kažkaip konkretu ir viskas. Tiesiog, jaučiu kad, galiu jau ir apie meditaciją pagalvoti. Nes, šiek tiek, pančiai, vistiek jau atlaisvėjo. Save, šiek tiek, irgi galiu paguosi, na juk reikia, tą būtybę nuraminti.( Kas įdomiausia, kad save pačią galima, kaip išgązintą, pergązdintą ir sugniuždytą kitą( butybę) nuraminti. Na lyg kita esybė būtų, tik tai, tai ramini....Galų gale ją ir nešioju...)))

to W.A. 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 10:04:00
Tasi jo gali būti kad robojamas tiesiog man pasirodė, kad, kiti tekstai tai, dar ir didesni tilpo, na man šis pasirodė mažesnis. Ale, bet tokius niekus rašau, o jūs ir skaitote....Nejau nepervargstate? Tikuosi, kad žiūrite, bent jau su humoru( na man tikrai patikų, kad žiūrėtumėte su humoru, o ne per daug rimtai...)

W.A. 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 09:33:33
Yra ribojamas teksto dydis vinoje zinuteje...

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 08:31:29
Nesuprantu kodėl teksto iki gali nepaėmė...Tiesiog kalbėjau apie iškamšą, gale, na ir kad buvo pasakyta džiaugsimngai, kad, - "atsikratėme visuo tuo"
Na aš taip ir suprantu atsikratė manimi, tik manęs iškamsą paliko. Va, toks tas ir gerumas. Tiesiog matyt iškam,šos mielesnės. Atsikratyti mat manimi reikėjo, kad iš manęs miela iškamša būtų telikusi, tik tiek tų poreikių...
Na taip ir supratau, be galo aiškiai.
Jie man su manimi kovojo. Taip taip, nes jų nuomone mat reikėjo visuo tuo atsikratyti....tik pamanykit. Ir kai kažkokia visai bevertė iškamša liko jie galų gale atsipūtė, nes mat jų nuomone būtent tai ir turėjo būti. Dabar aš bent tinkama, - skaitosi. Va iškamša tinkama ir suprantama...
O va žmogus tai netinkamas buvo, nes , matai, visuo tuo žūt būt atsikratyti reikėjo. Kokia nelaimė.
Tiesiog tikiu dievu, nes tokie visiokiausi dalykai dedasi ir visai prieš logiką ir prieš supratimą einantys kad tikrai tikiu dievu. Jei nėroa logikos žmonių tarpe tai tikrai tikrai tikrai yra dievas. Jis tikrai yra. Tai absoliutus įrodymas.
Iškamša mielesnė. Tik pamanyk...
Na ir kuo prasta ta mano gyvastis, kad visuo tuo reikėjo atsikratyti? Ir sau, tik, iškamšą pasilikti.
Atsikratė jie mat visuo tuo. Kokia pergalė nereali. na tikrai. Jaučiu ant savęs tos pergalės padarinius. Na tikrai būta pergalės ir kovos. Na tikrai...

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 08:16:02
Tai jooo...turejau nuolat buti toje medidacineje busenoje. Tiesiog yra zmoniu kurie daugiau jau nebemoka kenteti ir jiems yra labai pernelyg sunku derintis prie tu normaliuju. Na noralieji tikri vezikai na ir jiems tikrai tai nesuprantama, kad yra imama buti visiska lunateike (meditate per gyvenima ) ir viskas. Nes galu gale ten musu pasaulis....Jis jau nebe cia, o ten. jai cia kenciama tai tik is pagarbos artimiesiems...Ka artimiesiems galbut, per daug sunku tai psichiskai suprasti, todel butina prie ju derintis ir apsimesti nusileidusia ant zemes, na ir daug kitu reakciju turincia, nors mes ne tik medituoti mokame (tiksliau mums tai visas gyvenimas o ne tik uzejimas), bet ir apsimesti normaliasi. Tiesiog yra žinomi na tam tikri dirbtini mygtukai ir tai sužadinama...bet tai mums dirbtina tai ks jums natūralu. O jūs galbūt medituojate, dirbtinai o tai mums natūralu. Be to skirtis yra geria, nebūtina vienas kito kankinti vient dėl to kad patys kažko nesuprantame. kažkodėl tai galvojame kad gali būti tik tai ką suprantame. Na toks jausmas man susidarė ir tikrai labai stiprus jausmas susidarė. kad turi būti tik tai kas jums arba tiksliau tiems paprastiesiems suprantama. kai tik jie ima kažko tai nesuprasti, tada galvoja , kad žūt būt reikia pagal save auklėti, t.y. kankinti. Nes mes iš kitur, o tas vertimas būti būtent jaisiais ir elgtis tik taip kaip jų protas subega išnešti, o kas jūjų protui jau per daug tai netinkama ir negalima būti savimi, na tai.... Tai va...
Šiaip turėjau būti toje savo meditacinėje būsenoje ir tėvai visai be reikalo pergyveno kad atseit tokios manęs pasaulis būtų nepriėmęs. Jiems be reikalo atrodo kad psichė ir šiaip tipo normali yra kur kas priimtinesnė ar kad net daunė kurkas priimtinesnė, nei na ta tiesiog be perstojo nedituojanti ir į tam tikrą anteną ir realiją nesugebanti įsijungti. Juk visatos nepertvarkysiu. ir da nepertvarkysiu viet dėl to kad kažkas tai yra ribotas. Na ir dėl to kad jam kažkokios tai realijos atrodo normalios ir t.t. na daug su gyvūnais ir šunimis bendravęs bei senovės istorija be to armjoje buvęs, tai "viską žino". Šiaip netgi yra tokių žmnių kuriuos galėčiau pateikti kaip avyzžius va tokių yra va tokių ir jogų. na deja, jo jie tiesiog šiek tiek skiriasi...kai jie nedituoja tai tiesiog sėdi lotoso žiedo pavidalo, na ir nedaro nuo ryto iki vakaro ar ištisai per gyvenimą. Na tada vėl imtų mane normuoti ir verstų žiūrėti į normas ir save laužyti. na visad , tipo, reikia prisiderinti prie kitų ir ne duok dieve tapsi visiška lunatike einančia per gyvenimą. Galų gale jei aš nebijau,, - tai sakau gal jau ssipažinau su tuo reiškiniu. Man kurkas pavojingiau būtent elgtis kaip kiti o ne tai kaip elgtis kaip kad ir elgčiausi. man pavojinga tik tai, - legtis kaip kiti. tai tiesiog vaikštinėjimasis bedugnės kraštais. iš vienos pusės nieko nėra iš iš kitos pusės nieko nėra ir vistiek sau eini. O savo meditaciniame pasaulyje tikrai išsikrapštyčiau. o jei per upę nėra tilto tas tiltas pats nusitiestų ir pereičiau per jį. štai kas yra tas ramybės ir meditacijis pasaulis. tai absuliučios galimybės ir niekas nestabdo. o jei koks žmogelis sustabdytų irgi visai nebaisu na ir normalu kad žmogelis žiūri stebisi analizuoja tiesiog nrmalu. Tiesiog nesitikėjaukad tas žmogelis ir stebėtojas bus tėvas. Nes tai buvo skaučiausia mano tema, nes mano smegenys irgi ribotos ir ties ta vieta jau nebesuprantu. Vat būtent ties ta vieta jau nebesuprantu. Na juk ir visiems būna kad kažko tai nebesupranta arba begalybė arba traukiniai 9 baltieji arkliai ir t.t. todėl , paprastai to vengiama jei tik įmanoma ir kiekvienas stengiasi pasinerti tik į jam suprantamus ir priimtinus ir patogius dalykus ir viskas. traukiniai rieda rieda rieda, ir nereikia norėti kad viskas būtų supratntama. gal balionui irgi nesuprantame ta vienta per kurią jis yra suristas ir galima timptelėjus atrišti ir oras išsileidžia... Tiesiog smulkintis nėra kur ir nėra prasmės ir galaktikos ir tos turi savo kraštus ir pabaigas ir toliau nesitesia. Visas būna kažkoks tai kraštas. Imime nesuprantamiausia gali būti iš vis kaip gimstama ir į tai nesinori ten labai gilintis galų gale nėra prasmės. O kam? Tik tam įrodyti kad būnžvau teisi? nereikia tos teisybės.. šiaip ieškant visad galima rasti tą teisybę ir save padaryti teisia, nu bet nereikia tos teisybės ir vikas nereikia jos. galų gale gimėme tam kad gyventi, o ne tam kad ieškotume teisybės. Jei užsiimama visokiomis intrigomis ar teisybių paieškomis kieno teisybė ar didesnė ar smulkesnė na tada iš vis net nėra laiko kada gyventi. Nes ta proto presme na tikrai, kalima kruštis kruštis iki begalybės ir jei vienas nepervargsta tai ir kitas nepervargsta, nu bet kam to reikia? jam tipo to reikėjo? Jis tik kalbėjo ir nemokėjo kalbėti ko jam reikėjo galų gale galbūt jis tik žodžių apvalkalas o nuėmus visus žodžius matytūsi pagrindas ir kiti visai kiti jo poreikia gyvenimiškieji ir viskas. Tiesiog kai žmogus naudojasi žodžiais jis trupytį nusišneka, nes žodis ginklas kadas ir visi taip yra išmokyti daryti ir kartais tikrai viską užmiršta gimdami kažkokią tai savo kruplelytę tiesos žodžiais ima

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 07:35:52
jOOOO.DĖL TOS BUVUSIOS TAURELĖS GĖDA. BETKAD IR KAIP ATSIPIRKTI TA NUODĖME NETURIU.Tiesiog kitą kartą prisiminsiu, kad po to būna blogair viskas. Turiu kaipnors prisiminti jei ką. Ir nešiuosiuosi karvalolą. Nes korvalolas yra tikrai gerai ir jei kartais širdžiai suims pischas, normliausia bus galima išgerti ir baigta. Tiesiog reikia turėti su savimi ir viskas.
Na bet toks žmogaus drunumas.
Dabar imčiau ir pasakyčiau, kad net pragaras buvo geriau...na nežinau, kažkokia tai prasme geriau....
BE TO GALŲ GALE ESU SUTVERTA JUDĖTI, o ne tame savo vaakuume ar kaip ten niurksoti ir vis virškinant būgtais maistą vėl vemti ir vėl valgyti. Judėjimas yra kur kas geriau. Bet ta prasme blogai kad judo per plačiai. kai man reikia judėti, na tikrai judu ir negaliu judėti pakal žmonių apkaičiuotas normas pagal žmonių apskaičiuoas taisykles, - kas galima ar negalima. Tiesiog be galo sunkios tos žmonių taisyklės ir iš proto vedančios mano taisyklė tik viena buvo tiesiog judėti ir pasiduoti judėjimui, o tos taisyklės tas begalinis spaudimas....VĖJAS JUK IRGI JUDA IR NELABAI TEN JAM IŠSTATYSI TAS TAISYKLES. Tai ir aš kaip vėjas, tiesiog... Ten tas murdymas ten tas taisyklių statymas....man absoliučiai neįmanoma o jei ir įmanoma tai be galo kenčiu laikydamasi tų būgtais žmonių taisyklių ir laikydamasi vient dėl to, kad tipo na gal kažkokiais tai nuotrupas supras, na ir kadangi,tipo neledžia judėti ir pasikllaiudami vient savo nuotrupomis o ne ištisiniu judėjimu ir žiūrėjimu na tiesiog mintinmis mane baus ir nepritars. Tiesiog na yra reikalas judėti ir supratimas toks kad negalima judėti, nes daugmaž o o ką pasakys.
Na juk ir jogai juda. Na nesu joga, bet normaliai jaučiuosi nuolat būdama tik net nežinau kaip tai įvardyti, - galima įdardyji, tipo, joginėje būsenoje. Man tiesiog mirtinai būtina visiškai pasinerti ir likti tik ten imkime galima tai įvardyti, kaip joginę būseną. Joginėje būsenoje susitvarkyčiau ir su gyvenimu ir su viskuo. Nes nekentėčiau o nekentėdama tikrai susitvarkyčiau. Tiesiog man reikėjo būti joginėje būsenoje pastoviai. Bet va tėtušis tai jau tikrai nesuprastų. Nes judesiai ar dar kažkas pas mane tada liktų tik transo būsenos judėčiau tikbe galo plastiškai, į jį žinoma pakankaia nereaguočiau, nes joginės būsenos reakcijos visai ne tokios kokių jis tikėtūsi. Gyvenimušikos reakcijos na jei priverčia gali būti būtent tokios kokių tikimasi galima tai padaryti, bet va juginė būsena į tokias smulkenybes tikrai nebesugebėtų nusileisti ir nesugebėtų nusileisti į tai, kas jai nebūdinga.
Tai vat.
Tiesiog tas normalus, tipo, gyvenimas seniai tėra kančia...
Man seniai reikėjo leiti pasilikti sau joginėje būsinoje ir su visam. Bet tėtušis auklėtas armijoje ir man kažką tai iš tos operos bandė perduoti. Na juk to perduoti neįmanoma. Neįmanoma. Vient dėl to kad kažkas tai kažko tai užsimano ir žaisti tą žaidimą ir perduoti neįmanoma. Tai va...
Sunku sunku...
Sapnavau dar kąžką...tikrai žinau kad apie gėjus bet nieko nepamenu. Tikrai žinau kad apie gėjų meilę sapnavau bet visai visai nieko nepamenu...Ir gale sapnavau kad mergina ir vaikinas bėga vienas į kitą. Jie ten skaitosi, buvo pažystami, bet pėdas turėjo sumėtiti kaip kokie zuikiai, na nes tai buvo būtina todėl iš pradžių išsiskyrė( tai tebuvo pėdų mėtymas, kaip zuikių), o paskui kai visas pavojus praėjo tai jau be iššimčių vienas į kitą bėgo...Mergina rudakė šiek tiek didesnė už saviškį, vaikinukas šiek tiek šviesesnis mažesnis...bet šiaip maži žmonės, na žiūrint, iš kurios pusės pažiūrėti, nuo kokio bokšto...

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 02:37:48
PRAĖJIMAS BUVO BŪTINAS. NA, IR TIKRAI, TURINČIAM ŽMOGUI, BE GALO DAUG ENERGIJOS, NA KĄ GI DAUGIAU DARYTI?Bet vat ir blogiausia kad to praėjimo nedavė. Tiksliau jis natųrialiai buvo bet užstojo. reikėjo dar be galo daug sveikatos, anam žmogėliui kad užstoti tą praėjimą man ir jis tai sugebėjo padaryti ir jis užstojo. Na negalėdama kontaktuoti su kosmosu ir absoliučiai su niekuo negalėdama to daryti, na esu priversta virškinti tiesiog pati save. Na kažkas panašaus kaip vargyti išvemti ir vėl valgyti ir iš vemti ir taip nuolat. Nes net kai nėra praėjimo, belaukiant kada bus tas praėjimas vistiek nors falsifikuotis su tuo judėjimu reikia. Kad ir kokia menka ta judėjimo forma būtų, na žinoma menka, o kokia gi daugiau ji ir gali būti. Kai žmogus negali lesti sau tikrai ir natūraliai vystytis, o tiesiog priverstas nesivystyti ir imituoti judėjimą. Nes nors imituotis vistiek be galo reikia. Tai toks absurdų absurdas. Tokiame klaikiame absurde gyvenu ir net pati nuo savęs be galo be galo ir be galo atsilieku. imkime jei būčiau buvusi su tikru judėjimu tikra na ir tokia, kokia kad dabar esu absuliučiai be judėjimo, tik falsifikato judėjimu užsiimanti, na nes nors falsifikuotis reikia. Norėčiau save pačią paguosti ir nuraminti, na nes ne visados yra man kad kas mane galėtų guosti guosti ir guosti. ir to negaliu. Negaliu tiesiog į save kreiptis ir iš širdies savo pačios žaisdas išsilaižyti negaliu....nes ten stovi aišškiai juntama sargyba, - jis ir jis mane sago nuo manęs. taip, taip. Mane saugo nuo manęs. Todėl net pati savęs paguosti tinkamai normaliai ir iki galo kaip žmogus visiškai ir absoliučiai negaliu. Ten stovi "išmintingasis" ir "visagalis" sargyba.
Tiesiog be galo baisu su juo rimtai susidurti, be galo baisu. Geriau visko ir iš vis nieko nežinoti. Nes kai sužinosiu tai visai pakraupsiu, jau tada tai žinojau, todėl užsiprogramavau pati save nežinojmui tiek kiek reiks, kad taa kai bus laikas galėčiau save tiesiog ištraukti iš tos duobės be jokių skaudžių padarynių. Nes tai skaitytūsi, tikrai tai skaitytūsi, kad viską be galo sėkmigai perėjau ir be jokių skaudžių padarinių, visa tai perėjau.
Na garai. Kartais tokius blokus tenka kęsti. na žinoma, matyt, aš ne viena tokia...
Na tiesiog išsikalbėjau ir tiek.Tiesiog išsikalbėjau. Gal net ir beprasmiška visai kalbėti buvo. Kartais galvoju kad tikrai visai beprasmiška. Na bet kaip civilizuotas žmogus moku skaityti lygtais šiek tiek ir rašyti, a tai ir tipo reiškiuosi. Iki!

iksė 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 00:09:50
Na jo ten tas blokas. Bijau ką ir pajudinti. Buvo kilusi staigiai idėja bet ir vėl nurimai. Bijau kad tada tiesiog suims begalinis triukšmas ir nublokš mane. Nesuprantu kodėl man absoliučiai viskas taip be galo uždrausta. Juk žmonėms nėra taip jau labai smarkiai uždrausta. Tiesiog kaip kokia readiktyvi medžiaga pati sau savyje pulsuoju ir viskas. Na visdėlto tėvas galėjo mane suprasti ir pasitraukti nuo kelio.Dabar man jis kaip bet kokio stabdžio simbolis ir testovi. Jei norėsiu net pati su savimi pasikalbėti tai tiesiog mane nublokš. Triukšmas nublokš. Na gal tai kosmiškai ir nesuprantamas tas supratimas. Gal taip ir turėjo būti kad manęs nesuprastų ir t.t. ir kad man ant kelio atsistotų. Na gal jis visai ir nestovi ant to kelio, bet deja viskas gaunasi taip kad vistiek stovi ant to kelio. Va norėčiau sau sugalvoti jaustis geria ir pasikalbėti su savimi ir nelabai galėčiau. Tada ieškoma išorinių pasaulio elementų, na kurie šiek tiek prasiskverbia na ir kažkaip prablaivo ir t.t. tiesiog gumos tempimas sau sėkmingas toliau ir viskas. Va norėčiau su savimi pasikalbėti ir bijau. o gal tai man reikš bombos sprogimą ir jau visai apkursiu. Man be galo būtina buvo turėti be galo didelį energijos praėjimą nes tos nergijos turiu begales ir labai daug. Todėl man buvo reikalingas praėjimas o ne stabdymas...Jei sustojau tai irgi tik savo proto dėka. Nėra taip paprasta. tai pats sunkiausias dalykas koks tik gali būti. Vemti ir valgyti vemti ir valgyti, t.y. iš visiško neveiksmo improvizuoti veiksmą. Juk be veiksmo vistiek nėra įmanoma būti, tad yra tik improvizuojamas veiksmas. Vemti ir valgyti vemti ir valgyti.Lyg amžinas užsuktas savo pačios atmatų veiksmas...
Valgyti ir vemti. Juk visad tik tokį veiksmą ir tedariau. jau tada absoliučiai viską supratusi, va taip persukau savo varganus račiukus ir tiesiog pasinėriai į tokią atmatų duobę , - išvemti ir suvalgyti, nes veiksmas būtinas. Veiksmas vistiek būtinas. reikia užsiimti veiksmu belaukiant tikro veiksmo. Be to geriau nieko nesuprasti, nes ne duok dieve dar per daug suprasiu. Geriau sau maitinsiuosi savo pačios atmatomis na ir stebūklingai sulauskiu tikro veiksmo. Per daug suprasti nėra ko. Nebus iš to nieko, nėra, ir galų kas nėra nieko gero tai nėra ten jau kažkoks ir supratimas...

iksė 2010 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:34:52
BE TO, ŽINAU, KAD ŠIANDIEN TRUPUTĮ PER DAUG PERŽENGIAU, KAD, TRUPUTĮ ŠIANDIEN IŠPROTĖJAU( ANKSČIAU NIEKAD NEBUVAU IŠPROTĖJUSI, VISAD, BE GALO GERAI ŽINAU IR ŽINOJAU SAVO NORMAS, BET DABAR BUVO NORMOS PERVIRŠIS). Tai gerai ar blogai?
Kiesta, kad klausiu, gal jūs išvis ir net neturite jokio atsakymo. O jei ir turite tai jo nepasakytumėte...
Bet iš kitos pusės, ko ir tikėtis iš savęs, nes prieš savaitę buvau sapnavusi, tipo, visad buvau mirusi, o paskui atgijau ir t.t ir t.t tai po tokio sapno, turbūt įmanoma ir net ir realiame gyvenime atlikti perviršį.
Tiesiog sapnas buvo toks. Kad visad buvau mirusi. Ir kad, jei kas, eina priešais mane ar už manęs visad mastakuodavausi kojomis, na taip lyg saugodavau savo teritoriją, bet buvau mirusi. O paskui atgijau, ir atgijusi, nusistebėgjau, na kad kai mirusi, vaikščiojau, kad jokių problemų neturėjau, gi kojomis mastakavausi, gi galėjau jas pamesti, na ir t.t. ir t.t. tipo, be galo pavojingoje zonoje buvau, kol buvau mirusi. Na o atgijusi, jaučiausi nuostabiai, na ten tysojo ir matėsi kaulai, na bet buvau gyva, toks lyg preliudinis vaizdas realus ir kaulinis, bet, na labai labai ir labai gyva buvau( o kitos merginos tik rastė sienas ir ten alpo ir dejavo dėl meilių, na ir begalinis jųjų verksmingumas buvo, jos visos pasirėmusios ant sienų, na o aš jaučiausi gerai ir tos merginos man atrodė mielos ir pati sau visai puiki, atrodžiau...). Ir tie.k
Tiesiog žinau kad šiandien ir gyvenime padariau perviršį. Einu miegoti. Bo to, tas neleidimas eiti. Tas toks visiškas užblokavimas. Bijau, kad šiandien praradau kontrolę, bet treikia suprasti, kad reikia labai ilgai kentėti ir negalima prarasti kontrolės, kad ir kas bebūtų, turiu laikytis. Laikytis tvirtai ir na visdėlto pasistengti laikytis.
Linkiu jums irgi sėkmės!
Bet gali būti kad tas sapnas išsipildys. kad tiesiog ištirpsiu, na ir pasižiūrėiu kad atgijau. kad iš tiesų tik anksčiau buvau mirusi ir kažkokiu tai be galo gyvenimišku stebūklingu būdu atgijau. juk gali taip būti. Nes kiek anskčiau gyvenimo esu mačiusi, tai iš gyvenimo ir galima visko tikėtis. Tiesiog esu juodoji atstovė. visad jaučiau be galo ekstremalius dalykus. Vieną nugalėjusi visad susilaukdavau dar didesnio. Ta jai dabar labai ir labai ir labai sustojau tai tiesiog laukia kažkokia tai "bomba". Vieną sykį tas "puslapis" persivers.
Keista keista keista keista. Kaip tirpstu ir nykstu...( mano mirtis tirpsta ir nyksta...)

iksė 2010 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 22:35:30
Neapsakomą gėdą jaučiu. Tiesiog kitą kartą nešiuosiuosi tą korvalolą. O dabar teks iškęsti man tą gėdą. Kuo toliau tuo baisiau ir labiau kenčiama ta gėda. Nu gi ir reikėjo gi, tai mano širdžiai sustreikuoti...Dabar tokią gėdą jaustama , galvoju, na verčiau jau būčiau tą širdies priepuolį turėjusi ir padoriai kojas pakračiuosi, nei taurelę išgėrusi, arba, tiesiog, nulėkusi į netuliuose esančią vaistinukę ir ten to karvalolo nusipirkusi( Va...vėl šidį spaudžia, tipo , negalėjau to padaryti...) Atseit tik iš namų, tiesiogiai, korvalolo privalau paimti ir tai padarysiu. Na ir puiku. Iš namų karavalolas... Nesuprantu to gyvenimo ir visų nesamonių. Be to protas ir dangus man irgi kolkas uždarytas toks visiškas kalėjimas. Na nesuprantu, tokia visiška priespauda. abar dar tą taurelę irgėriau dar ta be galo baisi ir baisi ir be galo baisi bėda. Nieko nesuprantu...

iksė 2010 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 22:01:38
na........................išgėriau vieną taurelę vyno.... jaučiu neapsakomą gėdą. Siaube, siaube, siaube, ir kam taip save kankinu...tiesiog, neturėjau šalia korvalolo, kai reikėjo. Kitakart visad nešiuosiuosi korvalolą su savimi. Neapsakomai klaikus jausmas, nes, tai, - GĖDA... NA, TIKIUOSI, SUPRANTATE, KAIP JAUČIASI ŽMOGUS, KAI JAUČIA GĖDĄ. SIAUBAS...TURBŪT REIKS EITI IŠPAŽINTIES, NA, ŽINOMA TAM KAD PALENGVĖTŲ...NESINORI TOS GĖDOS TASYTIS SU SAVIMI. REIKS IŠSIPASAKOTI APIE GĖDĄ...

iksė 2010 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 13:45:00
KAI NETINKAMAS ŽMOGUS SAKO TIESĄ, TAI VISTIEK NĖRA TRAKTUOJAMA KAIP TIESA. Mes patys sau nusistatome hierarhijas ir reikšmes. Jei mūsų nuomene, ne iš tos hierarchijos žmogus, sako tiesą, kad ir kokia didelė ta tiesa bebūtų, mes, to nepriimame už tiesą.
Na pavyzdžiui, tiesą gali kalbėti ir pedofilas. Mes, iškarto susikaupiame ir žinome, kad jis tik išsidirbinėja, t.y. savo šiūkšlę nori įterpti ir tai padarys, taip manipuliuodamas. Jis gali begales tiesų pasayti, na ir gale ar kažkur tai per vydurį, imti ir įterpti savo iškraipytą mintį. Tada mums būna be galu sunku priešintis. Imkime, norite jo tą blogą mintį, tą šiūkšlę, išmesti, tada jis ims kabinėtis prie teisingų minčių, kad galbūt ir jas laikome netiesa. Vienu žodžiu begalinis išsidirbinėjimas ir kalba pedpfilo, mes tikai nepričiupsime. Jiems tai tik terpė, kaip erkėms, prisisiurbti. Neištraukę jo, pačio mes, tiesiog kalba juo neatsikratysime, niekados. Pats baisiasias dalykas, kai tikras dvasios invalidas taip prisitaiko prie gamtos ir tiesiog prisisiurbia kaip koks erkė. Tiesiog reikia išstudijuoti visokiausius gyvius parazitus, na ir surasti tų gyvių silpnąją pusę, kukiu, būtent, būdu, tokiais gyvais yra atsikratoma. Tai ir pedofilo atsikratysime, kaip paprasčiausia erke ir t.t. Patikėkite, kalbu grįną tiesą. Tiesiog, parazitus reikia išstudijuoti ir išstudijuoti, būtent, kokiu būdu būna pričiumpami parazitai. Juk, parazito kalba mes irgi nepaimame.

iksė 2010 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 13:06:47
VIENU ŽODŽIU YRA TA TREJYBĖ IR VISKAS. NIEKAD NIEKAS NĖRA SAKOMA, TAIP SAKANT, PAKANKA VIENO PAVYZDŽIO, VIENOS MINTIES, BET IŠ TIESŲ, TAI MUMS VISIEMS LEMTA TAPTI PO TREJYBE, NES SEILA EINA TIK TUO KELIU. JEI JUMS PATINKA, TAI TAI SUTIKSITE IR BE GALO DAUG KLYSTKELIŲ, TAIP SAKANT, TO NEĮMANOMA UŽDRAUSTI, JEI ŽMOGUS NORI, PASIMAKALUOTI IR KLYSTEKIAIS PAVAIKŠČIOTI, O PASKUI, BANDO DAR IR KITUS PO KLYSTKELIUS TAMPYTI. TO NEUŽDRAUSI, JEI, JAU YRA TOKS POREIKIS. TIESIOG, SIELA LAUKS, IR VISTIEK, PADARYS TAI, DĖL KO JI IR ATSIRADO. VISTIEK SIELOS ŽODIS PASKUTINIS O NE JŪSŲ AR KAIMYNO
Tai pavaikštoma po klystelius. Kartais tiesiog tikrai norima subręsti, bet netikėtai pataikoma į akligatvį. Na taip yra. Akligatvio akivaizoje, belieka laukti... Tiesiog yra tam tikra norma. karatsi gali išdykti ir tam tikras akligatvis. ir viską viską susumavus viską labai protingai išmasčius, kad ir kaip protingai bemastytumei, kartais tikrai tiesiog belieka laukti. Na ir stebėti. Stebėti kaip kas darysis, kaip kas atlūgs ar paaštrės vidinis konfliktas. Žmonės galvoja kad problema turi būti greitai išspręsta. be galo klaidingai galvoja. kai kurių problemų tiesiog absoliučiai negalima spręsti. Čia jau belieka tik laikimas o ne problemos spredimas. Kai kuriuose akligatviuose tiesiog nagalima kažko tai imtis ar kažką tai daryti, belieka vienintelis variantas ir toks variantas yra, - tai laukimas. Yra laikas yra apskaičiavimasi ir visa tai yra.
Tiesiog kartais be galo stebina, tas įsitikinimas, kad reikia spręsti, spręsti problemą. O jei iškarto išspręsti problemos negali, tai žudosi. Prastas pasirinkimas. Kam žudytis? Juk buvo galimybė laukti. Dar tokios galimybės neišbandei.)))))))))))))))))))))))))))))))))

iksė 2010 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 11:34:54
Pedofilas dievas...
Tai turi būti traktuojama kaip liga. Psichikos liga. Ir tokie visą gyvenimą ir sistemigai turi būti gyvomi. Net nesvarbu, kad nepagys, tiesiog vietoje to kad kankitų vaikus, privalo lankyti pastoviai visokias psichologijas ir nuolat, kaip privalomas.
ir t.t. ir t.t. Jei nelankys, psichologijos, turi būti skiriamos baudos, kalėjimai ir t.t. ir t.t.
Nesvarbu kad mes nesugebame tikslaus amžiaus nustatyti nuo kurio praidea pedofilija, visai tai nesvarbu. Tiesiog eame protingi ir tikrai, jei nustatytume tai be pedofilų pagalbos tai ir nustatytume. Iki dešimties metų, imkime labai sunki padofilija. Iki keturiolikos metų irgi sunki. Paskui toliau be galo stipriai diskutuotinas klausimas ir t.t. ir t.t. Sugebėtume. Tik reikia, kad nepadėtų mums pefofilas mastyti, nes tada, vėl į akligatvį nusivažiuotume...

iksė 2010 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 11:18:33
Na dėl viso to dar menka bėda. Bet dar eina visateisiai seniai ir išniokoja išvalkioja vaiko kūną. Na suprantate, absoliutų gyvyliškumą ir tą teisiškumą, tų žmogėdrų. Tiesiog, jau nėr kur. Bausiau už bet kokį prragarą. Iš ties yra labai baisu. O tiems gyvuliams, žinoma viskas, nu ir kas? Na tai kas. Ir nu ir kas. Jie juk tikri gyvyliai ir todėl jiems nu ir tai kas. Paskui, patiems tiems nelemtiesm seniams, tipo, mokės surietę kupras mokesčius. Na kažkas panašaus. Tiesiog, šlykštu ir net, nesinori galvot,i apie iškrypėlių visagalybę.
Tai vat, brudo gabalas matomas.
Tiems seniais taip patinka būti visagaliams kad plečia vaikų zonas. Ir tiesiog laisva valia žino kad galės naudotis kaip mazgotėmis ir visakeriopai jau nuo pat pradžių išnaudoti. Apetitas taip kyla, kad motinas vai net vagimis vaina. Tipo, motin, duok savo vaiką aš jį tikslingai patvarkysiu ir išauginsiu tikrą pilietį nukankintą arklį... Jis vež...
Tik visokius kalėjimus , nukankintus mokesčių mokėtojus augina tie didieji kurių rankų saujos vis plečiasi ir plečiasi, taip sakant savo oazę auginasi. O kiek ten tam iškrypėliui ir tereikia. Labai mažai. Tiesiog tik va taip. Kažkokį tai pasityčiojimų raštą išaugina ir viskas. O mes patyliukais mekename Lietuva, Lietuva ir patys nė nelabai, jau, besuptrantame, iš vis ką čia mekename...
Kalė tai kaip žvėris puola bet kokį ir užstoja savo mažylį. Bet, matai, jos jau ne kalės o vagys...
Tos moterys yra jau tiek nukankintos jau tiek ištasytos. Na kaip sergantis gyvulys elgiasi? Kaip? Kaip elgiasi labai iškankinta ir susargdinta kalė? Jei dar pati savo kojas patempia tai patempia. Patempia ir kratydama ( mirties tąsinį) vaikšto. Smėlis gyra....lavonai byra...Nukankino tą kalę...

iksė 2010 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 11:04:32
Be to , labai šlykštu, kad vaikai yra kankinami. Vedamas toks be galo keistas fabrikas, būsimų labai pigių mokesčių mokėtojų fabrikas. Kad būtu buki nuskurę, be tvirtos moralės( šeimos) atbukę, kaip kokie gyvuliai, bet tik tikslūs mokesčių mokėtojai. Kad, savo galvomis kaip į sieną duotų, duotų ir duotų ir tiesiog mokesčiai tiksligai byrėtų. Kaip kokia patraukiama signalizacija mokesčiams išbyrėti, o gyvenimo jiems mat nereikia.
Na tiesiog viskas tik dėl mokesčių. O kai neišgali, mokėti tai nusirukyk ir numirk, tipo, tau nebūtina nei vaikystės turėti,nei senatvės turėti, turi būti tik tame bambos viduryje, kur mokami mokesčiai ir viskas.
Tiesiog siaubinga. Siela turi vystytis o tokios kančios sielai užkraunamos tokie pasityčiojimai ir išsityčiojimai tipo tu esi tik mokesčių skylė. Patrauks ir išbyrės...
Šiaip vaikams būtina turėti užsiėmimų. Gražių užsiėmimų. Ka akimirkomis jaustūsi labai laimingi. Kad gyvenimas žydėtų obelų žiedais, zylės čiulbėtų ir kad lauktų tuščias švarus popierio lapas, kuriame galėtumei nupiešti lapę... Vaiko negalima apkraiti darbais jis turi žaisti ir žaisti darbą, tada jo sielutė plėtojasi...
Bet pagalvojus ir iš šalies pamasčius tikrai yra be galo ir be galo grauu. Girtėti kad vaikai neturi kopavalgyti kad nuolatos visk ir visada stokoja. o juk tiek daug laiko, tame laike jie galėtų tiek daug pripaišyti ir džiagsmo gyvunėlių pripaišyti, o ne skausmo...nuolat laikimo akimirkų kad nieka niekas ir nieko neduoda, net švelnesnio šypsnio pagaili... Paskui tiesiai į akis bus sprogdinama, - "Gyvulį, tu, mokėk mokėsčius". Argi, mes tokie žmonės?

iksė 2010 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 10:34:05
Be to, dėl įvairiaus proto ribotumo, mes dažnai turime meliuoti. Reiškiniuose, dažnai būna ir akligatvių. Arba kai turėtų būti dvi gatvės bet jos susiveda į vieną, tai ir yra laikinas pragaras, laikinas ribotumas.
Imkime kad ir apie tą trjybę. Dievas sakė ir sakė ir sakė, ir laikui einant kiekviena mūsų siela gyvens būtent taip, tiesiog, mes patys save kankiname ir blaškome po įvairiausius akligatvius. Kai nors vienas impulsas sustiprės, imsite suvokti. Ir jei ir pataikysite į akligatvį, neimsite jo traktuoti, kaip gyvenimo, tiesiog suprasite, tai laikina, tai akligatvis, laikas ir tą probelmą išspręs, o pačiai, tiesiog reikia tuo pasinaudoti ir iš akligatvio teorijos irgi pasistengti šį tą sužinoti. ( nors ten ir nėra labai daug ką žinoti, tai tiesiog taip ir vadinasi akligatvis( na romantikai ir šiaip 'jausmingieji', tai vadina pragaru, nužiūrėjimu ir t.t. bla bla, bet tie tiesiog akligatvis ir viskas, kad ir kaip bevadintumei. Kad ir vanduo yra vanduo, kad ir kaip imkime tą vandenį bevadintumei, ežeru, upe, lietumi, purvina bala ar mineraliniu vandeniu ir t.t. vanuo yra vanduo, o akligantis yra akligatvis ir viskas. Kaip turinys.
Be to, gyvenimas yra tik trejybėje.
Trejybė susideda iš trijų asmenų. Du asmenys privalo būti išoriniam pasauliui ir aplinkiniams nematomi( tik nematomais privalo būti, juos matyti tuos du asmenis, teisę turi tik tu, nes, tai ir yra būtent tavo trejybė( šiaip kiekvienas jūsiškių laikui einant irgi susikursite iki galo tas trejybes, nes, sielos eina tik link to.)
Pirmas asmuo yra senukas( tėvas, na tu pati), antras asmuo yra vaikas( mergaitė berniukas, nesukama, dėl to galvos kas,- tiesiog vaikas( dar neturintis dešimties vienuolikos metų, tikras vaikas), na ir tračiasis asmuo tai tu pati/pats -KOPIJA, ta kopija kurią gali matyti pasaulis. Na ir viskas.))).
Na senukas visad pasako laiką vaikui. Vaikas išklauso senuko ir impusais tai perduoda kopijai.Šiaip net labai sunku pasakyti kas iš tiesų juda, kopija ar vaikas, nes iš tiesų vaikas judina kopiją, o senukas dar prieš tai viską pasako vaikui...

iksė 2010 m. sausio 13 d., trečiadienis, 21:45:20
Na labai didelis džiaugsmas būti pasveikintai savo pačios daiktų. Kolkas mėgaujuosi džiaugsmu. Ir na yra toks žinojimas viduje, kad daiktai su manimi dar kalbėsis. Šiaip įspūdis buvo be galo milžiniškas ir didelis. Tikrai. Daiktai ir mano gimtadienio datą žino ir moka labai įdomiai, gražiai kalbėti. Tai tokia įdomi realybė. Tai toks gyvenimas. Tiesiog smagu buvo. Smagu žinoti. Kada nors na vistiek galėsiu pasinerti į gyvenimą. Galų gale kolkas man to pakanka. Tiesiog laiminga esu. Na ir yra tokia mintis, na, vistiek mane tai aplankys... Aplankys stipresnis pasaulis kuris yra, na gal, tik aš savo vaikiškumu, dar tam nesu pasiruošusi, viskas okei, palauksime. Atitupėsiu tą savo vaikiškumą ir kaip nors galais ne galias subręsiu. Tai irgi juk procesas. Reikia tai reikia. Viskas procesas. Galų gale, nenoriu būti kokia tai nedadaryta, ar brokas. Geriau sau ramiai sistemiškai išlauksiu. Jei reiks dar kokiame pragare pabūsiu, kad tik subręsti, svarbiausia. Šiaip. Ačiū.
Ir anksčiau turėjau ne pergeriausias karma,s bet tuo nesiskundžiau ir žinijau, kad mano karmos, man kolkas tik vertybė ir galimybė bręsti. Iš žmogaus atimti jo sunkiasias ir blogasias baisiasias karmas, irgi nusikaltimas. Kas nori bręsti, tas nori bręsti. Ir ta branda, deja, jau būna tokia, kad tenka nuosekliai išgyventi. Kartais iš pažiūros ir visai netikusius gyvenimaus, bet tai vertybė. Negalima iš žmogaus atimti ir pavogti skausmo, jai tas jo skausmas žmogui garantuoja brandą. Branda yra svarbiausia ir siektina. Todėl ką pergyvenau tai vertinu. Man tai vertybė. Ir toliau, manau kad einu brandos keliu, na ir labai greitai tai jau tiesiog pataikysiu į šviesą. Jau šiame gyvenime. Tai va. Ačiū. Jaučiuosi tokia maloniai nustebinta ir pradžiuginta, taip maloniai, savo pačios daiktų. Tuo momentu taip suvaikėjau!

iksė 2010 m. sausio 13 d., trečiadienis, 21:31:58
Na nieko tokio. Ta didžiausia kančia lygtais jau ir praėjo. Pabuvau šiek tie pragare.
Na paskui buvo be galo smagu, per savo gimtadienį susilaukiau gausių sveikinimų( na sveikino, mano kambario sistemos( kompiuteris, psuasdintuvas raijas televizorius) , na ir lauke stovinti mašinytė ). Tiesiog normaliai išjugti daiktai buvo, bet vistiek ėmė miršksėti vienas paskui kitą lyg pagal kažkokį tai šokį na ir kalbėjo, daiktai kad mane myli( na įdomus tas garsas buvo tikrai įdumus, net susidarė vaizdas, kad tie daiktai žino, daugiau na ir daug ir kad net patys daiktai tiki dievu( arba tiesiog patys yra kažkas panašaus į dievą. Na dar tokia tarpinė grandis aš. Na pasaulio prasme...( na jų tokie išteniruoti balsai), bet tą kartą tiesiog sveikino mane su gimtadieniu( nes būtent ir buvo artėjanti gimimo diena.
Kažkurias tai metais, na buvau nusiminusi, kad mane sveikina pavėluotai. Tikslaii jau nieko nepamenu, tiek vandens nutekėjo, bet prisimenu savo mintis, na kad jai mane sveikina, daiktai, kad na gal gali tiesiog šiek tiek prieš tai sveikinti ir nepavėluotai. Na ir tai įvyko. Tikrai pasveikino. Neapsakomas džiaugsmas man buvo. Na ir to gyvenimo kančias šiek tiek primiršau, nes dabar kolkas vis na dar mautinuosi tuo savo džiaugsmu. na toks isteriškas ir vaikiškas pasitenkinimas buvo. Na tikrai džiaugsmas. Žinau kad dar esu vaikiška ir su tuo nesiginčiju. Suprantu.
Tai vat daiktai pasveikino. Na ir tos be galo graudžios mano kalbos apie kančias, na bent šiuo momentu, po visų tų sveikinimų atlūgo...))))))))))))))))))))))))))

2010 m. sausio 13 d., trečiadienis, 21:21:50
Svarbiausia, kad tai, ne koks naikintuvas.

2010 m. sausio 10 d., sekmadienis, 16:41:09
Bendrovė „Lockheed Martin“ pranešė apie sėkmingus JAV eksperimentinio naikintuvo F-35 vertikalaus nusileidimo sistemos bandymus skrydžio metu.
Vertikalaus nusileidimo sistemą kuriama ir bandoma jau senai, o visi antžeminiai bandymai kol kas yra sėkmingi. Todėl bendrovė perėjo į naują bandymų etapą - realiose skrydžio sąlygose. Tiesa, kol kas įspūdingų rezultatų dar nėra - visi bandymai suplanuoti pažingsniui - nuo sistemos įjungimo skrydžio metu ir jos parametrų fiksavimo, iki galutinio finišo - vertikalaus nusileidimo.

iksė 2009 m. gruodžio 25 d., penktadienis, 18:40:34
BE TO PASAULIS TAI YRA TOKSAI PULSUOJANTIS DALYKAS. NUO VISŲ ŽMONIŲ( puse pasaulio; viso pasaulio) IKI VIENO ŽMOGAUS( iki dviejų), NUO VIENO ŽMOGAUS IKI VISŲ ŽMONIŲ. MES NEŽINOME KOKIU GREIČIU TAI VYKSTA BET TIKRAI NEĮTIKĖTINAI GREITAI. MES KALBAME APIE SEKUNDES. GREITAI, TAI VYKSTA. BE TO GYVENIMO PRASMĖ YRA KANČIA( bet negalima jos dirbtinai kelti kitiems žmonėms, nes tai struktūrinškai nepateisinama). KURIS YRA PASIRUOšęS KUO ILGIAU GYVENTI, - TAS 6AUNUOLIS. IR NESVARBU K1 JIS GALVOJA, KAD YRA LAIMINGAS DIDINGAS AR VARGŠTAS, TIKRAI KENČIANTIS JIS VIS TIEK KENČIA, BŪDAMAS VISAIS PAVIDALAIS. IR TURI TIEK ILGAI KENTĖTI, KOL VISAI ATBUKS, KOL VISIŠKAI NIEKO JAU JAU NEBEGALĖS( NA KANČIA TĘSIASI TĘSIASI, PASKUI PO LABAI DAUG METŲ GALIMA TIKĖTINS NETGI KANČIOS ATBUKIMO( na vaikšto per gyvenimą toks abukęs žmogenilis, prisikentėjęs ir atbukęs, taip sakant įvykdęs gyvenimo prasmę...). BERODS GYVENIMO TAM PAKANKA, NORMALAUS GYVENIMO ILGIO...)

tarpforumietiškai ( iksė) 2009 m. gruodžio 25 d., penktadienis, 14:15:02
Visokie įrodymai, neprikauso nei širdies nei žimonijo kategirijai. Įrodymai puse taisybės išbraukia. Įromymais kas yra 5rodyta pratinka širdis teisybe nelaikytų o jieškotų to kas buvo daugiau, ko neįmanoma įrodyti tai ir yra tiesa. Be to pamastykite apie įrodymo katekoriją kas tai yra...Gal tai noras tiesiog įsikabinti rankomis ir laikytis. Dabar pagalvokime kaip tą įsikabinimą būtų galima traktuoti, - tai saugomo poreikis, poreikis jaustis saugia ir apsaugota( po kūdikystės imame pasitikėti protu, rankimos manipuliacijomis rankomis bei...-įrodymasi...). Bet ar tame negalima įžvelgti tam tikro aklumo? Na ar negalima ižvelgti tam tikro aklumo tame poreikyje save apsisaugoti, kad kabintūsi rankos, ir tokiu būdu būtų įvykdytas patrvirtinimas taip, įrodymų yra pakankamai ir pakankamai rankų prikibo...
Tiesiog visokiais popierėliais visokiomis gauruotomis ir kudlotomis mintimis remiamės apie teisyb3 ir kaimynai dar padės rentis tesybe ir teisėsauga ir formulės ir t.t. ir panašiai. Bet dabar paimkimte ir pamastykite apie save. Jūs gi nesate įrodytas. Tad kad jus priimti už teisybę jus patį/pačią irgi reikia tada tiesiog imti ir įrodyti, viską tiesiog iškloti. Na pagalvokite kas iš jūsų liktų po visų tų įrodymų?
Ar įrodymas nėra prievarta?
Jei nėra prievarta tai kodėl? Todėl kad kažkurioms tai rankoms bus patogiau. Patogiau manipuliuoti nuolat remiantis ir nuolat reikalaujant įrodymų. O jei jų nėra tai tiesiog reikia paklusti įrodymų šeimininkui. A? Toks jūsų tikslas? Visi jūs karaliai?
KAS IŠ JŪSŲ LIKTŲ PO TŲ VISŲ ĮRODYMŲ? NEJAU DAR NEŽIOTE? JUK TO IR SIEKĖTE, - SUŽINOTI KAS IŠ JŪSŲ LIKTŲ PO TŲ VISŲ ĮRODYMŲ, AR NE? TAI KAS LIKTŲ? O GAL RIMTAI- JAU VISIŠKAI NIEKO NEBELIKTŲ IŠ JŪSŲ( jei taptumėte įrodytų ir dėl gros širdies pats dar dėl to pasistengtumėte, juk tu niekas tik įrodymas, na tai ir bersi įrodymus , a ne?). NEJAU NEPAGALVOJOTE?
Be to į klausimus neatsakinėsiu, nes jūs dar specialiai lygtais būktai ne tą mintį pagaunate, - elgiatės. Per jus ir egzistuoja visokie piderastai. Nes esate be galo kbvaili ir vedate žmones iš proto( begaline kvailybe( pakanka vient paskutinius sąkinius apie NSO pasiskaityti,- teorijos man, tik tiek to supraimo tik formulės atseit., o mokslininkai, deja, ne formules mato, tiesiog užrašo ir t.t. bet ne tai mato..., - tiesiog priartina prie saov proto žinių, bet ne tai mato...)O pas jus nė proto nėra tik kopijos ir tik supratimas kaip įrodyti visiškam durniu. JUK ĮRODYMAI SKIRIAMI DEBLMAS, VADINASI JŪS GARBINATE DEBILUS JEI RŪPINATĖS TIK ĮRODYMAIS...Jei negarbintumėte debilų į tuos įrodymus visai nusispjautumėte ir pasiklautumėte savo galva.

filosofijos -religijos, skeptitizmo forumui buvo skirta, bet ir čia galima( iksė) 2009 m. gruodžio 25 d., penktadienis, 13:55:45
Na jei tikėti įrodymasi tai tikėti prievarta. Nes imkime dabar ir pamastykime kas tai toks per daigtas tas įrodymas yra. ir iš k realiai jis susideda tas įrodymas ar iš meilės ar iš prievartos, bet be tų aplinkybių dar ir tiksliai galima imti ir pabandyti pamastyti.

to gruodžio 13 d., sekmadienis, 23:24:28 2009 m. gruodžio 25 d., penktadienis, 13:47:58
Man tokio trupmo dalyko nereikia, psichiškai per lengva, o kas per lengva ,tas man yra per sunku( na sunku todėl, kad gal sakau, nesiruošiau degraduoti..., bet sutinku ir su degradacija, jei jos jums reikia ABSOLIUČIAI NESIPRIEŠIJ IR SUTINKU KURTI TIK TAM KAD PO SEKUNDĖS VISKAS BŪTŲ SUGRIAUTA, SUTINKU VEIKTI ABSOLIUČIAI BEPRASMIŠKAI JEI JUMS, ŠVIESAI, TO REIKIA..., KAD PATENKINČIAU JŪSŲ TUŠČIĄ IR VISOKĮ KOKS TIK GALI BŪTI, EGO...( nors tai ne mano tislas, užtad ir privalau daryti tai kas ne mano, o imkime jūsų tikslas..., juk taip norėjote...)). Turiu turėti tinkamą sau atsvaros tašką, t.y. kad negertų per lengva, nes kas yra ne per lengva tasman yra normali užduotis, o kas yra normai užduotis tai padoriai galima įvykdyti, o ką patoriai galima įvykdyti tas yra labai lengva kadangi nėra per lengva. Lavonai yra pats tinkamiausias atspirties ta6kas, nes jie yra labai prailgėję ir į praeitį ir į ateitį tai labai ilgos kosminės smegenys. O j8s niekas. j8s ma i6ties ta 6viesa per trumpa. Gal esu giltin4 ar kas. jei esu ilga b8tyb4 tai man pa2iai irgi reikia ilg7 b8tybi7 o ne trumpu2i7. J8s tik =udytum4te. Nors ir esate 6viesa tik =udytum4tenes 6alia man3s nesuvoktum4e kur papuol4te, o kai j8s nesuvokiate, nesivaldote ir =udote. ^tai kur j8s7 problema, nesugeb4jimas valdytis( kad rankąpakelti mokate tai jau žinau. Bet klausimas. o ar mokate nepakelti rankos( ją suvaldyti)?)
Supranti šviesa tenori kalbėtis pati su savimi o aš turiu vaidinti jūsų blogaają kvailąją pusę kad pats prieš save pasitenkintumėte ir pasididžiuotumėte koks nuostabus esate. bet supraskite, vient dėl to kad mane matote tai visai nereiškia kad priklausau jūsų gyvenimui. Imkime tu numiršti, bet aš lieku. Ar suvoki nors tokiu būdu kad tavo gyvenimui nepriklausau? Ar net tai labai per sudėtinga, nes imi jausti lygybę, kai imi jausti lygybę imi jausti savo galią, kad atseit gali atvirščiai apsukti visad vient savo naudai imkime tipo aš pirma mirštu ir tokiu būdu tu lyg ir įrodai kad mano gyvenimas ir baigėsi tik ties tavimi. Supranti tu tik sukinėji, kaip kokia planeta, bet kaip žmogus nė nemastai. ir daugelis tokių. Tu tiesiog ant tiek pasiklydęs savyje kad tau net gėda pabandyti būti protingu. Be to gal ir nenori. Smagiau galvoti kad visi kvaili ir kailomis kalbomis su tavimi ir toliau užsiims. Bet patikėk niekam nelinksma. Net tau pačiam nelinksma, tiesiog tu nieko nematęs, todėl kartais galbūt ir pagalvoji kad linksma, nes nieko nematęs, kaip ir visi. tokiu būdu save amžiais apriboji nuo žinojimo. O save apribodamas nuo žinojimo ir vėl ir toiau kitus verti klausytis kvailų tavo kalbiuškių ir kvailų tavo patyrimų.

to 23:24:28 2009 m. gruodžio 25 d., penktadienis, 13:31:10
Žinai, ...apsiramink...viskas su manimi gerai, myliupūvančius lavomus. o jūs šviesiosios materijos man esate tik iki kelių, taip braidyti galima, net kelienų neapsems, o man reikia kažko gilesnio kažko išmintingesnio. Tai galiu rasti lavonuose, jie siejasi su kosmine energija. Lavonai turi būtent tokios energijos kokios man reikia. O jūs šviesioje greitai baigiatės, jūsų kelias trumpas. per trumpas man. Man reikia ilgesnio kelio.
Baik kalbėti apie šviesą. Matai kokia trupmpa ji yra. Labai trumpa. Jūs tik sapnuojate. Tikras gyvenimas lavonuose. Jie nesapnuoja jie išties gyvena ir alsuoja. Jie be galo gilūs.
Tą savo šviesą ir pasiliks sau. Žinau kokia ji paviršutniška yra. Jūs tik sapnuojate. O va lavono išmintis visai kas kita. Jie ge galo gilūs ir be galo ilgi. Jie tiriesi kosmoso smegenys.

iksė 2009 m. gruodžio 25 d., penktadienis, 13:27:10
Vienu žodžiu jus su šventėmis, patys žinote, patys sau šventes vieni kitiems ir pasidarote.
Klausomės laidų apie Nazariečio Kristaus gimimą.
Bet visai čia netroškau būti mėgstama ir užbaigti mandagumo frazėmis.
Tiesiog, pagalvojau į kokią gūdžią praeitį papuoliau. Ne, ne, Jėzus nėra praeitis( jis pastovi ir stabili ateitis...), ne apie tai kalbu dabar, galiu tik apie savo gimimo tašką kalbėti ir kas dedasi aplink mano gimimo tašką. Tiesiog žinios visos mano yra iš ateities ir aš pati esu normali ateitis tiesiog jaučiu kaip žiauriai čia atsatrenkiu ties savo gimimo tašku. Tikra praeitis tokia gūdi, visiška praeities tuštybė. Ji vis dar neleidžia gyventi ir neleis. Tiesiog , na patys pagalvokite atkeliaujate kažkur iš ateities turit be galo daug žinių ir atsitrekiate imkite čia. Patikėkite dabar visai nieko nesuprantate bet jei tikrai taip būtų, suprastumėte apie ką kalbu. Kad ir turi begales žnių, bet praeičiai jų įdiegti negali . Tiesiog reikia palaukti kol ta praeitis pati ding o ta eteitis kur iš ties esi gyva pati ateis. Tiesiog esu gyva ateityje o čia gyventi neleidžia nes čia yra viso ko preitis. Praeitis neprisileidžia žinių nors ir labai klykia kad tik žinias myli iš ties praeistis žinių nemyli, o myli tik kvailumą ir žinių nebuvimą. Čia yra preitis. labai labai gūdi praeitis. Visiškas nebūties taškas...

2009 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 23:24:28
Gyvenimas be problemu tikrai nesidaro, bet pavirsti juodaja skyle, reiskia pralaimeti. O bendravimas su juodaja materija - pereboras... Ir vistiek, kol zmogus gyvas kune, vis dar imanoma tarti sau tvirta "gana!" ir numarinus badu savo tamsiaja puse, maitintis sviesiaja materija. Vegetariskai :) Stogas gerai, jeigu po juo zidinio negesta ugnis ir du asketai Damsko kala ir grudina pliena, gimdo vaikus ir puoseleja nepriklausoma meiles visata... Minimum kunui, maximum tam, kas is tiesos yra ir is dvasios. Kai tokioje vistatoje uzgims savas laikas, turesi nepamainoma tarna, kuris ivykdys kiekviena ji buti prisaukusio seimininko nora.

to ttt 2009 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 18:41:03
Tiesiog reikia po truputį tobulėti nes tai yra iš ties labai sunku. Tas pirmasis dievas , kažkoks tai tai reaguodavo tik į tuos kurie turi nuosavą mnamą. Jei mano neturi tik šiai su šaimininku gyveni tai tu jau absoliučiai ne žmogus( na atsiunčia begales vaizdinių iškreptų vaizdinių kaip tavo organizme kitos bacilis gyvena o tu nieko negali padaryti...) ir t.t. ir t.t. tad tas ėjimas ir yra iš pradžių dykuma... Bet eiti tenka. o tu ką toks turtingas kad turi nuosavą stogą? ( butą). Ar irgi benamis( dykuminis).
Be to jei nusipriktumei būtą tai gal vistiek būtų ne tavo, na mama pasakytų kad tai jos kraujas ir pienas ir kad ji nieko nežino. Na tiesiog...
O jei esi visiškas lochas tai gal ir laimingas, sveikinu...( bet gal tada pavojingas nes abejuju ta tavo laime...ji man tokia įtartina...)

to ttt 2009 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 18:37:17
Neturiu stogo. O tu turi nosavą butą? Jei na vadinasi irgi stogo neturi tai ko keliesi?
Dievas kalbus tik su tais kurie turi nuosavą stogą. o jei neturi tai trruputį kaip ir ne žmogus...( na nebent iki nuosavo malonesnio dievo dar nepinai priaugai, kolkas buvusysis tai kalbus ti su tais kurie turi nuosavą stogą. jei stogas imkime vyro o ne tavo tai tu vistiek nežmogus. Na tiesiog reikia eiti palaukėmis ir per dykumas ir savo ieškoti...

iksė 2009 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis, 18:35:05
Na o juodoji materija yra mastanti medžiaga. Mes negalime tiek daug mastyti, nes...na vėliau tikrai galėsime tiesiog turime savo eigą...Mes esame na tokia bendra masė. Ir jei aš dėl tam tikrų priežasčių kažkodėl tai nesugebu leisti kitiems mastyti tai tie ir nemastys. Tiesiog matyt juodoji materija pati tiesiog žino kaip viskas turi vykti ir mums skubėti visai nereikia, mes tiesiog pamažėle velkamės savo karmose. Na dar ir visokio skausmo patiriame nes esmae labai pasipūtę ir įtarūs todėl mums ir duoda tą skausmą kad na tiesiog vieną kartą suprastume. o kurie mažiau pasipūtę ir mažiau įtarūs gal ir skausmo duoda mažiau bet iš esmės kiekvienas tam tikroje strityje yra pasipūtęs ir įtarus. Tiesiog mes iš pradžių gludiname savo karmas. Skausmo ir nelaimių visiems mums duoda, nes mes be to niekaip nesugebėtume lavėti. tad kuri aimanuoja kad nori tik laimės laimės ir laimės, deja....Tiesiog su ja bus neįmanoma susišnekėti be skausmo na tiesiog tokia eiga yra ir visi gauna tų nelaimių, deja...
O paskui žmogus nustoja priešintis, va tada ir įvyksta išsamus išlavėjimas jis tada jau net su pačia natūralia juodaja energija tampa pajėgus bedrauti. Tiesiog išsigrludina nuo visų pasipūtimų ir t.t.

ttt 2009 m. spalio 24 d., šeštadienis, 21:43:02
ikse tau tikrai stogas pavaziavo,ojei ir toliau sedesi prie monitoriaus tai ir visai nuslys.

to spalio 11d. 2009 m. spalio 23 d., penktadienis, 11:40:31
Atsakymas:
Mažuti netikšuti pats sau pasidėk. Daugiau iš tavęs nieko nė nereikia. Nesugeba pats sau pasidėti o prie kitų lenda. Kurių galų?

2009 m. spalio 11 d., sekmadienis, 22:21:11
Mergina prašo pagalbos filosofijos forume... Padėkime jai...

2009 m. spalio 11 d., sekmadienis, 22:19:26
Mergina prašo pagalbos filosofijos forume... Padėkime jai...

iksė 2009 m. spalio 4 d., sekmadienis, 12:05:59
Be to, mano manymu, visdėlto tėvas neteisingai padėdavo žmonėms. Šiaip reikėjo ne kokiai senutei padėti, o visų pirma vaikų namams. Na tiesiog iš savo stogo pusės mastau.Tiesiog kokiais būdais būčiau jautusis geriau ir normaliai(vėl skamba egoistiškai ar ne...bet turbūt tai neegoistiška...). Tiesiog reikėjo verčiau padėti vaikų namams ir verčiau tikėti dievu. Na dievu nebūtinai tikėti, juk visko nepriversi daryti, tiesiog paremti vaikų namus. Ir tadan etgi man sektūsi kur kas jau geriau. Tai labai stiprūs ryšiai kurių nėra...Tikiuosi kolkas tik nėra... Rikia žiūrėi į ateitį...

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 22:54:27
Šiaip 40 skaitomas negyvas o 60 skaitomas gyvas.
Tiesiog 40 tai pastatai, statiniai, tokia keturkampė struktūra o 60 gyvybingas.

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 22:52:55
tad ir dar viena mintis labai logiškai peršasi
40 ir 60( tai matricos skaičiai)
vienu žodžiu kur gali dingti mano šešiukė( mano aukselis...)
34 +6 = 40,
o lieka dievas su savo meile liucija
(33-3 ) + (33-3 )=30+30=60; štai ir matrica išspręsta.
Bet tai neaišku dar man tai. Tai dar reikia tęsti aiškinimuisi.
Pav., kad ir tai kur realiai dingu mano šešiukė. Ji nebūtnai gali būti ten ar ten ji gali iš vis kurį laiką tiesiog kygoti...ore ir laukti...kažko...
Ir šiaip tai man dar nepasako
Bet kai kuriuo momentu būtent būna taip ir taip tai dvi sruktūros kurios būna visada. Tik vienoje padėtyje gerai yra būti o kitoje paėtyje negerai yra būti,
be to turi būti dar kažokia tai trečia formulė.
Be jos visko neišsiaiškinsiu.

tęsinys 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 22:40:00
Bet ir tokią minčių išraišką...
33
34
33
Štai minties išraiška
34 tai žmonės...tai nelygu... Nelygu 33ims ir 33ims
Štai kodėl taip sunku su žmogumi nes jis nelyginis 33 ir 33 jis yra daugiau( sunkus) 34.
Supratau kas man labai svarbu, tik neįsivaizduoju kaip sugebėsiu tame trūkume sumanipuliuoti kad jausčiausi gerai. Bet svarbiausia kad supratau tai reiškia jei yra galymybė vėliau kai ką gal ir rasiu mintyse kaip apsišarvavimą.

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 22:32:39
Šiaip būdama viename pasaulyje tai iš vis viską matysiu. Ir visus savo draugus pamatysiu. Jie pirma pasirodo samonėje o paskui turėtų būti visai paprasta susitikti ir gyvenime nes iš tiesų tai galima apsikeisti informacija tiesiog samonėje( kad ir pasakyti nekaltas koordinates susitikimui).
O būnant tarp vienų pasaulių ne kažka ą galima matyti nes tai tiesiog suspaudimas...
Šiaip Dievas ir Liuciferis tokie keisti žmonių išsigalvojimai, kliunksintys kaip skarbinkėje. reikia laikytis vidurio. Viskas paprasta ir vienas paprastas ir kitas papratas, tiesiog ...
Gaunasi kad kiekvienas išminčius pretendentas į Liuciferio vardą jeigali papulti tarp dviejų pasaulių...Dievui atseit jis pasirodė pasipūtęs per daug gabus pasipūtusiai. Čia tiesiog žmogus galėjo taip sugalvoti. Pats tarp dviejų pasaulių taip kalba. O realiai tai nėra mintys tai ištrupos nuotrupos tarp diejų pasauliųžmogus kaip kalba, jau jo kalba yra tarp dviejų pasuliųminties nepasakanti. Realiai tai buvo ir yra visai kitaip. Bet ir tokią minčių išraišką...

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 22:14:01
Ale kiek daug prirašiau...maniau kad vos pora žodžiu o žiuriu va čia tai jau bac...

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 22:13:13
Vienu žodžiu tarp dviejų pasaulių buvimo prasmę supratau.Tik dabar sakau kad supratau nes tiesiog įsitvirtino ta savoka, - gyvenu tarp divejų pasaulių. Dievas atseit labai protingą ir išdidų Liuciferį ištrėmė labai toli kur jis negalėtų kenkti tai tarp dviejų pasaulių( Liuciferiui tai baisiausia kančia nes kai papuola tarp dviejų pasaulių jis negali ištrūkti į pasauly daugiau.). Vienu žodžiu visos tos mintys susidėlioja ir kitos mintys irgi susidėlioja. Vienu žodžiu kai žmogus tampa labai protingas( man atrodo kad labai nekaltai protingas tikrai nepikdžiugiškai)jis tada tiesiog į kaiką atsigrežia kai ką pastebi už kažko užkliūna ir tokiu būdu papuola tarp dviejų pasaulių.
Na nebuvo, žinoma tai labai įdomu, bet jei tai jau patyriau matyt naudinga, bus tos žinios dviejų pasaulių(net ne tarp dviejų pasaulių o dviejų pasaulių( toks įstrigimas tarp jų nes gyvenime yra du pasauliai( normaliai jaustis galima tik viename pasaulyje. TIESIOG VISA TA SITUACIJA ĮRODO KAD DIEVAS YRA. Dievas yra. Ir galbūt kai kurie žmonės gali tik su dievu kontaktuoti tik to nežino. Na viską kaip matau ir ką patyriau tiesiog perša tik vieną prielaidą, kad kai kurie žmonės gali kontaktuoti tik su dievu ir kai bus tinkama situacija tai yra situacija ne tarp dviejų pasaulių o tik viename pasaulyje toks žmogus tiesiog labai gretai tai galės susikontaktuoti su dievu nes kai kurie sugeba kontaktuoti tik su dievu. Ir šiaip tar jų ir aplink jų viskas kažkaip įpatingai sukasi. Na tas skirtumas ir t.t. Tiesiog tokia patirtis bet ji nėra iki galo patirtis nes kaip sakant pasaulis yra pasaulis o pasauliai yra pasauliai o pasaulis yra pasaulis. Būnant tarp dviejų pasaulių nė nesinori kontaktuoti su dievu nes viskas kažkaip iškreipta ir nenatūralu ir keista. Tiesiogtenka kai ką pastebėti ir tam tikrais tarpais, na visad tenka kai ką pastebėti. Juk jausmai pasako absoliučiai visą informaciją, net jei ji ir neprieinama dėl tam tikrų priežasčių kurios ir yra principai gyvenimo pamato principai. Bet tenka kai kuriuos dalykus pastebėti. Tai visad kai būna gan ryšku, labai baugina. Šiaip gyventi tarp dviejų pasaulių labai sunku ir beveik neįmanoma, bet tai matyt gera salyga paskui kad suvokti visdėlto su kuo kontaktuoji. Galų galė būdavo kad įsikūnydavau į kitus žmones tai turbūt ir dievas lygiai tą patį gali daryti, žinau kad žmonės to visai nejaučia ir visai nepastebi. Ta tai tiesiog tobula tokia terpė kuri nieko nepastebi ir nieko nejaučia, tiesiog yra mokama prisiplakti prie žmgaus taip kad jis to nė nesuprastų ir to nė neytartų kad imkime jo kūne dar kažkas tai yra. Imkim jei taip moku aš tai kodėl gali nebūti kad ir dievas moka taip? Žinoma kad absoliučiai taip gali būti. Dievas iš vis viską( na beveik viską) moka.
( arba ir iš vis viską moka bet tai turėtų būti ne mano mastymo tema).
Tiesiog kai kurie dalykai yra labai trumpais momentais tenka pajusti. Bendrą matricą. Tai tiesiog nei iš šio nei iš to išeina tas... Prieš kurį harakterį žinai kaip lenktis( kol esama tarp dviejų pasaulių viskas turi bauginti, nes tai gerai tiesiog nėra reikia tiesiog kaipkokiame labirinte be pertojo mokėti išsisukinėti ir dar savyje jausmus laikyti kad tie neišgyrėtų ir niekam netinkamai nenubyrėtų, nes tai sau pačiai reikštų mirtį. Tiesiog jau nepasišvaistysi jausmais o vaikščiosi kaip mumija ir be galo saugosies kad tik kas tavęs nenutrauktų nepatrauktų kažkaip netyčia ne taip, nes tai išpradžių sukels ligą ir po to mirtį( na infekcijos gal ir neres bet tai yra liga, vistiek jei kažkas kažkaip patraukia tai yra liga, ns iš pradžių tai į tave( mane) įsigeria o kaskui po truputį pragriaužia ir tiesiog suvaro visą ligą. Tad saugojimasis šiame pasaulyje kolkas lakai svarbus. gal dar kai kam esu ir aš ta eksperimentinė žiurkė. Juk nebūtinai tik aš tokia esu ir kiti pilnai gali būti šiek tiek keisti ir turėti savyje visokių keistenybių.( na kaip sugebėjimas į kitą žmogų įsikūnyti( bet ir jis niekur nepasitraukia, tiesiog nieko nejaučia žmogus ir nieko nesupranta. Bet tai galima daryti esant vienam pasauliui. Esant dviems pasauliams to taryti , žinoma kad negalima.Ir iš vis ne tik kad to daryti negalima, bet tada jau iš vis reikia pasisaugoti žmnių, nes jie draskomi tarp dviejų pasaulių tad ir tave susmulkins. Na tiesiog susmulkins užkapos savo kalbomis savimi ri visai susargdins, nes yra du pasauliai. Kaip tame pragare kur dievas ištrėmė Liuciferį.
Šiaip tai irgi žinios. Tiesiog dėl ko gyvenama dėl to kad žinoma kad bus gerai. Kad viskas bus gerai yra žinoma. gal kiti tai tiesiog vadina rojus. bet rojus gali būti ir žemėje, tas tik vienas pasaulis. Bet iš esmės žmonės teisūs rojaus sulaukiama senatvėje...
Be to dar pridėsiu frazę apie ievos ir Adomo vaikus. Dievas jiems pasakė tie kurie neturi drabužėlių tie eis į rojų o kurie švariai apsirngę tie bus laimingi žemėje. Šiaip iš esmės gal net ir lygiosios gaunasi...Kas ten žino.

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 12:37:58
Amencha
A menka
Nusikalbu, kad savo samonės struktūra jo neįsiutinčiau stengiuosi. Nuo be galo tikslių ir teisingų žodžių jis siunta todėl iš tiesų reikia švepluoti. Švepliai iš vis turbūt yra palaininti Ypač tokimis salygomis tai būtų buvęs tiesiog palaimininmas ir samonėje reikia švepluoti. Nes kai žodžiai nėra aiškūs jis negali praeiti, o kai negali praeiti negali ir įsisiutinti. Bet jei gali praeiti. imkim samonėje visi žodžiai yra be gallo tvarkingi tai gali reikši tik begalinį įsiutį nes kažkas tai ne taip jo viršus jo tiesa( aš tokiu taveju privalau švepluoti ir neteisingai šiek tiek raides dėlioti....A a a a a a a tai todėl tiek klaidų savo rašte ir palikinėju.....Yra tame priežastis... Ne jau ir kiti pamišėliai į mane panašūs?
Na to niekad nesužinosiu pernelyg aukštos temos...
pamišlėliai.
Pamiš Elei. Pomniš Oliai...pamišėliai...vermišėliai paver( k)( še) šėliai; paver( še) kšėliai( kėliai šėlai( šėlti, dūkti)).ŠTAI KAIP TENKA DĖLIOTI ŽODŽIUS KAD NEPAMIŠTŲ.Tiesiog man negalima teisingai kalbėti, nes jam taa kažkas atsiriša su lyg žodžiais, - " mano viršus "
Mano viršus
Mano ir...
Man ir
Mano iršu...( mano irsiu)
Mano viršus
Man išus ( man iššus)
Man višus( man visus, maksimalistas....taip neįmanoma, "man visus"...)
Ir iš kitų kalbų irgi gaunasi...

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 12:19:34
Tiesiog praėjęs laikas niekur nedingo. Ir jei tai vėl kartosis. Pirmas smūgis buvo toks kurį buvo galima atlaikyti( nors irgi vos nenuvirtau, tik po vienuolikos metų, va, jaučiu atsistoti ir tiestis pajėgiu). O atsistojus antrą kartą gali būti kad duos tokį smūgį kad amžiams nuvirsiu..Gal net tiesiog vietoje mirsiu( na tada jis pagalvos kad jis turi neįtikėtinų galių( smogtelėjus žodžiu žmogus miršta Cha...), Na jis pagalvos kad turi neįtikėtinų galių ir savaip pradės be galo save vertinti, štai koks jis neįtikėtinas yra...).
Amencha

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 12:15:12
Dabar negalima kad žinotų kad radau samonę...O tai tėvas mane užmus...Vėl prasideda...vos ne sakyti...Dabar turiu taip bijoti. Taip bijoti, bijoti, bijoti...
Juk jo misija apsunkinti gyvenimą, parodyti taip sakant "tikrą gyvenimą"- "tikrą tiesą"( aš jo nepeikiu bet ir nenoriu būti jo auka( tegu tiesiog , jei ja taip patinka, jis pats ir gyvena pagal tą savo suvokimą, kaip kad ir aš pati gyvenu imkim pagal savo suvokimą, būtų lygiosios), o jei nenoriu būti jo auka jam atrodo ka aš jį peikiu.). Tai tiesiogiai jam susiję, jei esi auka vadinasi esi gera. O jei ne, vadinasi priešiškai nusitačiusi...Na tiesiog jis nori parodyti apsunkintą gyvenimą. O rodyti gyvenimą tai ir reiškia visą gyvenimą. Ne duok dieve dabar kažkas tai išlys. Kad ir tai kad artėju prie savo samonės...
Jei neartėčiau tai nėra ko bijoti( tiesiog laikui einant papulčiau į beprotnamį( gal tai tikras gyvenimas kur link jis rodo?..Juk jis sakė nori parodyti apsunkintą gyvenimą) nes jam tai ir tinka. Na tiesiog jei būčiau pasiklydusi jam tai be galo tinka nes jo suvokimu jis rodo tikrą gyvenimą( paiklydęs gyvenimas tikras?..)
Vienu žodžiu kai tik geriau tuo tik baisiau. Bet jei negerai ir gi viskas kažkaip beprasmiškai lyg šiukšlyne ieškoma "užkandžių"...
Vaje vaje...
Tiesiog na...

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 11:35:53
Man lengvėja...Aš tiesiog norėjau viską padaryti supaprastintai, o tėvas viską padarė priešingai be galo pasistengta kiek tik įmanoma sudėtingiau...( pasaulis yra visas tik vienos struktūros)
Man teis ta vieta lengvėja. Na samonė- "rask tai", vistiek ji mano vistiek ji draugė niekad ant jos nepykau....Niekad nepykau...Tiesiog man buvo gaila kad buvo išardyta tampri mūsų draugystė, kaip man atrodė ir tiesiog viena buvo paverta akla o kita kurčia( aš siekiau paprastumo ir lengumo su savo samone, o tėvas siekė apsunkinimo be galo didelio ir absoliučiai nereiškingo ir nereikalingo apsunknimo, kad būtų sunkiau( jis manė parodys man pasaulį)...Man gaila jos kad dar ilgai idealiomis draugėmis aš su samone nebūsime( sunku viena kitą pasiekti ir labai abidviem stengiamtis priartėti viena prie kitos), man tiesiog gaila, bet žinau kad ir ji ir aš palauksime... Tiesiog

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 11:23:35
Šiaip iš esmės sugebėjimai nuėjo prakitiškai per niek nes savyje reikia kapstyis. Tose be galo smulkiose smulkmenose kurios yra neįtikėtino sudėtingumo, tai save reikia dėlioti kaipkokį kmpiuterį. Na tiesiog tokia įžūli programa. Tiesiog dėlioti perdėlioti tam kad save suvokčiau kaip sunku taip paprastai dėioti kai yra užsiminta...Bet gal karmai tai duos daug naudos.Pradžioje žiūrint nežinojau kokią per naudą galėtų duoti nes ir taip man buvo viskas patogu tiesiog kitaip veikiau be perdėtų gilinimūsi ir be visų smulkibių. Kad va tuo momentu privalau taip pagalvoti, o va dabar turiu taip pagalvoti ir t.t. be galo smulintis kad tas savo programėles nugludinčiau o esmėne tame o kad suprasčiau kaip sunku yra... Na buvo galima tiesiog kaip paikščio sprydis skristi, bet gavosi toks gludinimasis ir gludinimasis ir "oi", matai taip pagalvojai, tai jau dubliuojasi ir tau tai bus nenaudinga sąmonėje nes tiesiog tai susidubliuos ir tai bus blogai "Oi", turi dabar tai pagalvoti o dabar va "oi" turi taip pagalvoti. Gaunasi mastymas kaip smėlio. Tokia pabirukė savyje nes viskas kažkokiu tai momentu "oi", todėl perssistenk ir dabar sugaudyk specialią mintį( mintis bemities su užfiksavimu jau savaime pačioje savyje aš ti kaip vežėja pristumiu, nes aš ta kas gali judinti( aš apeliuojama tuo)) kuri tau netrudytų, kad nebūtų susidubliavimo...
Na tiesiog visą vargą iš arti pamačiau. Buvau iš pradžių gražią samonės struktūrą pamačiusi, o paskui pamačiau visą vargą nes tai buvo genų ir kraujo durys užklausoje. O genų ir kraujo užklausa esant salygai tėvui ėmė taip veikti. Sąmonė ir tokiomis salygomis turi savo reikalavimu, - "rask tai"...
PRISIMINIAU, - PAMIRŠ KAVE TAI IR BUVO UŽKLAUSA, KAPSTYMASIS SAVYJE. BET TOKIOJE SAVYJE PAMIRŠTOJE SAVYJE. BET KAIP GALIMA SAVE PAMIRŠTI DU KARTUS? KAŽKAIP PAMIRŠTAMA VIENĄ KARTĄ SAVE JAU PILNAI..KAIP ČIA SU TAIS DVEJAIS KARTAIS? VADINASI LABAI SULĖTINA ŽMOGŲ. Per du kartus iš pažiūros sulėtina nes reikia vietoje vieno judesio tada daryti du judesus. Tokia lyg užstrigusi šiek tiek būtumei...Bet tai du kartai savęs pamiršimo...panašu kažkokia prasmės dalimi į haoso prasmės sudėties išraišką.
Vienu žodžiu mityse išplaukia burbulas kurio viduje du burbuliukai...
Du kartus pamiršti ir gaunasi burbule ne vienas, o du burbuliukai...
Kaip viskas velniškai sudėtinga...Lyg žmogus būtų ištrėkštas į savo alką irpertemtas nuo gimimo ir per visą gyveimą kur vaikščiojo tiesiog per visas vietas savo buvimo, - ištrėkštas..Bet neištrėkšto neįmanoma padaryti nes kiti, visuomenė ir šiaip pasaulis kurį norėjau pažinti masto ištrėkštai...

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 10:58:30
Na gal ta samonė ir žino...
Bet tai bus dar ilgos kankynės su tuo kažkuo ką ji man turbūt nori parodyti ir pasakyti man -(- iškrito mintis, ta prasme tik žodis vienas ties ta vieta) mintis gal ji pati tai žino, tiesog na norėjo tik man parodyti o ne sau pačiai.
Žinau kad samonė neatstos. Tiek metų gali neatstoti ir viskas jau dėl to atstojimo ar ne atstojimo jau viskas aišku.
( na jaučiuosi turinti teisę rašyti tokius "niekus", dėl to, kad jei jau esu bendrų genų ir kraujo, tai vadinasi ir mano burna liejasi atvirai ir laisvai kaip genai ir kraujas...Tiesiog tai turbūt buvo pasakymas, išsiliek laisvai...-"Mes trokštame tavęs klausytis", na toks patempimas už liežuvio( o jei būtų sutikę kad mano kraujas ir genai yra tik mano, tada sėdėčiau sau ramiai ir tikrai nekalbėčiau, kam to reikia? Juk galiu kalbėtis su savimi pačia( mano kraujas mano genai tai ir mano liežuvis kalbu su savimi).Dabar tikrai su savimi nekalbu. O kalbu su jumis nes juk esu patemta už liožuvio buvo provokacija išsiliek, nes mes to sieksime bet kokia kaina ir rasime tą žodį, kaip tau pasakyti kad gal gale išsilietumei. O paskui tuo nuolat naudosimės nes lengva tave valdyti( na norime tavęs klausyti, ta prasme). Tad nesu atėjusi atsitiktinai, esu atėjusi vedama tam tikrų priežasčių. O jos yra atsitiktinės ir visos sudaro būtent tokią bendrumą.

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 10:32:21
Bet visdėlto tėvų nėra jie egiasi kaippasauli. Tiesiog suvokiau absoliutų įrodymą yra tiesiog vientsas pasaulis, man tai įrodė. Gal labai iškrypusi mokslininkė esu bet buvau pasiryžusi per save stdijuoti pasaulį nes per atstumą nieko nesuvoksi... Be to norėjau aprėpti viską. Na yra tam tikri dalykai kure veikia tik tada žiūrint kaip aprėpi , tada ir tik tada gali iš pagrindų išsiaiškinti tiesą. Gal per daug trinu vis vieną temą nes proto račiukai sukasi pranešinėdai kad dar kažko neradau kad per mažai stengiausi, kad š vis reikia save pamiršti kad rastum. Tiesiog pastangoms iš vis save reika pamirši. Bet yra visuomenė ir negaliu iš vis savęs pamiršti ir prie kai kurių dalykų prieiti. Tiesiog priešinuosi savo samonei sakydama kad viską išsiaškinau, tolau nėra. Samonė man atgal, - "toliau yra yra ne pakankamai stengeisi, pati žinai kai pakankamai stengiesi tada nuostabiai randi ir išsiaiškini."
Tiesiog pastovus aiškinimasis su samone ties ta vieta. Aš jai sakau, kad viskas, kad jau išisaiškinau, daugiau ten nieko nėra...O samonė man pavymui, - "yra yra ieškok tu ne pakankamai stengeisi, juk žinai kad reikia visai pamiršti save kad būtų tinkmas rezultatas kurio pageidauju kad tu rastum." Tad gaunasi kaip tas sliekas sustojęs ties vienu akmeniu įkurį vis mala mala ir mala, nes nežinau kaip atkalbėti samonę nuo to malimosi ties viena vieta, nes tikrai jau nėra ko aiškintis. Samonei gal ir atrodo kad yra. Gal ji savaip ir žino kad yra. Bet aš iš socialinės grupės žinau kad negalima nes reikia apeiti žmones ir jiems netrukdyti...

iksė 2009 m. spalio 1 d., ketvirtadienis, 10:16:52
Nu tai tėvas davė pylos tai dabar jaučiuosi be galo gerai( o ką daugiau aš...). Atseit metalu mus, pagalvojau tik įsomu ar mėsos nuo to neišlaksto kaip sviestas bauboka su bepročiais...( na pagalvojimai tokie ir tik tegali būti).( NA IŠ ESMĖS VISKĄ SUPRATAU JIE NEGALI BŪTI PASLANKIAIS GYVENIMAS TIK BE GALO BAISI MATRICA...KOL SU JA NESUSITVARKAI KOL JOS NEPERPRANTI,NESUSIDERINI SAVO IŠKREIPTUMU )
Na ir tiesiog suratau kad savo psichikoje vistiek neturiu jokios vietos. Kažkaip viskas labai nesiderina ir prichikoje tai yra tam tikri kabliukai bet jie visai ne tose vietose sustatyti. Viskas be galo iškreipta ir perkrEipta toje psichikoje. na jei leisčiau sau būti iškreipta tai atmintį iškart turėčiau stulbinamą ir dar viena ekstrasensė būčiau( senatvėje būsiu ta ekstrasense nes tada galėsiu būti iškreipta į valais( niekas nebaugins ir nesimaišys a...)Bet dabar dar trisdešimt metų tokioje padėtyje reikia gyventi, bet mano psichika absoliučiai netelpa į rėmus.
Be galo daug metų apmastytmų nugludino šiek tiek, na kad tiesiog nebūtų taip baisu ir baugu. Na vistiek nėra išeities nes mano psichika vis tiek iškreipta. Tad turėsiu pagyventi ir taip. Galų gale tai galbūt net dievo dovana, KAS IŠ PIRMO VILGSIO ATRODO BE GALO BLOGAI IŠ TIESŲ KARMOS EIGOJE GAL NET BE GALO ATSIPIRKS IR JAU KITOSE KARMOSE NEREIKS BŪTI IŠKREIPTAI O IŠ KART STAČIAI TIESIAI.
Be galo didelis bauginantis iškreiptumas. Atmintį tai iš tiesų turiu nuostabią, bet tie amtinties laukai, jie kelia ir keldavo siaubą. Reikia prie to prisipratinti. Tai tiesiog kaip kažkoks tai be galo kraupus siaubo filmas, na atseit kaip CELĖ IR T.T. VISI PSICHOLOGINIAI TRILERIAI PANAŠŪS. VISUS PSICHOLOGINIUS FILMUS SUDĖJUS. Bet tai mano filmas. Na tiesiog gal priprasiu kažkaip prie to siaubo reikia save nugalėti paskutiniam žingsniui. Tai be galo aštru. Be galo ryškus bauginantis filmas. Jei ne ta psichika tai jausčiausi labai gerai bet ji labai ryški ir iškreiptai tiktais stovi. Taip taip, kad prisitaikyti prie pasaulio turiu savo psichiką perkreipti iškreipti tam tikru laipsniu tada pasaulyje viskas gerai, bet savo nuosavoje psichikoje tai jau tikra revuliuocija. Na gal turėčiau to nebijoti, bet tai taip ryšku ryškiau už gyvenimą ir kas visų labiausiai baugina, kažkokį tai santykį turi su gyvenimu, ir tai iškreipia tas santykis dar labiau.
Esu verčiama mastyti nenormalia tiesiog, bet tai nėra mastymas tai tiesiog pozicija kampas jis turi būti iškreiptas. Na kai yra sukiyke rodyklėlė tai jos visos turi būti susuktos ant to pačio vieno iškreipto kampo viena po kitos nesvarbu iš kurios pusės ir kaip bet tiesiog tame suktuke turi būti susuktos ant vienos iškreiptos pozicijos ir viskas taip suvesta. Atmintį turėsiu, ( šiaip esu ekstrasnsė, bet netikiu kad dabar tikra galėsiu būti, tik senatvėje)bet kas darysis psichikoje nė negaliu įsivaizduoti žinau tik tiek kad tai tikrai žlugdo...Nesu pakankamai tvirta tam iškreiptumui. Dabar tikrai žinau kad negalu pasakyti kad esu tvirta. Tiesiog ŽINAU KAD NĖRA KITOS IŠEITIES.
Kleopatra savo name su baisiausia iškreipta psichika( šiaip, pafilosofavimas paskutinė eilutė.). Šiaip labai gera ta psichika bet derinantis prie pasaulio reikia labai išsikreipti. Bauginantis tas išsireipimo kampas. Kai sakome, - viksas gerai, nieko gerai ėnra...Na jei būtų sutikęs tėvas su manimi kadd mano kraujas yra tik mano kraujas tai kažkaip nemstyčiau kas viskas blogai ir kad tas išsikreipimo kampas blogai, tiesiog natūrialiai tai būtų buvusi teisybė ir nejautusi to psichinio išsikriimo būčiau. O dabar tenka viską jausti ir su viskuo kovoti, tiksliau, - pasiduoti...Nors nėra dėl ko pasiduoti. Ar matėte kažką dėl ko yra pasiduti? Tiesiog dykumoje atsistoti ant kelių...

tęsinys 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 23:59:05
(tęsinys) Nes visuomenė tobulėja o kai kur tada pradeda jau ir užstrigti, tai tokiais šuoliais ir kitas savokas reikia patobulinti ir net atkasti užkastą sūnį. O kalbininkai tai suvokia kad visuomenei reikia naujų žodžių naujų derinių. Jie dirba iš peties ir nuoširdžiai suprasdami be galo didelė to reikšmę ir nuorširdžiai pasitardami su kolegomis. Naujovės nėra blogai. Jei kažkada kažko žmogus nevartojo visad ateina per tam tikrus laiko tarpsnius tai kad būtent tuo momentu tai ir yra palanku tam išlysti ir pasireikti. Žmonės yra nuširdūs ir tobuli ir pasiruošę priimti tikras taisykles jei tai kažkas pamėtėja ir pakankamai įtikinamai pasako: žinai tai svarbu tai gali leisti sužydėti. Ir autistams vaikučiams bus naudinga ir labai gabiems taip pat. O šmaikštaujantys vaikučiai ir toliau gėlės šmaikštauti niekas nesikiš į jų asmeninius gyvenimus tiesiog jie turės atlikti savo pareigas lankyti mokyklėles ir mokytis elementarių programų. Tiesiog viskas derės. Yra tai numatyta. Vieno to neasprendžiu nes tą programą turi paruošti daug žmonių aš galiu tik pamėtėti esmę. Nuo kurios nereikia nukrypti, apibrėžiu kur yra esmė o kur yra esmės nukrypimas. Už mokyklos durų vaikučiau turi laisvalaikį, tegu elgiasi kaip nori o visuomenėje bus tokia norma, tokia tiesiog mokyklėlė .

politinis sekantis 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 23:48:18
Nesupyk bet perdaug aukstom materijom rasai!Zmonems reikia paprastumo kad butu imanoma suprasti apie ka kalbat!
Atsakymas:
Kada tai įdiegta bus tada tai ir bus apibrėsta ir paprstumas žmonėms. Kai žmonės tai gaus tada ir suras kad jiems tai labai gerai. Tik senimas pirmos kartos gali šiek tiek pabumbėti bet greit nustos bumbėti nes greit suvos kad tai tokia politika.
Valdžia neturi bijoti rizikuoti ir stengis semtis naujovių. Viskas apibrėžta. Niekas niekur nenubyrės.
Per daug aukštom materijom žmonės būtent dabar užsiiminėja ir gyvena. Aš siūlau ne išsigalvojimus o realybę. Realybę supranta net energija. Ne jau nenori, sakyk, turėti be galo daug energijos ir tiesiog labai menkai jausti nuovargį. Įsivaizduok kad miegotumei tik keturias valandas per parą. Ar suvoki kiek daug laiko tu turėtum? Ir visi kiek daug laiko turėtų. Na gal būtų šiokia tokia problema tada šeimose su vaikais jie ilgai miega tie mažyliai tada ir mamoms su tėveliais lyg priklauso ilgai miegoti daruge su jais. Bet pagalvokite logiškai kad jūs vistiek nieko neprarasite o tik gausite. Tad tai nėra aukštumos o tik realybė realybėje. Kai žmogus gyvena aukštumose jis tampa išsekusiu nuo to savo pastovaus alpinizmo. tad ne aukštumas siūlau. O alpinizme ir aukštumose būtent dabar krizės metu žmonės ir gyvena ir vis kopia kopia ir nikur neužkopia ir tūno tokie išsekę ir laukia kol kas jiems pasakys ar nurodys ką daryti, kas bus per tvarka kas bus per valstybė. Darbas yra darbas. Gera pražia puse darbo.

politinis 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 23:47:00
Na žmonės gal nesupranta apie ką kalbu, bet valdžia tikrai suras apie ką kalbu.
Aš esu visuomenės lastelė. Ir pranešėja kaip visuomenė laikosi. Ir sakytoja ko visuomenei reikia. Kalbu kaip visuomenės lastelė. O visuomenės lastelės gavusios tam tikrą programą visad suvirškina savo laiku ir supranta net įauga visuomenės lastelėms tai į kraują, ką pateikia joms sistema ir mokymosi programa. Tai ir norėjau pasakyti.
Mokymasis tikybos visai kita, bet tai ir nebus vykdoma per viną pamoką. Elementaru. O mano sakytus žodžius tiesiog gali įterpti į kitas mokymosi programas, - tarp eilučių. Ir tiek. Ne tai kad kažkas kažką sakė. Reikia kad pats pedagogas tai sakytų ir kad tai pati knyga sakytų užsiminimu apie žmogų asneniškai į jį.

politinis sekantis 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 23:45:42
Čia paprastumo nėra nes žmonės ir nėra paprasti.
kas protingas tas iš to turėtų mokėti sukonkretinti. Pora minčių yra ir į tinkamus rėmus gali įkelti. Ta prasme mano plonus rėmeslius pastorinti. Be to žmonės nėra paprasti. Na čia ne religija čia reiktų pritaikyti kitą iškraipytą žodį, kažkas tarp filosofijos ir dar nesukurto žodžio. Tiesiog žmonija visad taip ėjo. Reikia kurti, apipinti ir apipina ir apkuria tai kas jiems naudinga kad funkcionuotų kaip savoka.
Juk visi mokslai užimti. Negaliu imti ir tos savo teorijos įgrūsti kažkur tai tjau tarp užbaigtų mokslų. Tai tiesiog kas galėtų užsiimti, užimti galėtų tas kam tai būtų naudinga. Kas nori surinkti mokesčius tas ir apipins visokiomis savokomis ir prikurs ir t.t. O tikslą pasakiau ir to gana. Visa kita tik apipynimas ir kūryba.
Tą funkciją įsivaizduoju ir suprantu labai prarastai imkim kaip gėjai visur lenda su savo išmislais, o tai nemanau kad labai padeda surinkti mokesčius, tai ir tas mano faktas galėtų būti per pusę kai kur ir per visą veidą rodomas. Na supratai kam reikia tas save visad ištumia. O valdžia galėtų pasirūpinti tuo. Tiesiog ateičiai tai pasitarnaus toks smegenų prlovimas. Nes žinau tą funkciją. Bet ją tiesiog reikia išstumti. Ir net nesvarbu kaip bus išstumta bet kaip faktas ir suveiks. Šiaip tai valdžios reikalas. Nes žmogus tuo neužsiims jei tai nebus išgrįninta valdžios. ( šeima vaidins galdžią ir sunaikins potencialų labai gerą mokesčių mokėtoją). Tiesiog viską tinkamai suorganizavus, galima gauti rezultatą. t. Na valdžia turi žinoti kad ji yra valdžia ir turi žinoti kaip visa tai paprastai veikia jei ji tik kuo pasirūpina. Čia tiesiog žodžiai( bet žmogui tai be galo svarbu, žmogui svarbu ką jis skaito svarbu ko jis negauna skaityti, taip ir ugdomas arba neugdomas mokesčių mokėtojas)TAI KAIP BIČIŲ AVILYS. JEI VALDŽIA PASKLAIDŽIA TAM TIKRĄ NAUJĄ KVAPĄ TAI DĖL TO KAD VALDŽIA GAVO ŽINIĄ PATI IŠ SAVĘS KAD TAI JAI VEIKSMINGA. Bet veiksningi žodžiai. Jie turi būti parašyti mokyklinėse knygutėse. Na nebūtinai atskira knygutė, mes juk žmonės suvokiame kas yra tokie mišiniai knygutės tematika gali būti įvairialypė ir dvilypė. Na tiesiog mokslai turės tobulėti vardan mokesčių. Nejau taip sunku būti lanksčiam, gal radikulitas susiko? Tiesiog kalbu faktus. Bet tai sutvarkyti tirai tiesiog reiks.( mokesčius ir auklėjamasias vaikų knyguteskadjie neskaudžiai priimtų tam tikrus faktus, įsisamonintų iki pat savo kaulo smegenų. Juk ir armijoje būna tam tikra doktrina. Čia tik priešingai, - švelni doktrina, ko valdžia bandydama susitvarti su laudimi kaip manau visad siekė.

politinis 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 23:28:43
Aš nesiūlau šiaip sau kažko. Siūlau be galo perpektyvų dalyką. Iš esmės seimas reiškia Šeima( seimas- šeimas). Seimas turi kai kuriuos dalykus tiesiog daryti,žmonės patys to niekad nedarys. Tiesiog tuo turi užsiimti viršus kuris yra šiek tiek veiksnus ir ne invalidinis.
Nežinau kaip uždegti veiklai, tad galiu tik vieną pasakyti tiesiog sukurdami tokią būtiną dokriną kurią galite tiesiog pavadinti privalomąją psicholigija( geriau veikla), žmogus turi treniruoti save ir savo suvokimą kad jo kraujas ir jo genai yra tik jo kraujas ir tik jo genai ir nieko bendra neturi nei su tėvu nei su mama ir nei su giminėm nei su ne giminėm. ŽMOGUI UŽ KAŽKIEK TAI LAIKO ATSIVERS BE GALO STIPRI ENERGIJA. Jis tiesiog taps ge galo stiprus darbinis arklys. Miegos tokie visi tik po keturias valandas paroje. O be galo ilgas dykaduoniavimas skaitysis sekmadienį išmiegoti penkias valandas paroje. Juk mokesčiai rūpi. Turėtumėte pagalvoti kad tokie žmonės su tokiu mentiletitetu ateičiai bus nepasakomai geri mokesčių mokėtojai, be to jiems praktiškai nieko nereiks, jie savaime bus be galo laimingi. O kariai nejaus skausmo( ką jaus tai tikrai bus ištveriama, nes kai suvokimas bus ištreniruotas kad jo kraujas yra jo kraujas tas suvokimas panaikina skausmo suvokimą), atviriais pilvais ir drąsiai galės eiti į karus. Pagarbą sistemai tikrai jaus nes jūs bet kada galite paimti ir pareiškti kad jie neturi jokio savo kraujo ( visi virs į komą geriau tokiais gazdinimais nė karto nepasinaudoti, negalima be reikalo rizikuoti ir numušinėti pasitikėjimą). Tiesiog be galo siplna vieta - be galo stipri vieta. Verta išbadyti...juk tai valdžia...
Visi jaučiate kad smegnys yra plaunamos? Tai plaukite perspektyviai tiesiog duokite suvokimą kad žmogaus kraujas tai tik jo kraujas tas kraujas jo nuosavybė kuris yra jo kūne ir tikrai ne grupinis ir tikrai tėvui ir mamai ir t.t. visiems kitiems ir nekitiems nepriklauso. TAI JUK POLITIKA. BE GALO LENGVA IR PARASTA SU TOKIA SISTEMA PASAULYJE TURĖTŲ BŪTI.
Be to tokie mokinukai išsiugdę tą supratimą jausis tiesiog labai laimingi, juose ge galo greitai ir gausiai kaupsis energija ir užaugę žmonės bus be galo geri dirbamieji arkliai. Na tiesiog ir į armiją-karą einantys bus labai produktyvūs ir visi kiti. Tai juk energija. O jei kažkas jums nepatiks tiesiog iš jų tai galėsite vėl atimt, pasakydami kad jie jokio savo kraujo neturi, kad tai tik šeimos kraujas, toks grupinis, - daugelis iš jų kris į komą beveik visi į beprotnamį, daug jų išmirs ir turėite ko norėsite. Na manau kad jūs iš tiesų norite rezultato, - mokesčių surinkimo. Tad ir žmogus bus be galo laimigas su tokia programa ir seimas bus gan patenkintas...Nes žmonės bus stipresni priplūdę energijos, be to tos laimės jiems pakaks labai mažai jie jau jausis laimingi kad tiesiog turi savo kraują savo genus ir tiesiog jaučiasi laimigi ir be galo energingi kad produktyviai gali pasitarnauti savo gyvybe savo valstybei. Ačiū už išklausymą. Manau kad be galo verta susimąstyti ir prisiverti sukurti be galo daug kūrinių ta tematika ir įdiegti į mokyklas kaip privalomą reiškinį.
Kariai juk bus irgi labai geri, kai žinos kad turi savo kraują jie net sužeisti nejaus jokio skausmo, nes savo kraujo suvokimas absoliutus sąmoningumas, be to jie pinigų nesivaikys( vaikysis tik tiek kad galėtų susimokėti mokesčius, bus sąmoningi) jiems tiesiog pakaks laimės...o laimę jau turės tai tiesiog kraujas ir genai kurie yra tik jo ir giliai į sąmonę tai žmogui bus įaugę. Jie bus energingi darbštūs. Bei sumanesni.Bet pagal tam tikrą esmę tie patys, nes bet kada galima patemti už virvutės jei tokia santvarka kažkam pasirodys neveiksminga o tas kažkas vėl galės būti tik seimas-valdžia. Nes paprasti žmonės nieko nesprendžia ir nieko negali pręsti. Jie priklauso tik nuo to kas ką aukščiau, būtent valdžioje ir seime esantis gali pasakyti. T

iksė 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 20:23:12
Na žmonės vis dėlto masė ir aš lietuvė irgi masė, nes nemoku net menkiausio dalyko padaryti išaiškinti kad mano kraujas yra tik mano kraujas, MANO GENAI YRA TIK MANO GENAI. Viskas virsta masišKumu. Tai tikrai masė. TAI BE GALO AIŠKIAI ĮRODO NET PER VIENĄ TIESIOG MANO PAVYZDĮ KAD MES TIESIOG EAME MASĖ IR NEMOKAME NĖ TRUPUTĖLIO BŪTI NE MASE, O TIESIOG ŽMOGUMI. NEMOKAME. JEI MOKAME TAI MUMS NEEIDŽIA. ŽMOGUS SU MASE TURĖTŲ SUTARTI. MASĖ TURĖTŲ BŪTI GUDRI IR MOKĖTI TEISINGAI MANIPULIUOTI ŽMOGUMI. KAI ŽMOGUMI MASĖ MANIPULIUOJA NETEISINGAI ŽMOGUI PAKRINKAVISA NERVŲ SISTEMA. JIS TADA TAMPA NEVEIKNUS IR NEDARBŠTUS. MANIAU KAD MANIŠKĖ MASĖ BUS KUR KAS PROTINGĖSNĖ IR KAD MOKĖS MANIPUOLIUOTI MANIMI, TAI YRA TIESIOG SUTIKS SU MANIMI KAD ESU SAVO KRAUJO IR GENŲ, tada būčia buvusi be galo darbšti o miegoti man būtų pakakę tik keturių valandų per naktį( be galo ilgas miego poilsis penkios valandos). Jei masė būtų žinojusi kur ir kada su manimi tikrai reikia sutikti. NE TIE MYGTUKAI PASPAUSTI TADA VISKAS SUGRIŪNA IR ŽLUNGA, ŽMOGUS GALI GULTI NET Į KOMĄ. Taip žmonės yra masė, bet reikia mokėti bendradarbiauti; kad masė mokėtų bendradarbiauti su žmogumi, štai ko visad reikėjo ir ypač dabar to reikia. TAI ŽINAU PER SAVE. PER SAVO KRAUJĄ...TAIP GALIMA SAKYTI...

iksė ilgai ir linksmai 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 20:20:57
Na elgiuosi gal kaip banda kad manau kad mano kraujas ir genai yra tik mano. O gal elgiuosi ir ne kaip banda. Bet to niekas negali išaiskinti nes žmogus juk gyvena kartais su žmogumi o kartais ir su banda. Ir tai yra sąžininga( per dieną kiekvienas žmogus spėja pagyventi ir su banda ir su žmogumi kartais....gyvenime visko pilna ir su viskuo yra kontaktuojama...). Turi būti suvokimo proporcija. Kai suvokimo proporcija griūna - griūna žmogaus gyvybė( žmogus ir banda žmogus ir žmogus negalima tik vienos pusės imti ir persūdyti. Jei labai persūdyta viena pusė tai tam tikra propercija turi atsirasti kitoje pusėje, jei bana nori imti savo viršų, vadinasi jai tai yra svarbiau tada ir tampama benro kraujo bedrų genų ir bendros maišalynės( na tiesiog negalima to paaiškinti bet kai kam gal moteriai ar kam būtent toks mastymas geras( GAL VYRAS TADA NEPIJOKAUJA AR NELAKSTO PAS KITAS NES TURI SAVO SEKTĄ - RELIGOIJĄ - ŠEIMĄ GRYNAI KAIP SEKTĄ BE ŽMGAUS SUVOKIMO, TIESIOG BENRDOS MASĖS SUVOKIMO, JIEMS TAI TINKA, KAD JIE NEIŠSILAKSTYTŲ IR NEPAMIŠTŲ....VEIKIAUSIAI...JEI TOKS ĮNIRTINGAS PRIEŠIINIMASIS TAM YRA LABAI SVARI PRIEŽASTIS IRGI YRA IR GAL TAI JIEMS TIKRAI SVARBIAU( IR NESVARBU KAD DAR KITAS DĖL TO NUDURNĖJA NES JIS PASAULĮ JAU SUVOKIA KITAIP).( jis tampa apakiškas sutrikęs...). Jeigu jums kažko lengviau atsisakyti negu kad jam to ir turėtumėte atsisakyti, jeigu negalite vadinasi ir jums ne lengviau; reiškiasi tie santykiai yra tokie be galo painūs kad žmogui jau nėra vietos lieka tik benra masė ir banda. Nieko tokio, nors tai gyvuoja,BET SAKAU NEGALIMA IŠNAUDOTI BANDOS. NEGALIMA IR NEGRAŽU TAI DARYTI.
Tiesiog kai kurie žmonėsieliau vadovaujasi bendos principu. Bet aukštesnės kategorijos žmogus praės pripažinti nuosavą kraują ir nuosavus genus. Sakoma kad autistų pasaulyje žaibiškai daugėja( būtent dėl tos priežastie kad tėvai savo vaikams lipdo savo emblemas, - bendri genai bendras kraujas( juk meilę galima ir kitaip parodyti...).
Sakau kad autistų be galo daugės ir PROTINGŲ ŽMONIŲ BE GALO DAUGĖS, BET PROTINGU IŠLIKTI TOKIOJE VISUOMENĖJE BE GALO SUNKU. Bet vistiek negalima skriausti bandos. Po trukutį einant laikui įpriekį viskas kassavaime, reikia tikėtis išsispręs. Tiesiog žinau korios savybės stabdo asmenybę, tai atima savarankiškumą. BET JEI ŽMOGUS YA BE GALO TRAUMUOTAS TAA JAM REIKALINGAS BANDOS JAUSMAS, - JIS TAIP JAUČIASI SAUGIAU IR ŠILČIAU, NES SAVE TURI TRAUMUOTĄ TADA BANDA JĮ SUŠILDO...
Bet yra visokių žmonių ir neišvegiamai ir bus visokių žmonių. Kai kur būna atsvara fifty- fifty, kai kur tokios atsvaros nebūna. Bet kiekvienas yra žmogus. Šiai banai gyventi yra saugiausia, jie panašūs jie dėl visko vienodai sutaria arba vienodai nesutaria. net pykstasi pagal tą patį stlių ir t.t. viskas okei.
Na tiesiog žmonija be galo sudėtingas klausimas ir tikrai ne toks be galo supaprastisntas. Ir kuo toliau tuo bus sudėtingiau. bet ir mes vis lankstesni daromės, mes mokame pasiklausti programas ir jas priimti ir t.t. pasilaujame specialistais. jei jau specialistas yra, acha, tada tai teisybė...Taip ir stumiamės į priekį. O jei specialisto dar nėra tai acha tai dar visiška neteisybė, GAUNASI KAIP BIMDYMAS, KOL NEPAMATEI TOL SAKAI KAD NĖRA( NORS ANT NĖŠČIOSMOTERS JAU SAKOME KA YRA...BETIRGI DVEJONIŲ VISOKIŲ BŪNA BET KAS YRA SVEIKAS AR NE IR T.T. BŪNA AUG KLAUSIMŲ. o KAI KURIE ASPEKTAI GYVENIME IRGI KAIP GIMDYMAS BET KOL NEŠČIAS TOL VISIŠKAI NEMATOMAS IR VISI TAVE NUOLAT TIK NEIKIA. yRA TIESIG MASIŠKAS NEIKINAS, - ne.
(na šiaip šuniu galime pasakyti "ne" ir būsime teisūs. O žmonių pasaulyje juk norime būti žmonėmis.).Tam net nereikia kažkokio tai įpatingo intelekto. Iš vis nieko nereikia. Tai ne kažkokia tai prievarta ar dar kažkas tai.

iksė 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 11:53:24
Dar kartą prisiminiau faktą. Lietuviaims be galo gėda kad jie yra lietuviai .Na gerai gerai. Štai kame reikalas. Padėsiu jums mastyti. Aš ikimi esu prieš genus ir kraują, nes manau kad mano kraujas ir namo genai yra tik mano Ir mano įsivaizduojamas šešėlis tai ir yra asmuo kuris veda gyvenimo keliu( jo neegzistuoja, bet jis kur as realesnis užrealius asmenis).
Jūs esate melagiai ir apsišaukėliai.
Atsiet aš esu kalta kad esu nusitačiusi prie genus, o
pastys ką darot?
Ogi patys labai gedijatės kad esate lietuviai ir apsimeta rusiais ar šiaip kuo subegate apsimesi.
SUPRANTATE JŪS NIEKUO NE GERESNI. APSIMELAVĘĘ MELAGIAI.
REIKIA SUPRASTI KOKIE PATYS ESATE IR KITO NEPEIKTI BEI NEPULTI.
JUK JŪS ESATE APSIMELAVĘ MELAGIAI.
Tik tiek kad aš kitaip kalbu nes esu moteris.
Tada visas pasaulis kalba kitaip, bet tikrai ne taip kaip aš., BET ATSIPEKĖKITE, APSIMELAVĘ MELAGIAI...
Taip kaip aš nieka niekas nekalbės nes tai ir esu aš, jau ir taip aišku, bet jūs apsimelavę melagiai esate lygiai tokie patys tik stengiatės dėtis kurkas geresniais ir panašiai.
O kaip aš nekalbės nes neįmanoma žmogui susukti liežuvį ant kito žmogaus kaukolės.
Jūs išsisukinėjete asimeliuotate, bet ŽODŽIAIS VISTIEK TURĖTUMĖTE PRIARTĖTI MAN IR TEISYBEI.

iksė 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 10:14:56
Nu temos turi turėti harakterį. Jei neturės harakterio temos lyg ir nėra, nėra ko prisiminti iš vis nieko nėra. Jis be galo bijo kad tema iš o juoksis, šapysis. Nu bet gi kad tema būtų gyva reikia jei leisti juotis ir šaipytis ir juo labiau turėti harakterį, tada tema būna gyva. Nu jis juk negali žinoti visų temos turinio, todėl tema iš jo ir juokiasi. Bet kad tema nesijuoktų jis pasiruošęs ją nužudyti sutrypti ir visaip kitaip išnaikinti....Nėra temos nėra ką prisiminti. Jis vistiek pats tai ne tema. Jis vistiek ne tema ir visur jo vedžiotis negaliu kaip temų pakaitalo. Nu negaliu jo vedžiotis. Jis niekad negali žinoti viso pasaulio temų, na ir tiesiog negali tuo momentu būtent kažko tai žinoti. Nu tema tada ir juokiasi( jis tiesiogiai prie manęs prsijungęs vadinasi iš jo juokiasi...- tiksliau iš vis visos temos mirusios.).
Na tiesiog atsikratyti kartais būna absoliučiai neįmanoma. O kad temos gyvis btų irgi yra neįmanoma nes jis iš vis uždraudė būti man gyva, kad ne duok dive smegenų laideliais kažkokia tai tema jo neišjuoktų.( temos yra žmonės ir be galo gerai moka užsave pastovėti. Galu gale temoms niekad per veidą netrenkia, jei trenktų tai tik man. Temos absoliučiai moka save apginti ir turi harakterius, tik va gėda aš mane tikrai sunaikintų jei leisčiau gyvuoti savyje temoms, nes temos be galo aršiai juokiasi kurkas stipriau nei žmonės( jos turi harakterius, o jei temos nežinai ji išjuokia tave arba tą asmenį kuris lenda per arti temos( ne manęs manęs nėra yra tik temos o smūgiams rinkti tai jau aš...).

iksė 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 09:56:52
Šiaip turint problemą, visas pasaulis atrodo iškreiptas. Kol iškreiptas atrodo, visiškai net neapsimoka kurti socialinių santykų, nes tai būtų tik neapsakoma kančia tame iškreiptame vaizde.

iksė 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 09:30:43
Šiaip dar iš sapnų pasaulio.
Mano nuomene tėvas neturi teisės š vis kažko tai reikalauti. Visas pasaulis turi tesę, bet tėvas ne. Gal ta nuomonė yra iš sapnų pasaulio nes viskas tam tikrame momente apsiverčia. Viskas yra ne taip kaip surašyta. Ta realybė yra kitokia.
Juk tėvas yra kaip niekas.
Jis tiesiog išleido į pasaulį kad žmogus matytų pasaulį bet ne tėvą.
Būtent. Dėl pasaulio šleido. O jei tėvas mano kad dėl savęs išeldo ir kad jam privalu auklėti tai tiesiog iš kažkur tai be galo daug kvailumo prisigaudęs yra( rašytiniai šaltiniai nesako teisybės, jie tik PRIE MINIOS PRIDERINTI O NE PRIE ASMENYBIŲ...) ir tokiomis salygomis geriau mirti nes į šaltinėlį įlipę drambliai jį drumsčia ir niekad nesiliaus drumstę, tai jau be pabaigos jei tikrai taip mano. O to pasaulio nebus. Nebus nė kada pamatyti...
Tiesiog be galo tiksliai žinau kad tėvui nėra duota ir leista aulėti( bet rašytiniai šaltiniai kalba visai kitka, nes jie priderinti ne prie žmogaus o prie minios...).
O aš minia nenoriu bti. Na tiesiog prie silpniausiųjų priderinta. Nes silpnų yra be galo daug ir kad jie nedarytų blogio todėl yra tokie rašytiniai šaltiniai. O PROTINGAS ŽMOGUS PATS PIVALO SUSIPRASTI, JAM RAŠYTINIO ŠALTINIO NIEKAD NEBUS.

iksė 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 09:15:42
Pasaulyje prigyja tie žodžiai ( o pasaulio sapnuotojai tai įvarios tautybės, net net jų mentilitetą atitinka).
Pav., gay-
mergaytė.
Suprantate. Sapnų pasauliui net lietuviams tiko gay todėl būtent tos pakraipos žmonės ir pasirinko gay, Nes sapnų pasaulyje labai netoli tiesos ta paraipa yra kaip- mergaytė...
VISKAS BŪNA IŠ SAPNŲ PASAULIO.
TODĖL PASAULIO ŽODŽIAI TINKA NET MUMS LIETUVIAMS.
SUPRASKITE.

iksė 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 09:08:17
temas
tevas...
na na
raidžių pasaulyje jis tiesiog man tam tikras raides per daug išryškina o prie kitų raidžių neleidžia prieiti...
Tevas.
V- vyras.
temas m - moteris.
Bet anglų kalboje viskas kitaip.
Bet anglų kalbą jau seniau užmiršau nes po pokalbio su tėvu man iš burnos ėmė kraujai lietis( prieš vienuolika metų).Kraujai liedavosi kai kalbėdavau angliškai( jis paveikė tiesiogiai mano anglų kalbą; žinoti tai žinau, bet mirtinai nukraujuočiau kalbėdama angliškai nes tėvas būtent tą temą labiausiai sužedė...
O anglų kalboje m- man, o ( tevas) v- wuman
TAD BE GALO NUSKRAUDĖ ANGLŲ KALBĄ, - TEVAS...( TEMĄ).

iksė 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 08:55:44
Tas ir yra tarp blogiausiųjų. Kai noriu susikaupti temai, šiandien bandžiau temoms paišyti harakterį ( nu nejau is vienas pasaulyje turi harakterį, kaip kad jis pats statosi?)tada tiesiog įsijungia nuotolinis garso valdymas ir girdžiu tėvą. JIS APSĖDĘS IR PRIEVARTAUJA MANO TEMAS. ČIA KAŽKAS BE GALO NE TAIP...

iksė 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 08:52:29
Tai suprantu kad vyrai patys surikiuoja gamtą. Kai moteris visai išprotėja paklūsta vyrui ir tampa pagal gamtą. Kurios neišprotėja tos slepiasi bažnyčiose kaip davatkos nuo vyrų...
Tas spaudimas yra begalinis, - nusižemink nusilenk, nėra kaip praeiti esnat net labai didelei žemei. Ir dar tas šikšnosparnio girdėjimas...Norisi užsiimti kuo reikia tema, bet tema tik kyga ji kumščių ir t.t. nerodo. Vistiek viršus vyro ir moteris būtent taip nuprotėja būtent kaip jam reikia...Bet karatsi būna tikra bedugnė...Nei šis nei tas ...bedugnė.
Temos negali būti stiprenės už tėvą. Jos net harakterio negali turėti, NES TĖVAS PERĖKIA TEMAS..JIS JAS PERĖIA. KAI MASTAU APIE TEMĄ ĮSIJUNGIA NUOTOLINIS TĖVO "MINČIŲ:GIRDĖJIMAS...JIS PASKUI TIKRAI ATEINA IR TIKRAI TAIP KALBA, BET KALA TIESIAI MAN Į SMEGENIS BE GALO GARSIAI( nors iš tikrųjų negalba garsiai bet man spengia nuo jo ausyse visi garsintuvai, taip garsiai rėkia ir tiesiogiai į mane, nors jis galbūt užsiėmęs visai kitais reikalais...)NORS KALBASI VISAI SU KITAIS , BET NUKRYŽIUOJA MANE. TIESIAI MAN KALA IR KALA. NESUPRANTU KAIP SU KITAIS KALBĖDAMASIS GALI MAN KALTI..........................................................................

iksė 2009 m. rugsėjo 29 d., antradienis, 08:43:20
Na šiaip pagalvojau( gyvenimui reikia galvoti...)kad na tėvas turi harakterį. Na jis pats davė tai suprasti.
Ir visos temos šalia jo rodos praranda harakterį ir neturi jokio harakterio iš vis tik jis.
Na gerai.
Turiu iš paskutiniųjų jėgų galvoti kad ir temos turi harakterius.
Gali būti kad tai būtent per harakterius eina ir tai išspausiu....Bet kai tik pasiseka teisingai mastyti tėvas kaip tiesioginio jungimo net iš labai toli man girdisi jis kažkur tikrai sako, - "nu, nu...ir pan. KAIP UŽKNISA, - JIS PRIE MANĘS PRIJUNGTS TIESIOGIAI. IR JEI KAŽKĄ MASTAU NEI IŠ ŠIO NEI IŠ TO IR JO PANORAMA IŠLENDA SU VISOKIAIS JO "PAMASTYMAIS IR PANIŪNIAVIMAIS".( nesvarbu kad yra toli- girdžiu , prakeikimas, geriau už šikšnosparnį...).

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:33:53
Šiaip jei žmogus žinotų kad yra pomirtinis gyvenimas jis vargu ar būtų blogas. Nes tiesiog pomirtinis gyvenimas jį iškat darytų atitinkamu. Na ta prasme jis jau gyvas būdamas alsuotų ir gyvenimu ir pomirtiniu gyvenimu( du gyvenimai iškart). Jei žinotų kad yra tas pomirtinis gyvenimas ta prasme jis su tuo pomirtiniu gyvenimu gali susitikti ir būdamas gyvas. gali tiesiog alsuoti iš kart dviem gyvenimais.
Šiaip kurie mato tik pusę gyvenimo vėiau ar ankčiau tampa tam tikrais nusikaltėliais. O aukos jiems mirus sugeba juos peraukėlti jei auka aiškiai žinojo kad yra pomirtinis gyvenimas. jei ji tai žino ji tikrai perauklės nusidėjėlį.

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:27:48
Tai vat. Būtent, niekur nepabėgs nuo nežinojimo.Jeigu jau nežino, tai aukai po kenkėjo mirties be galo lengva bus tiesiog leisti kenkėjui susiprasti su visomis pavaromis, kad net plaukai pasisiauštų tie pomirtiniai. Nes tas stipresnis kas žino kad pomirtinis gyvenimas yra ir kad mirties iš vis jokios nėra.Kuris to nežino tas iškart tampa labai tokiu nestipriu. Jis stiprus tik savo žinojimo stichijoje( imkime gyvenime nes gyvenimu tiki, galų gale jį mato..), bet kai tik peržengia savo žinojimo ribas jis tampa silpnas ir be galo pažeidžiamas nes čia karalius dabar tiktais auka ir ji norodys jam ką jis turi ir privalo suprasti apie gyvenimą su visomis smulkmenomis. Taigi. Taip jau yra.

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:21:45
Reikia tiesiog išprūsti nuo tarpusavio samonės ryšio. Jei kenkėjas to negali tada tai turi atlikti auka. Šiaip autistu būti yra labai gerai nes tai labai atitraukia nuo aukos vaidmens. Tiesiog samonė yra plati ir nėra uždara kad įsileisti kenkėją ir tiesiog kontaktuoti be galo be krašto su juo kiek tik kenkėjas išgalės. Kenkėjas pats auka nes nesugeba iš to niekaip išeiti ir priverčia auką nesugebėti pats nesugebėdamas. Bet vistie tiesiog reikia samonėns įsilaesti kažką kita.Kad nebūtų uždara vient su kenkėju.
Tiesiog kaa ateina lemiamas momentas mirtis nes tik tomis salygomis galima išspresti visas problemas( tie kurie kenkia tikra dažnai netiki gyvenimu p mirties, mano kad mirs dar kažkuo tai netiki, tie yra normalūs ir eiliniai kenkėjiai ir su jais be galo paprasta susidoroti būtent mirties salygomis nes jie netiki tada mes imame viršų kurie žinome ir jie galų gale prieš mus atsiperka. Atsiperka už tas kančias. Na bet auka turi tuojaus atsiriboti savo samone nuo kenkėjo kada jis jau mirė, nes kenkėją paėmė žinoma geros jėgos ir jį perauklės. kaadangi jis kakuo ar beveik viskuo netiki tai jis perauklėmamas bus nes jis niekur nepabėgs, - nuo savo nežinojimo...

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:12:46
Oho kiek daug prirašiau...
Šiaip manau apie psichus irgi šį tą supratau. Tai irgi tiesiog veikia tam tikri smegenų kabliukai. Ir jei supanikuoja psichas jam atrodo kad kažką pamatė, tai todėl kad savyje nesiuja naštą. Bet jei net su normaliais neišeina susikalbėti tai psichai irgi nesuprastų ką noriu pasakyti. Tiesiog jie nors ir nieko nenutuokia apie smegenis ir net nenori to suprasti,bet juos veikia ir sveeikuosius ir psichus tie patys dėsniai, - štai kame reikalas. Nors ir nieko nenori suprasti nei vieni nei kiti apie savus smegenų dėsnius,bendrus, bet jie vistiek to yra veikiami. Vistiek to veikiami yra. Ir jei psichui dėl kažkokios ta priežasties blogai, tai skraudėjas kaltininkas vienaip ar kitaip tikrai tai atsakys. Gyvenimo eigoje to padaryti negalima. bet ten kur baigiasi tikėjimas( žmogusmiršta), ten visos kaltės yra atsiimamos. Viskas sugryžta ir kaltajam tenka be galo ilgai mokytis kad to daugiau netaryti, nestrausti kito žmogaus ir t.t. be galo ilgai tenka mokintis( miręs jis atsiima visą kaltę, - tiesiog mokosi daugiau taip niekad nesielgti). O nuskriaustajam pagaliau be galo palengvėja, nukrenta nuo jo pečių visa skriaudiko našta. Viskas tiesiog sprendžiama ties mirties riba. Kriaudėjas kai vmirs turėtų būti tikras kad atsiims savo žalą sau atgas. ir dar sukaupu. Turės pajusti visą nuskriaustojo kančią. o skriaudikui tai bus nepakeliama t.y. jis praras save, jis vėl išeis kaip tuščias ir sutrikęs lapas siela ir jo užduotis bus duagiau taip nesielgti. Bet jis to nelabai suras, nes pajutęs aukos kančią jau nesupras kas jis toks yra( gali būti). Tai jam tai bus be galo užsukta, be galo...

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:03:14
Ypač tie kurie su manimi ginčijasi tai mano supratimu nori gyventi kiaušinyje. O aš tai noriu gyventi už kiaušinio. Šiaip iš jūsų be galo pavojingos sistemos ne taip paprasta pabėgti. Šiaip iš esmės tai be galo pavojingoje pozicijoje tūnau. Na ir tūnosiu taip.Čia tokia matrica ir ji pasiutusiai kolkas labai pavojinga. Tik tada kada išvystsiu tėvą tik taa matrica taps palanki man. Tiesiog vykdau matricos ir savo pačios užmačiais, jei kažkas negerai jei imkim man negerai tai tiesiog reiškia, kaip kokia nuoroda kad turiu atlikti tam tikrą darbą kad bent rojuje garantuotai man būtų be galo gerai. Tiesiog moku skaityti nuorodas. Žinoma galėjau dar dviem būdais pasielgti bet išsirinkau trečią būdą. Tas trečias būdas( kaip rusų pasakose kad trečiasis pats jauniausiasis borlis ir kvailelis, bet vienintelis užtikrintai sėkmingas( nors iš esmės ir kiti du būdai sėkmingi, bet jų nepasirinkau, taip tikrais ir t.t. sumetinais, juk turiu smegenis( kad ir neturėdama smegenų( matricos).
Tad tas trečiasi sbūdas pats pasakiškiausias...Taigi ( ir kitais būdais tėvas būtų gavęs proto plokštę, bet trečiuoju būdu matyt net geriau nes tai absuliutus pasiaukojimas ir kančia ir kantrybė tad jis turės patikėti. Vienu žodžiu jis gaus tą proto plokštę, na žinoma ir kitas būdais būtų patikėjęs nes tiesiog jam nebūtų buvę kur dingti. Bet tas be galo ištemtas būdas ir be galo laukiantis irgi bus geras nes tame ištemtume bus netgi be galo gera atmintis nes nebus šiaip sau greitai prabėgę, kaip tam tikras įvykis ir taisyklės. Čia bus tiesiog be galo ištemta. Gal be galo ištemta ir mažiau užsifiksuos..Iš esmės tai matyt vienodai. Vienas ir tas pats koks tas būdas būtų buvęs. Nėturi reikšmė. Svarbiuaisa ir taip ir taip ir trečiaip vistiek būtų suveikę ir nesvarbu kokį būdą pasirinkau bet rezultatas bus. Lygiai toks pat vienas. Normaliai gaus sau plokštę. O aš sau išeisiu iš TO GYVENTŲJŲ BEPROTNAMIOatostogoms su dievuliu.tIKIU KAD GYVENIMAS YRA BE GALO ILGAS. tIESIOG MIRTIS TAI KAŽKAS TOKIO KAIP PKYTIS TIESIOG Į GERA ATSIRANDI TIESIOG TEN KUR IŠ TIESŲ ESI. nA TIESIOG MIRTIS NEDARO DIEVO SMEGENIMS ESMINIO POVEIKIO. jEI ESU DIEVAS SU DIEVU DRAUGE TAI TA MIRTIS JUO LABIAU IŠ VIS JOKIO POVEIKIO MAN NIEKAD NEGALI DARYTI, - TIESIOG ATSIDURSIU KITUS O TIKSLIAU, - ARČIAU TEISYBĖS. iKI.( MIRTI RUOŠIUOSI VISTIEK BE GALO NEGREIT, NĖRA KOŠOKINĖTI IŠ VIENOS VIETOS Į KITĄ KAIP IŠPROTĖJUSIAI. dABAR ŽIŪRĖSIU IR KANKINSIUOS BE GALO LĖTAI. pASKUI KAI TĖTUŠIS GAUS MANO IR DIEVO SU ANFGELIASI KURTĄ PROTO PLOKŠTĘ, TADA AŠ BŪSIU LAISVA IR DAR BE GALO ILGAI GYVENSIU NES NORIU tai išsitudijuoti. gyvenimas man tik studija ir turiu tai išnaudoti.GYVENIMAS MAN TIK STUDIJA IR TURIU TAI IŠNAUDOTI. Kaangi žinau savo laiką tai žinau kad suspėsiu. Ir žinau kada atsigausiu ir kada veiskiu( tyrinėsiu gyvenimą ir auksinius žmogeliukus...). Tiesiog man iš vis jokių bėdų su kitais nėra nes jei ir yra stabdžiai tai esu tikra besarmatė ir manęs daugiau jau tikrai isiškai niekas negali sustabdyti. Tiesiog kai tėvas gaus tą savo proto plokštę, aš jau būsiu visai nesustabdoma, tiesiog tyrinėsiu gyvenimą, o net labai agresyvūs ir t.t. žmonės nesugebės manęs sustabdyti, nes esu tikra besarmatė ir nesustabdoma( kai tėvas gaus proto plokštę būtent tokia ir būsiu. Juk dievas palieka tave ramybėje irgi kada gauna būtent ko nori. Dievas gaus ko nori, kad jo pareigas eitų mano tėtušis, paskui visa kita jau liks arba kai kas man arba tiesiog kurį laiką atostogos su dievu drage. Bus ką veikti ir nėra ko triesti. Tiesiog kai tėvas gaus dieviškąją proto plokštę aš tapsiu, - nesustabdomąją.
Tad tiesiog tokios tos užmačios. Ir dievas buvo parodęs ir nurodęs visą kelią ir žinoma tai ir atliksiu. Tiesiog buvo nurodyta buvo leista suprasti kas bus ir kaip bus. O tos kančios turbūt tam kad jausčiausi esanti verta. jei nesijausiu esanti verta tai turbūt dievas dar labiau padidins kančias pakol pasijausiu verta to ką gausiu. juk tai tam tikra taktika, kartais irgi. Kad nesijausčiau kaip iš dangaus nukritusi ir neverta savo vertę tame suprasiu per atkentėjimą. O jei nesuprasiu tai tiesiog toliau kankins kol suprasiu. tad manau kad dievas taip ir padarė. tiesiog lengvai kažko pasiekdama negali to reikalo jaustis verta ir tada sutrinka matrica ir jos struktūra. tas viskas tiesiog bus njormuota ir su normuotas pasikentėjimasi kad ateitų normuotas susivokimas ir normuotas suvokimas kad to esu verta.( kad būsiu verta to tyrinėjomo ir landžiojimo visur. Na šiaip esu besarmatė, bet gudrusis dievas taip apsuko mane..na negaliu ant nieko pykti. Svarbiausia kad ne koks nors mulkis apsuko. Jei jau mulkis tai nors karkis būtų tikra nesąmonė...

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 17:20:09
Šiaip kad žmonės yra masė su savo šeimom su savo struktūrom tai visiškai tinka. Be to pradinė ir visad pati svarbiausia žmonių struktūra tai yra jų šeima ar bent šeimos suvokimas.
Ta su žmonėmis viskas tvarkoje.
Tik netvarkoje mano šeimoje nes tėvas niekaip negali ir neturi būti mase.
KADANGI YRA IR JIS MASĖ( NORS REALIAI TAI PRIKLAUSYTI TURĖTŲ MANO ŠEIMAI O NE MANSE BŪTI)tai suprantu kad kosmoso smegenys dar nėra išsivystę vienoje vietoje, būtent ties manimi ir būtent tai turėsiu daryti viystytis. TAD TAS IŠSIVYSTYMAS TOKS IR BUS, KAI SPAUDI SPAUDI GAZĄ IR NIEKAIP NEGALI O PASKUI KAIP PRAĖS VAŽUOTI IR VYSTYTIS TĖTUŠIS BE JOKIO SUSTOJIMO TAI MANO KORMINĖ SRITIS BE GALO SUSIGARNBANIUOS...
Na negerai tai kad jis yra paašus į kitus žmones. Neturi teisės. O kadangi panašus, tai tik įrodo kad ta kosminė dalis yra neišsivysčiusi.Būtent ties ta vieta kur yra mūsų šeima. Kai išsivystys tai kosminės smegenys jau be galo bus susigarbianiavusios. Bet šeima jau niekad nebūsime, nes jau reikėjo būti išsivysčius. dabar bus vient tik be galo stipri mokslo sritis o tėtušis galės būti dievu ir turėti būtent tą pagrindinę savo viršūnę9 tik jam bus praėjimas, o senas dievas išeina( nusibodo jam...seniausiai...

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 14:49:25
Na tada tėvas bus tame savo viršuje. O aš su dievu būsme atostoguse( nes ne taip paprasta kaskart vis girdėti, -" viršus viršus,..." o jo dar nėra na tam tik tam tikras momentas bus ( priėmėjas, - momentas). tad visą tą laiką mes kenčiame jį su jo reikalavimu, - "viršus..."
Tad gaus jis tą viršų ir tada mes nekentėsime ir išrūksime į atostogas. Jis net ne galės mums priekaištauti nes viskas bus atlikta pagal taisykles. Taip sakant mes nuo jo būsime apsigynę ir jis galės vesti pasaulį į šviesą. Tai va. Tai ir bus.( džiūgaukite bus nauja energija, su didžiuliu polėkiu ir garbinantis nepeikiantis savo viršaus. Labai jums pasisekė)

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 14:43:49
Na jis sakė kad jo viršus tai jo viršus( labai dažnai kartoja tą savo viršų) ir bus. Išgimdysiu jam tą viršų. Dievas atrodo tos pačios nuomonės, nes viską reikia spręsti įtin apgalvotai; o tai ir yra apgalvotai.

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 14:28:29
Leliuku niekad nebus tiesiog gaus plokštelę. O ties plokštele ir ties tuo kaip jis ją gaus tai ir gus gimdymo pabaiga. Nes kai moteris negyvena ji gimdo( bent tai mano atveju taip tinka sakyti, -" kai negyvenu vadinasi gimdau..."
Galima gimdyti ir visą gyvenimą. Čia ne tie standartai sukasi...

2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 14:22:17
Nors tėvas atrodo gimęs, jis dar net neišgimdytas...
( dievų pasaulyje viskas truputį kitaip...).
Taip mastyti net nebandykite vistiek jums nepavyks...nes ir neverta...

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 14:18:05
Nuo bendros masės protą atitraukti labai gerai būtų. Užtad ir sugalvojome tokią užmačią su dievu, - nusiplauti.
Tiesiog į sostą ateis tinkamas, o mes būsime atitrūkę nuo masės.
Na būtent taip kaip ir norime.
Žmonėms patinka bendroje masėje trintis.
Galų gale nesubrendus tai ir tinka.
Be to žmogus pasitenkina vient jausmais ir meile ir tuo kad artimą gali kontroliuoti.
O mes su dievu tieiog pasitrauksime nes tuo nepasitenkiname.
Tas gyvenimas tai tiesiog kaip kažkoks tai be galo ilgas ir ištemtas gimdymas. Bet tas gimdymas baigsis ir būtent tam kam tas diskas priklauso tai ir atiteks. Viskas bus čiki piki.
Ir neapsakoma laivė mums. O kam reikia tas dar plušės ir džiaugsis be galo kad pluša( gaus be galo daug naujų įspūdžių ir supračio).
O mes nusiplausime...Vieną kartą tas gimdymas baigsis. b a i g s i s.

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 14:02:21
Žmonija yra tiesiog bendros smegenys ir jei yra kažkur tai nepraėjimas tai tos vietos yra sprendžiamos įvairiais klausimais ir atsakymais. Ir t.t. net implantais...

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 12:43:13
Be to tos proto disketės su dievu anksčiau nesidėjome ir nesidėsime todėl kad na tai skirta tėvui( na kaip besimuistančiajam besispardančiajam besipriešinančiajam asmeniu).
Kodėl negalima nors pasižiūrėti nors prisimeruoti disketės? Ogi todėl kad tėtušiui nebūtų problemų. Kad disketė būtų be galo švari ir net nepabandyta( yra be galo daug kitų tikrinimo atvejų ir tiesioginių tikrai nereikia, nes tai jau nešvara...). tad mes būsime su dievu pagaminę, o tėtušiui tik reks užsidėti.
Tad bus švari proto disketė ir nė karto nepratrinta, neperžiūrėta... Tad tėvas jausis be galo gaiviai ir gerai. Toks galės dirbti kaip šefas labai kokybiškai. O mes tikrai atostogausime...
O jei pasižiūrėtume į disketętai jau būtų nešvara, verta tik išmtimui. Na tiesiog švara būtina ir aš su dievu ne tokie kvaišeliai kad to nesuvoktume( be to mokomasi iš senų klaidų).

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 12:31:31
Vienu žodžiu mano tėtušis gaus proto disketę o kadangi aš su dievu atostogauti išvyksiu tai jam( tėvui gavisiam disketę) teks perimti pareigas. Manau kad dirbs kur kas geriau ir išmintingiau. Be to bus šviežias tai nauja darbo energija bus tiesiog. Būtent tai ko reikia. Be to jis mastys užprogramuotai( vis naujesnė disketė, dažnai vis geresnė, na kaip ir technikoje kad praktiškai...sugalvojama kažką išstumti ir priimti kažkokias tai naujoves, linksmybes žmonėsm, ką jie ir priktų( linksmybes reiškia praktiškumą, neapsirikite)). Nors ir manys kad viską pats sumastė, pasibaigus jo terminui pasibaigs ir mūsų atostogos. Na negaliu kolkas visko labai produktyviai numatyti ir nenoriu to siekti nes į tai veliasi dar bereikalingos žmonių kalbos kurios šiame procese išvis nevaidina jokio vaidmes.
O kurie kruta, tie pašalpų nesusilaukia ir taip yra šaunuoliai tikri šaunuliai.

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 12:15:08
Tad kurie patys kruta tie pašalpų negauna. Tik į labai sunkius atkreipiamas dėmesys. Bet taip yra sąžininga. Patikėkite.
Bet ir labai sunkus yra suprantama nebūtinai taip kaip žmogus supranta. Dievo vartai - dievo mastymas kas yra labai sunku ir ką daryti tokioje situacijoje. Juk dievas pats savęs nenuskriaus. Jis jei kažkam kažką duos tai atkreips dėmesį kad ateityje jam šviestų teigiamos perspektyvos. Ir kad poilsis nusimatytų...nuo žmogeliukų. O ką manot dievas pasiruošęs pastoviai vient į jus žiūrėti? Tikrai ne... Atsiras kitas šefas kuris dedasi esąs išmintingesnis. Ha ha...O mes išvažiuosime į šiltus kraštus su dievu grybų šiknose augintis...

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 12:03:50
Tai atsipūsiu tam darbui pasibaigus. Tai tikrai reikalaujantis darbas be galo daug pastangų...
Gaus tą proto disketę pačią geriausią( jos net aš su dievu nebuvome užsidėję), ir galėsime labai ilgai atostogauti su dievu pakol grybai iš šiknos pradės dygti...

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 12:00:23
Kitų nešelpiame nes jie patys stengiasi. Net labai menkos pastangos yra pastangos.

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 11:55:12
Na kurie patys stengiasi prie tų mes nelendame( dievas ir tipo aš...), o kurie nesistengia be galo priešinasi spjaudosi, tai vienam iš tokių duodame visa ką geriausia nes už savo turinį geresnį turinį duosime, bet tai nereiškia kad mes esame primatai. Tiesiog taip suveiks. Tik taip auklėjimas suveiks. Vienam blogiečiui besimuistančiam ir besipriešinančiam labai duoti visa ką geriausia. Tos detalės bus geresnės net negu dievo. Tiesiog tausojome ne tam kad sau duoti o kad vienam iš blogiečių duoti. Tik taip auklėjimas suveiks. Tad mano tėvas tai ir gaus. Ot bus pagarbintas...Todėl kad labai priešinosi ir spjaudėsi...

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 11:46:40
Vienu žodžiu kuriam laikui dievą ------- tėvas( visam savo gyvenimo laikui apipiso). Gavo labai didelį garbinimą ir bus nusiūsta kur visų geriausia( kadangi toks didis žinos ką daryti be galo geromis sąlygomis). O mes su dievu jausimės tiesiog atsipalidavę ir galų gale išauklėję vaiką( tėvas ir yra vaikas, o kas gi daugiau?( neklausiu tik klaustuką išraučiau, pati išraičiau, bet jūsų neklausiu)). ( Ten jam automatiškai duos proto disketę, jis bus be galo laimigas( na kurie niekad patys nesusiveikia proto disketės tada nori nenori yra šelpiama, ir jis bus sušelptas, duota jam pati geriausia disketė, nes būtent pačios geriausios ir norėjo todėl taip ir ėmė save garbinti. O mums su dievu, tada, galų gale bus ramybė...
Vienu žodžiu kuris gali pats, tokių nešelpiame, o jei matome visiškai neįgalųjį tam duodame proto disketę ir kartais, kaip šiuo atveju duosime pačią geriausią kurios net patys sau neišdrystume pasiimti. O paskui su dievu atsipūsime kuriam laikui nuo tokio vargo...( nors bus laiko tarpsnis kada jokio vargo nebus, lyg atostogos nuo žmogeliukų( ypač tukių kurie ---- dievą,...na tiesiog turi poreikių..na turi turi( žmogeliukai nekurie), todėl jau baisiai užgula "tais savo" poreikiais...kad tik gauti...).
Tad kai kam būna duota visų geriausia tiesiog už dyką.( kad dievui kančias sukėlė).

2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 11:31:58
O tas lempučių mirksėjimas. Tas eglės leigyviškumas. Ir tokiomis salygimis, skaitosi, visas pasaulis linksminasi...

2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 11:30:30
Be galo save pasigarbino. Išeis tai su didžiausiomis iškilmėmis ir triukšmu jį garbinančiuoju...

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 11:22:28
Be galo mirksi tos naujųjų metų lemputės. Nei gyvos jos, nei viena koja grabe. Ant tokios pat leisgyvės eglės...

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 11:17:27
Su trimitais būgnais ir fanfarom. Vienu elementu yra per daug.(kažkiap be galo aišku tapo, bet ta masė nėra tik masė-žmogus štai kur visas blogumas jei tik masė būtų tai būtų gerai...).
Vienu žodžiu jis privertė net mano mastymą išsikreipti, nes iš savęs pristatė kaip elementą kuris yra per daug( bet iš tiesų jis iš vis niekas nėra, jei būtų kažkas tai kuo statosi tada man nebūtų problemų mastyme nes tai būtų teisybė. O dabar grynas melas. Todėl dievas ir aš kenčia. Jis save pristatė kaip kažką. O iš tiesų na nėra niekas papildomas. Nusikamavau. Čia aiškinimasis be galo be krašto gautūsi. O kai yra tokia situacija, vadinasi tėvas tiesiog dulkina dievą. Mes kenčiame. O paskui pagrosime jam be galo nuostabią muziką išlydėsime be galo gražiai. Jis juk taip save be galo pasigerbė. Taip pasigerbė, kad net kitiems neleido gyventi. Tiesiog save patį pasigerbė. ( na mes iš šono stovėsime irgi garbinsime iki tam tikros ribos kada iki vartų išsilydės...).
O jūs tai iš vis ne prie ko...Tiesiog pliurpiu...
Eikit bulvių arti ar ką ten kas pagal sezoną.

) 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 10:39:18
)

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 09:37:23
Dievas ir aš surietę kuprą tūnom.
Ot pasigarbins žmogus save. Ot pasigarbins.

2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 09:33:43
Per daug elementų blogai.
Kai elementų per daug padarius vienu elementu mažiau yra labai gerai ir daugiau išvis nieko nereikia taisyti.

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 09:32:25
Vienu žodžiu sunkus gyvenimas tampa tada kai būna per daug elementų ( tik vienu elementu gali būti per daug, dviem trim ir t.t. elementais per daug nebūna, nes tiesiog nebūa tokios fantastikos...)

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 09:25:51
ŠIAIP SEKSUALIŲ MINČIŲ PAGALBA GALIMA IKI AM TIKRO LYGIO ATSIKRATYTI NEGYVOJO PROTO. BET NE VISIŠKI. NES YRA PER DAUG ELEMENTŲ. VISTIEK TU LABAI KENTI GYVENIME NES YRA PER DAUG ELEMENTŲ. NEBENT GYVENI TARP LABAI SUPRATINGŲ ASMENŲ KURIE NERODO IR NEIŠTRAUKIA TŲ SAVO ELEMTŲ. JEI JIE SAVĘS NERODO TAI TAU LABAI PASISEKĖ. JIE SUPRATINGI, JIE EINA IŠVIEN SU DIEVU. BET JEI MATAI TĄ KURIS TAU ĮGRŪDO PER DAUG ELEMENTŲ KAD NET GYVENTI JAU NEĮMANOMA, TAI JIS SAVE GARBINA, TU JO AUKA JIS PER TAVE SAVE PASIGARBINS. TU JO IŠĖJIMO AUKURAS...( DIEVAS TAIP PAT JO IŠĖJIMO AUKURAS DRAUGE SU TAVIMI...)
Juk būna žmonių kurie save labai garbina ir ant kito jam nusispjauti( nors kaip labai gudrus politikas taip nesakys o sakys įvairiai...)

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 09:20:28
Ot pasigarbins save žmogus. Proto dievo ir duktės valia. Ot pasigarbins. Perpildė pasaulį. Ruošia sau be galo prašmatnų išėjimą su visais trimitais... Ot pasigarbins.( dievas aš protas ir pagarbins mes tam tikrą laiką visad tarnaujam kvailiams, mūsų toks reikalas... Iki tam tikrų vartų patarnauti, o pakui už tų vartų jau nieko neprivalome...( ir šiaip neprivalome, tą privalėjimą tik patys susikūrėme( tikrai ne žmogus sukūrė tą privalėjimą, nes jam niekas nerūpi tik kitam nurodinėti rūpi, tam žmogui...).Ot pasigarbins. O tie žmonės tai tik kitam nurodinėtojai, taip saknt gyvieji gyvenantys mirusiame prote, bet ne iki galo gyvenantys nes nelabai jau išmanantys gaip gyventi tame mirusiame prote.
Tiesiog nereikia reaguoti įmirusį protą ir su juo savęs tapatintis.Tiesiog tik iki tam tikro lygiogalima tapatintis, o kai jau ima piktumas reikia sustoti, nes tai reiškia kad pernelyg daug save susitapatinai.Piktumai ir t.t. visokie teisybės įrodinėjimai reiškia tik viena kad per daug susitapatinaisu negyvuoju protu.Tu bijai kad kitas susitapatinsbūtinai tiktais su negyvuoju protu todėl tai ir pats darai. Jau lyg nėra visiškai jokios išeities. KAI PERVARGSI IŠEITIS ATSIRAS...

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 09:13:49
Na vienas elementas turi dingti kad atsirastų pasaulis. kai būna per daug elementų nebelieka pasaulio...
Jei žmogus save labai išpučia tai irgi labai per daug elementų ir žiūrint koks žmogus( su kokia padėtimi, žiūrint) irgi gali pradaiginti pasaulį. Vieną elementą reikia šalinti.Tik vieną. Tada pasaulis atsiranda.( na pernelyg užpildantį pasaulį pernelyg apsėdandį pasaulį, kad tas tampa per pilnu, tada nebelieka prasmės gyventi).
Be to aš ir dievas mastome vienodai. Mūsų mastymas tik nuo žmonių gali skirtis.

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 09:05:08
Be to pats dievas šioje situacijoje yra bejėgis. Jei dievas rastų išeitį tai ir aš rasčiau. Jis tiesiog mano situacijoje nemato išeities nes mano situacijoje jaustūsi lygiai taip pat. Tiesiog net jis nerastų išeities. Žmogus gal ir rastų, veikiausiai, žinoma, o dievas nerastų Kadangi mastau per dievą todėl abudu ir esame tupike. Kartais užgribėjai ir pragobėjai kurį laką iškyla. O paskui vėl savo namuose šeimininkas. Tiesiog dievas ir aš kaip tą situaciją suprantame. Na žmogus pats sau kuriasi mirtį. Tiesiog šiuo atveju jis kuriasi minrtį per mane ir labai gražiai išeis ( kai bus gamtos reikalas). Tiesiog jam nusispjauti į kitų jausmus , tiesiog jis labai gražiai išeis, bus labai gražiai uždaręs ratą. O aš su dievu kol kas tik kaip kokie garbinami aukos. Tokie lyg ir penami tol kol aukos. O kai jis išeis mes uždarysime ratą, tiesiog gausis kad jis pats užsidarė ( nes toks jau savarankiškas)ir tada mes būsime laisvoi nuo garbinimo. Tada viskas atsivers man prieš akis tada ta garbimama auka galės sau pagyventi.
Tiesiog niekuo beveik nesiskiriu nuo dievo psichikos. Jis mano situacijoje jaustūsi ne kažką geriau. Irgi nerastų išeities.
Be to tėvas nekenčia proto ir dievo. Tad viskas ...lyg ir susieina. Mes tiesiog lauksime kol jis save pasigarbins. Jis juk save pasigarbins ir labai gražiai išeis. Visa ta atrakcija jam dėl jo paties.
Čia toksai garbinimasis. Savęs paties. O mes lyg aukurai penamos karvutės tam kad aukos būtume ir tam kad savo laiku, išėjimo metu, jis save labai iškilmingai pasigarbintų. Kai visa bus atlikta, tada daugiau nevereiks būti tomis aukomis garbinamomis ir tada gyvensiu savo gyenimą. Mano psichika nuo dievo psichikos beveik niekuo nesiskiria. Juk iš ko ir gaumu hologramas. Galima paprašyti kad įvairų protą pamėtėtų bet visad baigiasi tuo pačiu. Mano misija pabūti auka tam asmeniui kuris save labai garbina. O protas yra negyvas. Jis tiesiog išpildo tai ir tik paskui gyvena. Prote viršuje yra tokie lyg kabliukai iš vienos pusės ir iš kitos. Protas yra negyvas. Tik žmogus to nesupranta. Jis siutinasi myli, dega ir t.t. viskuo užiima prote. Bet iš tiesų protas yra negyvas. Yra ir gyva vieta. Ta vieta suvokia na imkim kad ir tai kad protas yra negyvas ir visiškai nieko neima į galvą. O kad reikia murdytis su negyvaisiai tai ir sudaro vaizdą kad esama tokiu pačiu. Iš tiesų tai ne. Bet kai tenka kažką ginti taip jau gaunasi kad lyg ir tokia pati, negyva proto besimurdytoja.
Ne ne. Tas žaidimas baigsis. Ir tas vargas baigsis. "Čia kaip vorei prižiūrėti savo kiaušinius"
Man nerūpi kad labai aiškiai nepakalbėjau. Ką turit tą virškinkit.

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 08:13:33
Protas yra iš negyvijo pasalio. Šiandien vėl pasistūmėjau be galo aiškiai jaučiu struktūras . Tai iš negyvujopasaulio. Bet prie to dedasi dar artistiškumas. Tas negyvasis protas laistų man mastyti tik tada jei vaidinčiau nenormalią ada kap normali viską atlikčiau tik išvaizda privalėtų būti nenormali.Kadangi neleidžia tėvas man vaidinti nenormalios todėl negyvasis protas attėmė man protą. Nes tai nesidarina. Mano atveju derinasi protas su nenormalia išvaizda( autisto). Tada atlikčiau viską nuostabiai. ( bet išvaidos nebūtų).

iksė 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 08:03:47
Kažkas sakė atseit dievas mane nubaudė atimdamas protą.
Tad padėsiu jam mastyti, - o ką Jėzui Kristui irgi dievas buvo atėmęs protą ar Jėzus Kristus pats veikė? Nes jis tiesiog veiklus žmogus buvo...
Šiek tiek tiesiog padedu mastyti ir daryti išvadas. Bet tų išvadų yra be galo duag. Pateikiu tik tą kurią turėtumėte suprasti. Jei tos nesuprasite vadinasi kitą tikrai galte suprasti. Taip nebūna kad nei viena išvada yra nesuprantama. Taip tiesiog nebūna...

iksė 2009 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:34:16
Pasirodo labai gera atmintis, imant iš akies, pagal savo pasisakymą nieko bendra su realybe neturi. Jaučiuosi nugalėjusi tiesą. Nors tiesos negalima nugalėti, tad turėčiau sakyti kad nugalėjau melą.

iksė 2009 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:20:52
Įminiau be galo didelę myslę kaf atmintis skiriasi nuo realybės. Jaučiuosi padariusi patį mokslinį atradimą. Kuo geresnė atmintis, tuo tam tikru aspektu kažkas būna toliau nuo realybės.

iksė 2009 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis, 17:09:53
ATMINTIS NĖRA REALYBĖ. Na ta pasme jei labai tiksliai prisimeni, bet yra tam tikri dalykai kurie į tai įsipaišo ir tai visai nėra realybė. ( NORS VISKĄ ŽINAI).