Drąsios idėjos (archyvas Nr.5)

Lankytojų žinutės

Creative 2018 m. vasario 18 d., sekmadienis, 16:02:13
IŠ KOKIOS PUSĖS PAŽIŪRĖSI
.
Senovės Kinijoje, nuolatinių tarpusavio vaidų ir karų epochoje, gyveno paprastas valstietis. Valstietis turėjo vieną vienintelį arklį. Ir štai kartą arklys dingo. Susirinko kaimynai, kiekvienas savaip bandė užjausti:
– Kokia bėda, vienintelis arklys dingo…
O valstietis tik atsakė:
– Čia dar iš kokios pusės į tai pažiūrėsi.
Ir ką gi? Gana greitai arklys atsirado ir dar parsivedė su savimi visą tuntą laukinių arklių.
Kaimynai ėmė sveikinti valstietį patyrus tokią sėkmę. O tas vėl pastebėjo:
– Čia dar iš kokios pusės į tai pažiūrėsi.
Praėjo kažkiek laiko. Valstiečio sūnus apjodinėdamas jauną kumeliuką nukrito ir susilaužė koją.
– Kokia nelaimė – tvirtino kaimynai.
– Čia dar iš kokios pusės į tai pažiūrėsi. – atsakė valstietis.
Po kelių dienų kaimą užgriuvo valdininkai su kareiviais ir surinko visus sveikus jaunuolius į armiją, bet valstiečio sūnaus, dėl lūžusios kojos nepaėmė. Visi kaimynai džiūgavo dėl tokios jaunuolio sėkmės. Na, o valstietis, kaip visada, atsakė:
– Čia dar iš kokios pusės į tai pažiūrėsi.

Creative 2018 m. vasario 18 d., sekmadienis, 15:21:31
Norint atsitraukti nuo savo išgyvenimo t.y. gera ar bloga patirti reikalingas tas nešališkas vertinimas (gyvenimiška patirtis), kuri nera nei vieokia nei kitokia, tai leidžia nuramint amžina "kovą" ir pažiūrėti į situaciją kitomis akimis.
Yra tik vienas minusas taip žinoma galima pamesti tas ribas kur mus mokino kas yra geris o kas blogis, arba gal "moralę".
Bet žinant kad yra gyvenimiška nešališka patirtis gali padaryti sprendimą kuo tai laikyt ar gera ar bloga patirtim, arba nelaikyt visai..

:)> 2018 m. vasario 18 d., sekmadienis, 09:58:45
Gyvenimo nėra teorijos, yra tik bloga ar gera patirtis.

sara 2018 m. vasario 18 d., sekmadienis, 07:40:22
Labai įdomu.

Creative 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 22:50:24
Ir tikrai niekas niekur nepasipainiojo.. tai vadinasi gyvenimiška patirtim..

Creative 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 22:36:26
Na turi kai kur savu niuansų bet pagrinde teisingai parašyta šioje situacijoje.. kituose gali būti ir kiek kitaip.. na viskas priklauso nuo situacijos..

Creative 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 22:29:52
Tiesiog prisiminiau kadaise skaityta.. ir kažkaip pasirodė gal į temą šiek tiek..

Creative 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 22:00:53
DVI ŠEIMOS
.
Gyveno kaimynystėje dvi šeimos. Vienoje visi gyveno taikiai, kitoje nuolat pykdavosi.
Pajutusi pavydą, žmona, iš besipykstančiųjų šeimos, sako vyrui:
.
– Nueik pas kaimynus, pažiūrėk, ką tokio jei daro, kad pas juos visad tokia taika ir ramybė.
.
Nuėjo kaimynas, pasislėpė ir stebi. Mato, kaip moteris plauna namie grindis, staiga jos dėmesį kažkas patraukė virtuvėje ir ji dingo. Tuo pat metu jos vyrui kažko skubiai prisireikė namuose. Vyras nepastebėjo kibiro su vandeniu ir jį užkabinęs išpylė.
.
Čia pat atėjo žmona ir pradėjo vyro atsiprašinėti:
– Atleisk brangusis, aš kalta.
– Ne, tu man atleisk, aš kaltas.
.
Susisielojęs kaimynas grįžo namo, o žmona jo klausia:
– Na kaip, matei?
– Taip!
– Ir?
– Viską supratau! Pas mus VISI TEISŪS, o pas juos VISI KALTI.

Creative 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 21:39:59
Neprieko tiesiog kaltu ieškom tai tada skelsiu kad visi kalti :)

sara 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 21:06:07
O prie ko čia aš?

La fortuna 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 20:10:34
kalciausia tai , Sara, ji cia pripirso :)

Creative 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 20:05:27
Na tebūnie abu kalti..

Creative 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 18:53:38
Aš pvz prisipažįstu kad daug ką apskaičiuodavau nes toks gyvenimas buvo kad reikejo įvertinti visas galimybes ir "apie viska pagalvoti", kad nepraleisti net menknekiu (pvz sprendžiant matematikos užduotis, o aš buvau išsiblaškius šiektiek tai nesamoningu klaidu darydavau tai mokytoja tai suprato ir sakė būti atidesniai, na ir išlaikiau aš 10kl egzamina 10 su minusu dėl išsiblaškimo tas minusas man:) bet vistiek dešimtukas..) šiaip aš uždaroko budo žmogus buvau tai teko man mokytis bendruti su žmonėm...nes atsimenu beda buvo net į parduotuvę nueiti nes nežinojau kaip ir ką sakyti, atsistodavau už pirkėjo ir idemiai klausydavausi kaip jie ta daro.. liudnoka.. paskui įstojau į univerą ir ten radau populiarios psichologijos vadovelį ir man patiko, knygyne pirkau su bendravimu lyderyste, vadovavimu skirtas knygas (nes studijavau verslą) ir vieną karta bendraudama su kolegom supratau kad žinau ir moku daugiau už juos, net keista buvo tai suvokti, kursiokams buvau kaip pavyzdis lyderio kuris girdi net šnabždėsi, ar nepalieka nieko užnugary.. bet tai tik geri prisiminimai.. dabar nežinau ar galėčiau vėl taip elgtis.. buvau pasikausčius ir ant savikontroles, todėl mano akys galejo būti visiškai naivios o žodžiai skaudžiai durt į širdį (dirbant kasoje to išmokau) bet tai tik pavienis atvejis.. mokiausi toliau... mano išsišokinejimai univere žinojau kad nepraleido pro pirštus iš geros puses žinoma, nes kadir kokia mano kvaila išraiška ar intonacija budavo kalbejau rimtus dalykus.. tiksliau lepteledavau taip probegšmais... paskui kažko visi destytojai i mane atreipe demesį, o aš jų pradejau vengti.. na nesiseke kontaktas..viena net pasimete kai jai kažką manes per egza pasakius aš pekeliau akis su noru nuskanuot ka ji ištiruju turejo omeny, tai įsivaizduoju koks šaltas pasamoningas mano žvilgsnis buvo kad ji net pasimete, bet aš iškart pasitaisiau nusišypsojau ir pasakiau gerai užrašysiu :) o ten dar keli linksmi įvykiai pvz pavelavus ateinu i finansu paskaitą ir žiūriu destytoja dave uždavini ir niekas jo nesprende as pirma islaukiau pauze reikiamo ilgio kad sulaukti bent pacio leciausio skaiciuotojo atsakymo bet nesulaukus ir destytoja pradejo jau pykti tai isitraukiau mobiliaka paskaičiavau ir garsiai su pykčiu pasakiau atsakyma, visi žinoma nustero net destytoja, bet aš jai nusišypsojau ir ji suprato mane ir toliau tai skaičiavom.. aš vis galvojau kiek dar man teks taip reks ant visos auditorijos pykčiu pripildytu balsu.. pasirodo neilgai dar keli sykiai ir jau estafete pereme kiti ir pajudejo reikalai lengviau... fui...
pvz kai esi bury draugų visada stebi kaip jie bendrauja kas jau jaučiasi užribi ar tiesiog vienišas buna pašnekini pakeli upa ir jis vel grizta prie visu...
Tai vat aš dar navisai pasveikau nes matau kad mano svarstymai apie visas galimybes tiek neigiamas tiek teigiamas tiesiog dar nevisas ivertinu, čia dar truksta blaivaus proto..bet aš stengiuosi apie viską pagalvoti nors ir palieku erdves netiketiems ivykiams..kad nebučiau prigauta nepasiruošus.. tais laikais aš buvo eksprontu darydavau kažka o iš tikruju paskaičiuodavau viska.

La fortuna 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 17:00:28
Robino Gudo :))) tokio tipo :)

;) 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 16:43:02
Ar tai buvo lankų, o gal arbaletų strėlės?Ar Mahuto gydomasios strėlės,o gal Kupidono?

2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 16:35:48
Aš labiau nusikaltau:)pasipainiojau ne vietoje:(

2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 15:03:51
h ttp://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/policija/trys-desimtys-asmenu-isvaduoti-is-vergoves-31787

La fortuna 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 14:39:46
siandien kaip tik sapnavau kad mane strelem apsaude...ir ne rožinėm galmūrinėm kokiom , o tikromis aštriomis ... skrenda ju daugybe nuo visu beveik apsiginu, viena kliudo kakta, kita kakla idreskia ir galiausiai tecia pataiko i peti zemiau raktikauli... galvoju nava, kaip istraukt reiks ta antgali , skaudes nezmoniskai, gal ir mirsiu... paprasau kad paziuretu, sako ten skylute, kiaurai praleke

Creative 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 14:39:10
Atleisk jieti..

sara>Jie 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 14:10:20
Labai įdomiai parašei. Užskaitau.;-)))

2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 14:09:48
cosmopolitan.lt/meile/

2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 14:08:10
Šaltuoju metų laiku geriau nei arbata ar pūkuoti pledai šildo tik meilė

Klausimukas. 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 14:06:49
O tu kuriai sektai priklausai? Reptiloidų?
O gal "ligoninėje " praktiką atlikai?:)Ten ne ti reptilijų sutikai bet ir Munchhausenų ?:DD

Jie... 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 13:58:44
Mergaitės, jūsų tikėjimas labai silpnas. Reikia stiprinti. Reikia suprasti, kad be Dangaus pagalbos nevyksta geri dalykai.
Sakysite-o iš kur mums žinoti? Ir jūs busite teisios. Nes receptų kaip ir nėra, kadangi net visos, VISOS religijos yra reptiloidų išmislas, tikslu pavergti ir valdyti žmoniją, šiose Žemės karantino sąlygose.
Bet labiau gilinantis, tarp eilučių, galima dar kai ką rasti.
Penkiaknygėje yra aprašyta kaip Dievai sprendžia žmonių problemas. Ten rašoma .
(Kažkur, kažkam jau tai esu sakęs, bet kaip visada pasikartosiu, nes kartojimas-mokymosi motina.)
Vienas Dievas sako kitam Dievui:
-"Ar matai tą vyrą ? Reikia suženyti jį su ana va ta tvarkinga motera. Juk geras vyras, prapuls. Nusivalkios, nusilatravos, subomžės." Maždaug taip.
Ką tuo noriu pasakyti. Kaip Dievai nusprendžia kas geras, O kas blogas? Viskas labai paprasta. Jeigu tu turi širdi, vadinasi nesi beširdis. Vadinasi nesi bio robotas, ar kitoks dirbtinis labai protingas intelektas. Tiesiog esi Žmogus. Tada Jie ką daro ? (kaip aš galvoju) Duoda parėdymą angelams amūriukams, kad šie iš savo lankų, strėlėmis apšaudytų tokius. Tai čia ir pagrindinė sąlyga-TURĖTI ŠIRDĮ. Nes jei jos neturi, tai kaip ir nėra taikinio.
{Dar ne į temą pasakysiu jums (tik niekam nesakykit , nes to nežino net daktarai:), kad ` `kompiuterį` turi ir širdis ir saulės rezginys, kuris reguliuoja peristaltiką. }
.
Labai klysta tos megaitės, kurios galvoja, kad jos yra labai protingos, gudrios, šviesaus, aiškaus ir šalto proto. Na maždaug kaip Feliksas Edmundovičius.
Jeigu su tokiu protingu protu, bet be širdies sprendi meilės reikalus, ten lieka tik sekso instinktai. O tai jau reikėtų vadinti verslu. Ir kur verslas, ten - velnias.
Toks ir būtų mano receptas. :)

La fortuna 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 12:30:31
tegul ismoko ir kitus kaip surast

sara 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 11:06:03
Čia damos sėdi net trys, mums labai trūksta vienišų vyrų...Jietis jau savo soulmate jau susiradęs patenkintas sau sėdi...

ar bloai jei 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 11:01:17
Vietoj vakarienės - seksas

2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 10:59:44
Šiuolaikinio gyvenimo etalonas senas vyras ir jauna partnerė
žmogus atjaunėja,nors trumpam.Bet ar tai blogai?
Tik tarp artimųjų skelbiama išvada: gudri pasileidėlė laputė, kuri viską iš anksto apskaičiavo ir paspendė senam kurtiniui spąstus. Panašiai šnibždėjo bemaž visi aplinkiniai.Bet ar tai labai svarbu?

La fortuna 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 01:12:06
tik seksualiniu partneriu?

2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 01:10:38
pikaperiai laiko save meistriško viliojimo specialistais. Jie lanko mokymus ir skaito knygas, siekdami vienintelio tikslo – manipuliuoti seksualiniu partneriu.

La fortuna 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 01:08:04
kas yra pikaperiai?:)

Creative 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 00:40:25
Ta prasme aš stengiuosi ne manipuliuoti, nes tai didele atsakomybe.. bet del kitu sažinės nesu tikra.. ypač kai yra visokie nlp, pikaperiai ir kita velniava..

La fortuna 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 00:39:32
visko gali but...kaip graziai tai nebeskambetu..

Creative 2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 00:29:58
O aš truputi skeptiškasi žiūriu į tai. Mat buvo tokiu susitikimu kur kiti mane vadino sielos dvyne, bet aš maniau kad tai tieisog puikus prisiderinimas prie žmogaus.. tuo galima manipuliuoti.. nes du!

2018 m. vasario 17 d., šeštadienis, 00:06:22
"2007 m. rugsėjo 15 d."
VERTYBĖ
Reikėtų širdį padalint į dvi dalis
Ir kartais prašosi abi tos sritys
Bet gali atsitikti taip
Kad liksiu be širdies
Tada visi mane vadins-
Beširdis.
Viena dalis man sako;
Kad aš jos
Užkariavau šį kūną
Kita, gi, atbuvai-
Eretrocitai sukasi ratu
Todėl kita dalis-ne tavo.
Štai, matote kaip būna???
Tai kaip dabar man pasielgt
Kad likčiau aš garbingas?
Ir vėl paantrina kita dalis;
-“Per žmones tik į žmones”.
Gal reiktų išsiketvirčiuot?
Ar dar kam nors aš reikalingas?
Gal užsisklęskime visi
Bute, sode, darže ir kieme
Gyvenkime, kaip sakoma, laisvi
Aukštas tvoras parėmę.
Laidais tik susijunkime
Ineto galimybė -begalybė

2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 23:50:38
Karma – praeities veiksmų darinys, kurio atoveiksmis veikia mus.Tam tikram sielų evoliucijos etape, sielos nusprendė sukurti naują projektą. Naujasis projektas, tai prieš ateinant į Žemę sukurti savo kopiją, tai yra sielą dvynę, tik viena esybė atgimsta vyriškos lyties, o kita moteriškos. Toks projektas buvo sukurtas tam, kad būtų matyti, kaip beveik identiškos sielos tobulėja būdamos skirtingų lyčių esybėse.Kartais sususitikdamos.

2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 23:48:17
d"DEVIŠKOS PUSELĖS: Tam tikram sielų evoliucijos etape, siela pasidalino pusiau, tam kad labiau tobulėtų surinkdama daugiau patirties, o atėjus laikui, praėjus daugybei amžių vėl susitiktų ir pasidalintų sukaupta patirtimi. Po šio sielų pasidalinimo, sekė kitas etapas, sielos ėmė dar labiau dalinti------....

La fortuna 2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 23:43:51
taip... ir Jietis atrado kita sielos dali, dvyne ..taip supratau..

o gal tai ?:D 2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 23:43:40
Sielos dvynės yra labai panašios viena į kitą ir paprastai būna tos pačios lyties.

2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 23:41:46
Gyvuoja teorija, kad siela, kaip ir motina Žemė, yra dvilypė, t. y. toje pačioje sieloje telpa moteriškas ir vyriškas pradas.

La fortuna 2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 23:31:10
o kaip romantiska... o sielos dvynuke zino, kurioj ji planetoj , gal Veneroj?:)

2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 22:38:45
Užtai kad po gležnu moters kūnu slepiasi stipri dvasia.

Creative 2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 22:27:19
Pasakei ir visai tai nebaisu :)

2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 22:21:14
Skaudžiomis bejėgystės rykštėmis dažniausiai plaka ne gydytojai, ne pavydūs kaimynai, o kiekvienas pats save. „Žmogų numarina ne metai, o jo paties pasyvumas“,

2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 22:14:32
Dukra, ne mano,
Atsiprašau kad leidausi neteisingai būti suprastas.
Turiu pastebėti, kad laisvas apsoliučiai nėra niekas, net ir tas kuris galvoja kitaip.
O aš turiu sielos dvynę, dėl ko jau nereikia man blaškytis tarp `laisvių`.
Linkiu Jums visokeriopos sėkmės , niekada nenusiminti ir nebijoti spinduliuoti širdimi. Tik iš jos sklinda meilė. Kažkam labai jos reikės.

2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 22:12:49
Stoviu sumišęs –– prie liepsnojančio jauno kūno
Virpa raudonos lupų liepsnelės.
Man jau žiema, šalta
neliko pašaukimo.
Vis dar nėra tikrumo

Jie... 2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 22:08:40
Mus skiria šviesmečiai ir mylios
Nors tarp nakties tuoj pat diena
Akimirka klaidinga vyliuos
Išblės akimirka viena
Ir Jums ne vakaras čia veikia
Nes vakar jau buvau aš ten
Jums dar gyventi ilgai reikia
Tikrai ne praeity, rytoj ir šian...

2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 22:08:13
Jietis dar nedrįsta.

Creative 2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 20:18:33
Neįsimylėk popieriuko, nes saldainis gali būti kartokas. Aš išvis bučiau pasiūlius susitikt kad pamatyt kaip kas ar dera ar bent jau rasim bendra kalbą, nes praktiškai nebendravom visai.. o ne internete tik.. suprantu skubu.. bet tik taip galiu padaryti tinkama sprendimą jei tai tau rupi.. jei rupi..rupėjo..

2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 20:00:15
Užleidžiu šventesniam savo vietą,
paskutinius drabužius...
Senas-netikęs laiškas,
apsnigtas-atvėso pašto dėžutėje,
baugesnis už paskutinę šypseną:
bijau nušvisti – pavergti jus.

2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 19:42:38
1918 m. vasario 16 d. tauta galų gale atsiduso tapusi nepriklausoma. Tiesa, kai 20 signatarų išdrįso paskelbti tautos valią, mažai kas tikėjosi, kad tai taps realybe. Tačiau į priekį vedė nesibaigiantis tikėjimas ir nesibaigiantys darbai. Minėdami iškilią šventę ir šiandien uždekime vieni kitus tikėjimu, kad sunkiu ir atkakliu darbu, tikėjimu valstybės ateitimi, išsaugosime laisvę ir sukursime gerovę, apie kurią svajojame! Gražios Jums Valstybės atkūrimo dienos šventės!

Sėkmės,ramybės nelaukti nieko iš kitų,ka išsikovosim tai ir turėsime 2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 19:42:30
Mūsų laisvei jau 100 metų! Tad jauskimės laisvi,
dalinkimės džiaugsmu ir pasiekimais,
tikėkime ir būkime įkvėpti ateities!

Creative 2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 19:04:31
Tikiuosi paskui geras adminas pratrins šiuos postus..

Creative 2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 18:25:35
Jei norėjai kad dar palaukčiau tai tiesiai ir reikia sakyti, nemegstu kai su gailesčiu žaidžia.. galejai susakyt ir paštu dar karteli.. jei apsisprendei kad nelaukti... tai nelauksiu..
nemėgstu viešai aiškintis bet ką čia bepadarysi jei kitos išeities nera..

Creative 2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 16:11:41
Jieti, tai paaiškinsi ar man dar palaukti? Man nesunku, turiu visą visatos laiką.

2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 12:50:33
Jieti,o vyrai kietų:DDDD

2018 m. vasario 16 d., penktadienis, 09:59:33
Moteros turi tokiu minkstu vietu, kad bet koki vyra suminkstinti gali. :)

2018 m. vasario 15 d., ketvirtadienis, 19:04:23
Jietis guodžia:)
Daug ką jis guodė,tautvida dieviskai mylėjo,, aleisa mergino ,egle,kobra45,merild....nikka

La fortuna 2018 m. vasario 15 d., ketvirtadienis, 17:51:39
kazi..Jietis myli poezija ir Dieva...

sara 2018 m. vasario 15 d., ketvirtadienis, 16:25:29
Man atrodo kad Creative jau su Jiečiu burkuoja...

La fortuna 2018 m. vasario 15 d., ketvirtadienis, 14:34:54
kur musu Creative? tikiuosi negripuoja;/

La persona granata 2018 m. vasario 15 d., ketvirtadienis, 14:33:53
taip zuvi, nusprendziau mityba biski keist, maziau mesos ...

La fortuna 2018 m. vasario 15 d., ketvirtadienis, 14:33:21
sveika, nedekok, nesmagiai net pasijutau....kaip vaiksciojimas sportas?

sara 2018 m. vasario 15 d., ketvirtadienis, 07:35:21
Valgėte žuvį, tai puiku. O aš jau dvi dienas miegu labai puikiai jokių velnių ir velnienių nesapnavau. Ačiū, La fortūna, kad čia ateini, kad mane aplankai.

La fortuna 2018 m. vasario 14 d., trečiadienis, 17:03:15
sveika... taip turejo buti ;0

La fortuna 2018 m. vasario 14 d., trečiadienis, 16:58:15
zuvi kepu ...sveik Sara ..su Valentino diena tave :)))

MMMMMMMMM 2018 m. vasario 14 d., trečiadienis, 15:02:20
Sako meilė ateina pavasarį,
Sako žydi kartu su gėlėm…
Aš tikiu, kad ateina ir žiemą,
Apsnigtom, apsnigtom pakelėm

sara 2018 m. vasario 14 d., trečiadienis, 12:00:55
Labas, La fortūna, kur tu esi ir kaip laikaisi?

sara 2018 m. vasario 13 d., antradienis, 14:02:17
Taip, La fortūna, vaikščioju kiekvieną dieną po valandą dvidešimt minučių.:-)))

sara 2018 m. vasario 13 d., antradienis, 14:01:09
Šianakt sapnavau velnius ir velnienes kurie man sakė kodėl jiems nepatinka žmonės. Ogi jiems žmonės nepatinka dėlto, kad jie gyvena ne tuo ritmu. Velniai, atseit, gyvena kosmoso ritmu, o žmonės gyvena tik jiems suprantamu ritmu, trumpiau tariant ne tuo ritmu.

La fortuna 2018 m. vasario 13 d., antradienis, 13:05:14
Sara, dar vaikscioji ?

2018 m. vasario 12 d., pirmadienis, 13:56:12
Valgai nes ieškai būdo patenkinti tam tikrą emociją, užpildyti kažkokią tuštumą
Maistas lyg draugas, ar paguoda.Tačiau jis turi tik trumpalaikį guodžiantį poveikį.
Tau reikia draugų ir mėgiamo užsiėmimo.

sara 2018 m. vasario 12 d., pirmadienis, 09:52:33
Dėl to storėjimo, tai kai pasakau kad negaliu valgyti tai kyla baisus triukšmas sako vistiek tu tunki. Tai dabar meluosiu sakysiu, kad nenoriu valgyti.( Nes kai sakau, kad negaliu valgyti, tai nesuveikia, tik sulaukiu triukšmo, o nuo to aš tik dar labiau noriu valgyti).
Sakysiu kad neoriu valgyti.( Žinoma kada reikia pavalgyti tada pavalgysiu, o daugiau meluosiu kad nenoriu... Ir nebus triukšmo tada...)

2018 m. vasario 11 d., sekmadienis, 18:44:44
Blynų koše maloše
tu labai skani,
Reik įpilti pieno,
jeigu tik jo turiu
Cukraus
ir druskos,
cinamono pilsiu
Ir senuką blyneliais vaišinsiu

2018 m. vasario 11 d., sekmadienis, 16:46:40
Gal jau su Jieciu?

sara 2018 m. vasario 11 d., sekmadienis, 14:35:41
Labas, La fortūna, mūsų Creative jau kažkur dingus...

2018 m. vasario 10 d., šeštadienis, 22:14:21
Tačiau, nuoširdus santykis ir jausmai nugali visus sunkumus.

2018 m. vasario 10 d., šeštadienis, 22:11:34
Svarbu perspėti, kad galimi sunkumai seksualiniame gyvenime, kuomet moteriai sukanka 28 metai. Tuo metu moterį lydės seksualinis pikas, o, vyras gali būti seksualiai nepajėgus patenkinti moters seksualinių poreikių.Bus tik tėvas lovoje.

sara 2018 m. vasario 10 d., šeštadienis, 13:06:38
Matomai.

La fortuna 2018 m. vasario 10 d., šeštadienis, 12:59:38
turim megeja numerologa?

sara 2018 m. vasario 10 d., šeštadienis, 09:31:36
Žinai dėl ko šešetukas yra liga arba informacijos trūkumas?
Ogi dėl to kad aš jo neturiu.
Kas turi šešetuką tas yra aukštumoje.

2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 20:04:26
paiškink plačiau
1-induvidualumo zenklas
6-liga,arba informacijos trukumas
33-informacibis laukas

2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 18:04:16
Dar neaisku,kam tas Jietis Creativei reikalingas,gal pagalbos reikia buityje ,pecius sugedo,reikia isvalyti:D

2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 17:39:13
Matytum tada jame savo tėvą o ne jį patį

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 16:25:41
Imkime jei mano tėvas mirtų tai man Jietis būtų labai patrauklus vyras...;-))) Bet tfu tfu tfu tikiuosi to neatsitiks...
Nieks to Jiečio kaip kamuolio nemėto. Patikėk.;-)))

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 16:20:00
Supranti aš jau turiu tėvą todėl Jietis man nereikalingas. Bet jei neturėčiau tėvo...
O va Creative tėvo neturi, todėl aš ją puikiai suprantu. Ji nušautų du zuikius - Jietis jei ir tėvas ir vyras būtų...

2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 16:17:05
Ko cia metot Jieti viena nuo kitos,kaip badmintono kamuoliuka.
Nuskris i uzribi ir trecia pagaus:)

2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 16:13:44
Sara pati sakei ,kad tau Jietis per senas ir toks senis nereikalingas.

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 14:33:48
Kai žinau teisybę neteisybėje gyventi yra labai sunku...Bet aš pripratau prie savo mažo narvelio, svarbiausia daugiau ir vėl nepapulti į pragarą...Tad narvelis visai gera išeitis.;-)))

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 14:30:10
Aš tai pavyzdžiui PRINCIPAMS negaliu būti Dievu. Nu niekaip negaliu perlipti per save ir tapti Dievu... Nors tai padaryti man būtų labai lengva, bet juk aš ne Dievas esu kad aš spręsčiau...
Užtad ir kankinuosi, užtad vaistus ir geriu...
Nu nieko turiu labai daug laiko, galiu mąstyti, mąstyti ir mąstyti. Mąstau nes norėjau dirbti. Mąstymas toks variklis yra. Prisiminimas kad norėjau dirbti, prisiminimas kas aš tokia iš tiesų esu...
O dabar esu ūkininkė ir tas gerai. Bet sielos gilumoje esu muzikantė. Ir labai gabi muzikantė. Gal būčiau dainoms tekstus rašius - štai kas iš tiesų aš esu...;-)))

La fortuna 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 14:22:17
nevisai taip ..Sara..mes kits kita tolinam ir mirstam

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 14:14:43
Meškos paslauga tie giminaičiai yra - jie irgi atitolina nuo Dievo. Mes kenčiame būdamos be Dievo... Mus pastoviai tarkuoja ir pastato į "vietą" ir t.t. ir pan.

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 14:09:22
Bet ir giminaičiai daro meškos paslaugą, atsiet labai myli ir viska ir rūpinasi bet turi savo PRINCIPUS. O principai niekaip nesiderina su Dievu. Principai tai net nežinau kad yra, gal kažkas panašaus į haosą? Tai kaip tada tai gali būti geris? Kaip???

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 13:59:34
Gali į duris pasibelsti sektantas, tai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad kartu su juo būsi labai arti Dievo, bet reikia neapsirikti.;-)))

La fortuna 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 13:47:11
kam?:) tikrai o kam...

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 13:46:01
Tavo labai teisingas pastebėjimas - jei vyras atitolina nuo Dievo tai tada kam jis reikalingas?

La fortuna 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 13:41:06
perskaiciau, kad taip, o ne gal ...

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 13:37:48
Inkvizotoriai žmones labai atitolindavo nuo Dievo...

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 13:36:10
Nu jo... Jei atitolina nuo Dievo, tai ne kas...

La fortuna 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 13:33:52
as tikrai nepirsiu nieko ir neaiskinsiu..isvis kam vyras, jei jis tik atitolina nuo amzinybes, Dievo?

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 13:21:28
Tai matai kad pas Creative tam kaime vyrų visai nėra jei jai jau net Jietis yra patraulus. Pati suprask. Kur rasi tą jauną ir nepijokėlį? Kaime matyt - ne.

La fortuna 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 13:17:37
jei jaunas, tai nereiskia kad bus pijokelis ir Alfonsas :)

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 13:12:22
Tai va, kaip laikaisi? Ir ką manai apie vyresnio amžiaus žmones ar tikrai jaunai merginai reikia į senyvo amžiaus žmogų nežiūrėti, o geriau pasirinkti jauną pijokėlį, ar Anfolsėlį?
Įdomu dar katras labiau tuo ožiu trenkia. Hi hihi...

La fortuna 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 13:08:54
labas, Sara...

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 12:56:54
Labas, La fortūna.

La fortuna 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 12:38:59
wtf

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 12:38:50
Svarbiausia yra žmogus, o ne amžius.;-)))

2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 12:16:53
70 metu ne toks ir jaunas,tavo tevas jaunesnis,ar noretum gult su tokiu,kad ir galetu.Brrrrrr pagalvojus,oziu trenkia.:D

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 12:13:29
Ne toks ir senas. Tegul neaimanuoja.;-))) Jei nerūko ir negeria tai tvirtas kaip ąžuolas.

2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 11:24:16
Negi smagu saipytis is metu gausos ir seksualines negalios.

2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 11:21:04
Nepriekabiaukite prie jieties zurnalistem pasiskus ko cia persates zmogus senas

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 10:52:07
...Dabar prisiminiau. Kai gimdžiau vaiką tai rėkiau taip lyg demoną gimdyčiau, labai tokius keistus garsus skleidžiau.
O kitos moterys rėkė normaliai tik labai draskėsi tai seselės jas mušė- taip apramindavo būgtais...
O nuo mano riksmo visa ligoninė skambėjo, nes turiu labai gerą gerklę, kuri išgauna labai stiprius garsus.
Tai va tokie tie prisiminimai...

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 08:46:01
Va tokios tokelės, tokelės tokiosios...

sara 2018 m. vasario 9 d., penktadienis, 07:42:45
Biologinis tėvas ( ne vidinis tėvas) yra kaip juodoji kosmoso skylė visą mano protą ir seksualumą sutraukęs į save.
Kada nors apie tokius reiškinius parašysiu knygą ir pabrėšiu kad net giminaičių reikia saugotis, net tų kurie linki vient gero, bet turi savo PRINCIPUS...
O tu Jieti nebijok Creative, tau tokia proga pasitaikė. Jei esi vienišas tai pirmyn. Prisiminsi jaunystę.;-)))

2018 m. vasario 8 d., ketvirtadienis, 16:00:34
"Jeigu panorėčiau
Tai ir galėčiau, bet
Prieš tai pagalvočiau
Galgi pabijočiau
Nes pyldosi norai
Ir dorai ir nedorai
Velniai visus gundo
Pradžioje dovanai stumdo
Tada vidus tyliai šaukia
Lizingas laukia
Todėl pabijosiu
Blogai negalvosiu"

Creative 2018 m. vasario 8 d., ketvirtadienis, 15:16:49
supratau

La fortuna 2018 m. vasario 8 d., ketvirtadienis, 14:52:17
kuriam?

sara 2018 m. vasario 8 d., ketvirtadienis, 14:19:02
Reikia atiduoti visą save...

sara 2018 m. vasario 8 d., ketvirtadienis, 13:48:43
Manęs visi tie posakiai nejaudina bo turiu savo galvą. Bet ačiū.;-)))

2018 m. vasario 8 d., ketvirtadienis, 13:00:41
Bus, kaip Dievas duos?
Laikas parodys.O, bus,taip kaip nuspręs! Atspirties taškas yra ten, kur žemė tvirta.:)

2018 m. vasario 8 d., ketvirtadienis, 12:57:14
Sara manau žinai posakį apie optimistą ir pesimistą? Kai stiklinė yra iki pusės pripildyta, vienas iš jų mato ją puspilnę, kitas – pustuštę:)

sara 2018 m. vasario 8 d., ketvirtadienis, 09:51:48
Teisingai, Creative, suvystyk tu tą Jietį, tada jis tau bus ir už vyrą ir už tėvą-du viename.
O tu Jieti, nespjauk į Creative, jei tau patinka seksualios ir nekaprizingos merginos ji bus būtent tokia.O seksuali bus dėl to, kad neturi savo tėvo. Tėvus turinčios moterys yra kaip kas truo ti katinai ir labai kaprizingos...
Sėkmės jums.

Creative 2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 20:55:49
Viskam savas laikas..

La fortuna 2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 20:52:22
Creative, sakyk kad reikia reikia :)))

2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 20:41:20
Reikia gitaros pamokų.

Creative 2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 19:02:21
Jieti jei kada norėsi gali man parašyti create.ccreative@gmail.com
Ir jei kas pavadins mane barakuda.
Prismeigsiu!

2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 15:45:20
Sara – protinga būtybė,pati pajėgi nuspręsti, kaip žiūrėti į gyvenimą ir kuo būti – optimiste ar pesimiste.
Sergantiems širdies ligomis negalima nervintis.
Stresas – tiesus kelias į skrandžio opaligę
O sergant nervinėmis ligomis būtinas optimizmas, būtina puoselėti teigiamą nuostatą į gyvenimą.Teigiamai galvoti.
Ne veltui sakoma, kurie kapstosi praeityje, gyvenimo kokybė būna žemesnė. Jie gyvena trumpiau už optimistus.
Palik praeiti,ligas, ligonines, diagnozes nesukalbėjimus.Pradėk viską nuo balto lapo.Rytdienos:) Aišku, vaistų taip staiga neatsisakyk.

2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 15:30:31
Patartina prisiminti, kad esame atsakingi už tuos , kam ir kiek turtų- pinigų duodate. Todėl, kad tuo atveju, jeigu pinigai-turtai , kuriuos duodate, nebus panaudoti geriems darbams, tai neteisingai besielgiančio , neigiama energija guls ir ant jūsų karmos.Priešingai, jeigu paaukosite savo turtus geriems darbams,vargstantiem, o ne tinginiams, tai galėsite papilditi gerumo doze ir savo karmą

Tu teisus Jieti... 2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 15:19:24
Negalvokime, kad požiūris į žmones, augalus.gyvius lieka nepastebėtas, jeigu nėra jūsų gerų darbų ir poelgių liudininkų. Viskas išsisaugo karmoje, bet kuris mūsų veiksmas, mintis, jausmas Ar tai būtų neigiamas ar neigiamas.
O visai būtų neblogai, jeigu įprastumėte visą laiką šalia savęs jausti nematomą liudininką,kuris stebėtų netgi sielos stovį.

sara 2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 13:43:05
Senovėje mane arba egzorcistai būtų kankinę arba inkvizitorius sudeginęs ant laužo... O šiais laikais yra vaistų tai tikras palengvėjimas.;-)))

sara 2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 13:35:11
Nu kas dėl blogumo, tai kai miegodavau nuolat būdavau pragare( jei norėsi papasakosiu kaip tai atrodo). Jau atrodo kad blogiau net nėra kur. O dabar geriu tiserciną non-stop ir jis man labai padeda...

sara 2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 12:32:22
Ocho...Įdomiai tu čia suskėliai.

Karmagedonas 2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 12:22:18
AR TU NORI, KAD BŪTŲ DAR BLOGIAU ?

sara 2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 10:50:23
Jeigu nėra jėgų daigiau džiaugtis gyvenimu, žmogus išprotėja...

sara 2018 m. vasario 7 d., trečiadienis, 09:09:25
Dar pagalvojau. Imkime aš turėjau savo vidinį tėvą ir jis priklausė tiktais man ir jis neturėjo jokių principų. Turiu ir biologinį labai gerą tėvą bet jis turi PRINCIPUS. Todėl stogelis man ir nuvažiavo. Su vidiniu tėvu buvo kur kas papraščiau - reikia atsikelti aštuntą valandą ryto, jis mane lygiai aštuntą valandą ryto ir prikeldavo be jokio žadintuvo. Bendravime labai gražiai su vidiniu tėvu. O biologinis tėvas pilnas principų todėl stogelis man ir nuvažiavo- ate...

La fortuna 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 20:04:38
ten, Sara. Lambada remix...šokis , turėtum žinoti:)

2018 m. vasario 6 d., antradienis, 16:43:08
Man rodo, kad tas puslapis užkrėstas, nors turima omenyje tas pats „you tube

sara 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 16:02:40
Man to puslapio nerodo... O kokia tai daininkė?

sara 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 15:54:53
Nebuvau dingus. Kiekvieną dieną jus skaitydavau.

La fortuna 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 15:25:35
fainiau dirbt tokius darbus su tokia muzika ..
outube.com/watch?v=3s-m-83G5jI

La fortuna 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 15:22:20
namie irgi darbu yra :))) o siaip kaip laikaisi, buvai dingus?

sara 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 15:15:35
As sėdžiu namie.:-)))

La fortuna 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 15:12:40
aciu..baiki...darbuojuos.. o kaip tu?

sara 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 14:27:53
La fortuna, kaip laikaisi?

sara 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 13:17:23
Aš tai ne merga, o visa apvalaina keturiasdešimtmetė babčia. Tokios tau nereikia?;-)))

Bugeinas 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 13:12:45
Lietuviškai „Raudona merga“ :) you tube.com/watch?v=wv1eDAEX8G8

sara 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 09:22:14
Nu vaikų gimdyti aš nesiruošiu, vadinasi aš ne Bugeinui.;-)))

sara 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 09:21:07
Labas, Bugeinai.;-)))

2018 m. vasario 6 d., antradienis, 07:16:49
Bugenai tas sapnas reskia tau reikia moters ir vaiku tuomet busi laimingas

2018 m. vasario 6 d., antradienis, 07:13:42
Jietis deklaravo jam 66metai. Velnisk
as skaicius.

Bugeinas 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 01:51:45
Krygalvote, žmoną reikia mylėti, o vyro nereikia?
13. Meilė vyrui.

Bugeinas 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 00:20:06
Aš ne mėlynakis. Įdomu kodėl man tokia mintis kylo? :)

La fortuna 2018 m. vasario 6 d., antradienis, 00:00:57
geras sapnas...vien tuo, kad uzlipai laiptais, one nusileidai ir dar i trokstamas aukstumas

Bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 23:37:02
Ir Jiečiui neabejotinai virš keturiasdešimt, vyras subrendęs didiems darbas, lai dar šimtą metų gyvuoja!

Bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 23:31:27
Cha buvo toks sapnas. Ilgokai laiptais stumdydamsis pirmyn atgal užkylau tris lygius ir pakylau į išsvajotą paviršių. Išėjau iš nedidelio įstiklinto balto statinio. Paviršius. Nužirgliojiau kaip įprasta per žolę kryptelėjęs kairėn. Ant kalniuko mane pasitikusi mergaitė raudona skuknele paklausė to pačio kitais žodžiais, ar norėčiau turėti vaikų. Laimingas atsakęs netoliese išsitiesiau į žolę ant nugaros mėgavausi šviesiu dangumi. Sapnas pasibaigė.

2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 20:43:41
Sulaukęs keturiasdešimties metų nustojau juos skaičiuoti".
Geras patarimas. Visų amžius vienodas:D
Išskyrus Creative.

La fortuna 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 19:53:43
tėčiu neplanuojat būti, tik prezidentu?

Bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 18:39:31
Norėčiau, kad taip ir liktų, sulaukęs keturiasdešimties metų nustojau juos skaičiuoti. Tikriausiai, artėju prie paskutinio amžiaus suvaržymo, kuri peržengus galima tapti Lietuvos prezidentu.

Bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 18:14:48
Nesu tėvas, o metų nelinkęs skaičiuoti, kažkur virš keturiasdešimt. Neskaičiuodamas gal sulauksiu šimto ar šimto penkiasdešimt kaip koks atsiskėrėlis kalnuose?

2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 17:52:51
O kiek tau metu,esi tėtis?

bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 17:31:09
Aš šeštoje klasėje buvau įsižiūrėjęs botanikos mokytoją... Nieko nebuvo, nėra ko pasakoti savo įsivaizdavimus, kaip viskas galėjo būti po stalu...

bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 17:22:44
Krydingusei.
12. Meilė medžiui. Yra net kažkoks susgalvotas tarptautinis žodis tokiems žmonėms nusakyti, prasideda dendra...

Bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 16:07:06
Pasidulkinimui gal ir pusvalanduko per daug, o meilei gal ir viso gyvenimo neužtektų?

Bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 15:28:59
Toks jausmas, kad čia moteris užvedė kalbą apie meilės naktį, o kitos iš jos pasijuokė. Vyrai į tai nesikišo.

Bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 15:23:07
Toks, jausmas kad čia moteris užvedė kalba apie meilės naktį, o kitos iš jos pasijuokė. Vyrai į tai net nesikišo.

2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 14:11:26
Kalbasi du draugai:
- Ko toks nuliūdęs?
- Išsiskyriau su žmona.
- O kaip jūs turtą pasidalinot? Pas jus jo buvo kaip iš gausybės rago!
- Pasidalinom. Jai gausybė, o man ragai.

Panašu 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 14:06:00
Gal koks senelis, kuris prisiskaitė žurnalų, prisižiūrėjo filmų ir nusprendė būti virtualiai seksualiu.:D

La fortuna 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 13:20:06
kas cia giriasi meiles naktimi ir pajegumu...nieko nenustebinot...o gal be ejakuliacijos?

2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 12:55:10
Jietis. Dievas yra Meilė?

Tiesa ..... 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 12:52:59
Pavargus priimama daug kvailų sprendimų. Ypač jei tenka daryti sudėtingus pasirinkimus, apsispręsti dėl svarbių dalykų.
O kaip po bemiegės nakties(meilės nakties)?:D

Bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 12:40:53
Norint atsibusti, pirma reiktų užmigti.
9.
a) Eik į Mygonis.
b) Eik į Mygonių miestą.
c) Eik į Mygonių kraštą.
d) Rytas už vakarą protingesnis (Ypač lietuviškas)

2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 12:19:36
Miegas, kasdienybė mechaniniu požiūriu, tai kaip žmogus viską daro automatiškai, nesigilindamas savęs ar kitų klausti.Gyvenimo rutina.

Bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 11:59:50
you tube.com/watch?v=dENRT0iM2n0
9. Eik miegoti (toks kasdieninis)

Bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 11:35:04
Krymušavė, bereikalo manai, kad Lapdingęsas tau turi kokių nors priekaištų. Buvai čia kaip koks saulės zuikutis.

Bugeinas 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 11:32:50
Kai nesuderinamos pažiūros, bent vienam, o greičiau abiem tektų vysti, o ne žydėti.

Creative 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 11:13:07
Sorry jie... vis dėlto nusprendžiau neberašyti, gal ir kitiems noras praeis čia tave "mėsinėti". Džiaugiuosi už tave kad atradai Meilę (tikiuosi ne pas krišnaitus, nors gali ir ten tiesiog nevisi jie man ten "patiko").. ir kaip senais gerais laikais:
Laimingai!

Creative 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 11:05:41
Verčiau mergaitė o ne daugiskaita :) čia jau senokai kitos nerašinėja jiečio tema :)

Jie... 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 09:43:53
Teisybę sakė, kad čia mane `mėsinėja` ja, ja. :)
Permečiau `skerdieną` paskubomis. Ką galiu pasakyti, mergaitės?
Taip, būtent mergaitės, nes... :)
Čia kaip ir iš to pasakymo, kad svetimų pinigų niekada nesuskaičiuosi. Tai ir neverta. Nors matau buvo bandymų. Reikėtų šį vargą palikti mokesčių isnpekcijai. :)
Kas link mano dalyvavimo šiuose dubatuose, su jumis, tai manau išliksiu santūrus. Virtualybė jau mane šio, to išmokė.
Suprantu ir jus. Todėl nuoširdžiai linkiu visoms gražiai žydėti ir spinduliuoti. Tada tikrai koks nors bitinėlis suras jus. Kaip kad aš suradau Meilę. O ir Meilė surado mane.
Ir dar. Matau iškilo problema kaip į mane pasikreipti. Tai galite vadinti paprastai, tiesiog-Jūsų ekselencija. :D))
(Čia reikėtų suprasti sarkazmą, kaip pasijuokimą iš savęs paties.)
Geros kloties visoms, visiems.

Bugeinamiegotis 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 01:28:43
...ir aš jos lauke nepalikau, niekada nebuvom susitikę ar per daug bendravę. Mažiau visokių apkalbų reiktų klausyti, nors tai nelabai svarbu. Paklasukit pačios Saros, ar ji norėtų poruotis. Aš tai žinau atsakymą.

Bugeinamiegotis 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 01:22:53
Tiksliau, nesuderinamos pasaulėžiūros.

Bugeinamiegotis 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 01:14:10
Su Sara kaip tik daug bėdų būtų – skirtingos pasaulėžiūros. Tai bjaurus įprotis kažką poruoti. Gal ir peržengiau kokias ribas bendraudamas su „trylikamete“, tik nesu linkęs to per daug viešai aptarinėti.

Creative 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 00:23:36
Geriau rinkis sara.. nekels tiek nereikalingu rupesciu..

2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 00:06:48
Nejietis?

ir 2018 m. vasario 5 d., pirmadienis, 00:00:51
ašeinamiegoti

Bugeinamiegotis 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 23:55:08
Tikrai nesu tokios pakraipos. Tas vardas toks ilgas, kad nebūtu jokių abejonių, kad aš vyras.

Bugeinamiegotis 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 23:53:58
you tube.com/watch?v=nrCgicL2KIQ&list=PLlyvs0KRkTkv-1xh29xMm9cIMTQYHiC2u&index=110

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 23:52:29
Baltai žydintis dilgėlė -tu gėjus?Įsivardinai moterišku vardu?

S 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 23:37:50
Tu Sarai simpatizavai,ko viduryje lauko pametei?

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 23:30:59
Nors gal gražiau skambėtų Pikdingęsas ar Lapdingęsas

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 23:28:04
Jietis – neabejotinas Pikdingovas ar Lapdingovas, nežinau kaip jis tą mostę vadina.

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 23:12:14
Reikės prisiminti..

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 23:10:25
Išgirdęs, kad kas mane vadina bagsėdivu, suprasčiau, kad ant manęs pyksta

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 23:08:21
Man iš kortų labiausiai patiko bugnai, kol nesužinojau, kad tai „pinigai“
Gal aš galėčiau būti kokiu Bugsėdivu? (Bug - vabalas, klaida)

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 23:07:28
Krymušavė, Kryspardavė, Kryvaikštavė, Krykreivalė, Kryknarkavė, Krypirdavė...

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 23:00:15
Puikus vardas, galima kaip norima žaisti pagal aplinkybes Krygulivė, Krysėdivė, Kryžiūrivė, Kryšokavė, Krygeriavė ir t.t.

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 22:45:42
"įvaikinti"

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 22:45:06
Užtektų ir Jūsų Didenybės, kad bet koks vyras susiprastų peržengęs ribas.

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 22:44:14
Čia jietis legenda..
piršlių armija atsirado skubiai jiečiui poros ieškojo.
paskui kažkas leptelejo kad jam arti 70 metų tai mes(aš) nusprendem kad jam gal šeimos mylinčios reikia tai ir vat suradom jam dvi dukras ir anūkę(mane).
paskui viskas nurimo
o vėliau mane įveikinti čia bandė.. įtėvis jietis (žinoma be jo sutikimo)..
Na ir va visa istorija :)

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 22:35:03
Nepergyvenk aš rašau taip kad visiems tiktu daug maž kas nepasirašinėja :) o ką daryt :D iš rašysenos dar galima paspelioti kur kas..

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 22:28:01
Manau, kol kas čia Jietis nerašinėja, gal kiek anksčiau rašė. Įtariu, gal čia manyje bando įžvelgti Jietį. O aš tik Baltai žydintis dilgėlė, neseniai prisijungęs. Be manęs dar čia kažkas nepasirašęs rašinėja. Vardai iš tikro viską sumaišo...

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 21:56:04
Geriau Viešpatie!!!:)

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 21:51:24
oficialiai: ponaiti Jieti! :)
arba : Jūsų Dydenybė! :)

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 21:47:23
O kaip Jietį supykus vadinti?

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 21:25:16
žinosiu kada pyksti :)

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 21:22:42
gali :)

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 21:17:56
Puiku, supykus galima ir Kryneštive pavadinti :)

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 20:32:31
angliškai taip
o vat lietuviškai tiesiog "Kreatyvė". kaip nori taip vadink

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 20:10:04
Pasitikslinau tarimą: Kryeitiv

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 19:56:13
Iš kur žinai?

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 19:55:58
cia Jietis ir raso:DD

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 18:05:54
Puikus Kreativ pastebėjimas.

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 17:51:34
Dėl jiečio įvardinimo save tai tu pats turėtum rodyt pavyzdį bent slapyvardį pastovų išsirinkti, nes dabar gaunasi kad jei tu taip tai ir aš taip pat, o reikalaut iš kažko kitko nebeturi prasmės..

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 16:54:19
8. Pirk dramblį (vaikiškas iš mokyklos laikų).

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 16:43:05
you tube.com/watch?v=or3H2JLqew0&list=PLlyvs0KRkTkv-1xh29xMm9cIMTQYHiC2u&index=5

2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 16:29:43
Anksčiau būčiau pradėjęs žmonių rūšiavimą nuo „klausimo ar jie tiki Dievu", dabar man tai nebesvarbu, klausčiau „Ar tikslas pateisina priemones“. Kaip ir nėra prasmės žaisti tokių žaidimų, nebent norima pažinti save. Tik spraudimasis į rėmus dažnai pasmerktas užsiėmimas, gal galėčiau prisistatyti kaip doru blogiečiu, kuriam ypač svarbus laisvės klausimas. Negaliu pakęsti kai bandoma silpnesniems brukti savas pažiūras, to čia nėra ir ant jūsų tikrai nėra ko pykti. Esu įvairovės bei lankstaus mąstymo šalininkas.

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 15:54:08
o kur dar sprendžiant daro įtaką klausimų žodžių tam tikras pastatymas, klausimų eiliškumo įtaka..

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 15:49:02
Sprendžiant tokius testukus yra tikimybė kad tu parašysi ne tai kas esi o tuo kas norima būti.. tai reikia irgi įvertinti.. nors yra galimybė kad jei nori kažkuo būti, t.y. elgtis kažkaip kitaip, tai tu jau žingsniu į tai..tą prasme tavo galvoje jau yra tam tikras naujo elgesio šablonas ir jau po kiek laiko kai jis susigulės jau galėsi elgtis taip kaip norėjai kadaise..

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 15:35:15
Jo, kiekviena situacija yra skirtinga ir elgiames mes skirtingai, gali būti situacija kažko panaši į kaidaisę tai ir elgtis galime panašiai, būtent panašiai bet ne taip pat, nes ir laikas kitas, ir mūsų būsena kitokia ir šiaip aplinkybės jau kitos..
Todėl sprendžiat visokius psicologinius testukus kaip asmenybes tipui nustatyti kad ir bulvarinius visdėlto įvertinus šį faktą kad priklauso nuo situacijos ir kitų veiksniu aš pvz pataikau į lankstu žmogų, t.y. tai ko kiti siekia, ir tai gan lengva pasiekti.. ir vieną sykį teko išgirsti kitų atsakymus ir jie buvo gan skirtingi, t.y. priklausė kažkuriam konkrečiam tipui o ne daug maž visų po lygiai kaip pas mane buvo, man buvo baisiai keista kodėl, gi nera taip sunku elgtis pagal situacija įvertinant visus kriterijus kiek įmanomą o ne pagal jau susiformuota pastovų elgesį... nors gal jiems taip patogiau.. nežinau..

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 01:57:30
Karmagedonui, netapsiu ir nepasiduosiu.

Creative 2018 m. vasario 4 d., sekmadienis, 01:53:04
7. Paskraidink musę.(šitas kažkur rodytas per animacinį ar šiaip buvo toks paveiksliukas todėl ir neįtraukiau nors ir jį atrodo pačios sugalvojom o pasirodo kad ne pirmos buvom)

2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 22:01:38
Svarbu ne tik padėti kitam, bet ir tausoti save.
Jie... ~~~~~~>,įvardink save ,užeini ,parašai (lyg slapstydamasis)
Tikrai įdomu būtų pabendrauti,turi daug gyvenimiškos patirties.Galėtum perteikti savo patartį ,lyg tėvas.

2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 21:48:54
Šaunu, kai žmogus gali padėti kitam žmogui ir nėra abejingas tam, kas vyksta aplink.Mums visiems kartais reikia pagalbos.Atsidūrę skirtingose situacijose ar esant skirtingomis aplinkybėmis mes galvojame ir elgiamės skirtingai.

Creative 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 20:31:33
Ir susiklosto taip aplinkybes kad nera kam daugiau jai padet.

Creative 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 20:23:38
Man pvz būna kad jei tarkim padedi močiutei vežima iškelti iš autobuso tai kitam autobuse tas pats laukia tik jau su kita močiute :D

Creative 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 20:11:00
Aiškeregystės dovaną turi.. kaip tik mintyse kuždėjo kad reikia eit skalbti kol nevelų dar..

2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 20:02:53
Aš tai perku baltus kiaušinius, nesukdamas galvos dėl galiojimo laiko. Tiesiog neturiu ką bepridurti. :)

2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 20:01:03
Nuostabus pasivaikščiojimas į parduotuvę, gyvenime taip nebūna :) juokauju

2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 19:58:06
6. Eik skalbti, jei neturi kuom užsiimti.

Creative 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 19:07:39
Buvau parduotuvej, papletkinom su sales darbuotoja kurie kiaušiniai geresni (žinoma juokais, nes ji irgi nežinojo, tada pasirinkom ilgiausiai galiojančius), paskui vyrukas padejo padeti mano krepšį į vietą o pamatęs kad jam padekojau su šypsena tas nudžiugo ir sako kaip malonu matyti šypsenas veide. Išeidama pakeliui pamačiau močiutę prisirėmusia į sieną, pagalvojau kad kažkas negerai. prieinu pasižiūriu, močiutė verkė, apkabinau, pasipasakojo ir taip papletkinom truputuka, ašaros išdžiūvo ir vel ji tapo optimistė kaip ir pati sake.. na toks nuotkis..

2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 18:02:31
Jietis puikus vyras DDDD,viso kaimo moterys akis padėjusios, ir ne tik kaimo , bagotas diedas.Namai,stoginės,mašinų,katerių gausybė,žemės plotai.
Bet vargšas vyras, anasai myli buvusią žmoną.Nors anoji neištikimybės etalonas.
Jei vyras tikrai myli moterį ir ją dievina, tai visas jos krečiamas nesąmones, keistenybes, netradicinius pomėgius priima kaip jos asmenybės išskirtinumą, privalumą.

2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 16:43:10
TNN - Toli toli, visa istorija

2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 15:20:39
Nuostabiais dalykais užsiminėja kai kurios trilikametės. Nebūčiau pagalvojęs, tikrai, prisijuokiau. (ne pašaipiai)

2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 15:11:37
Sapnas. Slėpiausi už durų. Jos atsivėrė ir į kambarį prigužėjo mokinukų. Slėpiausi mokykloje. Jie sėdosi už suolų, šurmuliavo kaip įprasta mokykloje. Vienas mane pastebėjęs priėjo iš nugaros ir patarė eiti namo. Išėjau į nedidelę gatvykę apstatyta nedideliais namukais. Pasukau į kairę, kairėje prie gyvatvorės žemai buvo kažkoks užrašas, neskaitęs nuėjau toliau. Tik netoli, nes pasirodė, kad tai akligatvis, praėjimą užstojo gryčia. Ant priebučio pasirodęs vyras paklausė, ko aš ieškau. Pasisakiau, kad esu iš kito pasaulio. Vyras neparodęs nustebimo pakvietė į vidų. Nusivedė į virtuvę pradėjo triusti prie vyriklės. Kažką kepė keptuvėje, kilnodamas ją virš liepsnos, gal kokį svietą tirpdydamas. Neatsigręžęs paklausė mano vardo, pasisakiau savo vardą, pavard. Sapnas baigėsi.
Nepaminėjau tik Žemės pavadinimo, bet tikriausiai iš bet kur rasčiau kelią namo į Žemę.

2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 15:02:30
ir be Jiečio gal yra tų vyrų, kam būtinai į dienos šviesą vilkti nejietį, panašų į Jietį, kuris tikrai yra šaunus vyras?

2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 14:53:29
?Karmagedonas/ tu Jietis? ?/kažkur esi įsivardinęs /
Papasakok apie Pirmą meilę.

La fortuna 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 14:18:30
tiesa, jis buvo mano pirmas mokytojas, apsviete kaip gimsta vaikai ..ty kaip moterys gimdo , atnešė ginekologinę knygą net įrodyt kad nemeluoja :D ...jo mama lyg gydytoja buvo...

La fortuna 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 13:51:02
vajatau..pati pirmoji meilė ir pirmąjį meilės laišką gavau iš berniuko 3 klasėj..mes su juo draugavom ir nemačiau, kad jis mane myli, tada pažiūrėjau kitom akim irgi pamilau,nes juk jau patiko kaip draugas ... bet išskyrė mus - jo šeima greit persikraustė :))))

sara 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 09:39:35
Net apsiverkiau...
As tai jaunystėje jokiu mielių neturėjau, nes buvau labai nerangi...
O tu, Creative, šaunuolė.

Karmagedonas 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 08:46:47
Jau sakiau.
Bus atimtos visos šitos išvardintos, jei nustelbs meilę visa ko Kurėjui.
Tik susimildama, netapk davatka ir nepasiduok sektantams.

Creative 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 01:06:50
Žinau žinau kad netai turejo omeny..

Creative 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 01:04:21
1. Meilė broliui, seseriai
2. Meilė tėvams
3. Meilė seneliams
4. Meilė giminaičiams
5. Meilė draugams
6. Meilė draugei
7. Meilė žmonai
8. Meilė dukrai, sūnui
9. Meilė šuniukui, kačiukui
10. Meilė gimtinei
11. Meilė savo veiklai
12. Kokia dar?
.
Nors atrodo ne tai turėjo omeny..

Creative 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 00:55:58
Man tada buvo 13 meteliu :D

Creative 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 00:55:33
O vat ką prisiminiau. Sėdejom mes su drauge pas mane ir galvojom kaip čia nesikeikus pasiusti ką nors kur nors.. ir sugalvojom net 32 išsireiškimus, iš kuriu tik kelis atsimenu:
1. Pakasyk sliekui pažastį (šitą ne mes sugalvojom o davė pradžia kitiems)
2. Tapetuok Nemuną
3. Kramtyk debesį
4. Lisk į stulpą (nežinau iš kur šis gal irgi kažkur girdėtas kaip "slėpkis po lapais")
5. Pešiok bitei plunksną
:( daugiau neatsimenu

Creative 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 00:44:02
Tada pradėjau rankiot eilėraštukus apie meilę ir šitas man pats geriausias iki šiol:
.
Mano siela šiandien sunkiai serga,
Degdama vienatvės liūdesio karščiu.
Aš nemoku jai palengvint vargo,
Ką ji kliedi, aš suprasti negaliu.
.
Aš sekiau jai pasakas gražiausias,
Sugalvojau malonumų daug naujų,
O jos akys nežinia ko klausia,
Tokios liūdnos, net pažvelgt į jas baugu.
.
Ir pabūgęs, jog pamišusi kada
Nesuplėšytų į skiautelius mane,
Kai ištroškus atsigert paprašė,
.
Padaviau jai taurę žudančių nuodų,
Bet, išsiurbus paskutinį lašą,
Ji sušuko: trokštu, duoki stipresnių!
.
(Vytautas Mačernis)

Creative 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 00:35:45
Net galvoju iš kur mokytoja sužinojo.. gal matė kaip mes išėjom pašnekėt.. nes kitur aš kaip ir visad elgiausi, bent jau stengiausi nerodyt nieko, kas sukeltų nepatogumų bent vienam.. keista.. na bet kas buvo tas buvo.. lai nudunda vėl užmarštyn..

Creative 2018 m. vasario 3 d., šeštadienis, 00:06:19
Ir šiaip slepiau savo meilę, bet klasiokės kažkaip suodė.. bet nieko nesakė.. na jos net gal nesuprato tiksliai kas vyko tik įtarė labiau.. todėl prie manęs nelindo o aš nerodžiau jokiu ženklu.. ir netapau apkalbu objektu..

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 23:37:05
La fortuna o žinai kas skaudžiausia buvo dėl pirmos mano meilės? todėl kad mokytoja kuri vede turizmą išpasakojo kitoms mokytojoms apie mano vienpusę meilę ir mano dailės burelio mokytoja manęs paklausė: ar aš specialiai tuo noriu parodyt kad subrendau kitoms? ar iš tikruju (ir nusimaivė tarsi netikėtų), ir aš ją nusivyliau, nesitikėjau tokio antausio iš jos, bet tokia realybė, pasakiau tiesą kad iš tikrųjų.. ta nustebo.. bet nieko daugiau nesakė.. o mano akyse ji krito.. mano mylima mokytoja nuo pirmos klases dailės burelio (nors priimdavo tik nuo antros, bet pirmoje ji pamatė kaip piešiu tai leido man nuo pirmos vaikščiot) ir vat tokia realybė, supratau kad žmonės vat visokie būna..
Aš tada dar galvojau kad tiksliai gi neviena klasiokė apie meilę net negalvojo, nes vis dėlto toks amžius..joms rupėjo tik ryki martinai ir kitokie niekučiai.. gal todėl su jomis bendros kalbos tai ir nesuradau..

2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 23:28:28
Meilė yra plataus spektro jausmas.

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 23:27:12
Kažkas sakė kad vyrai pirmą meilę niekada neužmiršta.

La fortuna 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 23:20:07
Jieti, sako, meilei niekad nevelu..

La fortuna 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 23:13:31
man tai šypseną :)

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 22:47:25
Jo sukelia liudesiuką bet ilgesio ne, tą pirmoji mano meilė..

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 22:36:05
Mano pirmoji meilė tai vienpusė buvo.. Įsimylėjau aš 6klaseje 5 metais vyresnį iš mano mokyklos. vaikščiojom kartu į turizmo burelį. Kažkaip taip išejo kad aš ji vieną sykį pasikviečiau į koridoriu kai nieko nebuvo pašnekėti ir jam nereikėjo nieko sakyti kaip ir man.. jis suprato mane o aš jį.. pašnekėjom apie beleka ir gražiai išsiskyrstėm.. paleidau aš jį o jis neskaudino tais atsisakymo žodeliais, tiesiog neištarė.. bet aš ir taip supratau..

2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 22:26:57
MMMMMMMMMMMMMMMMM
Prisimenu TAVE
Ir širdį veria ilgesys,
Ech tu mana pirmoji meile!
Kaip gi tave pamiršt!
Kodėl tave man prisiminus,
Širdis dainuoja liūdesio dainas,
Ir pas tave sugrįžti noriu,
O protas rėkia, klykia NE.. vėlu !
Įkvėpti darosi sunkiau,
Ir sąnarius valdyt sunkiau
Ir rankas krečia drebulys,
Pirmoji meile aš prašau,
prisiminimus uždaryk ,

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 22:19:54
Jo aš irgi kažką panašaus girdėjau apie jį ir mokytoją.. visai pamiršau...

2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 22:17:53
Labas vakaras Jieti :D
O tu savo pirmą meilę prisimeni,jei taip teiki:)

La fortuna 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 22:17:52
na tada ....amziaus meile , kitaip nepavadinsi ...kad vede pasenusia mylimaja, atsisake vaiku galimybes... nu nzn ..

2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 22:05:55
Esu skaitęs, kad prancūzų prezidentas dar būdamas mokinuku įsimylėjo mokytoją, kuri vėliau tapo jo žmona. Štai ir visa paslaptis, pirmoji meilė, kuri kaip žinia nerūdija.

2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 21:59:13
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Meilė neklausia kuo esi vardu,
Ir kas tu toks jai nesvarbu.
Prieina ji prie tavo lango
Ir tyliai šnabžda - ateinu...

La fortuna 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 21:29:20
omg..born 13 April 1953)

La fortuna 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 21:24:51
tai va, kaip jam vaiku turet , jai tai jau gal 60..

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 21:17:25
Su macronu susituokė tik 2007 metais tai jau 11 metų kartu. Jos vaikai jau suaugę.

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 21:14:52
pagooglinau radau kad jo žmona turi 3 vaikus, dvi dukras ir sunu. kiek supratau jie ne jo, o nuo pirmos jos santuokos.. jei idomu..

La fortuna 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 21:02:09
netik visuomene..15 metu ir daugiau tikrai daug ...pvz jei jaunesnis daug vyras, tai moteris pasens greiciau, o vyra ims traukt jaunesnes ar jo amziaus moterys ..o kur dar vaikai, ju irgi reikia ..Prancuzas prizidentas vat idomu turi jie vaiku?

La fortuna 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 20:59:24
as netaikiau, pati sakei kad 15 metu skirtumas ir mociute jaunesne :)

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 20:59:02
Jo, pavojinga dėl visuomenės spaudimo, bet jei jie myli vienas kita tai jokia kliutis jų nesulaikys..

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 20:53:04
Na dėl amžiaus beveik pataikyta.. beveik..

La fortuna 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 20:43:41
nu kai moteris jaunesne tai nieko, bet kai vyras daug jaunesnis tai nzn...ir pavojinga :))

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 20:41:21
Jo dedukas su barzda kaip aplinkiniai jį vadino, ypač kaimyno vaikas tam kad atskirt savo deduką be barzdos.. taip ir prilipo..

La fortuna 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 20:36:52
o Jietis ,seniai noriu pasakyt, šaunuolis ,nes anglų kl.žino tokios kartos žmonėms retenybė ..idomu, iš kur , kaip..

La fortuna 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 20:28:57
ot špijonas dirba darbą kaip gražiai apie Jietį :)

2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 20:19:46
.
CV
(Curuculum Vitae)
.
My age twise
Jezus Crist
Question is good
Who am I ?
Asking mood
Still alive
Wooden cross
Not nailed yet
Bullet on sleep
Gunpowder is Wet
Not looking for Jieti
Answer simple
I`m not God
Finally put dot(jietis)
.

La fortuna 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 20:18:22
Creative, 15 metu kuris vyresnis ..diedukas? ...jo Prancuzu prezidentas ir zmona idomi pora :) man tai nzn ar galeciau ...

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 19:41:03
Negalejai gi žinoti kad čia tokia viena keistuolė kuriai nebepatinka tas žodis :)

2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 19:07:22
Teisingas pastebėjimas, iš tikro, kai rinkausi, tai trinkausi gyvenimo kelius „Prisimink, kad mirsi“ arba „pažink save“ per daug neapgalvotai parašiau...

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 19:05:06
Nors mano senelio ir močiutės amžiaus skirtumas irgi nemažas 15 metų bet jiems net neduotumei. tik vat kad senelis mirė anksčiau o močiutė dar gyveno bet irgi sulaukus jo amžiaus irgi mirė.

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 19:03:05
Skaičiau gruodžio pabaigoje straipsnį apie dvejų asmenų santykius kai amžiaus skirtumas yra didelis.. tai vat ten parašyta, kad gerai kad sutaptų abejų požiūriai ir antra teks kažką daryti dėl aplinkinių nuomonių. vat tik šituos du dalykus ir atsimenu iš straipsnio... o paveiksliukę prancuzijos prezidentas atrodo Makronas su savo žmona. tai vat tiek..

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 18:48:58
Kaip sakant, mano raštas išėjo už krašto..

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 18:37:49
Streso gavau.. tik palik pečiuką be priežiūros pusvalandukui ir jis sugeba užgęsti..palikau praveras durys ir už 5 min ateinnu žiūriu jau šiek tiek liepsnele groja .. primečiau sausu malkyčiu mažiuku ant viršaus didelius ir laukiu .. gal įvyks stebuklas :D o už savo nervus uždegiau alejinę lempelę savo su pabandymų alejuku vienu "antistress".. pasijuokti ar pades :D

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 18:20:34
tai nereiškia kad jį smerkiu.. anaiptol.. tiesiog šiek tiek "atsibodo" tai, apie jį girdėt iš visur..

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 18:02:18
Aš apie save savos nuomonės ir atleiskit man už šiuos žodžius bet visas "dvasingumas" man skamba kaip mados reikalas..

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 17:49:37
Man žodžiai kaip "dvasingumas" "dvasinis" "savęs pažinimas" skamba kaip keiksmažodžiai jau, nes paprasčiausiai iš visur juo jau dešimt metų kaip girdžių ir ne ne dėl to kad aš nedvasinga o kaip tik atvirkščiai sako kad vat dvasinga ir man tai jau ant tiek įgrįso kad kaip ir sakau keiksmažodžiais virto..

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 17:39:52
Geriau nueikit už mane į parduotuvę.. aš baisiai tingiuuu... ai ryt nueisiu..

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 17:29:30
Ir jo nemanau kad jis iš tų kurie dėl puikavimosi pasirinktų jauną.. Čia kažkam vis gauruotos mintys lenda.. o būna išimčių..

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 17:16:30
O kas dėl įvaikinimo tai .. hi hi... jietis ir taip mane vadino dukra kad ir ne jo :)

2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 16:02:27
Lietuviai apie mirusiuosius sako arba tik gerai arba nieko. Todėl ir susidaro įsspūdis, kad pirmuosius Dievas susirenka tik geruosius, apie paskutiniuosius gal nėra kam to gerro žodžio pasakyti.

2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 15:55:44
Manau yra du Auropos dvasiniai keliai: romėniškas „Prisimink, kad mirsi“ ir graikiškasis „Pažink save“. Kai rinkausi, rinkausi tik iš šių dviejų kelių ir taip pat pasirinkau graikiškąjį „pažink save“. Svarbu yra laisvas pasirinkimas.

sara 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 15:27:55
Acha

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 15:25:06
O dėl dvasių nesuk sau galvos, jie kaip apsauginiai..

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 15:20:43
Kokio velnio tu su tom įžimybėm :D aš visai jais nesidomiu ir nerupi :)

sara 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 15:15:12
Ak, Creative, dvasios lenda prie taves... Issiaiskink ko tie dėdes nori is taves, kad greiciau eitum lavejimo keliu. Patikek visokie įžymybes nera ipatingi zmones, o tu, Creative, esi ipatinga ir kol gyva turi dvasiškai laveti. Tavo toks kelias.:-)))

sara 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 15:12:39
La fortūna as esu sapnu gazdintuvas. Tiesiog labai ilgai nežinojau kas tokia esu, o dabar man dasuto.
Ir tu, La fortūna, issiaiskini kas tokia esi, nes tavo karma yra irgi kaip mano t.t. būtent pažinti save.

Creative 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 15:08:45
Aš vat ką sapnavau. Lipu aš atrodo "dvasių" kalnų į viršų ir kažkaip pakeliui susirinkau dvasias į kažkokį tai dėklą, nors atrodė kad jos pačios susirinko be mano net noro. Viršuneje prieina prie manęs senuolis ir prašo parodyt ką ten prisirinkau. Aš parodau, tas tik pirmą dvasią išsklaidė o visus kitus paliko, sako kad šitie geriečiai, o jų buvo 6 ar 8 vnt. Atsimenu viena jų buvo su katės galva.

La fortuna 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 14:57:16
Sara, koks tu gazdintuvas, kai tiek sypsaisi , esi linksma , moki pasakyt zodi, moki nepasakyt ...zinai zodi - zinai kelia:)

sara 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 14:26:06
Nu va, as esu gazdintuvas.
Tai sianakt sapnavau kad apsivoge zmones turejo man pasiaiškinti.
Kaip sakant sedau i savo roges ir nors sapnuose gazdinu.;-)))

sara 2018 m. vasario 2 d., penktadienis, 13:05:24
Apie mirti Jieti, gal dar ankstoka galvoti. Nemanai taip? O kiek pačiam metu? 40? 70?

kopija 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 19:31:32
"Yra diagnozė baisi
Gerumas ji vadinas
Kiek daug praradome jau jų
Toks kai kurių likimas.
...
Tada atodusiu giliu
Pasakom; ach...
Geras žmogus buvo
Gal būt dėl to ir žuvo?
Tai va, ar matote dabar
Kiek mirė jau žmonių?
Nepasistatę jokio rūmo
Tiesiog sau šiaip
Nuo paprasto Gerumo."(autorius) ~~~~~~> Jietis

La fortuna 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 18:53:41
tai gal į meilužes iškart siūlyk, juk gerokai jaunesnę gerai turėti, anot paties...

2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 18:38:06
O įtėviu Creativei, tikrai galėtum, aišku jei ji sutiktu.

2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 18:34:47
. ~~~~~~> Jieti, negi tau daug jaunesnės nepatinka?
Nepsimėtinėk (turėjai ne vieną)
Vyrams, parodyti visiems savo jaunesnę draugę ne gėda, o garbė. Gerokai jaunesnės moterys yra aktyvesnės, labiau pašėlusios, suteikia didesnį seksualinį pasitenkinimą. Juk mergina prie tavo metų gausos lyg priedas, kuriuo galėtumei prieš draugus puikuotis. Kai vyro galia ritasi žemyn, tuomet ieško sildenafil citrate preparatų ir jaunesnių moterų

La fortuna 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 17:56:03
outube.com/watch?v=7rcGwyTTFVA

La fortuna 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 17:53:38
sara, tu sutverta būti laiminga ir tokia fainuole, kokia esi...

sara 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 16:43:30
As atradau save! Supratau kad esu sutverta baidyklems gąsdinti. Uztad taip ilgai ir kentejau nesupratusi pati savęs... O dabar suprantu!

La fortuna 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 16:26:21
o koks cia geris ir dar geresnis , Sara?:)

sara 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 15:07:19
Tai tada dar geriau;-)))

La fortuna 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 14:53:18
o kas, Sara, tada ?:) o jei atvirksciai ?

sara 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 14:16:50
O kas tokio jei vyras įsimyli dvidesimcia metu jaunesne? Manau nieko tokio, tik reikia savo mintis savo samone pakreipti taip ir kalbėti kaip jaunuoliui, o ne prisiminti nuolat, senus Rusijos laikus...

2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 20:40:33 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 13:59:13
Kažkas čia turi gera hum, hum, oi, vos nepasakiau humoso, t.y. humoro jausmą.
Man patiko. :)
Tik nebandykit pedofilo etiketės kabint.
Prismeigsiu. ~~~~~~>
Gana jau tų Benzelių, Sokolų, Anusuauskų, Razmarinų, Vilčičinskų ir kitokių Pukūūū...

sara 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 10:10:18
Sianakt bandžiau is savo sąmonės pereiti i kosmine samone, tai sapnavau gėjus ir kazkokia tai žydraja knyga. Tik tiek. I kosmine samone pereiti nera taip lengva...

sara 2018 m. vasario 1 d., ketvirtadienis, 07:22:01
Creative, tu tikrai nenusisneki. Tu tikrai tas zmogus kurio galima klausyti.

Creative 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 22:23:41
"Šeima – tai nebūtinai tik kraujo ryšiais susiję žmonės. Gali būti, kad šeimą jūs atrasite ir kituose žmonėse. Yra tokių, kuriuos sutikę jaučiatės lyg namuose. Laikykite juos arčiau širdies."

2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 22:09:29
gal sūnų pripiršk

La fortuna 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 22:04:09
tuoj mes tave ivaikinsim, Creative..:)

La fortuna 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 22:02:43
kuris:)?

2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 20:40:33
Gal kas galėtų būti geru įtėviu Creativei, turintys daug patirties?
Drąsiai drįsčiau pasakyti, kad čia yra kompetentingas vyras.

2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 20:21:04
Dangaus keteromis
Tėvo upė teka,
Sėdi ant debesies,
vėjas kedena baltas jo plaukų sruogas
Žinau, tau smalsu
stebėti mane
kiek benueičiau,
Tavęs Tėve niekada neprarasiu.
kur benueičiau, prieisiu tavo krantą
Abu sėdėsim ant debesies krašto
Dar palauk,aš neskubu....užtruksiu ...

Creative 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 19:07:27
y outube.com/watch?v=33rJFRbNA2s

Creative 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 19:00:56
Pagal Jungo analitinę psichoterapija sapnuose miškas, vandens telkinis, kaip ežeras, jūra, vandenynas simbolizuoja pasamonės gylumas. Ką tai reiškia aš nežinau..

Creative 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 18:40:40
Įsivaizduoju kaip mes čia baisiai nusišnekam :D

Creative 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 18:33:38
Vis dėlto man nepasirodė :D kažkas pratrina žinutes :D na ir teisingai ner čia ko rašinėt :D

Creative 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 18:03:35
Tu man į vyresnes seses tiktumei :)

La fortuna 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 16:45:52
Creative, nori as busiu tavo mama :)

sara 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 14:35:56
Sapnavau sianakt jūra uzplaukusia ant miesto ir perskaičiusi tas eiles supratau dėl ko taip sapnavau.:-)))

sara 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 14:32:15
Vadinasi taves nieks nesureikšmina. Ir taip pat užuojauta.

La fortuna 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 14:09:36
uzuojauta ;/

Creative 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 13:42:59
Nebeturiu aš tevų :)

sara 2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 09:51:43
Nereikia buti susireiksminusiai tada galima pasiekti tikru aukštumų ir tapti tikra burtininke. Tu, Creatve, esi daugiau nei ragana tu esi burtininke todel pamazele laipteliais tau lipti netinka tu iskart turi buti pačioje viršūnėje. O susireikšminti mus verčia tevai. Žinok apie tai ir kad ir kaip tave spaustu tevai vistiek nesusireiksmink. Turėk ne savo, o kosmoso samone.

2018 m. sausio 30 d., antradienis, 23:50:21
Mes visi retkarčiais
klounai
toks yra kasdienis vyksmas.
Išrėkim bent jau savo vardą,
kad koks šleikštus nepasirodys.

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 23:35:24
vat prisiminiau kaip tai vadinasi- motyvacją kolegų keliau.

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 23:03:45
Aš vat žinau iš kur pas mane ta klouno grimasa atsirado.. o todėl kad kartais darbe tekdavo pakelti visiems darbinį upą, maišant darbinę nuotaiką su gera nuotaika, kartais net su juoku.. bet tai tik porą sykiu ir vat pasekmės mano... eh.. gerai kad suvaldyta viskas..

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 23:01:26
Papasakok kokį pavyzdį apie gyvenimiškus klounus

2018 m. sausio 30 d., antradienis, 22:51:56
Šabloniški cirko klounai:(
Bet yra ir gyvenimiški klounai, jų daugiau nei cirke:(

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 22:49:56
čia tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kad nevaldoma situacija tas kas šaiposi besijuokdamas dažniausiai ir valdo situaciją.

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 22:46:32
Idomu.. man klounai niekada nepatiko.. nežinau ką vaikai juose rasdavo bet man jie atrodė vaidmainiški netikri, tik užsideda juoką kaip paveikslėlį ant savęs ir taip aš maža galvojau apie juos.. ir suaugus nepasikeitė niekas..suprantu tik nuoširdu juoką arba juoką kad nuleisti susierzinimą, na nervus nuraminti..dar vat suprantu sarkastišką juoką kažką pašiepti arba padaryti dar nevaldomesne situacija..

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 22:43:17
Taip todėl ir sedejau ilgus metus užsidarius ir svarsčiau, masčiau kiek išėjo, kiek leido mano protas.. kad atgauti įprasta save.. be jokiu tokiu įvykių.. tolygumą ir pusiausvyrą..

2018 m. sausio 30 d., antradienis, 22:12:31
Aš klounas languota sermėgą nešioju
Ir jūsų smagumui vartaus
Jūs manot, kad aš, kuris visad kvatoju,
Laimingas, kad aš gyvenu vien džiaugsmuos?

klounas 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 22:09:26
Tai įspėjimas, kad turi kritiškai save vertinti

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 21:44:46
supratau kad nuo juoko galima ir numirti..

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 21:44:09
Buvo akimirka kai puse mano veido tarsi užvaldė klounas, na ta pusė norėjo juoktis o aš nebegalėjau, valdžiausi kiek tik galėjau. mat jei bučiau juokusi tai virsčiau tikru velniu visiškai tuščiu..

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 21:28:29
y outube.com/watch?v=twCHjRQkz7c

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 21:13:59
Aš nebijau liudėti
Atleiskit jei dėl to
kažkam ims skaudėti..
Džiaugsmas kaip saulė
Išgarina kūna ir sielą
Tada ima trukti vandens
Tada tu kvietiesi savo vandenyną
Kuriame nebijau plaukioti
Ar net skęsti dugnan..

2018 m. sausio 30 d., antradienis, 21:09:58
Geriau džiaugsmui kviesk:)

Tuomet busite abu liūdni. 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 21:07:46
Sugrįžk ir aš savo liudesį
Pasidalinsiu su tavimi

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 20:45:11
Žiūriu į kepinančia saulę
Ir trokštu vėsumos
Kad saulė neišgarintų
manęs visos.
Virsčiau aš sausučiu
kaulu maišiuku.
Bet žiūriu į saulę
Ir ašaros rieda
Man liūdna.. palaima
Širdį užlieja.
Persmelke viską
Užlieja visas lastelęs
Gyvas tyras vanduo
Kad ir ašarom rieda.
Vandenyne mano,
Sugrįžk į namus!
Čia visi tavęs laukia
Nebuk toks niurus.
Nors tokia prigimtis tavo
Niekas neįsakys
Sugrįžk ir aš savo liudesį
Pasidalinsiu su tavimi..

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 20:36:01
Seniai buvo, visą rytą mano galvoja skambejo linksmas vieno filmo soundtrackas sukosi ir sukosi galvoje. Paskui išeinu su reikalais įsedu į autobusą pustušti, girdžiu kad vairuotojas kažką tyliai klauso ir po 3 minučiu pagarsina taip kad visas autas girdi būtent tą dainą kuri ir skambėjo visą ryta mano galvoje.. o tik suskambus paskutiniems akordams jis nutilde vel tyliai sau klause toliau kažka ko aš jau nebeišgirdau..

Creative 2018 m. sausio 30 d., antradienis, 19:13:59
Prieš 9 metus kai tik pradejau domėtis ezoteriniais ir pnš dalykais vienas žmogus kuris man buvo kaip žinių šaltinis paklausė tiesiai šviesiai manęs, ne mano 4 draugų su kuriais atvažiavom o būtnt ir tik manęs ar nesiruošiu kurti organizaciją.. aš galvojau na jei verslo tai galbūt o vat jokia sekta tikrai ne, na ir supratau klausė ne apie verslą tai ir atsakiau kad ne, nesiruošiu. tuo pokalbis baigesi... paskui jau važiavom namo ir vėl prisiminiau šį klausimą ir paklausiau draugo kaip jis suprato o jis man sako: "ar nenorėtum turėti savo klonų" aš nusipurčiau ir sakau tikrai ne.. klonu dar man čia trūko.. žinoma supratau kad kalbejo perkeltine prasme čia aišku..

Creative 2018 m. sausio 29 d., pirmadienis, 20:44:57
Idomu kiek žiūrovų susirinks..
Kiek ištvers ta spengiančią tylą..
Kai nič nieko nevyks..
Po kiek laiko visi išsilakstys?

Creative 2018 m. sausio 29 d., pirmadienis, 16:31:16
Pas tave tu daug "gal",
Pas mane jų tiek pat.

sara 2018 m. sausio 29 d., pirmadienis, 12:50:19
Galima lietuviskai?

2018 m. sausio 29 d., pirmadienis, 10:52:51
Yes,yes of course my girlfriend:D

2018 m. sausio 29 d., pirmadienis, 10:48:52
Yes of course.The life is not over yet.

Creative 2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 23:51:52
Aš atsimenu kai mokykloj per civilinę saugą mus mokino kaip apsisaugot.. ir tada aš supratau kad iš tikrujų gali būti žymiai blogiau.. kitur gi tai vyksta.. ir tasžinojimas suteikia suvokimo, supratimo, samoningumo.. kad del nieku neverkšlenti.. kitiems blogiau gyvenas..

Creative 2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 23:27:27
y outube.com/watch?v=xOKAZQ4nv1I

Creative 2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 23:13:30
Norėčiau kad taip būtų..

2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 23:05:07
Dievas nėra vienišas Dievas, jis pats savaime yra bendrystė ir tik todėl gali mus įtraukti į savo bendrystę.Jis su mumis.

2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 23:00:38
Eini ten kur akys veda.
Darai tai, ką nori daryti.
Vedi kitus iš proto,
kartais pasiduodi vedamas.
Atsiduodi akimirkai
ir užmiršti ateitį.
Paskęsti prisiminimuose
ir išnyksti dabartyje.
Bet sveikas protas vis tiek ima viršų
ir galiausiai darai tai,
ką turi daryti nusispjaudamas į visus "gal",

Creative 2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 22:57:23
Kad ir koks visagalis būtų Dievas, jis vis tiek yra vienas..
Jam turbūt labai liudna, vieniša..

2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 22:56:46
LAIMĖS FORMULĖ
"Jeigu šiandien esi nusiminęs
Kad sunkumų našta tave slegia
Paklausyki manęs, atradimą aš padariau
Man ne vis vien kaip tau gyvenas.
...
Niekada liūdėti neverta, brolau
Kad ir kaip sielą širdgėla graužtų
Nes atmink-
VISADA GALI BŪT DAR BLOGIAU
Tad gyvenki su meile toliau
Lyg kažkas tavęs nuolatos lauktų."(Jietis)

Creative 2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 21:47:53
ne "Einu" o "Eisiu"

Creative 2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 21:46:08
Gal kur šaltinėlis trykšta..
Taip norisi bent lašelį atsigerti..
To tyro šalto vandens..
Bet aš nejaučiu..
Turbūt reikia ieškoti aklai..
Einu ten kur akys matys..
Visą laiką žiūrėsiu į šalis..
O gal pavyks?

Creative 2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 21:20:11
Mano jūrą,
Mano vandenyną
Išgarino kaitri saulė.
Ir tik mano šešelis
Leidžia mažai balutei
Gyvuoti dar kažkiek.
Ar sulauksiu aš debesų?
To išsvajoto lietaus,
Kuris vėl pavirstu
Į mano brangų vandenyną.

Creative 2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 20:47:15
Kartais priminti sveika.

Creative 2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 20:46:53
Fuh.. malkos sukrautos.. sukapotos.. svečiai pamaitinti ir sotus išleisti namo.. fuh..
Naujai išgirsta seną..

la fortuna 2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 18:42:55
Fortuna sunkiai dirba...

sara 2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 17:31:27
Tai jau tikrai.
O kur La fortūna dingo?

Creative 2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 16:41:59
Seniai užmiršta sena. Čia apie pasakojimą. bent jau man..seniai seniai savais laikais buvau perskaičius pasakėčiu labai daug..todėl ir seniai užmiršta sena..

2018 m. sausio 28 d., sekmadienis, 13:38:32
Vieną naktį vyras sapnauja, kad jis eina paplūdimiu su Dievu. Atsisukęs atgal jis pamato savo ir Dievo pėsakus smėlyje, visą kartu praeitą gyvenimo kelią. Dievas jam parodo jo gyvenimo istoriją. Žmogus mato, kad kai jam gyventi buvo lengva smėlyje matosi dvi pėdsakų eilės, bet kai jį užklupdavo bėdos ir gyventi nebuvo lengva smėlyje matosi tik viena eilė pėdsakų. Žmogus paklausė Dievo kodėl Šis jį palikdavo sunkiausiais jo gyvenimo momentais. Dievas atsakė žmogui: Kai tau buvo labai sunku aš nešiau tave ant rankų.

Creative 2018 m. sausio 27 d., šeštadienis, 23:38:00
Kai dar neįsiklausinėjau į žodžius man patiko jo šita daina
youtube.com/watch?v=CUgrsKkeg1s

Creative 2018 m. sausio 27 d., šeštadienis, 23:26:21
Man tai jis panašus į mano dedę, nors kad be auskaro bet irgi gali tokias minas veide išgauti :)

2018 m. sausio 27 d., šeštadienis, 23:20:47
Kaip jautis:D

Creative 2018 m. sausio 27 d., šeštadienis, 22:38:17
y outube.com/watch?v=u9Dg-g7t2l4

Creative 2018 m. sausio 27 d., šeštadienis, 21:34:58
O būna taip, net per dažnai taip būna, kad dovanoja žmogui tokią dovaną kurios pats norėtų.

:-))) 2018 m. sausio 27 d., šeštadienis, 19:12:10
Taigi, dovana dažniausiai išreiškia abejingumą, pagarbą arba meilę. Jei bendraujame su žmogumi, žinome, kuo jis domisi, kodėl nepadovanojus jam tinkančios dovanos, dar ir pataikius lyg į rankinio vartus .

Creative 2018 m. sausio 27 d., šeštadienis, 17:27:01
vistiek kažkaip nebijojau stipriai dėl pentagramos, nes ji iš manęs skaito fantastikos knygas pasiima tai ten ir su magijom irgi yra tai galvoju ir nebus prieš (kitokiu neradau).. na vienu žodžiu ir mane nudžiugino :)

Creative 2018 m. sausio 27 d., šeštadienis, 17:24:52
Dėkui, darbinis šiis savaitgalis man :)
Skambino teta visa spindinti dėkojo labai už paveluota kaledinę dovaną. alejinę lempą padovanojau, ir taip jai patiko, išbandė sako žiauriai faina, sako pati tokios divanos nebūtų sugalvojus. ir dar aš labai pergyvenau kad jai nepatiks nes lempa su pentagrama, o ji sako kaip tik žiauriai netipiška faina gi magija :D pasijuokėm.. na vienu žodžiu džiaugiuosi kad įtikau su dovana, kad net paskambino iš džiugesio.. retai taip būna..

Creative 2018 m. sausio 26 d., penktadienis, 23:34:30
Jo indai pavarė :D

Creative 2018 m. sausio 26 d., penktadienis, 23:34:16
Priminė kažkodėl tai mano raudoną išleistuvių mokyklos suknelę.. atsimenu kai ieškojau kokios nors tai man netiko neviena nei spalva nei fasonu, kitos išvis tokios nepatogios kad net judet sunku budavo ir radau kažkokiam užkampy tą raudoną ir tik tai mano mažiausio didžio, kaip tik man :D

2018 m. sausio 26 d., penktadienis, 17:41:44
Vaikas buvo paliekamas vienas gana sudėtingoje nūdienos realybėje.
Kai išaugo,galima ir nuotraukas pademonstruoti koks gražus užaugo.
Sara esi ne tokia motina?Esi Motina labai mylinti savo sūnų.

Gana vieno paskelbto fakto"delfija" 2018 m. sausio 26 d., penktadienis, 17:30:24
Vaikas ėjo į pirmą klasę 3 metus.
pagalvokite kokios buvo vaikui sudarytos sąlygos ,buvo vėtomas ir mėtomas iš vienų namų į kitus.

Creative 2018 m. sausio 26 d., penktadienis, 14:48:00
Vargšė.
La fortuna nabūtinai.
O iš kur žinai kad ne kartą apsikretė.. iš kur tokia asmeninė informacija?

la fortuna 2018 m. sausio 26 d., penktadienis, 14:36:29
Mia gerbejas raso ....kuris nori, bet negali jos tureti :)

2018 m. sausio 26 d., penktadienis, 11:17:27
Gimdė 16 metų,
nebaigus 8 klasių
15 metu pabėgo iš namų. keitė vyrus kaip kojines.
Ne kartą užsikrėtė ....

sara 2018 m. sausio 26 d., penktadienis, 09:43:11
... O ekstrasensai nera gabesni už tave, Creative, jie tiesiog yra velnio nešti ir pamesti. Raganos lygiai tas pats. Visus valdo Dievas. O tu, Creative, esi arčiausiai Dievo.

sara 2018 m. sausio 26 d., penktadienis, 08:54:16
Creative tu esi labai gabi. Tau tik reikia tai ka turi savyje išlavinti.
Pavyzdžiui nusivylimą, pykti, neapykanta, skausma, vergove, sukoncentruoti savyje ( geri jausmai irgi savaime susikoncentruos) ir pajusi tada kad nejauti jokio skausmo. Pavyzdžiui isipjausi su peiliu, o skausmo jokio, tik karsto kraujo pulsavimas.
Stenkis lavinti savo galias. Dievas to nori ( ir as to noriu).

Creative 2018 m. sausio 26 d., penktadienis, 00:12:40
Pasižiūrėjau ne tokia ir sena 34 metai..o vat apie sūnų ar vyrą nieko neradau..

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:04:13
Sorry neseku įžimybes, galėjau ir suklysti :) o kur vyras?

2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:39:07
kad ji jau sena sūnui 18 metų

2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:35:33
kad ji jau sena sūnui 18 metų

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:14:46
Nieko, užaugs, gal susiprotės kai senatvėj liks viena..

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:52:45
Nu jo todėl ir neklausau lietuvišku dainu

Čia į temą 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43:26
Tu vis kartoji, kad aš šauni
Kai pakišus koją, atsidurčiau tavo glėby
Nereikia meilės man nei jausmų
Aš ne iš tų, kurią gali vadint likimu
Aš noriu išeit kvepianti kaip gėlė
O kartais pabūt kaip tipiška kalė
Man nesvarbu, ką sako kiti
Juk aš ne iš tų, kurią mylėti gali
Tavo svajonę aš sudaužiau
Ir man negaila, kad tu negrįši daugiau
Nepasiilgstu tavo akių
Aš ne iš tų, kurią gali vadint likimu
Aš noriu išeit kvepianti kaip gėlė
O kartais pabūt kaip tipiška kalė
Man nesvarbu, ką sako kiti
Juk aš ne iš tų, kurią mylėti gali

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 20:39:16
Aš čia psichologijos vadovelį skaitau :D nekreipk demesio

la fortuna 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 20:26:01
cego?:)
...as tai matau nusiziurejau kvepalus fainus...noriu tokiu...mmm ysl paris

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 20:21:49
Gerai kad tik katiną :)
Ir šiaip jei jau ji išsireiškė "Esu tik vyrus skaudinanti kalė." Iš pirmo žvilgsnio toks pasakimas damai netinka, jausmas kad vyrukas parašė. Bet jei dama tai ji jau supranta kad skaudina,gadina vyrus, tai jau neblogai susipažinus su savo poelgiais ir pasekmėm. dar truputi ir atsisakys žodžio "kalė" nes jis irgi greičiausiai buvo priskirtas vienu iš jos buvusiu vyrų.
O sekso ištroškusias vadina kitaip "nimfa". jos dažniausiai patirė kažkokias tai traumas ir tai įsivystė į tai ką mes matom.

la fortuna 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 20:11:43
isigytu juoda katina :)

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 19:58:20
Šiaip idomu kai kalė pavirstu tikra ragana kas tada būtų :D

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 19:55:49
Gerai jau gerai pažiūrėjau ką ten patalpinai.
Tai vat
Kalės iš niekur neatsiranda, jomis negimstama, jomis tampama kodėl? yra ne viena priežastis:
1) nusivylimas vienu partneriu pereinia kitems.
2) nusivylimas savimi todėl kenčia kiti.
3) draugių, draugų bloga įtaka - su kuo susidėsi tuo ir pats tapsi.
4) kalė gali būti visai ne kalė.. tiksliau partneris negali patenkinti ir jos poreikius tinkamai.
5) vaikysteje,jaunysteje pamatytas toks pavyzdis ir patikęs, kad nereikia prie nieko prisirišinėti.
.
Dabar prisiminiau nauja daina selo ir montvydo atrodo "Nieko verta" tai vat jie patys gamina kales o paskui tuo stebisi.. savimi pasitikintis vyras, kuris žino savo verte ir tinkama savimonę, išprusimą nelis į tokius santykius dėl vieno karto, kad paskui ja verkiančia tiesiog išmest.. suprantu ir jos troškimai galėjo būti kreivi bet kaip ir sakau protingas vyras nesivels į tokią avantiurą, blogiausiu atveju gražiai išaiškins jai kas ir kaip ir nuramins ją o nepykdžodžiaus kad "Taaip tau ir reikia".

la fortuna 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 19:44:51
joa...koks dar hiper seksas...mums idomiau kosmetika , dietos ..:)

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 19:17:21
Gerai kad aš ne seksiste ir nežiuriu per tai į viską. straipsnio neskaitysiu.

la fortuna 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 19:13:37
pieniskos desreles gal irgi turi gluteno ..nzn...pabandyk dieta gluten free , gal tikrai pAdes ir nebers ...

2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 19:08:08
w w w.greitas.eu/nuomone/seksistai-jau-tokie-zmonesjie-i-viska-ziuri-per-lytiniu-organu-prizmeo-filosofija-kiekvienas-sau-prisitaikokad-butu-ramiau-gyventi-su-savo-hiper-sexsualiais-poreikiaissiais-laikais-jau

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 18:38:51
pieno negeriu visai jau gal dešimt metų ir visai netraukia, anksčiau irgi beveik negerdavau.. o nuo kaimiško mam net bloga darėsi tai į pieną kreivai žiūriu...

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 18:37:35
Nemėgstu makaronu nuo mažens, na tik spagecius, nors paskutini syki valgiau juos gal prieš kelis metus, pieniškų irgi labai labai retai kada nusiperku.
Čia pieniškos dešreles ne prie ko? :D
Bet vat mano organizmas prašo grietines ar jogurto, arba bent jau šokoladinio surelio..

la fortuna 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 18:30:56
gal mityba reikia reguliuot, pakeist..gal gliutenui jautri? nebandei atsisakyt makaronu, pienisku ?

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 18:25:57
ne, nuo saules man kaip tik geriau buna, žinoma nepadauginus, berimai praeina kartais savaime.. man nuo prakaito būna, bet čia reikia laiku nusiprausti ir tada efektas atvirkštinis būna kad net padeda nuo berimu, bet dažniausiai aš nepataikau tai ir beria :(

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 18:24:28
Sara, dėl to kas smegenyse ir atsiranda realybeje, tai norėčiau tau papostinti mano senus postus anomalijoje bet nenoriu taip viešinti, vien žodžiu jei idomu irneskaitei tai kur "jusu istorijos" tema "Creative nutikimai", ten žinoma neviskas surašyta bet dauguma.. tik faktus sugaudyt bandžiau..
Rašau tau dėl to kad matau gal atrodo kad pastebiu kad tau irgi kažkas panašaus atsitinka, nes matau kad mane truputi primiršo tai vat kartais pastebiu kitokia info ir man neramu..

la fortuna 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 18:17:25
aifku..o saulei nesi jautri, neberia?

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 18:03:30
O man vat nuo mokyklos laiku beria tai net gydytojo tepaliukai netiko, sako kad visą gyvenima dabar taip bers, labai panašu į žvinelinę bet gydytojas pavadinimo nesakė čia aš radau kažką panašaus info..

la fortuna 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:54:03
as tai buvau net suzaveta, taip gerai geriasi, oda skaisciai atrodo ir nera prikvepinta, naturaliai kremas atrodo

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:33:09
Ne nebandžiau.. kai kas margarita giria kai kas atvirkščiai peikia, aš vat naudoju dove nes pvz nivea man netinka o dove labai net gerai.. kiti pigus kremai netinka, margaritos kaip ir sakiau nebandžiau, nes išbers dar.. nerizikuoju kol į žmones reikia rodytis..

Creative 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:31:05
Jei žmogus nesupranta tavo kalbos tai vienas iš būdų su juo susikalbėt yra kalbėt jo kalba... na teorijoj dar daug ko prirašyta bet kolkas sakau tik tai..

la fortuna 2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:18:04
nenoriu reklamuot, bet koks neblogas kremas Margarita su pasukom...zadu daugiau nusipirkt ...dar ir su agurkais nusipiksiu...gal bandet?

la fortuna 2018 m. sausio 24 d., trečiadienis, 18:43:08
ir pamilsi ta akmeni :D

sara 2018 m. sausio 24 d., trečiadienis, 13:42:56
Bet gi cia viskas ne dėl meiles...
Cia yra visai kiti reiškiniai...
Bet ačiū.

Burtai 2018 m. sausio 24 d., trečiadienis, 13:41:11
Jums reikės: imbiero, cinamono, druskos, pipirų, citrinos, vandens, rožių žiedlapių, juodos žvakės, degtukų, šaukšto, akmens ir puodelio.

Uždekite žvakę ir kartokite: „Tamsiosios jėgos, priverskite mane nustoti mylėti šį vyrą arba šią moterį (pasakyti vardą ir pavardę). Tuomet į puodelį sudėti imbierą, cinamoną, druską, pipirus, citriną, žiedlapius, užpilti vandeniu ir išmaišyti. Prieš geriant tris kartus kartoti: „Su šiuo stebuklingu gėrimu atsikratau savo meilės (mylimo žmogaus vardas ir pavardė) amžiams“. Tada išgerti. Po to lovos kojūgalyje pasidėti akmenį – jis sugers visus jausmus žmogui, dėl kurio imtasi kerų.

sara 2018 m. sausio 24 d., trečiadienis, 13:02:16
Tavo siela, Creative, uždaryta stikliniame indelyje. Tu bendrauji su velniais. Ir pati kaip velnias velniams turi atsakyti. Bet sielos gilumoje zinai kad ir jie turi siela tik nieko tu negali pakeisti. Gyvenimas tikra velniava. Nu ir kaip jautiesi budama vienintele is tiesu gyva?

sara 2018 m. sausio 24 d., trečiadienis, 12:29:16
Paskaiciau tavo sapną, Creative, 22 dienos. Nu ka galiu pasakyti, kiti yra užvaldyti velnio. Vienintelis gyvas zmogus esi tu. Ir kaip jautiesi budama tokia vieniša?

sara 2018 m. sausio 24 d., trečiadienis, 11:34:40
Mes esam ipatingos, Creative. Pavyzdžiui tu apie ka nors pasvajok pamatysi tai ir atsiras gyvenime, koks filmas ar koks įžymybes klipas. IR CIA DĖL TO, KAD TAI BUVO TAVO SMEGENYSE. Stebėk save, Creative.
;-)))

sara 2018 m. sausio 24 d., trečiadienis, 11:20:16
Mes esam minčių pinejos, audejos, Creative. Darbas musu tęsis ir mums mirus. Mes danguje dirbsime. O kiti zmones tai tiesiog turės priimti tiesa. Gyvenimo tiesa.
O La fortūna yra meiles neseja.

sara 2018 m. sausio 24 d., trečiadienis, 11:14:37
O tu, Creative, tai is vis esi labai ipatinga. O La fortūna yra meiles nesheja.

sara 2018 m. sausio 24 d., trečiadienis, 11:13:26
Creative, mes esame ipatingi zmones. Va visokios įžymybes tai yra neipatingi zmones, o mes ipatingi. Sunku tai tau išsiaiškinti. Tiesiog pridursiu vieniems sekasi žemėje, o kitiems sekasi danguje. Ir juokiasi tas kas juokiasi paskutinis. Ar supratai?

La fortuna 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 18:50:47
kurgi nea...tau pasakyk, ir tu uzsinoresi, ridiska.

sara 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 18:15:15
La fortuna tu negali pastoti,tave niekas nepisa tau uztenka vibratoriaus.Dieve atleisk jai

2018 m. sausio 23 d., antradienis, 17:53:41
"Dieve, atleisk jam, nes jis nežino , ką daro…"
Atleiskite ir jus merginos,nes tai nuskriaustas ,apsėstasis vyriškos padermės žmogus.
Kažkada supras ir save pasmerks,bet dar reikia jam subręsti.

sara 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 17:21:53
Ir kas ta troli nuo grandines paleido?

la 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 17:02:29
vajatau...as , atrodo, gal laukiuosi ...:]

La fortuna 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 16:49:47
argi jau pilnatis?

Creative 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 16:30:49
Jeigu tau taip gyvibiškai svarbi ta kaladelė galiu išperst tau.

Creative 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 16:15:13
Tavo atmintis trumpa nebeatsimeni kurioj subinej kaladele, gal mano? kaip manai?

Creative 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 16:13:32
Mano psichiatre protinga dėl nieku neišrašinėja vaistų. tuo labiau žino kad aš prieš visokius medikamentus kurie veikia psichiką.

Creative 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 15:53:27
Dėl keliu košmarų neverta kreiptis ir šiaip jie skirti įsisamoninti arba prisiminti tai kas gali būti pamiršta..

sara 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 14:42:36
Tu nesveikas žmogau esi...

La fortuna 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 13:44:21
negaliu,dabar kisu vibratoriu i pute,niekas manes nepisa

Kristina strupaityte 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 13:43:05
5 dimensijoj jietis sukiso pagaliuka i mano stora subinyte.La fortuna ispersk kaladele.

La fortuna 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 12:53:00
drauge i ligonine pateko, gripas , nieko sau ;0

La fortuna 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 12:48:32
Krisnaitai faini zmogiukai

Hare Krišna,Hare Krišna,Hare,Hare Krišna 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 10:26:46
Kažkur skaičiau,kad Jietis Krišnaitų Sektai priklauso tiki karma,
5-6 dimensija.

sara 2018 m. sausio 23 d., antradienis, 09:20:20
Creative, nueik pas psichiatrą ir jam papasakok kad sapnuoji košmarus, jis tau israsys vaistuku. Man tai Tisercin labai padapdeda. Geriu jy kiaura diena ( anksciau gerdavau naktį ).

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 22:56:06
išgerk kokio populiaraus coldrekso ir eik anksčiau miegot.. arba jei neturi tiks ir karšta arbata su medumi..

La fortuna 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 22:38:14
atrodo sloga pradedasi;/

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 22:36:17
Jo, dėl tikslo. O tai koks jis? 5 dimensija? Kas joje tokio kad nieštietų keliauti ir aukotis tiek kad patekti ten? Sakot "Namai". Tokie namai būna kai iškeliauji numiręs į "niekur" vat ir atrandi ten namus..

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 22:20:28
Ne neturėtų būti sekta.
O šiaip po tokiu išgyvenimu, kur video sako ir numirt lengva nesulaukus reikiamo, tinkamo momento.. o išgyvent išvis viena kančia.. na nebent mazohistams patiks.. bet vat vardan tikslo? nu jo pakvimpa sekta...

2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 21:07:39
Gerai groji Jietis siteiJ

2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 20:51:02
Praeivis- Jietis:D?

La fortuna 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 20:23:47
kada cia bus , tai ..po Jezaus jau 2000m kaip zada

La fortuna 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 19:25:00
besalygine meile..vat.

čia toks užeina:( 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 19:14:49
Tikriausiai, žmogus kuris čia užeina ir tyčiojasi irgi yra sužeistas. Jis tyčiojasi dėl savo nepilnavertiškumo, savo žaizdos, savęs nepriėmimo, nuovargio, nuodėmingumo.

:) 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 19:04:45
Žmogus planuoja, Dievas juokiasi.„Danguje sėdintį juokas irgi ima. Reiškia, ir danguje yra daug juoko, džiaugsmo, kažko šviesaus.

2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 18:59:50
Linksmas žmogus labiausiai nervina velnią.

:) 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 18:58:29
– Yra toks anekdotas apie velnią, kai jis nutarė pasitraukti iš savo verslo. Sušaukė visus kipšus ir ėmė iš varžytinių pardavinėti savo įrankius. Jaunesnieji kipšai, kuriems rūpėjo tapti žmonių gundymo specialistais, jais buvo labai susidomėję. Už pyktį, išdidumą, melą ir panašius dalykus siūlė nedaug, jie visi buvo parduoti už palyginti žemą kainą.Priėjus prie paskutinio įrankio varžymasis buvo nepaprastas. Kaina vis kilo. Kiekvienas kipšas siūlė, kiek tik įstengė. Žinojo, kad tuo įrankiu labai lengva žmogų nukreipti nuo tikrojo kelio. Matydamas, kad visi nori įrankį turėti, velnias nusprendė jį pasilaikyti ir iš verslo nesitraukti. Tas įrankis – tai nusiminimas. Linksmas žmogus labiausiai

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 18:09:04
Gan asmeniškas košmaras su matoma trauma aš parašysiu ne čia o forume.
Ir tai bijau kad ir šiandien galiu neišsimiegoti nes ir vakar sapnavau košmarą tik kad iškart ir užmigau po jo, nebuvo toks prasmingas vertas dėmesio prisiminti.
Galvoju kad su sveikata kažkas negerai.. pagyvensim pamatysim...

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 16:14:18
Būtent nuoširdžiai šiltai...

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 16:10:40
Aš kaip dirbau kasininke-pardaveja tai būdavo ateina prie kasos močiutės, tokios užguitos, visad perka kuo pigiau, ir joms iš tikrųjų nuoširdžiai nusišypsai ir pamatai kaip jos tiesiog nušvinta, nueina tas užgujimas į šalį bent trumpam... bent lašelį laimės galėjau suteikti..

sara 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 16:04:53
... Dabar supratau. Ne meile yra svarbiausia, o šiluma.;-)))

sara 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 16:03:42
O jei tas lašas yra uzsales ir pavertęs i kieta kristala ar jis tada yra lankstus?

sara 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 16:00:12
Mes esame nelankstus. Tikri stuobriai. Tik seksas mus pakeičia. Ir mokėjimas gydyti rankomis. As esu i stuobri ( stuobrius) atsitrenkusi ir pati tokia tapusi. Stuobriskumui nera ribu!!!

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:47:31
Aš kažkada terapeutui savo nupaišiau du apskritimus ir abudu skirtingai ilinkę, tai buvo du žmonės, kai jie susitinka jie prisiliečia savimi viens prie kito ir taip formoja nauja savo formą.. taip ir būnant tarp žmonių jei galvoti kad žmogus tai kaip bekeičiantis savo formą "lašas", gali keisti savo ribas pvz prasisprausti pro mažą tapelį, nes "lašas" gi lankstus turėtų būti taip ir žmogus turi būti lannkstus...

sara 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:47:26
Jei kažkada ( dvidesimt trejų metu) turejau labai daug minčių, tai dabar turiu tik viena minti. Nes zmones neleidzia galvoti. Bet iki tam tikros normos galvoti reikia kad zmoniu atsiginti. Ir visi mane vadina protinga. O as tik ginuosi. Jei zmones manęs nespaustu tai tikrai protinga būčiau. Gyvenimas tai kaip pragaras bendrame katile. Jei bandysi išlipti kiti tems tave paskui save.
Štai taip yra.

sara 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:43:24
Vadinasi sianakt tau pavyks issimiegoti.
Bet man Creative yra atvirkščiai. As jaučiuosi labai suspausta zmoniu ir tikrai žinanti kas yra tas As. Nes žmones i tas As ir spaudziasi. Kokiu komediju tik nevyksta. Akyse raibsta.

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:37:27
Ir aš šiandien neišsimiegojus, po košmaro išverktų ašarų nekokios nuotaikos...

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:34:53
Sara nagi sakiau kad tai paslaptis :D na neklausinėk gi daugiau :)

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:33:52
Kai išsitrina tavo "Aš" tai prarandi tu savo ribas, nebejauti kaip ir saiko, dažniausiai bendraujant... bet aš kažkaip sugebėjau dar prisiminti kur tos ribos buvo tai dar kažkiek sekėsi bendraut o viduje...

sara 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:31:52
As esu Creative gera. Galėsite su La fortūna pas mane vasarai atvažiuoti. Turim naminių vynuogiu vyno. Tik nieko nepirkit. Kelione ir taip brangi. Turbut toli nuo Vilniaus gyveni?

sara 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:29:05
Jei nori daugiau suprasti gali paskaityti delfyje po taskes ir mūzos pavadinimais: DELFI - nuomones - sekmadienio evangelija. Ir kai po vardu paspaudi iškrenta visi kiti to asmens rašiniai. Jei kas neaisku klausk. Bet gali ten ir neiti skaityti. Mes pabendrausime ir taip. Bet as jau issisemiau. Bet tiek to atsainiai kai ka vistiek galiu pasakyti.

sara 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:24:26
Ne Dievas juokiasi, o velnias pergyvena ir juokiasi.
O Dievas nesijuokia. Nepergyvenk taip.
Velnias, velnias juokiasi. Jis galvoja kad yra visagalis. Bet tik tu zinai kaip yra is tiesu.

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:14:32
Bet kaip pasakius tu planuoji o Dievas juokasi..

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:13:24
O esmė tą kad turi laikyti pusiausvyrą tarp minčių ir jausmų.

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:12:43
O mano destruktyvios mintys buvo tokios, kad ieškojau savyje, savo patirtyje, "išmintyje" bent lašelio tikro gerumo, bet neradau, visur kišo "egoizmo", savanaudiškumo ausys, visur...

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:04:31
Ir šiaip čia tikėjimo reikalas..

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:03:46
Šiuolaikiniame pasaulyje nebera tu gražių pasakų...

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 15:02:13
Meilė žudikė tam tikrais atvejais, pvz gali būti vienpusė meilė, kai neišsipildo troškimai būti irgi mylimam, išdavystė ir pnš..pvz kada išsitrina tavo "Aš"
Ar už viską aukščiau stovi meilė? Kaip sakoma vien meile gyvas nebusi. Pvz kai man buvo blogai ir aš ieškojau išeities iš padeties tai tik tai meilė, visiškas atsidavimas "namatomam, įsivaizduojamam žmogui"(arba Dievui, kaip kam lengviau įsivaizduoti) kaip pasakius tikriausiai išnaikino kaip ir mano "Aš" tiksliau racionalų protą, sustabdė destruktyvias mintis, ir tiesiog buvai meilėje, tačiau kaip ir sakiau ištrynė mano "Aš", tarsi restart'ą padarė, kaip kompiuteris, tačiau mintis vistiek niekur nedingo, todėl toje būsenoje gan ilgai išbuvau, skaičiuojant metais... Todėl negaliu pasakyti kad meilė yra aukščiau nes kai kuriais atvejais ji man net pakenkė, bent jau aš taip galvoju, kad kartais taip būna..

sara 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 13:38:58
Meile zudike...
Jau net keliuose eilėraščiuose radau kad meile yra zudike.
Kasdienė juoda duona irgi yra zudike.

La fortuna 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 12:31:15
savivertė ar kitka...už VISKĄ yra auksčiau MEILĖ .

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 11:38:54
Žinau kad yra toks pasakymas kad išmintingas žmogus yra tas šalia kurio tu jautiesi pats tokiu.

sara 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 10:16:47
Kodel? Kodel mes priesinames velniui? Todel kad mylime gyvenima ( Dieva).;-)))

sara 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 10:12:43
Velniai krusasi galvoje.
Jokiu budu negalima mažinti savo savivertes.
Taip ir kitus zmones tu mažini.
Savivertes jausmas turi buti labai aukštas, Creative.
Žinok tai.
Nors velnias kuzdes i ausį kad Ne. Kad esi tu mirusi ir panašius dalykus.

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 02:41:10
o kas būna kai iš tikrųjų su tavim atsitinka tikras stebūklas, kurio gali būti net nenorėjai?

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 02:19:38
Kodėl mes trokštam būti įpatingi nors kažkuo? ir tai nebūtinai atskleisti pasauliui, bet kartais norisi pasidalinti su kitais..
Kodėl? gal todėl kad emocijos perpildo ir reikia išsikrauti?
Kodėl? gal susirasti bendraminčiu ir tuos kam taip jau nutiko kad praplėsti pasaulėžiūrą ir įsitikinti kad tu ne vienas toks "prikolnas" "freakas"?
Kodėl? gal mes ilgimės tikrų stebūklų gyvenime?
Kodėl? gal norime įrodyti kitiems kokie ypatingi ar protingi esame? Kam?
Kodėl? gal kad mes ne nevykeliai nieko nepasieke pagal kitus gyvenime?
Kodėl? gal senatvėje tai jau neberūpės jau? Ar tikrai?
Kodėl? gal mūsų savyvertė per maža ir stengiames tai kompensuoti?
Kodėl? gal bijom pasmerkimo?
Kodėl? gal nebenorime matyti tų smerkiančių žvilgsnių sapnuose?
Kodėl? gal norime būti įdomus?
Kodėl? gal norime būti aukščiau visų? Arba bent jau palypėt aukščiau?
Kodėl? daugiau nesugalvoju..
Kodėl? -įrašykit savo kodėl?-
Kodėl?
Kodėl?
Kodėl?

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 01:54:16
Nors gal man kaip sarai susireikšminimo sindromas.. eh.. reik vyt šalyn.. tarsi nebūtų kitokios savivertės mato..
tikiuosi sara nepyks už tai..
Kaip Kastaneda rašė, reikia mažint savo ЧСВ (Чувство Собственной Важности)..

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 01:01:23
Kas nors pasakys kad irgi nepastebejau tiesiog. ogi aš tiesiog senokai net keletą metų šią mintį gvildenau galvoje todėl ir stebėjau žmonės. Man gal tiesiog nepasitaikydavo, nors tada gan dažnai gastroliodavau po miestą ir jo užkampius... na visko gali būti..

Creative 2018 m. sausio 22 d., pirmadienis, 00:18:32
Aš vat ką prisiminiau.. paskutinį vaikiną išmokinau kad eidami šalia nelaikytumemes už rankučiu o kaip suaugusi jau pora už parankės eitumem. Jis tai gerai įvertino, o aš tiesiog neatsimenu kad matyčiau ką nors taip vaikštant eilę metų, ir ką.. po pusmečio pradėjau matyt išties kad mieste pradėjo vaikštinėt už porankės... aš net mamą savo vedžiau irgi taip (man būna mandagumo išauklėjimo priepuoliai, nors to niekas niekad nemokino ir net nebuvo kalbama apie tai, negirdėjau). Tai vat einam mes už porankės į teatrą visi tik sužiūro ir mačiau kad kai kas irgi pasekė mūsų pavyzdžių iškart :) smagu ir malonu buvo matyt :)

Creative 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 23:56:50
Mūsų vaizduotė - galingas ginklas. tiek teigiamas, tiek neigiamas. gali padėt o gali nevaldoma pakenkt...

Creative 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 23:53:59
:) plašom

La fortuna 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 23:47:56
aifku..na miegas nepadeda, ir tai nevargina manes, tiesiog pastebejau..dekui uz patarimus

Creative 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 23:47:31
Arba paprasčiausiai paimk savo tikrom rankom perbreuk per dilgčiojimo vietą tarsi pasiėmus tą dilgčiojimą ir mesk šalyn...

Creative 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 23:37:44
Arba lengvesnis pervarymo variantas: Įsivaizduoji savo nematomas rankas ir jomis griebi tą dilgčiojimą ir pervarai savo kūnų į kitą koją, arba išvis išmetį į orą su nematomom rankom..
Aš kažkada žaidžiau taip pvz sėdžių rimtą miną nutaisius, o mano nematomos rankos ten pakaušį pasikasė tai pabarbaną į stalą ir pnš.. na toks žaidimas buvo.. dabar to nedarau nes dar psichhika nesustiprėjo pakankamai kad naudočiau savo "vidinį kūną"..
P.s.: žinoma barbenimo niekas negirdėjo, kaip ir nematė kaip kasiausi pakaušį. :D

Creative 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 23:32:03
Nors dažniausiai tokie dalykai savaime praeina.. išsimiegosi ir rytoj gali ir nelikti...

Creative 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 23:29:32
Dėmėsiu. na su dėmesiu apimi tą koją ir pervarai į kitą, na nukreipį dėmėsį pasiėmusi tą dilgčiojimą į kitą koją ar kažkas panašaus. nežinau net kaip paaiškinti... tik žiūrėk kad nebūtų taip kad pradetų dilgčioti abi kojas, na gali bet silpniau nes kaip ir paskirstai tolygiau... arba bandyk tada tiesiog pakratyt koja ir tarsi išmest ta energijos pertekliu iš jos.

La fortuna 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 23:25:03
hehe..pervaryt tai kaip?:)

Creative 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 23:22:06
Man reikia kartotis sau kad eilinį sykį tokių įvykiu nesureikšmint kaip mantra.. eh..

Creative 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 23:18:53
Atskleisiu šiokia tokia paslaptį: tai ne pirmas kartas toks, na antras kai randu taip :D
.
Man buvo taip kad vasarą per karščius man kairė koja prabusdavo anksčiau ir mane pažadindavo nes norėjo judėt, dilgčiojo ir pnš o dešnė budavo rami ir norėjo dar pamiegot tai toks skirtumas, ir galvojau ar keltis ar dar pamiegot, bet kairė judejimo koja imdavo viršu :D bet gerai kad taip buvo tik vieną vasarą ir labai seniai...
.
Pagal kažkokia mokyklą, tai tau ten energija susikaupė, pabandyk pervaryt į kitą koją, ar į rankas..

La fortuna 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 23:11:45
:)
aga sutapimas koks..
ne nepaded.., nieko baisaus, silpnai pabegioja kaip elektra ir viskas..

Creative 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 23:00:42
pramankštink gal praeis...

Creative 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 22:59:05
Ne į temą vakarykštėms sapalionems apie ašaras ir blogą nuotaiką iš žiniasklaidos šiandien atsiradusio straipsnio:
"Kita vertus, brandus žmogus visada apmąsto savo poelgius ir yra pakankamai atjautus, kad suprastų, kaip jaučiasi kitas žmogus, tad turėtų suprasti, jog moters bloga nuotaika gali būti susijusi ne su juo ir kad jai šiandien reikia ne priekaištų, ne pykčio, o apkabinimo."
Vat koks sutapimas, gerai kad tai tik paprastas sutapimas, o teksto ten daug buvo,išrinkau tik tai apie ką panašiai šnekėjom, kam idomu:
.
1 5min.lt/gyvenimas/naujiena/santykiai/seimos-santykiu-konsultantas-kai-vyras-atsisako-savo-tikslu-ir-visiskai-atsiduoda-moteriai-jis-primena-namini-gyvuneli-1024-913266

La fortuna 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 22:42:34
paskutiniu metu jauciu, kaip kaire koja lyg tirptu, begioja siurpuliukai..gal nervai.

La fortuna 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 18:45:14
o kaip tu? kur prapuol?

sara 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 17:03:34
Tikrai.

La fortuna 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 15:59:48
protas grižo/grizta is pasivaiksciojimo ...o sirdis tai uzgis ...

La fortuna 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 15:28:40
puikiai :) viskas si menesi atsistojo i senas vezias..

sara 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 14:56:31
Taip. Vis dar vaikštau.
O kaip tu laikais?

La fortuna 2018 m. sausio 21 d., sekmadienis, 12:42:01
Sara, dar vis sportuoji- vaikstai ?

Creative 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 22:35:14
Mat kaip jis nežinojo ką daryt kai žmogus verkia.. buvo pasimetęs.. ir nieko kitko nesugalvojo kaip trumpam šalia pasedėt ir išeiti.. apie jokius apkabinimus ir raminimus nebuvo nei kalbos.. abudu kažko nemokėjom.

La fortuna 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 22:18:33
Creative, ne AIDS. pasveiks jei ir užsikrės biški:))

Creative 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 19:45:49
Paprastai kai man blogaii aš vengiu bet kokiu kontaktu su žmonėm, nes iš patirties žinau kad bloga nuotaika užkrečiama. O kodėl jis išėjo matyt pasakiau kad nepergyventu tuoj praeis ir norėčiau pabūti viena. Jo buvimas šalia manęs visiškai neramino...

La fortuna 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 19:39:16
valgau saldainius ir nusiš.. ant svorio bent šiuo metu...

La fortuna 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 19:36:20
o ko jis išėjo..išvarei ? jis turėjo stipriai apkabint , o poto jei labai to norėtum, išeit...

Creative 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 19:11:20
Ašarų pakalnė.
Anksčiau labai seniai kažkaip supratau kad kuo dažniau verksi tuo dažniau noresis dar paverkt. Išvada: nustojau verkti bet vat kaip čia pasakius po kiek laiko(metų) viskas atrodo susikaupė(ko nejutau beveik) ir pratrukau nevietoj ir nelaiku, sedėdama pas draugą virtuveje ir porą šaukštu paragavus sriubos.. pratrukau nei iš šio nei iš to, aš tada nubegau iškart į kambary užsidariau galvojau kad tuoj praeis, pareina mnao draugas ir dabar galvoju kad reikėjo man leisti mane nuraminti, bet aš nepripratus... pripratau viena tvarkytis.. ir mes abu tylejome ir jis išejo iš kambario palikęs mane vieną... galvoju kad tai mano savanaudiškumas... idomu kaip galėjo kitaip baigtis... bet baigėsi taip kaip yra... gal įskaudinau jš taip nežinau, gal pasijuto nereikalingas(šitas labiau tiketina)..

Creative 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 19:01:03
Taip, palaukiau kol nustos dvi dienas snigti ir tada sniego beveik iki keliu bent jau pas mane.

la 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 18:52:50
daug sniego turit?

Creative 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 18:49:43
Šiandien man šventė: Didžioji Sniego Kasymo Diena. gaila sniego senio neišėjo pastatyt, per šalta...

La fortuna 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 18:44:11
nesėkmių juosta..
y outube.com/watch?v=zzfubODk_8E

La fortuna 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 18:33:49
y outube.com/watch?v=ACKYp0lfP3o

La fortuna 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 18:29:23
y outube.com/watch?v=TFYm7jOwhnM&t=23s

La fortuna 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 18:12:36
Sara, kodėl katalikiška?:)

sara 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 16:15:33
Merginos, jus švenčiat? Šeštadienį ta prasme.;-)))

sara 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 08:10:28
Tai tu, La fortūna, labai katazuikiska ( katalikiška ).

sara 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 08:09:29
Vien galvijų- viengalviu

sara 2018 m. sausio 20 d., šeštadienis, 00:49:19
Drakonas tai zmogus baigęs tris diplomus( trigalvis draskonas). Bet buna pasakose ir vien galvijų drakonu. Tai tau ne povas...

Creative 2018 m. sausio 19 d., penktadienis, 19:51:56
"Tarp žemės ir dangaus skrajoja būtybė, kaupianti savyje ugnies ir žaibo energiją. Iš tikrųjų Drakonas sugeba klajoti neįprastais takais. Žemasis kasdienybės pasaulis jo nedomina. Daug mieliau jis kyla aukštyn, į dangų ir ieško atsakymo į svarbesnius klausimus: kokia gi pasaulio esmė, kokia mūsų užduotis šioje žemėje?"

l 2018 m. sausio 19 d., penktadienis, 18:34:06
zuikio:)

sara 2018 m. sausio 19 d., penktadienis, 16:37:25
O tu kates ar kiškio metais gimusi?

sara 2018 m. sausio 19 d., penktadienis, 15:29:19
Ai, kalbu kaip ūkininkė.

La fortuna 2018 m. sausio 19 d., penktadienis, 14:25:30
Sara, tu kalbi kaip kokia elektronikos inziniere :)

sara 2018 m. sausio 19 d., penktadienis, 07:32:34
... Arba kitaip tariant ne introdukcija, o inkornuota. Rinktis pati kas tau mieliau sau pačiai.

sara 2018 m. sausio 19 d., penktadienis, 07:13:50
Creative tu esi transcedencijoje. Dabartinio tavo pavidalo siela yra introdukcija i dualistine realybe.

Creative 2018 m. sausio 18 d., ketvirtadienis, 20:18:03
GACKT - Setsugekka - The End of Silence
y outube.com/watch?v=PAJazYB4gwE

sara 2018 m. sausio 18 d., ketvirtadienis, 14:06:30
Baik tu ( baikit Jus)...Racionalaus proto jis. Jei butu racionalaus proto, tai leistų visiems kalbėti beleka-štai kur yra racionalus protas. O Linas Esu tikrai su visais šventaisiais kalbasi.

La fortuna 2018 m. sausio 18 d., ketvirtadienis, 13:08:11
jis skeptikas, racionalaus poziurio..plus tikrai netiki keistuoliais, Sara..

sara 2018 m. sausio 18 d., ketvirtadienis, 12:59:17
Linas tiki tuo Jezumi Kepalu. Nes zmogus negali buti visiskai svarus. O jo yda ir yra būtent tiketi i Jėzų Kepala. Zmogus negali buti visiskai svarus. Patikėkite.

La fortuna 2018 m. sausio 18 d., ketvirtadienis, 12:40:01
Linas jaunas dar, tai is jo gali visko buti, visaipkaip pasielgti..

sara 2018 m. sausio 18 d., ketvirtadienis, 10:24:55
Trascedentinis dualizmas-koreliacija(Amen)

sara 2018 m. sausio 18 d., ketvirtadienis, 07:32:03
Vienintelis rimtas tai yra Linas Esu, visiems pindeliu užduoda ir pakursto, kad nuo kelio nenukryptu.

sara 2018 m. sausio 18 d., ketvirtadienis, 07:28:37
Tuoj pasiskaitysiu apie dualuma ir pasakysiu savo nuomone.

sara 2018 m. sausio 18 d., ketvirtadienis, 07:26:03
Linas nejuokavo. Jis juk įdėjo ta straipsnį savo i anomalija.lt ir neatsiėme. Kuriu galų save purvais apdrabstyti? Žinoma kad jis nejuokavo. O ka? Tu Creative juokautumei ir detumei apie save velniazin ka? Ar juokautumei? Creative truputi suprask ka zmones šneka ta ir galvoja, o cia menki juokai yra. Menki. Save purvais apdrabstyti.

Creative 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 22:14:58
Man neatrašo :( o taip norėjosi sužinoti daugiau apie mano dualumą :(

Creative 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 20:56:22
Būtent, toks įšradimas gali sukelti "didelius vėjus" jei pasklistu po pasaulį.

La fortuna 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 20:54:34
labai gal ir nesuzinotume, jei ka atrastu..

Creative 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 20:52:54
Gali būti

La fortuna 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 20:52:00
tai jie ir dabar gal yra, dirba

Creative 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 20:43:18
Ne, gi rašo kad neišėjo jiems niekas.

La fortuna 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 20:42:23
taip..girdeti dalykai ...ir kas tas akmuo, jau atrastas ?:)

Creative 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 20:31:29
Alchemija yra ankstyvosios gamtos filosofijos šaka, ezoterinis menas, apimantis chemijos, fizikos, astrologijos, menų, semiotikos, metalurgijos, medicinos, misticizmo bei religijos elementus. XVII-XVIII a. alchemiją pakeitė šiuolaikiniai chemijos ir farmakologijos mokslai.
.
Kilmė, siekiai ir pasiekimai
.
Žodis alchemija atsirado iš arabų al - kīmiyaˀ arba al - khīmiyaˀ (الكيمياء arba الخيمياء). Šiuo žodžiu savo šalį vadino egiptiečiai, taigi alchemija gali reikšti „Egipto mokslas“. Pagal kitą versiją alchemija sudaryta prie graikų kalbos žodžio khumeia (χυμεία) pridėjus artikelį al-.
.
Alchemijos meno praktikai, vadinami alchemikais, siekė trijų pagrindinių tikslų. Svarbiausias tikslas buvo sugebėti paversti bet kokį metalą auksu arba sidabru. Alchemikai tikėjo, kad vienas medžiagas galima paversti kitomis, o iš pigių medžiagų gauti vertingas, svarbiausiai – auksą ir sidabrą (tam ir turėjo pasitarnauti Filosofinis akmuo). Taip pat alchemikai siekė sukurti panacėją arba nemirtingumo eliksyrą, vaistą, galintį išgydyti visas ligas ir neribotai pratęsti gyvenimą. Šiuos tikslus pasiekti tikėtasi sukūrus filosofinį akmenį. Trečiasis tikslas buvo žmogaus gyvybės sukūrimas.
.
Nors alchemikams nepavyko pasiekti savo užsibrėžtų galutinių tikslų, jie daug prisidėjo prie chemijos kaip mokslo raidos. Alchemikai atrado daug iki tol nežinomų medžiagų, sukūrė daug laboratorinių prietaisų ir indų.

La fortuna 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 20:23:09
kas yra alchemija?

Creative 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 18:38:07
Sara, o apie Kepalą tai man atrodo kad Linas tieisog pajuokavo, na pagal jo mastymo būdą tai jis nieku gyvu nebūtų juo patikėjas, parašė gal tik iš to kad greičiausiai pasijuokti. Nebent rastum tą tekstą kur jis prisipažįsta kad juo tiki, tada gal ir susimastyčiau, o taip netikiu kad jis juo tiki.

Creative 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 17:22:10
aiškesnę nuomonę

Creative 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 17:04:33
Ar galėtumei papasakoti daugiau apie dualumą konkrečiais mano pavyzdžiais, kad susidaryčiau konkretesnę nuomonę ką turima omeny, o ne tai apie ką aš galvoju?

sara 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 15:37:12
Alchemija. Pavyzdžiui mano tie aštuoniolika atsiradusių medziu yra mano papa R cio žiedas.( ratas?)
Tai gryna alchemija. Dabar ir as galbūt neuzilgo suprasiu kad Jezus Kepalas tikrai neblefuoja. Siaip blefavimui reiktų be galo didelio talento. Vadinasi jis sako tiesa kaip tiktais gali tai daryti.

La fortuna 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 13:19:19
tikrove ir yra dvejopa..dualizmas yra argi nea?

Kur tikroji Creative 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 08:03:59
Jaučiasi ,dualizmas - dvylipumas.
Lyg tikrovė yra dvejopa - materialios ir dvasinės - prigimties Lyg egzistuoja priešingi pradai - gėris ir blogis.

sara 2018 m. sausio 17 d., trečiadienis, 07:10:52
v tostam dome tolstyje liūdi i tolstaja dusha.

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 23:47:29
Užeisim į bariuką
Pasodinti subiniuką
Užsakysim arbatelės
Ir dalinsim dovanėles.

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 23:29:35
Vis dėlto eiles rašiau ir anksčiau. apie samoningus sapnus kaip kitiems įrodyti kad tai sapnas. Taigi:
...
Ne vieną sykį taip bandžiau,
net ranką kiaurai stalą perkišau,
kad įrodyti,
arba puoduką levituoti,
tačiau į mane sužiūro kaip į beprotį
ir tiek.

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 20:40:17
Aš labiau įpratus žmonės matyt tokiais kokie yra, o jie įvairialypiai, o ne per diagnozės prizmę...

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 20:06:02
Juk tu zinai kad tu esi sveika tik kiti nera sveiki. O gyvydojas gydo ne priežastį, o pasekme.

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:58:09
Liga reikia teisingai įvardyti. Tai greičiausiai yra kažkoks tai Dieviskas reiškinys.

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:51:16
Apie savo liga reikia tureti savo nuomone. O visuomene tegul kalba kaip moka. Mes juk žinome ta visuomene.

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:48:36
Man iš pradžių išrašė "šizotipinį sutrikimą", paskui nusiuntė mane į klinikas patikslint diagnozei, tai ten man pasakė kad gali būti "telepatija" aš nustebau kad gydytojai psichiatrai tokius terminus naudoja net Linas Esu iškart sakė kad kažkas čia netaip, na galiausiai klinikuose nebegalejau ištverti daugiau ir paskutinę dieną sakė kad parašys "Šizofrenija" nes sako labai neaišku viskas. o paskui jau mano psichiatrė išrašė "paranoidinė šizofrenija"... ir jo anksčiau mane tokios diagnozes šiurpino, o dabar kartais vis delto ramiau žiūriu. Bet aš atskiriau savo savijauta ir diagnozę kuria gydytojai išrašo, taip lengviau. ir šiaip nevisiems pacientams galima sužinoti diagnozę, gali padaryti žalą, pvz kaip savaime išsipildanti pranašystė.

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:39:22
Supranti toje ligoje nera nieko pavojingo, tiesiog reikia ja teisingai įvardyti. Tu pagyvensi ir ismoksi įvardyti. Taip greitai nesigaus. Man pavyzdžiui reikejo sulaukti 43 metu kad sugebėciau ta reiškinį įvardyti. Dabar ir pamiršau kaip tai ivardijau. tiesiog gyvenu ir viskas.

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:26:16
Po galais na ir šalta net namie, o laukia atrodo koks tikrai 20 šalčio o ne vos 6.. turbūt dėl stipraus vėjo.. brrrrr...

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:25:01
Buvau pas gydytoja, sakė kad po truputi mesti visus vaistus ir stebet savijautą.

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:24:04
Mane bandė priversti patikėti kad pripažinus savo ligą jau yra pusė kelio iki išgyjimo... pabandžiau ir supratau kad tai žiauriai pavojinga, todėl laikiau save normalia proto ribuose, na kartais būna kad šiurpinu liaudi bet samoningai pakvailiodavau.

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:20:12
Vat vienas savižudis prieš pasikordamas sušuko "Dieve jei esi tai sustabdyk mane" ir ką jis jau ropštesi ant kedės ir staiga suskambo telefonas, tas pasižiūrėjo į ekraną o ten parašyta "Dievo namai", jis nepakele išsigando, paskui dar kart suskambėjo tel ir vėl jį nepakelė. O Pasirodo paskui jis sužinojo kad taip vadinasi bažnyčia.. ir pasirodo kunigas skambino namo kelis sykius ir niekas jam nepakele paskui suprato kad gal numeri neteisingai surinko ir akurat taip ir buvo.. ir paskambino "netyčia" tam savyžudžiui.

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:16:44
Žinau, nes aš valdžiausi ir laikiau ginklus(spyglius) paruoštus jei kas pasikesintu į mano blaivų protą.
Bet po kiekvieno mūšio reikėjo išsilaižyti žaizdas.. o tam reikėjo laiko.. kurio aš beveik neturėjau...ai tiek to.. geriau prisiminkim gerus dalykus.

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:15:16
As isprotejusi kad persivalgau. Tokie zmones irgi isproteje...

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:10:27
Supranti Creative tu būtum isprotejusi jei sugultumei su savo tevu ( kai kuriuos pasaulyje garsios moterys yra tai padariusios( praeityje)) savo noru. Ir pedofilai yra isproteje. O lezbietes ir gėjai tik apsimeta isprotejusiais. Tad viskas su tavimi gerai. Nepergyvenk.

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:09:16
Nežinau sara

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:08:51
Su terapeutu nesimatėm jau 4 metus.. ir žiūriu iš interneto jis irgi dingo... aš geras žmogus ir galvoju ar tik jam viskas gerai ir nepakryko jo psihika po mano apsilankymų, nors aš stengiausi improvizavau nes neįsivaizdavau kas yra psichoterapija.. ir vat jam tai tikrai reikėjo pinigu, o man buvo negaila sušelbti, nors galiausiai nusprendžiau kad užteks man jau to visko.

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:06:26
Nu jo. Geras pasisveikinimas. O mes sakome La bas... Ka tai reiskia ir kokia kalba?

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:03:15
namaste yra atrodo budistu pasisveikinimas, nors neatsimenu dabar

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 19:02:27
Jo... Lietuvių kalba yra labai katalikiška. Namas-te...

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 18:59:23
Tik taip pasakysiu kad jis išpradžiu sakė kad aš visiškai sveika tik kad ant ribos. o paskui aš neverbališkai paklausiau jo ar tikrai, na ar einam mes lygi pamišimo? ir jis neverbališkai atsakė kad taip, kitaip sakant jis jau nuostata sau įkelė į smegenynę ir bandė daryt viską kad tik jo noras išsipyldytu. Aš žinau kas yra kai žmogų įkelį į šabloną (freimą) ir po kiek laiko jis pradeda elgtis pagal tą freimą, ir aš kovojau, nepasidaviau.. kaip ir La fortuna sakė :"už mūsų Maskvą!!!"

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 18:52:48
O su terapeutu tai atskira kalba...

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 18:51:44
Kaip pasisveikinimas :"NAMASTE" t.y. "sveikinu Dievą tavyje". Man atrodo kad tai sveikinu išmintį kuri guli tavo pasamonėje.. bet čia iš psichologijos pusės.

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 18:51:05
Reiskiasi ne tau tai. O tu savo terapeutu tiki? Jam juk darbo reikia ir reikia kad tu sirgtum. Tad jis tau daro meškos paslauga.

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 18:49:26
Mes internete uzsiiminejam kolektyvine samone.:-)))

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 18:49:03
Mano terapeutas perspėjo kad "nežaisčiau" su kolektyvinę, ko aš nedariau, bet bandžiau patirinėti...

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 18:48:34
Cia ne magija yra, o yra Dievas. Yra Dievas šen yra Dievas ten.

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 18:47:43
Ką radau tai vat dar už kolektyvinės pasamonės yra:
NIEKADA NEPAŽĮSTAMA KOLEKTYVINĖS PASĄMONĖS DALIS
Ką ji reikšia nežinau.

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 18:11:16
Dar yra savoka: "Kolektyvinė pasamonė", kuri skyriasi nuo asmeninės pasamonės.
Manau magija yra tai kai "susitari" su kolektyvinę...

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 18:05:35
Ir man pažįstamas kažkada labai seniai kažkaip patarė viso to nesureikšminti, kad netaptum koks fanatikas...

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 18:03:42
Magija, rašoma, yra tai kada pvz nori sutikti kažkokį konkretų žmogų ar rekia pinigų, tai pvz eini gatve tau įprastu keliu ir paskui kažkaip pasuki į kitą kelia ir vuolia sutinki tą žmogų, ar randi pinigus. Kitaip sakant čia pasamonė padarė taip kad samoningai tu tiesiog nusprendei šį kartą nueiti kitų keliu ir pastebėti ar sustikti tai ko norėjai, arba va kaip sarai buvo pamatyt tai ko anksčiau tarsi ir nepastebėjai, gaila bet stebūklų nebūna :(

Creative 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 16:25:27
etikete tu etikete :D eketeje

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 15:41:18
O pas mus ant prudo storas ledas. Zmones linksminasi etiketes prakirte žuvis žvejoja ir ciuozineja.

La fortuna 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 14:17:57
sninga...

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 13:29:50
Andrius Mamontovas "Kitoks pasaulis"(2015)WEB
Visiems labai smagios dienos. Ir dar karta įsiklausykite i ta daina.

sara 2018 m. sausio 16 d., antradienis, 08:20:08
:-)))

La fortuna 2018 m. sausio 15 d., pirmadienis, 21:41:36
aga Dievas labai bijo:)

Creative 2018 m. sausio 15 d., pirmadienis, 18:21:36
Ir paleisiu strelę į dangų
Pabelsti Dievui į langus.

Creative 2018 m. sausio 15 d., pirmadienis, 18:20:57
Jo jo simpatiška, ypač kai susiraukus arba miegu dantim į sieną.

sara 2018 m. sausio 15 d., pirmadienis, 07:32:43
Nu vyru zinoves specialistės. As tai sakyciau vyras žino ko is Creative tikėtis todel tiesiog nieko ir nesitiki. Ne visur pas zmones buna seksualines potekstes. Jei jau tokia potekste buna tai dažniausiai vyras iskart ir issiduoda. O kad Creative graži tai savaime suprantama su gražiu zmogumi kurkas maloniau bendrauti. Net moterys sau i drauges issirenka pakankamai simpatiškas drauges, nes su gražia drauge kurkas maloniau bendrauti.

sara 2018 m. sausio 15 d., pirmadienis, 07:25:29
:-)))

Creative 2018 m. sausio 15 d., pirmadienis, 00:28:13
y outube.com/watch?v=e-_SCZZlrNs

Creative 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 22:30:53
Man užteko tokiu kelių kartu kad pasimokyčiau. Pagyvenau ir pamačiau.

Creative 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 22:27:38
Matau labai geros nuomonės esi

2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 22:21:07
tik nesakyk " NE"tipo su draugu"niekada",pagyvensi pamatysi

Creative 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 22:02:57
Šiaip aš atpažįstu neverbaliką ir akių žybsėjimą, kai priešinga litis manimi susidomėjusi, dažniausiai seksualine prasme, todėl tokius vyrus aš vengiu.
Mano draugai tokiu dalykų nedaro.

La fortuna 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 21:30:59
nepabuvus vyru, nesuzinosi :)

Creative 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 19:48:33
neapsunkinamo daraugiško dėmesio

Creative 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 18:18:54
O jis neužtrunka pas mane. atvaro aplankyt vidury baltos dienos išgert arbatą su sumuštiniais ir išvaro. Tiesiog aplanko. Dėl jo žmonos aš irgi pagalvojau ar nepyksta, manau neturėtų, nes į jį nesikesinu ir kart i jos teritorija nelendu. Man užtenka nors šiek tiek neapsunkinamo dėmesio ir tiek.

Creative 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 18:12:10
Man gal ir patinka kaip vyras ir geras draugas, bet be jokios seksualinės potekstės, Jam tai irgi nerupi...

Creative 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 18:05:00
Mažiau skaityk žiniasklaida nes ji daug labiau susijusi su manimi, o kaip nesakysiu, ten nedirbu. Čia tą prasme apie "gėjus" turiu omeny, nes pati skaitau.
Nežinau bet pvz keli draugai irgi normaliai priima mane. Nors komplimentu kartais išgirstu.. jo gali būti kad aš tokia abejinga...
Matai kai vyrams paduodi ranką paspaudimui tai jie ir priima už sava, kitaip tariant saugo atstuma, o ne taip kaip moteris mėgsta glebesčiotis kiekvieną gi ne gėjai suprantu..
Nerizikosiu eksperimentais dėl draugystės... nes buvo taip kad ir netekdavau draugu.

:D 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 17:56:11
Gal Tau tik taip atrodo ,o vyrai priešingos lyties draugėms jaučia kur kas didesnį fizinį ir seksualinį potraukį nei pačios moterys
Pabandyk duoti ir suprasi ar tik draugystė jus sieja:D Moterys ir vyrai negali būti draugiški vienas kitam be seksualinės potekstės.Vistiek kirba kirminas,o jei ,o gal.Nemanau kad jo žmona patenkinta,kai jis užtrunka pas tave.
Nesislėpki savo nugaros,prisipažink ,patinka jis kaip vyras, o ne kaip gejus.

Creative 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 17:42:39
Geriau man pasakykit kodėl vyras su mergina negali būti tik drraugai? Kodėl kai mano draugas kai dirba netoliese užsuka, iškart kalbos kad vaikinas ir nesvarbu kad vedes ir turi vaiku ir šiaip sakyt nesakiusi netiki kad tik geri draugai jau aibe metų ir vistiek tas pats? Suprantu kad kaimynai taip kalbėtų kai jie nežino mano gyvenimo, bet vat kad giminaičiai... ir netiki kad ir kaip aiškintum.

Creative 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 16:33:28
Oi, nu sorry, pamiršau, kad aš ne dauguma..

Creative 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 16:25:11
Aš vat ką galvoju. Ar vyrams pagaliau pasiekus tai ko nori:
a) dingsta noras, abejoja savo pasiekimu. eina ką nors kitko(kitos) siekti
b) džiaugiasi savo laimėjimu ir gyveną laimingi
c) kodėl būtent dovanomis?

> 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 16:10:04
Net toks vyras, kuris restorane nori mokėti per pusę, yra ne kas kita, kaip skuduras.
Dauguma, domina tik tokie vyrai, kurie jūsų siekė, ir tai įrodydavo dovanomis.

Creative 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 15:57:38
Baisu pagalvot kai tokie žmonės aplink vis sukas gi nemato kitų žmonių ir pasaulis susiaurėja...

2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 15:39:34
Bet kas geriau Alfonsas ?Ar turtingas ,Donžuanas, Kazanova ar Mergišius?:?

2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 15:35:05
Pripažinkite,kuo sėkmingesnė moters karjieraar kuo labiau pasiturinti , tuo sunkiau jai apsisaugoti nuo alfonsų, svajojančių egzistuoti moters sąskaita.O tokiu tikrai nemažai pasitaiko,kaip mat , sukiojasi prie vyresnio amžiaus ponašlės.

La fortuna 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 12:51:54
yra dalis tiesos tame..bet nebutinai pinigai ...pvz mokslas, kuris gali buti mazai apmokomas,bet vyras daug daro darbo, atradimu ir tt ..o jei kratosi pareigos islaikyti kiek jis sugebes tiek bet su ryztu, nemazom pastangom, noru tai jis dar nesusivokes vyras...

2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 12:51:41
Bet yra ir auksinių žąsų kiaušinių ieškančių vyrų ,Pagalvokim kiek vyriško orumo suteikia nuolatinis pinigų ėmimas iš moters.Žinojimas ,kad jie yra išlaikomi.

Ar tiesa? 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 12:42:52
vyras vertas tiek pagarbos ir meilės, kiek pinigų jis uždirba ir parneša namo. Jeigu vyras drįsta prieštarauti ir kratytis šios pareigos – tai šūdas jis, o ne vyras

La fortuna 2018 m. sausio 14 d., sekmadienis, 00:15:03
y outube.com/watch?v=zAZRw8bJ3PE

La fortuna 2018 m. sausio 13 d., šeštadienis, 23:56:06
o taip, didi data..

Nepamiršom 2018 m. sausio 13 d., šeštadienis, 22:59:07
Laisvės gynėjų diena – sausio 13 d.

Creative 2018 m. sausio 13 d., šeštadienis, 17:41:54
Kažkas minėjo, kad pasakos vaikams tėvus turėtų paversti budrius...

Creative 2018 m. sausio 13 d., šeštadienis, 17:40:03
Čia irgi turbut taip gal į temą: kaip pasiklosi, taip ir išsimiegosi.

2018 m. sausio 13 d., šeštadienis, 17:33:38
Už namo lango
juoda naktis,
Kažkas nekantriai
daužo į duris.
Gal tai ateiviai iš dangaus ,
O gal tai
belžias raganos kuprotos
Nasrai jų šiepiasi bedančiai.
O gal ten karstosi tvorom, palangėm
Velniūkščiai šakėmis ginkluoti.

sara 2018 m. sausio 13 d., šeštadienis, 16:41:16
:-)))

La fortuna 2018 m. sausio 13 d., šeštadienis, 12:06:58
žuvis ieško kur giliau, žmogus kur geriau...

Creative 2018 m. sausio 13 d., šeštadienis, 00:26:40
Sara užkariauja internetą :D

Creative 2018 m. sausio 12 d., penktadienis, 20:29:38
Nieko... šian sapnavau savo kloną, tiksliau ten irgi buvau aš ir su savimi šnekėjau.. nieko įpatingo...

l 2018 m. sausio 12 d., penktadienis, 20:08:21
Creative, tai ka te sapnuoji ?

La fortuna 2018 m. sausio 12 d., penktadienis, 20:07:33
stai kur prapuolei...

sara 2018 m. sausio 12 d., penktadienis, 19:48:50
Ateikite i DELFI - nuomones-sekmadienio evangelija
Na suprantate apie ka ten kalba vyksta.

Creative 2018 m. sausio 11 d., ketvirtadienis, 20:42:32
Tingiu versti... čia baladė turėtų būti.. ne mano kūryba...
.
В городе дождь.
Он как занавес скрыл наши мысли.
День или ночь,
Мы, как мухи, в густой паутине зависли.
Дёргает нить
Равнодушный паук-кукловод.
Куклам не жить,
Все послушно встают в хоровод.
.
Куклы пляшут над городом дикий макабр,
Заморочила смерть танцем света и тени.
Мы, возможно, и сами уже привиденья,
Принесли свои души хозяину в дар.
Посмотри, он весь мир прочной сетью опутал.
Нас манит к себе продавец кукол…
.
Холод вокруг,
Заморозил тела нам и души.
Враг или друг?
Ты в глаза загляни, сердце слушай.
Камень в груди --
Лишь холодный изящный хрусталь.
К цели иди.
Кукол сломанных детям не жаль.
.
Куклы пляшут над городом дикий макабр,
Заморочила смерть танцем света и тени.
Мы, возможно, и сами уже привиденья,
Принесли свои души хозяину в дар.
Посмотри, он весь мир прочной сетью опутал.
Нас манит к себе продавец кукол…

La fortuna 2018 m. sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:42:46
baigesi gerai..pabuvo bloga vakar ir jau nieko..

sara 2018 m. sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:09:46
O kaip tau klaustofobija baigesi?

La fortuna 2018 m. sausio 11 d., ketvirtadienis, 17:32:10
tai gerai vadinasi jie..gerai kad stebi keicia...

sara 2018 m. sausio 11 d., ketvirtadienis, 17:01:53
Ai as gerai. Gydytojas pakeitė vaistų vartojimo laika. Bet vaistus tuos pačius paliko.

La fortuna 2018 m. sausio 11 d., ketvirtadienis, 14:00:57
kaip tu ?

La fortuna 2018 m. sausio 11 d., ketvirtadienis, 13:50:21
Shania Twain - From This Moment On

sara 2018 m. sausio 11 d., ketvirtadienis, 13:32:52
Viskas bus gerai, La fortūna. Nesinervink taip.

La fortuna 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 22:25:01
nervai...nesedziu as vienoj patalpoj..dekui, daugiau nepasikartos

andrius 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 20:49:40
negro

sara 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 19:05:49
Acha

Creative 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 19:03:08
Dėl svaigulio nežinau.. logiškai mastant matyt pritruko galva oro vis delto... na tai logiška...

Creative 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 19:02:01
Man klaustrafobija praėjo vos tik pradejus vaikščiot po kitas patalpas, neužsibūti siauruose koridoriuose, mažose kabinetuose.. daugiau vaikščiojimo laukia, kad ir i po parduotuves... jei nebuvai užsisedejus namie tai nežinau tada nuo ko...

Creative 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 19:00:25
KAi užsibūni vienoje patalpoje tai įsivysto kas? klaustrafobija. iš čia ir panikos priepuolis.. aš kad ir mano buvusiam kambarely 9 kv pragyvenau ilgai bet turejau išejimą į lauką tai klaustrafobijos kaip ir neatsirasdavo kol vat neužsibuvau kambarely... dar buvo kad autobuse man irgi priepuilis beveik buvo prasidejes bet kažkaip tvardžiausi ir beveik praejo tik vat nesiulau kavos gerti, nes nuo kavos dar labiau gali buti...

Creative 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 18:57:28
Man pvz pirmas panikos priepuolis įvyko mokykloje 10 klases gale prieš du menesius iki egzaminu, buv fizinio pamoka ir į pabaiga mes turejom lekti estafetę, tai aš buvau paskutinė kaip visada, nulekiau, užsidirbasu sau eilinį dešimtuką ir atsistojau prie sienos ir bandžiau atsikvepti, ir kvepavau kvapavau, mokytoja paleido visus i rubinę, o aš paskutinė ejau ir niekaip negalejau atsikvepti vis gylejo ir gylejo kvepavimas, paskui nuejus į rubinę, klasiokes vos ne klyks pradejo:"Tau Astma!", aš tik palingavau galva, kad ne, ir kažkaip bežiūrint į tas paklaikiusias akis susitvardžiau ir emiau tiesiog save raminti kad jas negazdinti, ir man praejo.. persirengiau ir su klasioke nuejom pas fizinio mokytoja ir ji man dave pauostyti atrodo amoniako, bet man jau buvo praeję tai amoniacas nieko nepadare tik susiraukiau nuo kvapo, mokytoja iškart sako kad tai gali būti nuo artejančiu egzaminu kad tipo pergyvenau.. o aš iš tikruju nepergyvenau kažkaip.. bet įsiklausiau į save:"o gal visgi?".
.
Paskui tik priepuolis buvo kai tik "krizė" atsirado.. pora sykiu išgirdau rusų daina "ir mano širdis sustojo.." ir še tau ir panikos priepuolis.. nors buvo dėl ko.. žinojau...

La fortuna 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 18:50:57
taip gavosi..o mazu patalpu nebijojau lyg niekad, o sian kazkas uzejo ir prasidejo, emiau dust norejau isiplest ...aisku, nuotaika buvo nekokia iki to..o poto svaigsta galva? nes poto buvo svaigulys pusvalandi mazdaug

sara La fortunai 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 18:40:57
Panikos priepuoli turėjai? O kas taip išgąsdino?

sara 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 18:39:58
La fortūna kas tau?

Creative 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 18:37:08
Tik kvepuok gyliai... neskubėk...

La fortuna 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 18:32:41
siaipsau ..o tu?...aciu uz patarimus, Creative...nezinaunieko, pirma karta taip man.

sara 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 18:28:16
Sveikos! Kaip laikotes?

Creative 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 18:19:05
Pas jus ga kitokius vaistus duoda, tai nežinau..

Creative 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 18:18:32
Manau reikės gerti raminamuosius, pvz bromazepaną(sukelia priklausomybę, kaip man sakė, gerti ne kiekvieną dieną o tik reikalui esant), arba lorazepanum (tinka kiekvieną dieną, šitą aš geriu). Taip pat kakip mokino mus psichologas, reikia kvepuoti per pilva, na atsiguli ant žemės ar atsistoji tiesiai, padedi rankas ant pilvo ir kvepuoji, čia šiaip yra kakokia tai budistu pranajama ar kaip juos ten na kvepavimo meditacija irgi. Šiaip mane išmokė kvepuot pilvu dar vaikystej kai mokiausi dainuoti tai gulėjom mes salej ant gribdu ir bandem kvepuoti, kaip nekeista tas porą sykiu patirtas įvykis visdelto kažkaip įsišaknijo pas mane, nors nuo panikos prieluoliu nepadeda, nors gal, nebent del to kad neturiu su kuo paliginti nes visada kvepuoju pilvu...

La fortuna 2018 m. sausio 10 d., trečiadienis, 17:30:08
kur esi dingus? siandien turejau pirmasyki panikos priepuoli...baisu.

2018 m. sausio 9 d., antradienis, 20:48:34
kaip tu?

La fortuna 2018 m. sausio 9 d., antradienis, 20:48:14
maciau, dekui,geras filmas.. sveikata kaip sveikata, galva mn sian svaigsta

sara 2018 m. sausio 9 d., antradienis, 20:38:45
Pasižiūrėk filmą Dogma. Zinoma jei sveikatos turi.

La fortuna 2018 m. sausio 9 d., antradienis, 20:19:56
kazkaip atrodo net pykina biski

la 2018 m. sausio 9 d., antradienis, 20:13:58
kazkaip nelabai jauciuosi,..pas mus beje gripas , sako, pavojingas australietiskas..

La fortuna 2018 m. sausio 9 d., antradienis, 20:12:09
ai...kaip cia pasakius, tarkim nuotaika siaip sau, kazkokie nuotaiku amerikietiski kalnai, net kaip per galva gavus jauciuosi ...o tu kur dingus ?

sara 2018 m. sausio 9 d., antradienis, 20:06:11
Sveika, kaip laikaisi?

La fortuna 2018 m. sausio 9 d., antradienis, 13:18:09
Sveikute, Sara, Crative, kaip laikomes?

Creative 2018 m. sausio 9 d., antradienis, 00:00:12
Diary Of Dreams - She And Her Darkness (Subtitulada)
y outube.com/watch?v=yRXpnXRKM40

sara 2018 m. sausio 8 d., pirmadienis, 18:25:36
Tai jau jo. Tavo teisingas pasakymas.

La fortuna 2018 m. sausio 8 d., pirmadienis, 17:25:37
reikia baigt nupuo6ti dekoracijas..viskas jau po 6venciu...

La fortuna 2018 m. sausio 8 d., pirmadienis, 17:21:06
vakar torto suvalgei?

La fortuna 2018 m. sausio 8 d., pirmadienis, 17:11:25
darbus dirbau... ne kad nieko nedariau ir nedarau ..reikia zinot, suprast ir tada tik daryti...beto buvo keliones, darbai,svent4s, tai zinai..:)

sara 2018 m. sausio 8 d., pirmadienis, 15:05:31
Nu apsisuko vienas ratas. Tad grįžta senas klausimas-o kaip dėl energijos? Ka nors darai? Tomulis buvo teisus sakantis savo teorijas, jo teorijų praktikavimas padėtų ir energija pagauti.

sara 2018 m. sausio 8 d., pirmadienis, 13:32:56
Nu siandien matyt esu kilograma priaugusi, teisybe pasakius net nesisveriau.

La fortuna 2018 m. sausio 8 d., pirmadienis, 12:35:24
y outube.com/watch?v=5s2CLl8K8bs

La fortuna 2018 m. sausio 8 d., pirmadienis, 12:29:52
Sara, kaip nuotaikos, kaip gimtadienis?

La fortuna 2018 m. sausio 8 d., pirmadienis, 12:29:18
jei taip idomu, paties ir paklauskite:)

2018 m. sausio 8 d., pirmadienis, 10:41:59
O,o kokie erdvus jo namai,negi tikrai vienas gyvena?

Creative 2018 m. sausio 8 d., pirmadienis, 00:33:44
Kam įdomu čia jiečio kanalas:
youtube.com/channel/UCsfuDZpheu_868lmtfRB1Lg

La fortuna 2018 m. sausio 7 d., sekmadienis, 18:45:16
tau, Sara, muzikinis sveikinimas :)
Vitalija Katunskytė - Tegu tau šypsosi pasaulis

Creative 2018 m. sausio 7 d., sekmadienis, 18:34:29
Su Gimtadieniu!

SoS!!Dėmesio !!!Merginos labai plinta lytinės ligos. 2018 m. sausio 7 d., sekmadienis, 18:15:46
Būkite atsargios,jei nors yra vienas iš požymių kreipkitės pas gydytoją:
„Deginimo" pojūtis makštyje
- Skausmingi lytiniai santykiai

- Dujų prisipildžiusios pūslelės makšties gleivinėje
- Smulkūs pūlinukai lytinių organų srityje
- Opelės makšties gleivinėje
- Makšties išskyros baltos, panašios į varškę
- Makšties sausumas
- Skystos, pūlingos, susimaišiusios su krauju išskyros iš lytinių takų
- Makšties perštėjimas
- Gelsvos, žalsvos, pūlingos išskyros iš lytinių takų
Nauja liga:Bakterinė vaginozė (makšties disbakteriozė) – yra lytiniu keliu plintanti liga, t būklė susijusi su lytiniu aktyvumu ir lytinių partnerių skaičiumi.
- Lyties organų perštėjimas
- Žuvies kvapo išskyros iš lytinių takų
- „Deginimo" pojūtis makštyje
- Niežulys
- Pilkšvos vienalytės išskyros

Draugai:) 2018 m. sausio 7 d., sekmadienis, 16:46:51
y outube.com/watch?v=fuknkX_u-Fg

La fortuna 2018 m. sausio 7 d., sekmadienis, 16:24:10
dekui..jau issisakiau, gal kada nors..;)

sara 2018 m. sausio 7 d., sekmadienis, 15:34:32
Ir ateik i DELFI -Nuomones-sekmadienio evangelija.
Manau kad tu turi ka pasakyti.
Sekmes!

La fortuna 2018 m. sausio 7 d., sekmadienis, 14:28:30
ok..paziuresiu:)

sara 2018 m. sausio 7 d., sekmadienis, 14:26:18
Nusipirk ta sijona, jei dar bus, jis juk tau labai patiko. Ir geros kokybės suknute nusipirk net jei ir kaina kandziojasi...

La fortuna 2018 m. sausio 7 d., sekmadienis, 13:58:56
nop,vaziuosi biski in pardes , pasportuot truputi, o siaip namie..

sara 2018 m. sausio 7 d., sekmadienis, 13:46:59
Labai dėkoju!
O tu pati kaip jautiesi? Siandien, matyt, i svečius jau neisi, ar kaip? Juk sekmadienis. Savaitgalis. Puiki diena eiti i svečius ar priimti svečius.

La fortuna 2018 m. sausio 7 d., sekmadienis, 13:43:17
sveika...su gimtadieniu tave!!!!!buk laiminga ir tegu si diena buna puiki tau !:)

sara 2018 m. sausio 6 d., šeštadienis, 20:01:06
Ai as puikiai! Rytoj švęsime mano gimtadienį-valgysime, vista, tortą, pupelių sriuba, CocaCola.

La fortuna 2018 m. sausio 6 d., šeštadienis, 14:42:19
normaliai..keliausiu vakare in svecius..tai tvarkausi, kad vakaras laisvas but..

sara 2018 m. sausio 6 d., šeštadienis, 14:38:11
Kaip siaip laikaisi?

sara 2018 m. sausio 6 d., šeštadienis, 14:05:31
Ačiū.

La fortuna 2018 m. sausio 6 d., šeštadienis, 14:03:15
oki,pažiūrėsiu būtinai ,,,skanaus

sara 2018 m. sausio 6 d., šeštadienis, 13:52:12
... Kartais reikia ne vient i savo profesija buti isigilinus, o stengtis daryti ir tai ko visai nemoki.( cia bendra teorija visiems). klajunas labai geras specialistas savo srities, bet i šoną nei kiek nepajudins savo piršto-atseit tai ne jo sritis( štai kame bėda. Zmones yra isikabine savo srities, o kitko nei žinoti, nei matyti nenori).

sara 2018 m. sausio 6 d., šeštadienis, 13:47:32
Dabar valgau.
Grikių koše su spirguciais ir kepintais spirguciuose svogunais. Niam, niam kaip skanu.:-)))

sara 2018 m. sausio 6 d., šeštadienis, 13:45:51
Oras tiesiog puikus. Pasižiūrėk, jei idomu, ant pagrindinio-juodo puslapio ka prirasau. Ilgai tas mintis grumulojau savyje ir nesiryzau rasyti. Bet susitikus su tokiais ipatingais ir nuostabiais zmonemis kaip kad Linas Edu isdrisau tai parasyti.:-)))
klajunas irgi buvo mane atstumes. Jis atseit užsiima tik savo teorijomis. Bet as jo nekaltinu. Zmogus stengiasi, kaip moka.

La fortuna 2018 m. sausio 6 d., šeštadienis, 13:31:17
labas, kaip oras Lt?

sara 2018 m. sausio 6 d., šeštadienis, 11:23:33
Kai neturi/neturiu daugiau ka mąstyti, galima mąstyti ir apie anglu kalba. Bet as turiu ka mąstyti.

sara 2018 m. sausio 6 d., šeštadienis, 10:17:45
... Siandien sapnavau kad kovojau su ragana.
Zmogus esi priverstas mąstyti, bet as ir noriu mąstyti. Gal greitu laiku imsiuos anglu kalbos mokymosi. Ačiū Dievui atsirado noras skaityti knyga.:-)))

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 20:32:34
:) hehe ..sunkus dalykas Ir būtinai atsibusk tada tankiai ir giliai kvepuojama ir iskart uzsirasyk kol nepamirsai.
Butu gerai kad pries einant miegoti pasiimtum tusinuka ir lapą šalia.

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 20:18:48
gerai, zuika :) bandysim

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 20:16:17
Kitąsyk kai savo soulmate skaitysi laišką tai laiško neskaityk tik žiūrėk ar priekyje o gal pabaigoje jis yra parašęs savo vardą, pavarde.
Sekmes!!!

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 20:07:19
taip, brangioji, tu teisi visiskai..

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 20:03:34
... Tas gyvenimas yra kaip gimimas. Amžinai visa gyvenima lendi pro siaura anga ir vis dar esi /esu negimusi. O kada gimsi/gimsiu? Tada kai jau reiks mirti? Vienu zodziu senatvėje atsipaipaliuosi /atsipaipaliuosi galų gale gimsi/gimsiu ir ziu jau ir reikia mirti!

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:52:12
... O gal Dievas nori tapti manimi? As žinau kad esu labai išsivysčiusi... O cia tai bajeris! O kaip jis taps manimi?( negalvok as visai nesu pasikelusi as tik mazumele bandau logiškai mąstyti...)
As tai tikrai nesu Dievas, bet Dievas tikrai gali norėti tapti manimi. Mano gyvenimas yra pats įdomiausias.
O tu, La fortūna, gali pasakyti tai kad tavo gyvenimas yra labai idomus?

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:42:34
Svarbiausia sužinok jo vardą, pavarde.
Laiškais gyva nebūsi.
Pirmyn i darbą!

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:41:05
Gal ne i vieni susijungia bet tampa Dievo smegenimis. Nors gal ir ne. Dar tiksliai nezinau kaip ten buna. O gal Dievas buna kažkur anapus, o gal tampama Dievo smegenimis to tiksliai nezinau. Dievas norėtų buti tuo soulmate bet Dievas negali. Yra tam tikra tvarka. Dievas pasauli sukūrė ir visko neteko. Na man peršasi tokios mintys. Bet reikia ir aukotis Dievui ( norejau pasakyti kad Dievas turi aukotis). O man aukotis nereikia. Jei as aukociausi tai butu didžiausia nuodėmė.

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:35:11
sianakt skaiciau jo laiska sapne .. taip tikroviska ir risliai, kaip net nesapnas arba pasamone

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:33:21
na man taip paaiskino mano s..

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:32:51
taip ir yra du susijungia i vieni...

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:30:22
Jo. Tikslas sukurti pikseli. Tu labai protingai mastai.:-)))

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:28:03
Dievas jau toks yra jis per prievarta vienas kitam mielais padaro. Soulmate toks reikalas yra kad viskas yra per prievarta. O gyvenimo žodžiai tėra zmoniu vemalai todel tu jais nesivadovauk ( pvz. kad ir tie žodžiai kad per prievarta mielas nebūsi. Tai tėra zmoniu vemalai.) Maziau sakyk kas ka sako. Geriau pati kažką pasakyk.

la 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:26:09
New Year Mix 2018 - Best of 90's Retro Hits Dance Party Megamix

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:25:16
tiesa, o tikslas, tai sukurti pikseli - vieni, o tai reikalinga padaryt ne kazkur anapus, o cia sioj materijoj - Zemej..

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:22:49
sako, prievarta mielas nebusi;)

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:21:37
ai, net nzn, su soulmate koks tikslas tada isvis...

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:18:30
gal ir teisi..reikes ta sijona paimti, labai puosnus...nude, su gipiuru, pliusuotas, saules klosas ilgas ilgas...

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:16:41
Jie tie soulmate visi nemyli, bet yra priversti myleti. Siaip ar taip tu busi su juo. ( nekalbu apie sy ar būsima gyvenima, kalbu apskritai).

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:13:54
Na ir kas kad storina. Nu pridės ten tris kilogramus, o kas tau is to? Tu ir taip esi labai liekna.

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:13:26
turiu sukneliu..visad renkuosi is ju , bet nebuvo sikart, matyt likuciai..arba nepatinka, arba ismieros ner arba kandziojasi..nu tu zinai :)

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:12:06
mano soulmate manes tai nemyli :(

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:11:55
Nusipirk suknelių. Sukneles yra gražiau nei bliuskutes.

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:11:11
ir sijonas buvo toks labai grazus pliusuotas, kreminis iki zemes , apacijioj siuvineta gipiuru, wow...bet bijau storina tokie labai ir kaina dar kandziojosi..

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 19:09:36
bambanuli tpsk pardes :)) buvo akciju ir ten ir ten..sukneles tai neissirinkau, o bliuzkiu tai joa pasirinkau keleta proginiu ..siandienai uzteks, kita diena reiks dar uzeit i kitas..

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 18:47:27
... Tiesa yra sakoma tiktais savam soulmate. Kad ir kaip noretumei ta tiesa pasakyti kitiems ar Dievui bet tai yra neimanoma. Uztad tas pasaulis taip lėtai ir vystosi. Kad negauna tiesos dozės. Žodžiai tai dar nera tiesa-tai tėra programa. O tiesa reikia jausti is vidaus su visomis jos spalvomis.:-)))
O žodžiais tiesa sakyti tai tik juodai balta pasauli parodyti. Tiesa dovanojam savo soulmate nariui.
Na kaip pasiseke apsipirkti?

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 15:09:53
Iki!

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 15:08:03
aga Dievas ir meilė gydo:) ačiū ..tuoj jau keliausiu..

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 14:27:36
Mėgstu viska logiškai paaiskinti. Pati logika irgi žinoma nera kriterijus. Pvz. Linas Esu yra labai logiškas bet Jezumi Kepalu gyvenančiu Lietuvoje tiki. Va ir baigiasi visa logika. O gal prasideda?
KAS PAAIŠKINS?

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 14:24:39
.. Ir dar pasakysiu kodel tu nesusirgai. Juk trolis mums žadėjo kad mes sirgsime, jis aiškino kad mus prakeike. O Dievas norėjo mus nuraminti parodyti kad mes nesusirgsime ir kad nereaguotume i trolio paistalus... Va taip. As esu logikos zmogus-gal net per daug.

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 14:16:16
... Matai as ir aukšti apskaiciuoju. Is pradžių egles visos buvo vieno aukščio. O paskui ( siandien) ziuriu trys paskutines per pus mažesnes. Dar geriau isiziuriu-ogi tai kadagiai. Bet labai keista netgi tai kad zmogus kadagius pasodino sklypo gale. Be to žinau kaip sunku kadagius pasodinti, juos reikia sodinti ir su nuosava mikloflora ir kodel zmogus būtent sklypo gale tuos kadagius sodino? Jei zmogus butu sodines kadagius tai butu juos sodines kur nors iškilmingoje vietoje... Vienu zodziu yra labai daug klaustukų.
O tu gerai apsipirk. Tik žiūrėk tikrai reikalingus ir gražius arba patogius daiktus pirk. Ir spalvas paderink. Sekmes!!!

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 14:04:15
One Direction - What Makes You Beautiful

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 14:01:30
not to bad ..neblogai ..važiuosiu į pardes akcijinių šventinių daiktų , rūbų pažiūrėt gal ir įsigyt ką

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 13:37:48
... Vargu ar galėjau nepastebeti.
Nors gali buti visko. Bet jei anksciau nepastebejau vadinasi esu visiška glusmare...:-)))
O siaip kaip laikaisi?

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 12:37:43
laikai dabar , visur technika, viska suskaiciuoja :)

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 12:35:55
šiandiem ciklo matuoklis rodo 4 proc. pastojimo rizika ir keep trying :)

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 12:21:36
sveika :) skonis toks jau dalykas..kas del medziu. tai naturalus dalykas, savaime suprantamas, galejai tiesiog neatkreipt demesio i kadagius..buvo vienoj masej..

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 10:36:27
... Mamai labai nepatinka šiuolaikine muzika-sako baisi ir t.t.
O man nepatinka jos operetės-tikras varlių kvarkimas.
Vienas Merūnas patinka, o visa kita yra tiesiog baisu.
Tad ir išsiaiškinome kad viena kitos muzika mums yra tiesiog baisi.

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 10:13:13
Bet kokia nereali apgaule. Nu jo, tie kadagiai irgi žali kaip ir egles. Bet anksciau kai vaiksciojau mačiau kad kai baigiasi egles yra plikos zemes ir vėliau auga vienas medis ir elektros stulpas stovi už to medžio. As net elektros stulpu numerius pasižiūriu kai vaikštau. Is vis esu pastabi. O dabar džiaugiuosi trimis kadagiais. Cia arba sąmonės atėmimas buvo kad anksciau tu kadagiu nepastebejau, arba kaip kad as manau vel eilinis Dievo pokštas.

sara 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 09:43:40
Nu va, vel nerealus bajeris.
Eidama keliu visados apziurineju šalia augancias egles žmogaus pasodintas. Jau dideles tos egles kokiu 22 metu senumo. Ir bats! sklypo gale pastebiu tris kadagius! Niekad anksciau ju nemačiau nors seniai tuo keliu vaikštau. Kokiu 17 metu senumo... Ir ziuriu ziuriu as i juos ir galvoju...
Tiesa greitai mano gimtadienis jau pirmadieni. Galėsite mane pasveikinti.

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 00:39:03
Creative, pečius dirba, šildo?:)

La fortuna 2018 m. sausio 5 d., penktadienis, 00:38:26
keistai šimet , net stebiuosi, bet ir puiku...kelis kartus su sloguotais kosinčiais buvom susitikę ir nesusirgau, neužsikrečiau ..

La fortuna 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 21:38:35
kaip pasakysit..:)...ir.. mano tevas irgi vardu Jonas

2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 19:10:21
"tai pervadint pasiūliau į Joną..crazy"

2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 19:09:08
Poeto Jono garbei:D

La fortuna 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 17:42:02
taip, tu pastabi ir , kaipsakiau, sumani :) iki

sara 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 17:33:31
Ne telepatija. Paprastai panašiu laiku tu geri kava.:-)))

La fortuna 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 17:30:50
telepatija?:D

La fortuna 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 17:30:14
pageriu kavos ir varau raumenų augyt..

sara 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 17:29:39
Jau geri kava ar dar tik gersi?

La fortuna 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 16:48:53
jau baigėsi, gana :)

sara 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 16:42:25
Tai pas jus sniego irgi nera, viskas aisku. O audra jau galutinai nurimo ar pranašauja kad ji dar bus?

La fortuna 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 16:33:18
aga gerai gamtoje pabūt...su sniegu būtų gražiau ,o pas mus lietūs po audros ...baisiai šlapia, tamsu..

sara 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 16:28:44
Ai as normaliai. Nieko neprisimenu ka sapnavau. Vaiksciojau po lauką tris kartus. Gamta graži, tai smagu.

La fortuna 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 16:23:51
kas naujo, kolkas nieko:) šianakt vėl mažylį berniuką sapnavau ...daviau vardą Dviratukas,o man sako koks keistas vardas, pagalvojau tikrai, juk dviratukas, o atrode normalus vardas:D. tai pervadint pasiūliau į Joną..crazy ...o kaip tu laikaisi?

sara 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 15:59:35
Kas dar naujo?

La fortuna 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 15:50:08
labukas...

sara 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 14:57:16
Labas!

La fortuna 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 13:36:32
po vakar testu miegojau kaip uzmusta ..gerai akys nesupuliavo..

Creative 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 00:24:02
Ruelle - Madness

Creative 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 00:23:54
malkom

2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 00:13:14
?

La fortuna 2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 00:12:59
Creative, nešali..tu kūreni malkom ar dujom ar oilu?

Creative 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 23:38:14
Fever Ray - The Wolf

Creative 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 23:28:44
Adam Lambert - Runnin (lyrics)

Creative 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 23:07:02
Wardruna the way to hell

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 23:00:19
na cia gyvas garsas , gyvas dainavimas, jazzavimas , disco funky naujiems metams puikiai tinka , tiko:)

Creative 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 22:55:52
Kokią muziką klausome ar grojame tokie klausytojai atsiranda. (mintis ne mano)

Creative 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 22:50:25
(((

2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 22:47:44
Dėl skonio nesiginčysiu(((

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 22:31:32
Nile Rodgers & CHIC Good Times NYE Concert London HD
2018 naujametinis koncertas, kuri paziurejau su malonumu , labai sventiskas ..rekomenduoju .

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 22:05:59
gerai, kad katilas nedurniuoja,kad nesugadinai :)

Creative 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 21:56:55
Keaton Henson - If I'm To Die Lyrics

Creative 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 21:51:23
Secret Garden - Sleepsong lyrics

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 21:44:59
SEL Užmerkiu akis

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 21:44:13
na ir prikamavo gydytoja mane..laidus suki6o net 5 pa2ias akis.. ousantros val. testai ...galvojau neatlaikysiu arba nualpsiu

Creative 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 20:54:17
gal prisistatysi? ar man reikės spelioti?

Creative 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 19:06:03
Gerai, pečius dega tvarkingai ir neburbuliuoja, pašalinių garsų nesigirdi.. reiškias viskas tvarkoje..

Creative 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 18:42:34
Rudenį žiūrėjau buvo gerai na nepilnas bet puse svarbu kad nedugnas. Bet jei sakai pasigausiu kaimyna ir priversiu jį išmokti kaip mano naujom kopečiom naudotis, nes išskleidimo mehanizmas man visiškai neaiškus, kad ir kiek sedejau prie jo, judinau viską o šis nieko.. nepasidavė man niekaip...

2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 18:28:06
gal vandens per mažai palėpės talpoje

Creative 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 17:21:47
Jo, ačiū, bet vieno nepaklausiau.. meistro nekviečiau... patikrinau pečiūką ar pro niekur nevarva.. niekur drėgna nebuvo... siurbliuką įjungiau jis veiia kaip anksčiau atrodo viskas ok... tai dabar bandau užkurt... tiksliau jau užkuriau ir laukiu... įsiklausau...
Tikiuosi perdaug neišgasdinau...

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 17:03:46
O ho! Dar vienas horoskopininkas atsirado!

šios dienos horoskopas 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 16:57:16
Šiandien netingėkite padirbėti.
Namų ūkio ir šeimos situacija reikalaus išlaidų.
Pasistengus galima padaryti gerą įspūdį.
Dėl brangių pirkinių tarkitės su artimaisiais

->.... 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 16:37:03
Creative kaip sekėsi?
Ar padėjo patarimai ?

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 16:35:23
aga..nemazai

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 16:22:42
Oho! Tai jus šventėmis buvot kaip reikiant maisto prisigamine.
Mes tai gaminom mazai-tik šventei, bet ne rytdienai.

2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 16:20:44
kaip tik klausiau dieną prieš Eleonora - Tell Me Why [Live Concert] Kaunas Žalgirio arena

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 16:19:22
pasirodo audros vardas Eleonora :)

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 16:16:48
o dar nuo švenčių reik pabaigt viską :) virsiu tikrai kavą :) dabar va irgi geriu , petraukėlė kavos..

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 15:50:24
O ka tu rytoj virsies?

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 15:27:58
... Taip uzsimaniau šviežiu kopūstų sriubos-rytoj verdu!

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 15:12:26
... Atsakiau tau i pasta.

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 15:04:14
:-)))

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 15:02:55
gaudyk :)

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 15:02:31
... Parasiau i pasta dar viena zinute...

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 14:54:51
Ka manai?
Parašyk i pasta.
( arba nieko is vis neprasyk ir taip viskas aisku...)

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 14:50:30
Jau parasiau i pasta, gali paskaityti.

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 14:49:31
duok Dieve ...meile yra puiku , geriau už viską

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 14:46:20
copy paste i youtuba -London New Year Eve 2018 Best Fireworks Show in the World Ever. Happy New Year. BBC Fireworks 2018

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 14:37:59
Dar pašte tau parasysiu ko cia nenoriu rasyti.
Dabar.
Nes viena klaida internete buvo duoti man savo pasta, cia Linas Esu mane išprovokavo, norejau jam buti gera, o gavosi kaip gavosi.
Tad rasau.
I pasta.

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 14:34:56
O anomalijoje rase kad 2018 metai bus meiles ir supratimo metai.
Jie priraso visko ko tik nori prirašyti.

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 14:30:25
Palmira- Tai metai, paženklinti praradimų – bus nukirsta viskas, kas mūsų gyvenime nereikalinga. Taip apsivalę įžengsime į 2019-uosius metus, kurie, kitaip nei treji buvę prieš tai, pagaliau bus išties laimingi.

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 14:00:29
Oho!

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 13:48:46
o Londone pats žmogus įjungė avarinį ir iššoko iš lėktuvo per avarinį - per sparną , kol dar nepakilo lėktuvas, nes ilgai tas stovėjo , įtartina baisu pasidarė :)

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 13:45:05
hm..matai kaip...tik jie nieko labai nebijo ...:)

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 13:44:16
pas mus šiąnakt buvo audra..daug žmonių buvo ir vis dar yra be elektros..buvau truputį prabudus nuo barštelėjimų - lemputės trinsėjo lauke į sieną..bet gerai miegojau, negirdejau poto nieko..

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 13:41:27
Nu už korupcija ir i kalėjimą sodina ir pinigine bauda pripaiso. Tad visiskai nieko negalima nešti, nes nežinia kaip gali buti.

La fortuna 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 13:37:40
nori pinigu?:)

sara 2018 m. sausio 3 d., trečiadienis, 10:39:23
Bet šie laikai dėl korupcijos yra baisus, savo gydytojui net savo gamybos vyno negaliu nunešti ar nunešti savo gamybos pyragelio kasnelio.
Yra baisu...

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:40:22
o tu jo draugas ?

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:33:10
Jietis tikrai protingas,geras vyras.

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:24:27
Creative gyvena tikriausiai arti Jietcio...tai gal galetu ir uzsukti:)

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:24:23
Įsitikinsite:D

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:22:35
Dėkui :)

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:21:01
Iki ryt ,jei bėda patarimas bus:)

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:20:51
ne i tema , bet...Jieti, jusu uzsakymu tikrai klauso?:)

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:18:29
Ačiū :) senas reikalas dar senelis montavo visą šildymo sistemą, aš jos perprasti kažkaip nelabai galiu nors prisedus gal ir suprasčiau pvz. kam tas "katilas" su vandieniu palepeje, kiek supratau kad radiatoriuose vandens nepristigtu o gal dar ko nors.. na tiek to..
Didelis ačiū vistiek. Net už gerus norus.

Jie... 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:13:57
Manau kad ugnis užgesinta. Vadinasi daugiau jau nieko blogo neatsitiks. Rytoj nuo ryto kviesk meitrą, kuris montavo šildymo sistemą. Jeigu tai nėra senas reikalas.
Tai tuom ir atsilankstau. Nemanau kad kuom padėjau.Gerais norais gi pragaras grįstas. :)
Sėkmės. Užsakysiu gerą orą dar kelioms dienoms, kad nesušaltumėte. :)

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:13:27
Meistrą rekomenduoti teks

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:11:20
Sara, o tau katilo nereik irgi paziuret?

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:10:06
Gal Jietis galėtų patarti ?

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:07:43
nu va...brangioji, reiks visgi meistro ..su katilu geriau nejuokaut, brangiai gali baigtis

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:07:24
Dėkui už sugaištą laiką.

Jie... 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:06:42
Užkutrinai čia mane, dukra ne mano. Net klaidų netaisau, ekspromtu rašau, kad kokių bėdų daugiau nepridarytumei.

Jie... 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 23:02:04
Jūsų problema kur?
Kaip suprantu, pas jus yra vandeninis šildymas, kur vanduo cirkuliuoja priverstinai, me naturalios cirkuliacijos principu. Vadinasi pastpviai turi veikti cirkuliacinis siurbliukas, kad vabdenį varinėtų uždaru ciklu.
Jeigu siurbliukas išsijungia dėl kažkokių tai priežasčių, ar sugenda, iškyla rimta problema, nes gali vanduo katile užvirti, susidaryti hidrauliniai smūgiai, kas gali privesti prie labai blogų pasekmių. Dodė, tokiu atveju, jeigu nėra, ar nesuveikia ayžutomatika, turėtų suveikti apsauginis vožtuvas ir verdantis vanduo, garų pavidalu, turėtų karkur nusidrenuoti.
Jūsų atveju pirmiausia reikia gesinti ugni. Jeighu tai dujos, paprasta. Užsukate kraną ir kviečiate meistrus. Jeigu kietas kuras, kokiu būdu negalima pilti vandens i ugniakurą, nes jeigu dar kur neprasprogo, tai sugadinsite rimtai pečių.
Jeigu yra galimybė, reikia atsargiai, nepanikuojant, išimti žarijas iš ugniakuro.

Jie***** 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:59:19
Vau ... vėlu ar akių neskauda ir nelimpa ? :(

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:54:49
Aš nieko prieš. Idomu.

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:54:02
kam taip žiauriai, mergaitei dar ir apie elektrines..:)

Jie... 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:52:17
Oi, kas čia tekstą vis numuša.
Įsivaizduokite, kad kaimo bobutė užkūrė plytą ir užkaitė arbatinį su vandeniu. Vanduo užvirė ir per snapelį pradėjo veržtis garas.
Lygiai toks pat procesas vyksta ir atominėse, bei šiluminėse elektrinėse, nesismulkinant su koogeneracinėm ir kt.. Skirtumas tik tas jog vienur šilumą atiduoda Urano branduolių skilimas, kitur dujos, mazutas ir t.t. Žinoma, masteliai daug didesni.
Išsiskirianti šiluma karšto vandens, ar perkaitinto galo pavidalu naudojamas miestų šildymo reikmėms, o garas-turbinos sukimui, kurios suka elektros generatorius ir gamina eletros energiją.

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:51:49
Kopas šį vakarą užlūžo nuo žodžių

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:47:46
Kažkas sumaišė

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:44:15
Laukiu ką įdėmiai perskatyti.

Jie... 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:43:59
Kalbėsime apie katilus.
Tai kai paaiškinsiu kaip reikia mastyti, tai suprasite kas tai yra Ignalinos AES ir kitokios šilumos centralės kaip Elektėnų, ir t.t.

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:42:48
Šneka bus raštu.

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:42:01
KLausau idemiai

Jie... 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:40:30
Taigi klausykis, Creative dukra ne mano;
Niką neblogą susigalvojai, vadinasi su galva galvoji.
Tai duosiu tokį patarimą, kad kartais fantaziją reikia išjungti, įjungti Common sense ir ilgiausią matematinę lygtį prastinti, prastinti.. Tada viskas stojasi į savo vietas.
Skaidysiu savo šneką į dalis. Taip atsisijos šiūkšlės.

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:40:22
šalame :( bet tik šiandien.

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:40:20
teip ..butina :)

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:39:53
Bus paaiškinimas

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:38:13
Moteriškėms reikia padėti:)

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:37:26
aga, 3 zmoniu a la sekta :) viena ju i beda su katilu papuole, lygtais problema o gal neapsiziurejimas, bet , manau, reikia kad kas paziuretu

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:37:16
kultūros mokslus:)

Jie... 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:35:37
Hm? Bėdoje Žmogui visada reikia padėti. (Pagal galimybes).
Na, aš tik kulinarinį technikumą baigęs, tai galiu biski nepataikyti į temą. Bet gerų norų vedinas pasistengsiu pataikyti.

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:35:35
Šalame:(

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:35:07
:DDD

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:34:26
Nebuvo jokios katasrofos, viskas suvaldyta.

Jie... 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:31:58
Kaip suprantu, reikalas apie KATASTROFĄ?
Toliau neskaitau, gal ko nesupratau. Tiek čia prirašyta .

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:31:52
Jis kartais pas mane šokinedavo nuo perdideles kaitros, tereikia skersveji uždaryti dureles kad traukos nebutu ir tada nutildavo palaipsniui, o po kiek laiko vel gali iprastai kurenti... o čia na turėjo taip būt kai pamiršti įjungti siurbliuką, tada gi vanduo necirkuliuoja ir neturi kur termodinamiškai persiduot, todel pradeda vietoj kaitintis.. o del siurbliuko tai jis mane nustebino, nesitikejau jo tokio na garso, ir šiaip per daug iš jo nesitikėjau, net kad suveiks.. bet suveikė, kad ir po pledu buvau palindus su kaldra ir klausydavau kiek viena užimo pasikeitimą ir melsdama dieva kad duotu siurbliukui jegu susitvarkyt su nusistovėjusiu karštu vandieniu.

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:31:23
Patirties stokojama su katilu

Jie... 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:29:14
Kas čia vyksta? Gal sekta kokia?

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:28:11
.spauda.lt/logs/opinion.htm?bac=aa
Jietis pasirode sake uzeis

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:26:40
palaukim dar

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:19:12
Jietis gal užimtas. gal turi ir savu reikalu, ka čia aš...ir nežinia ką ir kaip aiškintu..

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:17:45
Jis kartais pas mane šokinedavo nuo perdideles kaitros, tereikia skersveji uždaryti dureles kad traukos nebutu ir tada nutildavo palaipsniui, o po kiek laiko vel gali iprastai kurenti... o čia na turėjo taip būt kai pamiršti įjungti siurbliuką, tada gi vanduo necirkuliuoja ir neturi kur termodinamiškai persiduot, todel pradeda vietoj kaitintis.. o del siurbliuko tai jis mane nustebino, nesitikejau jo tokio na garso, ir šiaip per daug iš jo nesitikėjau, net kad suveiks.. bet suveikė, kad ir po pledu buvau palindus su kaldra ir klausydavau kiek viena užimo pasikeitimą ir melsdama dieva kad duotu siurbliukui jegu susitvarkyt su nusistovėjusiu karštu vandieniu.

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:12:14
o kur jis?

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:11:07
Jietis gal paiškintu nors.

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:10:43
su peciumi..

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:05:29
Dėl ko?

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:04:06
2ia taip ir turejo but? tu tikra?

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:01:14
Viskas gerai. siurblys ką tik išleido paskutinį atodusį tokį švilpimą kad net pašokau :) ir užgeso atlikęs savo darbą.. dabar žiūriu jis sau tyliai veikia toliau iprastiniu režimu kaip buvo anksčiau... stebuklingas siurbliukas..

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 22:00:41
aga..jei neturi pinigeliu, pasiskolink, bet meistrui parodyk...nejuokai katilas

būtinai 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 21:56:49
meistrą ryt kviesk .

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 21:51:17
Nereikia jau pagalbos???

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 21:20:24
Dėkui visiems už rūpesti... supanikavau aš truputi ir tiek...beliko laukti siurbliuko nusiraminimo...

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 21:07:44
Viskas atrodo tvarkosi. pecius užgesęs nebešokinėja, atrodo kad net vanduo neburbuliuoja, tik kad siurbliukas vis dar užia nors atrodo kad ne taip smarkiai ir vis bando atsijungti ir iškart vėl įsijungia na užima netipinį savo išjungti, bet vamzdžiai prie jo vis dar begalo karšti. teks šiandien pašalti.. taigi viskas po truputi tvarkosi.

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 20:02:09
spauda.lt/logs/opinion.htm

2018 m. sausio 2 d., antradienis, 20:01:09
Klausk Jiečio "apie viską" forume ,žmonės kalba jis visų darbų meistras,nors su aukštuoju muzikiniu išsilavinimu.
Manau kažką patars ,jis ten lankosi
Gal ir inkognito apie pečius nusimano

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 19:52:13
Visko gali būti.

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 19:40:37
Supranti jei išeitų garsai per viršų butu labai gerai. O dabar nezinau... Vadinasi katile nera nuorinimo, prastos kokybės katilas.

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 19:37:21
Jei tinkamai pastatytas katilas tai tik garai turetu išeiti per viršų ir viskas.

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 19:36:59
Siurblys paprastai veikiantis tyliai, šnypščia prasukos kaip reaktyvinio letuvo. bijau kad neatlaikys... o pecius vis nenurimsta... garų nera aciu dievui, niekas kolkas nesprogo aciu dievui... laukiu kas bus toliau...

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 19:19:26
Gerai-Garai...

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 19:15:23
... Jei įjungti siurbliuka viskas turetu susireguliuoti.
Tik pakentek ir palauk.
O kokios tai firmos katilas?
Gal tai man bus pazystamas, tada gal turėčiau ka pasakyti..

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 19:11:51
Sprogo?
Ar tik šokinėja ir snypscia?
Gerai veržiasi is viršaus ar ne?

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 19:09:45
KATASTROFA

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 18:50:56
... Tai tau bėda, Creative, kaip reikiant. Tikiuosi viskas išsispręs i gerąja puse...

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 18:33:38
Vat ir pamiršau aš pagaliau pirmą sykį bekurianant pečiu įjungti siurbliuką, tai vat košmaras: vanduo verda, pecius šokineja. ka daryt nežinau, ijungiau siurbliuka o peciu nesugebejau užgesyti, nzn lauksiu kol nusiramins nors baisu kaip reikiant.
Na bent jau telefonas stebuklingai susitvarke.

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 18:29:06
Ten aš rašiau. matai kai draugai nuliudę tai ir sugalvoji kažka tokio kaip meditacija į chatą, kad prablaivint truputi. Taip naivu bet truputi širdies idet ir pasikeičia nuotaikos. Pykti irgi galejai išlieti taip.

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 18:12:55
O apie tuos "sese", "broli" irgi ne tu rasei?
Siaip tame nieko bloga nera. Viskas tvarkoje.( tik biski naivu. Na bet ir as pati biski naivi, tai kritikuoti kitos neturiu teises.).

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 17:50:47
Ir jo. aš tik naktį parašiau na ir pasveikinau su naujais, visą kitą ne aš rašiau.

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 17:49:09
Atsiprašau, nenorejau nieko įskaudinti. Iš pradžių norėjau pasiusti juos kuo toliau bet paskui pagalvojau į naktį kad gal tiesiog pakeisti požiūri jei kiek ir įmanoma. Suprantu kad kliuvo labiau ne man o jum todel sorry tikrai nieko blogo nenorejau.

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 17:33:36
Dar šviečia.:-)))
As jy tik vakarais uzsidegu.

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 17:05:28
Sara, lokiukas dar šviečia?:)

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 15:22:59
Gerai.

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 15:19:00
teip... bet galvok , Sara, geriau ką gražaus ne apie liavonus :)

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 15:03:35
... Dar pagalvojau tie zmones kurie nori kad kitiems žmonėms nesisektu yra nekrofilai.
Gyventi tarp tokiu zmoniu kuriems nesiseka argi gali buti smagu???
To pasaulio visiems užteks, tegul tik visiems sekasi!
Argi smagu buti valdžioje ir matyti aplink save lavonus( zmones kuriems nesiseka)?
Tik nekrofilas su malonumu tai iskestu.

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 14:46:58
Kaip sako kuo zmogus kvailesnis tuo daugiau sekso jam reikia...

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 14:45:49
Aga

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 14:41:13
ir aišku, kad meluoja, trolina , aš neturiu vibratoriaus ir kam, jei sekso aš nenoriu ...acha cha ...

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 14:36:04
pamiršk, zuika, ta trolinimą, buvo tai ir bus...

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 14:34:55
jei ks negero pvz. čia uk atsitinka, žmonės aktyvūs..ar lietus ar vėjas, žvarba šalta jie gatvėse.. kovoja už savo teises, parodo savo poziciją.Atsimenu kai laimėjo airių partija čia daugumą parlamente ir pagal jų sprendimą neužilgo nuėmė britiškas vėliavas , pasakė kels tik šventėm , tai jau sekančią dieną prasidėjo protestai ir kelis mėnesius su tvarkaraščiu kada kur blokuos kelius ir pan. ..o LT tyli, arba tik pabamba šiltuose butuose ir vsio..

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 14:33:57
Ir trolis irgi prisiskaito prie tu besikoliojanciu zmoniu. Visiška jo apatija, savivertes nebuvimas...

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 14:30:04
Sara, žmonėms trūksta patriotizmo, meilės savo kraštui, tautai , nusivylimas, apatija, koliojimas, menkinančios kalbos, blogi pranašavimai tikrai netaiso situacijos ...

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 14:27:06
galėčiau būti aš tuo stebuklu..jei kam reikia kandidato , didžiai prašom :))

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 14:24:54
... Dar sapnavau kad is Lietuvos issilakstys paskutiniai zmones, kad cia liks tik vienetai, kad cia kazkokia tai betvarkė yra susijusi su ar tai Dievu ar tai Jezumi Kristumi. Vienu zodziu prisapnavau. Kad istustes Lietuvos bažnyčios. Kažkokio tai stebuklo reikia kad to neatsitiktų...

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 14:19:03
Žinoma turejau ir daugiau sapnu. Bet as pati nusprendžiu ka dalima pasakoti, o ko ne. La fortunai galima pasakoti. Jai parasysiu pašte.:D:D:D

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 14:15:54
Vienu zodziu sapnavau sapną kad uzsizaidziusi su savo parasitiniu grybeliu( kaip pagal filmą Legionas) pati tapau parazitu( isikunijau i paradita) ir kad skrendu, skrendu ir priskrendu raudonu plytų bažnyčia. Ir tada galvoju ar Jezus Kristus atpažins mane kad as visdelto ne parazitas esu ar galima man užeiti i bažnyčia? Taip ir likau už durų. Tame sapne nesiryzau užeiti i bažnyčia. Bet prabudusi suvokiau kad jis mane butu priėmęs. Kad butu atpazines. Bet Jėzaus Kristaus vardas buvo minimas tokiu storu vyrišku bosu, vos ne demonisku. Bet supratau kad taip turi buti, kad viskas yra tvarkoje.:-)))

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 14:04:09
Noreciau diskutuoti daugiau, bet tai matyt tiktais pašte, arba išvis nereikia. Nenoriu erzinti trolio. Kad ir istrintas jisai, bet vistiek geriau jy palikti ramybėje kurios jis labai nekenčia.
Džiaugiuosi, La fortūna, kad tu nesusirgai.
O Creative protingas zmogutis, jei ir padare kur klaidas staigiai jas pastebės ir pasitaisys.

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 13:57:26
Creative, nepyk, bet taip irgi nesąmonė :)

La fortuna 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 13:25:40
hello...geriu kavute ...nepersalau, neuzsikreciau nuo snargliuotu ir ok , valio:)o tu?

sara 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 10:46:53
Kaip laikotes?

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 02:22:51
SVRCINA - Battlefield

Creative 2018 m. sausio 2 d., antradienis, 01:55:04
Priminet man kaip mes seniau taip žaidem. vadinom "meditacija į chatą". Tik nelindom į asmeniškumus taip kaip čia. Pagrinde be kitko buvo besaligines meiles meditacija, tai ten pasipildavo sirdeles, apkabinimai, buciniai, saulutes ir karts nuo karto pasigirsdavo "sese" "broli" :) su sekta nieko bendro neturejo čia tik taip buvo meditacija. Meditavom ir į kitką bet apie juos nerašysiu. ir šiaip ten visi savi budavo.

La persona granata 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 23:00:13
Chic - My Forbidden Lover (extended album version)

La fortuna 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 22:57:33
amen :) Jus irgi su Naujais..

2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 18:19:21
Su Naujaisias.
Didžiausia vertybė yra gyvenimas,juo ir džiaukimės.
Viskas yra įveikiama,su viskuo susitaikoma,reikia tik noro.

2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 18:04:15
ai..Sara...nauji metai ! visko tik geriausio , geros pradzios !:))

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 17:39:08
As neskaičiau ka jis rašo, bet jei jis rašo tiesa, tai ta tiesa tik jam naudinga.
Vargšas žmogelis bando atsigrajinti ant kitu.
O kas tas lego? Nieko nebesuprantu tuose bespredeluose.
Be to cia galėjo Creative ir nerasyti.
Vel eiliniai trolio issidirbinejimai.

La fortuna 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 17:38:17
daug meluoja ...o Sara, labai maloni, miela, draugiška, supratinga jauna moteris ..

Creative 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 17:33:07
:)* jis raso tiesa apie tave sara tik apie lego meluoja?

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 17:28:08
Tiesiog silpna nuo tokio trolio...
Jau kvailiau tikrai nera kur...

La fortuna 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 17:16:01
kazkoks zuikis , kuriam reik svelnumo arba Saros slaptas gerb4jas, o gal tas ir tas :)

La fortuna 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 16:59:38
aga...būk sveikas ir laimingas nuo šių metų ,Tamsta,kuris čia taip negražiai rašynėji ..

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 16:40:44
... Man tokios žemo lygio kalbos yra atsibodusios...

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 16:39:25
Neskaitysiu. Vel belaisvi išleido is kletkos.
La fortūna, ate! Nera cia mums ka veikti, vel vienas " atsiprasant" prisistatė.
Ate, La fortūna.

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 16:36:54
Tu neturi jokios savo nuomones, savo kažkokius skystus pezalus cia destai.
Ar nenusibodo?
O gal džiaugiesi savo nevykusiais pokstais?

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 16:09:29
Nu visaip buna, bet truputi reikia griežčiau su tokiais, gana nuolaidziauti.

La fortuna 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 16:08:25
Sara, nepyk, gerai kai rūpinasi:) labai gerai...maža ką o gal pamiršti žmogus, arba ignoruoji , visaip būna...mes žmones , klystam:)

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 15:48:31
Tiesiog kai kuriems žmonėms kištis tiesiog nebūtina. Bet ne, jie vistiek kišasi. Bugtais išsako savo nuomone nors is tiesu visai savo jokios nuomones neturi.

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 15:45:02
Taip. Vaistų negeriau nes vyną geriau.
Bet pažadu siandien isgersiu ir viskas bus ciki piki.
O tu tai tas parazitinis grybukas kaip pagal filmą, ar ne ?
Kisi kur nereikia savo liežuvį.
Juk jauti kad to nereikėjo. Bet ne, vistiek kisiesi.

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 15:34:08
Ne nepazadinai. As vakar miegojau.

La fortuna 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 15:00:34
aciu, Creative:) ..aciu, Sara, uz sveikinima sms :) taves nepazadinau vakar?

La fortuna 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 14:57:43
super koncertas per bbc ...su malonumu dideliu pasiklausiau..

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 14:08:49
Su naujais. Bet tikri nauji metai prasidės nuo vasario 16 dienos. Tad visus su naujais.

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 13:12:38
Nezinau.
Keistai viskas kažkaip tai gaunasi.

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 13:09:25
... Man tai įdomiausia muzika, niekad nenorėjau tuose psichodeliniuose reikaluose dalyvauti.
Bet yra kaip yra.
Tik sielos gilumoje esu labai gera muzikante ir labai suprantanti muzika-sielos gilumoje.
O papuoliau i kažkokius tai psichodelinius reikalus.
Ir kaip taip atsitiko?
O tu sizofreniku yra labai daug, vadinasi ir Dievu yra labai daug.
Bet kaip tai cia taip įdomiai gaunasi...
Dievai turetu ne su ateiviais kovoti, o kurti geri grožį.:-)))

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 13:03:29
... Dievams pasirodo yra visu sunkiausia. Jie prikuria ateivių skraidanciu lėkščių, paskui tie ateiviai juos kankina is nosies traukia kažkokius tai implantus.
O boze!
O kaip realiai isipaisyti i sy pasauli?
Ir kurti jame geri.

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 12:47:55
Oho! Kaip idomu! Patys prikuria o paskui patys ir aikscioja.
Taip kaip man su tais devyniolika ( ir paskiru pabiru) medziu. Kazkoks Dievas, o gal ir sizofrenikas sukūrė, o as tai pastebejau ( ta netikėta medziu papilnejima).
Vienu zodziu jie mato savo ateivius, savo skraidancias lėkštes-jie yra Dievai.
Tai tegul jie kuria kad pasaulis taptų geresnis, jei jau jie tokie galingi yra.

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 12:39:49
... Acha...
Sizofrenikai vyrai yra Dievai ( pagal filmą Legion), kurie garsus įvairius girdi.
Ir matyt tie Dievai kurie implantus įvairius turi ir su ateiviais bendrauja...
Oho!
O pati to sugalvoti negalėjau, man tam filmo reikejo!

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 12:20:31
...Atseit sizofrenikai vyrai yra Dievai.
Man cia tikrai kazkas tai naujo.
Niekad pati to nepagalvojau.
O ten taip gražiai išdėstyta tame daugiaserijiniame filme Legion kad verčia tuo patiketi.
Nu tiesiog tas serijos žiūrėsiu toliau.
Idomu ka toliau isvystys...
:-)))

sara 2018 m. sausio 1 d., pirmadienis, 12:03:11
Ziuriu filmą Legion. Ten truputi apie sizofrenikus vyrus kitaip aiškina.
Man tikrai tai yra kazkas naujo.
Reikia įsigilinti.

La fortuna 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 21:12:40
Happy New Year CLOCK 2018
Sara, sita auksciau teksta copy paste padaryk i youtuba

La fortuna 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 20:10:16
aciu..o kas lauks 12?:)

sara 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 19:42:46
Nu as jau atsvenciau. Vyno isgeriau. Šampano nenorėjome. Nu einu miegot. O jus visus su labai linksmomis šventėmis!

La fortuna 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 18:11:14
as dar ruosiuos tik...nieko beveik nevalgau :) krozana va suesiu su kava ..

sara 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 14:59:17
Nu mes Naujus Metus kaip ir atsventem. Nes valgom tik per pietus o ne vakare. Vakare tik vynelio isgersim.

La fortuna 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 13:53:50
Lai nedūžta gyvenimo svajos,
Lai 2018-aisiais lydi vien džiaugsmas,
Laimė ir šypsena.
Lai pildosi viltys
Žadėtos, svajotos.
Lai būna šie metai
Vien gėrio pradžia.
Su artėjančiais Naujais!

La fortuna 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 13:51:54
aciu ..Abba - Happy New Year :)

sara 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 13:35:16
... Ir su artėjančiais Naujais Metais!

sara 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 13:33:45
Labas!

La fortuna 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 13:13:28
Avicii - Wake Me Up ( cover by J.Fla )

La fortuna 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 12:52:07
labas..su Naujais ...

sara 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 11:17:09
:-)))

2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 11:06:51
Ateivių darbas:)

sara 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 10:17:07
SPACE ir Linas Esu, kažkokio tai ipatingo mąstymo ir mąstymo kažkokios tai tėkmės nera. Matot ka Dievas išdarinėja? Tiesiog pudrina smegenis.
Prisodina medžiu, o tu zmogus esi priverstas galvoti kad esi labai zioplas ir tiesiog to anksciau nepastebejau.
Arba kaip Luis Fonsi Desperato dainose buna is pradžių be akinių nuo saules, o paskui bats! ir su akiniais nuo saules.
VISKAS TĖRA SMEGENŲ PUDRINIMAS!!!
Atseit zmogus esi be galo zioplas-ir viskas!!!
:D:D:D

sara 2017 m. gruodžio 31 d., sekmadienis, 09:42:08
Nu palankiau savo sventus medžius. I linija tvarkingai susodintu yra aštuoniolika ( neskaitant devyniolikto mažo medelio). Ir dar apsčiai medžiu aplinkui ju net neskaiciavau.
I tvarkinga linija susodintus medžius tikrai būčiau pastebėjusi ir taip tvarkingai augančius, šakeles tiesios kaip stygos tiesiasi i dangų ir labai tvarkingi medžiai.
Cia tikrai yra sąmonės žaidimas. Ir tie medžiai tikrai yra šventi.
:D:D:D

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 23:46:39
labos :) kar6tas katilas gerai...

Creative 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 22:47:51
O aš galvoju na ir kaip mano pečiukas iš tikrųjų vadinasi, o gi katilu vadinasi :)

Creative 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 22:43:26
Fleurie - Hurricane

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 22:08:53
Ed Sheeran - Perfect

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 21:13:15
Maite Perroni - "Loca"

2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 20:54:57
ir laukiu...

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 20:53:06
koklinė irgi gerai...graužiu kūčiukus..o kas belieka ...

Creative 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 20:30:33
Ir ne koklinis deja

Creative 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 20:29:30
Buvo senas pekeitem i naują. ne ne buržuika o pecius.

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 19:48:09
nu va ir neparašė man, šventės nublanksta ...:(

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 19:32:41
to ech
tai kad ziema dabar ir tamsus vakarai dar vis..snaigiu jau juk buvo , vel pasiilgai?:D

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 19:28:58
Creative, koki peciu kureni..dideli siuolaikini , ar senovini koklini ar burzhuika?

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 19:25:11
isleidau kruva pinigu maistui , šampei net 60 svaru ir maloniom smulkmenelem-blizganciom servetelem, zvakei su kakoreziais, blizgiukais , girliandai , jau nukainuota labai ...visko norisi:)

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 18:28:40
Aga

2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 18:27:29
reikia jausti siela ir kunu

ech!!! 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 18:26:10
pasiilgau ziemos, tamsiu vakaru, baltuciu snaigiu, zariju kaitros, varvekliu ir siltu ranku ech...

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 18:14:52
Nu tai puiku. Sildaisi.:-)))

Creative 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 18:10:53
Dar nelabai, bet jau šila.

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 18:09:30
Bet mane medžiai buvo labai apstulbine.
Isivaizduoji kokius dalykus daro Dievas...
Luis Fonsi-Despasito daina dar tiek nebuvo apstulbinusi, kad jis is neakiniuoto tapo su akiniais nuo saules. Tai kažkaip didelio įspūdžio buvo nesukele.
Bet kai keičiama gamta pries akis tai sukėlė labai dideli įspūdį...
Tu, Creative, mane irgi supranti, ar ne?
Nu o kaip tavo trobeleje dabar labai šilta?

Creative 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 17:48:46
Ir sorry... kurenau peciuka kad neatrasiau iškart :)

Creative 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 17:48:12
Dėkui už pasiūlymą. laikas parodys :)

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 17:46:46
Alio! Ar yra kas nors?

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 15:44:19
Nenoretumei uzvaziuoti i svecius?
Vasarai. Kelioms dienoms.:-)))
Nors siaip as turiu drauge La fortūna, bet ir taves neatstumciau.
ESi idomus zmogus.
:-)))

Creative 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 15:37:19
Paslaptis :P

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 15:14:59
Creative, kiek kilometrų gyveni nuo Vilniaus?

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 15:14:16
Kietai suskele lietuvaičiai, nieko neprikišti.

Creative 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 15:13:02
Ežiukai tiesig sukosi galvoje visą rytą, tai nusprendžiau parašyti tai ką kažkada įskaičiau.

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 15:03:33
kadais versliuka pradejau irgi is depozito :D

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 15:01:55
Despacito versijos ne klausiau. O kokia nuoroda?

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 15:01:26
Black Biceps - Depozito

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 15:00:20
fainuoliai kokie ežiukai, supratingi:D...Lietuvių Depozito gera versija , Sara, klausei?:)

Creative 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:57:59
ežiukams reikėjo vienu metu spigliukus itraukti kad nesubadytu viens kito per neatsargumą...

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:57:45
akiniai ?

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:56:43
Sia - Unstoppable

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:56:16
O cia Luis Fonsi - Despacito daina. Kurioje jis buvo pradžioje be akinių, nuo saules, o dabar yra su akiniais nuo saules dainos pradžioje.
Tai irgi buvo vienas mano pastebejimas dar tada kai anomalijos forume dalyvavau.
Dievas daug sposu pridaro. Gerai kad nedažnai tie sposai daromi.
:-)))
Tiesiog kai akylai stebi tai tikrai pastebi. O pasikeitimai tiesiog akina...

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:43:38
Ar as dabar tuos medžius galiu laikyti šventais?
:-)))
Sąmonės žaidimas ir dar kai kas...
Man kartais pyktis ima, bet reikia nusiraminti... Vistiek medžiai yra malonu, Dievas nieko bloga man nenorėjo...

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:38:04
eižiukus priglaudei?:)

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:37:16
o kur tu zmogus pasidesi , ar su dievu ar be jo, visvien gyvensi gyvenima, tik klausimas kaip :)

Creative 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:35:47
Ežiukai pradėjo šalti, o kad sušilti jiems reikėjo įtraukti savo spigliukus ir prisiglausti vienas prie kito...

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:30:41
... Bet tai nereiskia, La fortūna, kad Dievui reikia lankstytis. Tiesiog reikia gyventi savo gyvenima, gyventi savo rūpesčiais, savo darbais ir viskas.
Jau esu pamokyta...

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:27:57
dėkui , Sara, už gražius palinkėjimus ..taip tai tikrai gavosi stebuklas;)

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:26:23
aciū..:)) už avatarą ...ką darytų vyras?, o gi gėles dovanotų :)

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:25:10
... Isivaizduoji, La fortūna, atsirado visa krūva medžiu...
Žiūrėjau i juos apstulbusi gal desimt minučių.
Paskui eidama atsisukdavau vis ir žiūrėdavau.
Cia tai stebuklas!!!
Bet zmoniu samone sutvarkyta taip, kad zmones net nieko nepastebės... As tai tikrai žinau.
Cia, La fortūna, ir tau ženklas, kad jei Dievas norės tai ir tau bus viskas gerai.
Ale koks stebuklas!
Arba as be galo ziopla, kad tu medžiu anksciau nemačiau. Bet juk fotografuodavau kiekviena medeli, gamta stebėjau labai atidžiai...

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:20:30
O dėl vyro tai man butu tikra problema.
Man bangomis užeina. Tai sekso reikia, tai sekso visai nereikia. O dabar toks periodas kažkoks tai zieminis kada sekso visai nereikia. Ir ka vyras su tokia manimi nepastovia darytu?

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:15:46
Rita Orą labai panasi i mano buvusia drauge nuo antros klases. Net vardas toks pats.
O tu panasi i savo avatara. Gera avatara, La fortūna, issirinkai. Tikrai gera. Bet tu juk juos dažnai linkusi keisti.:-)))

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 14:11:41
Taves dar neskaičiau, La fortūna, noriu papasakoti. Matai, kai as vaikštau fotografuoju medžius. Ta kelia seniai žinau. Ir bats! atsirado nauji septyni ar trylika medziu( specialiai ju neskaiciavau). Žiūrėjau i juos apstulbusi. Kol as ėjau penkiolika minučių nieks negalėjo taip greitai ju pasodinti.... Taip ir likau nesupratusi. Dievo keliai nežinomi. O tu medžiu amžius kažkur tai penkiolika, na gal septyniolika metu. Tiek stebiu gamta, kiekviena medeli, kiekviena diena vaikštau, o tu medžiu nemačiau.
Ir kodel?????
Dievo keliai tikrai labai keisti.
Sąmonės žaidimas.
:D:D:D

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 13:46:26
sakei, turi kaimyna gera ,vienisa vyra...

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 13:43:34
kam tau tas Jietis , kaprizingas , man atrodo net narciziskas toks, gal net piktas ant moteru ..

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 13:40:22
tu teisi, kai pradejai sportuot judet , maista ziuri ,pati svori sureguliuosi ... kam tau organizma nuodyt vaistais ..

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 13:34:40
gera daina Alannah:)

La fortuna 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 13:32:57
labas...riesutu jei valgyt , galima tik 5 vnt i diena ne daugiau

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 11:39:01
Alan ha Myles Black Velvet

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 11:10:01
... Numesiu dar desimt kilogramu kai sversiu devyniasdesimt kilogramu ir Jietis galės mane kabinti. O pakolkas dar mano žandai labai issipute ir pilvas atsikises...
Baisu paziureti...
Reikia būtinai mesti pilvą.

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 11:03:04
O kaip as be savo daržo?

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 11:02:06
As nesu tik nesėkmes, nereikia žmonėms manęs. Be to Jietis turetu pats iniciatyva rodyti.:-)))

2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 10:58:32
O gal Jietis tik globotų,kaip geras tėvas.Jis tikrai jaunesnis už tavo tėvą.

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 10:46:54
louis tomlinson back to you

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 10:32:53
... Reiktų tikrai ištremti mane i trobele as tik parazitas. Savo neturtu ir kitus paskui save tempiu i prazuti.
Svarbiausia man nieko brangaus nedovanoti ir nebandyti manęs supirsti su kokiu turtingu vyru. Nes ir ta vyra paskui save nusitemsiu i prazuti.
Dievas ant manęs uzsirustino, matyt, ir buvo už ka...
O kaip artimuosius nuo to apsaugoti?????

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 10:20:47
La fortūna, nepirk man Adipeks. Nežinia kaip tai atsisuks pries tave. Tie vaistai brangus, na ir kas kad as pati susimokeciau. Bet nežinia kaip is tiesu yra. As noriu kad tau sektųsi, tad neverta taip rizikuoti.
Kaip manai? Juk tavo sveikata yra svarbesnė. Tikiuosi tai perskaitysi. O jei jau nupirkai tai tiek to. Susimokesiu ir gal tau nieko nenutiks...
Bet daugiau taip rizikuoti negalima. Dievuli galime uzrustinti...
Man juk lemta buti neturtingai. Ir kas bandys pakeisti mano padeti pats nukentės...

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 10:15:00
Bet tas sapnas tikrai keistas-man lemta buti neturtinga...
Ir negalima man nieko kažko brangesnio dovanoti, galima tik po biednatu dovanoti pačius is pačiu pigiausius daiktus-taip Dievas nori.
O va mano buvusiai draugei lemta piniguose vartytis tik ji to dar nesupranta ir nepasitiki savimi. Ji bugtais lengvai suviliotų dosnu milijonierių. Tad ir sekmes jai!

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 10:06:41
Nu va, kai nevalgiau anei truputėlio jokiu riešutų per naktį numeciau pusantro kilogramo. Štai koks reikalas yra su tais riešutas.
O Creative kartu su La fortūna pas mane vasarai nenoretumei atvykti? Atrodo tu nebloga drauge butumei kaip ir La fortūna. Rastume vietos kur pamigdyti. Bet greičiausiai jums tektų miegoti kartu pačioje lovoje. O gal, jei taip nepatinka, tave pamigdytume palapinėje. Kaip manai?
Draugių juk tureti reikia.
Sapnavau be galo keista sapną. Kad man lemta buti neturtinga ir kad net tevams man negalima dovanoti jokio daikto. Galima man pirkti tik pati pigiausia daiktą. Jei zmogus nupirks man brangia dovana tam zmogui, kuris nupirko, nesiseks. Štai toks sapnas buvo...

sara 2017 m. gruodžio 30 d., šeštadienis, 08:06:07
Negaliu sakyti kad as ta kavalieriu palikau tevai netikes, jie visados laike mane netikusia ir greiciau patikės kad kavalierius mane paliko.

La fortuna 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 20:53:36
Sara, sakyk, kad tu palikai ta kavallieriu :)

Creative 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 20:14:12
Vadinasi prisisedejom su terapeutu... Ta frazė buvo ištarta per mūsų paskutinį susitikima ir jau laikui baigiantis. tai jis net nemate pasekmiu... ir aciu dievui...

Tačiau 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 19:35:44
Yra ir teigiamų hipnozės efektų.
Gydymo tikslai.

"Tu KALBĖK!!!" - tai hipnozė 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 19:31:47
Panašią į hipnozę techniką naudoja vagys, čigonai, iliuzionistai ,naudos siekiantys individai, žmogus tarsi zombis klauso jų komandų. Užhipnotizuoti galima ir stovintį, ir sėdintį, ir gulintį žmogų,netgi telefonu.Noro išsakymas yra pirma jo įgyvendinimo fazė. Signalai siunčiami į mūsų smegenys Tai manipuliavimas.
Gali įsakyti (vienu tam tikru žodžiu ) daryti tai ko asmuo , pats to niekada nedarytų.

sara 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 15:45:51
Yuri Shatunov gerai varo!
Senos dainos
Geros dainos
Siandien skamba
Vel naujai!
Kažkada paauglystėje buvau ju koncerte su drauge, nes drauge labai norėjo...

sara 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 15:31:27
Gerai Jovitas traukia, tik kartais nelabai ištaria žodžius. Bet siaip tikras šaunuolis!

sara 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 15:24:25
Creative i kompanija mums irgi tinka, tik idomu ar ji labai toli nuo Vilniaus gyvena...

sara 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 15:22:47
Tevai laiko mane visai netikusia nes "kavalierius" mane paliko.
Na pati supranti. Cha cha cha!
Bet uztad turiu drauge.:-)))

sara 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 15:18:55
Pastebejau kad visai jokiu riešutų negalima valgyti, nes jei nors truputi suvalgau labai tunku. Matyt riešutai medžiagų apykaitai kažką tai daro. Tad ju visiskai atsisakiau.

La fortuna 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 15:16:59
sveikutė, mėgstu karštą kaip meilė, juodą kaip naktis ...gold caffe lidl :)

sara 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 15:05:15
Klausausi Zip FM radijo dainų. Kai mažiau valgau labai traukia prie kavos. Pastebejau kad ja jau geriu tris kartus dienoje juoda, be cukraus ir be pieno.
O kokia kava tu mėgsti, La fortūna?

sara 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 15:02:57
La fortūna kaip gyveni? As tai siandien du ar tris kartus pasivaiksciojau. Jo, jo...tris kartus...

La fortuna 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 14:31:45
Юрий Шатунов - Детство. Дискотека 80

La fortuna 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 14:07:42
Юрий Шатунов - Седая ночь. Дискотека 80

La fortuna 2017 m. gruodžio 29 d., penktadienis, 13:56:46
šita daina patiks visiems ..
Jovitas puokštė gėliu (Lietuvos Auksas)

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 23:31:06
NE ne boyfrendas. buves satanistas išejes del perdidelio agresivumo ju tarpe, ir dabar telemitas nors nežinau jau kaip 6 metus nesimatem ir nesirasinejom.

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 23:17:27
Boyfriend,o daina? niuroka , sakyciau..jis kas, metalistas, emo..?:)

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 22:55:42
Mano mėgstamiausia šita daina. Draugas kažkada labai seniai pasidalino ir jam ji buvo megstamiausia.

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 22:52:02
Death come near me - Draconian

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 22:28:01
ir dar prakeikė terapeutas mane... pirmą kartą pajutau kaip veikia totalus "įsakymas" pasakytas pilna valia.. nuo tada stengiuosi valdytis bet man vis neišeidavo iš pradžių. Prakeiksmas paprastas "Tu KALBĖK!!!" ir atrodytu nieko čia ipatingo nepasakė bet su tokia jega buvo pasakyta kad a supratau kad pirma karta gyvenime išgirdau tikrą prakeiksmą ir dar savo adresų. Paskui tiesiog šnekant aš jusdavau kai sekau su kiekvienu žodžiu... o paskui išsekus vistiek kažkas už liežuvio vis patraukdavo ir atrodytu jau nera kur sekinti bet viduje taip tarsi išgraužė mano žodžiai mano pusę sielos... Dabar gerai to nebera nes vis delto kartais moku patylet... nors nevisada sekas..

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 22:27:04
o tu nepasiduok...kaip pasake generolas, uz musu Maskva ...:)

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 22:20:38
Sulaužė ir sugadino jau.. čia tik mano gerieji prisiminimai... o sulaužė per žmonių pasitikėjimą, nebegalėjau žmonemis pasitiketi kaip anksčiau, kaip sakant sudraskė mano sielą į šipulius, ne tai nevadinasi rožiniu akiniu numetimu o "psichologinė trauma"... bet tikiuosi kas mus nenužūdo padaro stipresniais...

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 22:13:38
neveltui tema uzvedei apie empatija..esi jautri, uzjaucianti, taikdare , draugiska ...tikiuosi gyvenimas nesugadins , nesulauzys ,to ir linkiu :)

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 22:06:50
Dėkui, iš manęs nekokia mokytoja, nors mokyklos laikais pastoviai kai man kažkas sekdavosi mokytojai prašydavo kad padečiau kitiems... na ir aš bandžiau... bet jie neturėjo tokios vaizduotės kaip aš.. pvz įsiminti kokią matematikos teoriją, mane net pasodino prie dvejetukininko per kkontrolinį ir sakė kad padėčiau jam.. na mes ir šnekejomes per pamoką, rodžiau, bandžiau vaizduote jo prikabinti, na išejo kad jis gavo kažkaip 7 nors su mano pagalba o aš 8 atrdo nes kaip visad per atsakingai žiūrėjau į savo užduoti. bet čia tik vienetiniai tokie atvejai.. kartais būna nustembi kaip kiti to negali padaryti, kai tai paprasta atrodytu... navisko būdavo. bet mokytojaut manes niekad netempe nes kaip sakant mokykloj prisimokytojavau...

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 22:02:03
Aš turbūt perdaug senų pažiūrų... Nors univere ir mokė kad visur reikalingas komandinis darbas bet deja mūsų studentai to neįsiminė ir paprasčiausiai mokėsi dėl popieriuko... labai gaila.. ir vel liudna...

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 22:01:25
puiki mokytoja esi...mokai geru dalyku .

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 21:59:51
Aš vat megstu daryti kažkokį tai darba kartu su kitais, kažkaip atsiranda bendrystes jausmas ir tokia kaip sakant savitarpio pagalba išeina, na jei kam nesiseka ir matai eini padet arba pasiunti ką nors laisvesnį kad padetų, tokia vat komanda.. Bet šiais laikais labai retas kas gali taip dirbti, nes kai aš pradejau darbuose dirbti su jaunimu tai jie visiškai nemokėjo to bendradarbiavimo.. visi žiūrėjo tik savo naudos.. kad ir į bendrą biudžetą pinigai plaukė... na sunku buvo žiūreti į tokius žmones, konkurencija kaip pasakant.. jokios bendrystes del bendro tikslo.. liudna.. graudu...

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 21:42:33
jo...linksmos istorijos, Creative...sveikinu tapus seimininke :) as irgi siemet tapau seimininke antra karta ..tiesa, savo namu , ne kitu :)

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 21:36:59
"Just A Dream" by Nelly - Sam Tsui & Christina Grimmie

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 21:34:26
visko gali buti, bet ne su siuo ir sia sveciais :))..jaunystes vaikystes draugas su dama :)

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:44:07
Smagios gyvenimo smulkmenos.

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:43:12
Ir buvo keista matyt direktoriu voliojantys ant laminuotų grindų su savo smelio spalvos kelnem ir baltais marškiniais, net batus nusieme kad netripti... :) vaizdelis gražus buvo. Žinoma padejau truputi jam kai berniukai nuėjo kitka paimti iš mašinos, išvynioti sofa iš poletileno, na sakau jus kelkit aš traksiu :D taip ir sudirbom smagiai. Bet tuo mano pagalba ir baigesi, daugiau jos paprasčiausiai nereikėjo, patys susitvarkė viską.

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:34:15
Man vat priminet apie šeimininką. Atvežė man nauja sofa įmonės direktorius su savo vaikais ar kas jie ten buvo vienas kitam neaišku, na ir bande sudeti sofa kambary. O namie daug žmoniu bet tas šeimininkas iš kart sako tu čia šeimininkė? aš sakau nu jo, nesakysiu jug kad tuoj tapsiu, tame balagane namu galvojau taip ir nesupras kam namai priklauso tai vat bet tas iš kart prie manes ir "Šeimininkė". Buvo keista girdeti bet priprasti visdelto reikėjo.

Ar ne bus taip ? 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:21:44
La fortuna. Pradžioje svetimas, paskui svečias, vėliau giminaitis ir, pagaliau, šeimininkas

2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:18:33
Parašo,parašo ir Jietis ir Vytautas:D

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:02:13
CITY OF THE DEAD | by Eurielle (Lyrics)

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 19:01:47
DJ'jai siaučia:
Tears Of An Angel - Lyrics

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 17:55:13
Lavender's Blue Dilly Dilly

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 17:50:27
7 Years - Lukas Graham - Citizen Shade, Kensington Moore, & KHS Cover

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 17:50:07
aciu...

sara 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 17:10:35
Nu tai įdomaus pokalbio tau su svečiais.:-)))

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 17:04:57
pasidariau biski plaukus jau laukiu tuoj sveciu...

sara 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 16:47:32
Įdomi, įdomi muzika.:-)))

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 15:41:13
:)
Jason Derulo - Tip Toe feat French Montana | Zumba Fitness

sara 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 15:19:49
Pas mus atsileide. Sniego visai nera.

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 15:11:57
pas mus balta...serksnas...ir minusas lauke, masinos apsale ryte labai..vakare sveciu laukiu sian..

sara 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 14:50:08
Jei lankosi manau vistiek susigundytu ka nors parasyti.

2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 14:39:13
Manau Jietis,inkognito,vytautas apsilanoko čia.Slapukai:D

sara 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 14:12:45
Nu atėjau. Kaip laikaisi?

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 13:35:17
Sekmes!

sara 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 13:10:10
Menka is manęs drauge, vel einu pasivaikščioti. Ate. Ir iki.

sara 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 13:07:23
Nu siandien ir vel nenukritau nei kiek svorio, bet nors nepriaugau.

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 12:35:20
Adele - Send My Love

Creative 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 01:24:53
Christina Perri - Jar of Hearts

La fortuna 2017 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 00:18:39
man atrodo man jau sloga persasi..

La persona granata 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 23:40:34
David Guetta - She Wolf

La fortuna 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 22:38:44
Danny Ocean - Me Rehúso

La fortuna 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 22:28:49
ZAYN - Dusk Till Dawn ft. Sia

Creative 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:39:04
All Good Things - Machines

La fortuna 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 18:26:12
jau iskeliauju...

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 18:18:29
Labas, La fortūna, jau tu po saunos ar dar saunoje esi?

La fortuna 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 18:15:07
Sara, sakyk , apsilanko tik dievas :)

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 17:29:15
@dievas ačiū už rūpestį.

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 17:20:28
@dievas su manimi viskas yra gerai ir daugiau nieks nesivaidena, jei to norėjai paklausti.:-)))

dievas 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 17:11:01
sara dar tevas apsilanko vakarais ?

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:57:45
Jau siandien du kartus vaiksciojau. Gal pakaks.:-)))
Kelyje galima daug nuotykiu sutikti. Nors tuo zvyrkeliu mazai kas važiuoja. O juo nuo puses kelio mašinoms ir visai pravažiuoti neimanoma. Neisivaizduoju kaip tenais zmones gyvena...

2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:53:33
Shawn Mendes - Stitches

La fortuna 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:53:18
nu va irgi geros naujienos ...;) gal dar pasivaiksciosi irgi puikus dalykas...

sar 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:43:14
Nu ir puiku!
O pati džiaugiuosi kad nors nepriaugau svorio. Nes dvi dienas be galo rijau, tad belieka džiaugtis tiktais kad nors nepriaugau to svorio.

La fortuna 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:41:05
dzekuzi tarp burbuliuku sroviu, kur silta ir masazai :))

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:39:55
Nu ir šaunuolė. Atsigaivinsi sau pirtyje. Dar ir baseine, matyt, paplaukiosi.:-)))

La fortuna 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:37:20
viskas ok ..dekui ,,,sian grazi diena pas mus...vaziuosiu i pirti ..:)

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:33:39
La fortūna, jei nori issikalbeti parašyk man i pasta, as dabar prie jo galiu prieiti.

sara>La fortūna. 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:31:45
... Nenusimink.
Ir tau bus viskas gerai.
Žinau.
Tik laukti yra be galo sunku...

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:24:22
Labai faina ta Katazina! Ačiū!
Bet juodai dienai visados reikia ruoštis ir džiaugtis kol dar yra gerai. Cia as kalbu apie save. Nenoriu taves uzgruzinti...
Teisybe sakai. Rankas kojas turiu ir neprazusiu. Ačiū tau be galo už gerus žodžius!

La fortuna 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:20:39
o jei tarkim isvaziuotum, tai tikrai susitvarkytum, kojas rankas sveikas turi esi stipri...:)

La fortuna 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:19:46
sara, niekas taves netrems , negalima taip sukti galvoj tokiu neigiamu minciu, kurios neivyko ir kazi ar teisybe buvo pasakyta....taip galima tik susargdint savo galva, dvasia ir kuna..

La fortuna 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:15:38
Katažina ir Irūna - Švęsim Kalėdas kartu

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:09:35
Man tik gaila, jei mane istrems kažkur tai i Lietuvos trobele kaip as viena susitvarkysiu su zemes ūkiu. Ar tam pakaks pinigėlių ir t.t. As vis dar mokausi is tevu ir bijau kad viena visai nesusitvarkysiu. Be to man labai liūdna be ju bus. Bet matai as esu paženklinta po nelaiminga žvaigžde ir nesu vient nelaimes... Kad ir kiek gero linkėčiau jiems is sirdies bet viskas yra atvirkščiai. Mano nuoširdus linkėjimai jiems gero nepriduoda...

La fortuna 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:08:09
T1One - Девочка Оля

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 15:00:08
... Kai pradėjau dirbti is pradžių buvo labai sunku. Padirbdavau pusvalandį ir valanda miegodavau. Bet tevai nenurimo ir mane pratino prie zemes ūkio darbu. Dabar be pertraukos galiu ir dvi ir keturias valandas išdirbti.:-)))
O is pradžių zemes ūkio darbai atrodė ne man ir visiskai neimanoma atrodė. O dabar kasu sau žeme su kastuvu net putos is burnos eina ir visai pavargusi nesijaučiu. Duok Dieve kad ir toliau taip sveikatos turėčiau. Duok Dieve...
Kad nepavirsciau vel i lepse...

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 14:54:31
@dievas mane labai skaniai prajuokino.
O kas jei ne tevai? Jie mane ir prie darbo pripratino. Dabar laukiu nesulaukiu pavasario kada morkas sodinsiu ir t.t.
Kas jei ne tevai? Kas per zmogus is manęs butu. Būčiau kokia nors tusofcike...

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 14:45:07
As irgi vienu metu buvau valdoma demonų, bet vėliau supratau( kai baigesi paauglyste) kad nieko geresnio už savo tevus nerasiu.:-)))

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 14:40:16
Mano tevai yra nuostabus!!!

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 14:24:40
As savo tevus myliu ir taskas, kad ir kiek išvadų jie butu pridare.:D:D:D

La fortuna 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 13:36:38
Sara, tevams vaikai visad kelia rupesciu , taip turi but:) ir jie tai supranta..tai yra besalygiska meile.

2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 13:10:30
Sara tau viskas bus gerai,turi mylinčius tėvus,tik reikia ir tau prie jų prisitaikyti.Juk ir tu myli savo šeimą.
Kuo tikėti, pasirenkame visada mes patys.
Šalia minties laisvės yra neatsiejama jos dalis – asmeninė atsakomybė už savo veiksmus.

2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 13:06:28
Sarai,
žmogus erzinasi,nekreipk dėmesio,jį patį reikia traukti iš liūno į kurį jis savo noru lipa.

2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 13:02:59
Žmogau-dieve, baik tauzyti niekus.Nors per šv. Kalėdas savo protėvius gerbk,juk nešioji jų DNR( ne tik kalba apie tėvus) ,neparodyk savo neapykantos kitiems.
Galbūt esi labai nuskriaustas žmogus,
žinok ne visi žmonės yra blogi ir tau blogumų linki. Esi nuolat balansuojantis tarp angelų ir demonų, traukiamas ir vienų, ir kitų, bet vis dėlto turintis galimybę (iki tam tikros ribos) pasirinkti ir nustatyti savo gyvenimo kryptį
Tad elkis apgalvotai, tikrai tau įmanoma.Aukštesnysis dvasinis pasaulis suteikia žmogui didžiausią stiprybę, tuo tarpu demonų pasaulis padaro žmogų silpną ir valdomą.Tad žmogau pats nepasiduok .

dievas 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 12:25:13
as zinau sara tu kai pyksti ant tevu nori juos nuzudyti padaryk tai ir busi islaisvinta siela jie demonai tu zinai tai

sara 2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis, 07:04:32
Bakuze tai yra troba.

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 23:38:31
na ir neskaniai man paziurejosi tas starwar ...dar sunervino supykde, kad uz nugaru toliau sedejo atsislogaves, varvantis ir krenksciantis, svieziai sergantis, nesioja virusus saves ir kitu nesaugo..

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 23:22:37
Sara, tu per daug dagalvoji uz tevus....jie tave myli.

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 22:16:40
Ačiū

imk 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 22:08:16
gitarą ir grok, nenustok,tikrai to tau dar reiks

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 22:02:04
jo buvo laikas toks bet aš jau negroju kokius 6 metus ir šiaip gitara daviau giminaičiui... ir primiršau daug ką, o dar matyt išmečiau visus savo užrašus, natas ir visą kitą, nes matyt sustojau tobulėti.

2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 21:55:13
Kūrybinga-dauguma gitaristų norėdami išmokti gerai groti treniruojasi kaip ir tu jaunystėje, kiekvieną dieną, dirba sunkiai, tačiau tuo pačiu metu jaučia didelę aistrą šiam pomėgiui. Ar tai jautei??Dažnai susidūrei su sudėtingomis technikomis, kai melodija skamba ne taip kaip kitų ...

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 20:28:14
Sara kas ta bakužė?

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 20:23:05
Į šoką įvedei, kad niekas neberašo...

2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:59:51
Kūrybinga paslaptinga

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:34:34
... prieštaringi - prietaringi

:D 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:34:10
Paslaptinga tartum jūra
Mylimų akių liepsna.
Čia jos linksmos, čia paniurę
Lydi kasdien mane.

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:32:34
Zinai, La fortūna, kodel tevai nori ištremti mane i bakuze? Jie įsitikinę kad as jiems atnesu nesėkmes. Jie labai prieštaringi ir prisikabino prie manęs...
Tad manęs tikrai nieko gera nelaukia...

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:28:21
A vat ir nesakysiu :P

2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:26:53
Na bent jau po kriaušiu pagerėjo mūsų santykiai nes per brolį jie buvo sugadinti, pešėsi dėl teritorijos abu, mat mašinos netelpa. Na bent jau kaimynai pasveikino su šventem ir tai labai labai gerai :)

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:26:24
Tai Kaune arba Šiauliuose.:-)))

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:24:56
Jo dabar tokie susvetimiejimai kad man vat net kaimynai parvažiave dovanu nepadovanojo, o aš vat visa rudeni juos maitinau kriaušem (nesakiau kad pati ju suvalgau vos kelis o kita tiesiog neturiu kur deti, kažką daryti iš jų nemoku, truksta šioje srytyje ideju).

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:20:10
Tebūnie, mieste.

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:19:12
ne tereikia ikelti ja i kita tinklapi kuri užsiima paveiksliuku talpinimu ir nuoroda ideti kaip i paveiksliuka ir tiek.

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:19:07
tai ,Creative, bent pasakyk mieste ar miestuke gyveni?:)

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:18:17
:)) o ka sudetinga ten idet tokia foto?

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:16:34
Va pasirodo moku naują specialybę: mane pavadino hakeriu :D

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:16:24
vat susvetimejimas koks dabar aplink didelis ...:)

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:15:11
Na tik galiu pasakyti kad ne vilniui tikrai.

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:14:53
Creative matyt nenori per daug atvirauti.

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:13:41
Nesakysiu lai lieka paslaptimi :) nenoriu viešai afišuoti savo buvimo vietos, nes dar nekviestu svečiu ateis... :D

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:12:04
o miestas koks?:)

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:05:31
Planetoje vardu Žemė :)

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:02:03
Creative, o kur tu gyveni?

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 18:00:46
vaikystej buvau balerina savamoksle:))

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 17:59:06
o kaip suzinoti ar ant manes nera inkaru?

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 17:58:44
Jo sara tiksliai, nebandei baleto šokti?

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 17:57:35
Gerai einu pakurianti savo trobelę ant vištos kojelės. Iš manęs ragana, kaip iš saros balerina (čia šmaikštauju žinoma).

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 17:56:38
Jennifer Lopez - Amor, Amor, Amor

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 17:41:13
Edward Maya-Stereo Love

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 17:18:37
Tikiu kad jietis groja žymiai geriau nei aš, net nepaliginsi. Nes aš tik megeja ir tai nieko doro nemokejau, mano repertuare buvo tik apie 10 dainų ir tiek pat paprastų melodiju-improvizaciju ir man to sau užteko.

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 17:13:06
Ne, ne aš patarineju ir dekui už pamokas,prisiminsiu.
Šiaip sara niekada nenaudočiau burtų tam kad užsidirbti, neleidžia įsitikinimai.

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:58:56
Iliuzionista, atrodo...

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:57:39
ar Creative,cia tu patarineji pamokas ?:)

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:56:38
taip, Sara, ..o cia mes burtininka turim?

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:55:16
Teisingai. la fortūna, sakai.:D:D:D

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:52:18
nereikia prakeikinet...geriau laimint ..prakeikimai grizta ,viskas sugrizta...

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:50:00
o ka tie inkarai daro, kaip jie veikia ?

kviečiami į būrelį 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:48:43
magic-shop.lt/?m2=item20060718233850

2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:47:51
nuo blogų žmonių

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:47:42
kas pamokas dalina? negi maga cia turim?

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:45:36
modjo lady

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:44:36
Ocho... Uzkeikimai... Kam jie???

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:43:18
... Nors gal tai prasta idėja...
Kuo toliau reikia nuo magijos...

Pamoka 2 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:42:38
Ruošdama užkeikimą nesistenk iš karto galvoti teksto. Iš pradžių nuspręsk, ką būtent nori sukelti kokį prakeiksmą ir kam, užsirakink kur nors ir įtūžk kaip reikiant. Kai pasieks reikiamą pykčio būseną, užkeikimas pats ateis į galvą.Jeigu reikia, tark, laukinio nevaldomo įtūžio(.. varda ) Riaumodama,rėkdama ištark jį keletą kartų, o po to staiga nurimk ,prisėsk ,papurtyk rankas.

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:41:58
Creative, o tu nepagalvojai kad sunkia minutę is savo žinių galetumei nors ir menkuti bet bizni padaryti. Gal ir daugiau zmoniu nori papulti i ratą. Kiti gal norėtų pasinaudoti tavo žiniomis.
As tik siaip.:D:D:D

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:38:29
Mika -Relax, Take it Easy

sara>Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:34:21
... Gal atsisakysiu tos idėjos dėl to rato.
Be to tevams tai labai nepatinka. Jie nesupranta. Ir niekados nesupras. As turiu prie ju prisitaikyti. Tokios tokeles. Tiesiog gyvensiu sau kaip pelytė ir viskas.:D:D:D

Pamoka 1 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:31:48
Refleksai
Burtininkai naudoja vieną įdomų algoritmą. Jie pasiruošia visus užkeikimus, stebuklingas lazdeles ir amuletus iš anksto,ratus... Paskui vienu žodžiu ar gestu sukelia kerus,tokie užkeikimai, amuletai ir talismanai vadinami „inkarais“.
„Inkarai“ skirstomi į regimuosius (veikiančius regą), garsinius (klausą) ir kinestetinius (fizinius pojūčius). Pastarieji - patikimiausi, nes kūniškus pojūčius lengvai priima pasąmonė.
„Inkaras“ yra sudėtinga įprasto sąlyginio reflekso forma. Šis refleksas visiems žinomas iš mokyklos biologijos pamokų: veikiant stimului (vaizdui, garsui, pojūčiui) tam tikru būdu pasikeičia elgesys ir vidinė žmogaus (arba gyvūno) būsena.

sara > Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:30:50
Na nezinau. Ratui reikia zmoniu. Bent trijų. Jei kada sugalvosi daryti rimta ratą as visada pasiruošusi ir tau po ranka. Nors magijos man visiskai nerūpi, man rupi tik pats ratas. Supranti?

2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:29:45
Tautvida buvo ant Jiečio magijas užleidusi.Mūsų kasdienybė pilna magijos: įvairių simbolių, ženklų bei ritualų. Štai kad ir vieną iš būdų pritraukti simpatiją. Reikia į išrinktojo kišenę nepastebimai įdėti pinigą, kuris prieš tai „užkalbėtas meilei“.

Ne 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:22:00
Jietis ne Vytautas,bet gal jie pažįstami.
Geriausiai Jietį pažįsta Tautvida,jie draugavo artimiau,bet kažkas nepavyko,ji užsienyje jis Lietuvoje.

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 16:12:19
Taip sara, tu teisi, aš tik skaitau apie magijas, galvoju kai persisotinsiu žiniomis tada ir pradesiu veikti, nors žinau kaip daromas ir ratas ir LBRP ritualas(šis iš labiau prie magijos) bet ju nedariau, čia kertinis akmuo yra vizualizacija ir šiaip juos lengva daryti tereikia prisiminti kas po ko eina. Norint tapti ragana nebūtina eiti į koveną, kaip sakant yra savarankiškos raganos, na turbut tai žinai. Šiaip aš dariau tik tokį modifikacinį ratą pagal save ir savo pojučius, na tiksliau sakant ejjau su smilkalu ratu ir dekojau visiems pasaulio kryotims ir jų elementams, na man taip artimiau. Iš tikrųjų tiesiog man ta magija ar raganų ar magų (aleisterio kroulio) kažkaip nesiriša su manimi, na yra kažkas bet tai ne tai kuo norečiau užsiimti ir prie ko duše linksta. Tai vat drasiai gali pati viena daryti rata :)

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 15:28:03
hm..Inkognito pazista Jieti, o Inkognito pazista Vytautas ...jie gal visi kaimynai ar tas pats asmuo?:)

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 15:18:05
Tai tau geru filmu!

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 15:11:42
aciu...kinoteatre ziuresiu zvaigzdziu karus, sako gerai nufilmuotas...

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 15:09:29
Tai jai išeisiu tai visai valandai.:-)))
O tau linksmu filmu!

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 15:09:07
viena is sveciu buvo apsirgus, tikiuosi nesusirgsiu ;/

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 15:08:04
zinoma iseik, nors pusvalandziui...

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 15:04:49
As irgi ziuriu televizoriu. Gal dar trecia karta išeisiu pasivaikščioti.:-)))

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 14:45:37
katik svecius isleidau ...i kina tuoj keliausim :) o tu?

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 14:12:01
Kaip laikotes?

La fortuna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 12:19:33
Metai turi reiksmes, nes jauni zmones greit isimyli, jiems ir apsivest lengviau,nes maziau svarsto ir ryztasi, o ir lengviau viens prie kito prisiderina :)

2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 10:32:36
Jietis irgi gerai groja gitara,kazkada buvo idejas nuoroda.

2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 10:31:35
Ratas daznai zmogu apsaugo nuo piktos akies,jei nera stipresne akimi ir burtais isardomas

sara 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 10:16:21
As su raganiais vistiek neprasidesiu, tik man idomu tu Creative sugebetumei ratą padaryti?
Nors suprantu kad viskas jau yra žlugę ir jokio rato nebus. Bet idomu-tu juk sugebetumei. Bet tau matyt yra visai neidomu. Tu tik skaitai įvairias knygutes, o pati kažko tai imtis visai nesiruoši...

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 02:25:40
Kai dar mokiausi mokykloj buvo vasario 14 valentino (meilės) diena ir aš grojau gitara koridoriuje ant palanges. Mane išgirdo rubineje buvę klasiokai ir pakviete ką nors jiems pagroti. Aš sutikau man negaila.. ir paprašė kažką už širdies griebiančio. Na tai aš žinojau vieną melodija paprasta, iš pradžiu tyliai letai paskui vis garsejant ir garsejant ir pagaliau kulminacija o paskui štilis... tai vat, po to susirinkau aš tyliai daiktus ir taip pat tyliai išėjau kad netrukdyti vyrams ašaroti. Po to laiko niekad niekam išskyrus save pačia jokios muzikos už širdies griebiančios negrojau... nors gal jiems tik tiek ir reikėjo... kažko kas atitiktu jų savijautą...

Creative 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 01:12:16
Mane mokino, kad tikrajai meilei amžius nera svarbu.

Būna 2017 m. gruodžio 26 d., antradienis, 00:15:02
Tačiau būna ir taip, net viena „nežymi“ detalė gali labai stipriai užkabinti moterį ar vyrą .Kerinti šypsena.Tačiau tikra meilė atsiranda pamažu.
Kitaip ir būti negali.
Juk turi pirmiausiai pažinti žmogų, kad galėtum jį pamilti.
Galgi metai didelės reikšmės neturi?
.Ar tai labai svarbu?

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 23:43:07
sutinku , kad tris metus trunka įsimylėjimas , aistra , bet ne pati meilė...

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 23:40:30
teip muzika labai gerai... Creative, tai pati toliau bandyk laveti, grazu gitara groti , groji ir dainuoji:) man saksafonas dar labai patinka ir pianinas ,dar būgnai, gal dar smuikai..

2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 23:27:02
Tyrimai rodo, kad įsimylėjimas trunka iki trejų metų.
Po to arba žmogus supranta,
kad buvo įsimylėjęs netinkamą,
arba tam kitam pradeda jausti prieraišumą.
Vadinasi, posakis, jog meilė trunka trejus metus,
visgi yra netikslus,
nes po trijų metų meilė tik prasideda.
Ji nepalyginamai ramesnė už įsimylėjimą,
tačiau kartu brandesnė ir daug gilesnė.
Kaip galvojate ar tiesa???

Metai ne riba 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 23:24:51
Meilė gali egzistuoti ir brandžiame amžiuje,
nes ji – ne loterija, tai abiejų partnerių sąmoningas pasirinkimas
būti kartu ir vienam dėl kito stengtis

2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 23:14:24
Meilė,muzikai tai lyg spindintis daugiabriaunis deimantas, kurio žavesį ir kerus mėgina įprasminti visų laikų menininkai.

2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 23:12:35
Kas geriau išsklaido žiemos žvarbą ir sušildo mūsų širdis,
jeigu ne jausminga, romantiška,
veržli ir pilna pozityvios energijos muzika,

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 22:52:33
Prisiminiau kaip aš mokiausi gitara groti mokykloje per pertraukas man mokytoja leisdavo pasiimti gitarą tik niekur iš klasės nenešti, tai aš pasislėpdavau už spintos ir grojau. po keliu mėnesiu man leido pasilikti po pamoku klasėje ir dave net raktą nuo jos tai aš grodavau nuo 3 iki 6 vakaro beveik kiekvieną miela dieną. Paskui mokytoja išėjo biuletenio ir ja pakeitė kita mokytoja tai ta man dave jos senute gitara neštis namo keliom savaitėm, tai aš ja barškindavau kiekvieną dieną beveik iki kraujo nusitrinus pirštų pusles ir dar iš bandydama D paimti pirštais o pirštai nelankstus tai aš per ašaras skausmo vis tiek bandydavau sulenkti pirštus ir man pavyko. Paskui atsirado dar 3 merginos norinčios groti gitara tai mokytoja liepe kartu groti kaip grupe (aš ne solininke labiau timas man patiko dėl to kad dainas iškart galima "hebrai" dainuoti) ir po mėnesio teko stoti prieš auditoriją ir groti kaip grupe tai viena mergina susivele nes taip ir aš pykau kad taip anksti iškart varo parodyti kaip bureliui sekasi, nepatiko man tai. Paskui iš savo pirmo atliginimo nusipirkau saco gitarą ir tada dainuodavom mes koridoriuje per pertraukas ar langus. Baare akordus taip ir neišmokau paimti, niekaip nepasispaudė man pirštu visos stygos nors tu ką. Na dar 4 metus grojau o paskui kažkaip mečiau. atsirado kiti reikalai ir mokslas ir darbas.
Aš vat ką atsimenu kad man sakydavo vis kad negroti prieš koncerta nes pusles susivarysiu ir negalesiu paskui paspausti akordus. o aš ką kiaurom dienom grodavau po 4 ar daugiau val ir prieš koncerta grodavau ir man nieko nebudavo nes pirštai paprasčiausiai priprato, tiesiog bet kada paimi gitara ir groji kiek tik nori... prieš metus daviau gitarą savo puseseres sunui nes tas irgi buvo užsidegęs mokytis, nors abejoju ar jam patiks ta skausminga pradžia... nors kiek teta pranešė kad jis vis bando kažka sugroti... na nors tiek.. geriau nei pas mane dulketu...

2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 22:41:46
gal pagooglinti reiktu,ar jo paklausti

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 22:35:35
Siaubas , kaip ima miegas..nesuprantu, atsijungineja smegenys, knapsau..

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 22:35:35
Čia pripasakojo kad jis groja pianinu ir gitara. kažkur išskaičiau. kiek tiesos nežinia. na bet vis delto parašiau. o groja turbut pas save. bet man jo negirdet, tiesiog parasiau taip.

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 22:31:06
Sara, nesinervink niekas taves is namu rimtai nevaro :)

2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 22:30:21
kur groja?

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 22:26:53
Ne man jis vistiek... galiu nebent tik paskaityti jo eiles ir paklausyt kaip groja.. daugiau nieko...

2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 22:18:26
Labai gabus zmogus.

2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 22:17:58
Inkognito paklausinekit apie Jieti,jis puikiai ji pazista.

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 22:14:58
Kad ne. laidas nelamdytas ir į prailgintuvą tvarkinkai sukištas. KAžkada labai seniai gal prieš pora metu jis irgi taip streikavo o paskui kažkaip stebuklingu budu susitvarke pats. Dabar jau nespelioju ar veiks ar neveiks tai kol dar veikia tai išrašau visus reikalingus nr nes sim kortelėja gali jų nelikti o likti tik telefone, neturi tokios funkcijos kaip perrašyti į sim kortele nr. turiu dar kitą telefoną nauja nenaudojama, bet galvoju gal reiktu ir išmanojo bet kam jis man... beto irgi problemu su juo kad krauti reikia kiekviena diena, o mano šis senukas pakrauni ir dvi savaites rami galva.

sarai 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 22:11:34
o Jieciui dar tolo iki 70 metu,kazkas tik taip is pavydo parase.

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 22:07:14
laidas gal nulamdytas arba rozetė kliba ...

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 21:47:03
Prisikalbejau.. telefonas nepasikrauna :) taip ir maniau kad eilinį sykį girtis nereikia :D

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 21:44:17
Jis mokėsi statybas tai ir dirba sau vidaus apdailoje... ar patinka? nežinau turbut nes kartais su entuziazmu man rodydavo jo pirmus darbus, na gal ir patinka bent kolkas

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 21:27:11
taip..senai jis dirba tai..ar patinka ?

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 21:18:08
Na va reiškia žinai :)

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 21:17:10
aš žinau ...tokį darbą dirbau :)

2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 20:42:40
Na ten rašo kiek ko reikės ir kiek tai kainuos

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 20:42:12
Darbų statybuose dirba.

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 20:30:48
kokias sąmatas rašo?

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 20:30:13
IR jo žmonai irgi nesisekė su nešiojamu per metus du pakeitė kaip nepataisomus. nors ji tik rašytus rašydavo per ji, na ir dar niekučius kasdienius darydavo.

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 20:28:43
atsižaidė vaikysteje, jam tik žinios ir atocadas bei samatas rašyt, daugiau niekam neskirtas. isigijo net antra kompa ir jis pradejo luzineti. na bet dabar nematau jo tai negaliu pasakyti gal susitvarke viska ir nusipirko tvirtesne aparatūrą.

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 20:16:00
Brolis dar gal ir labiau kankina savo kompą , upgreidina, žaidimus žaidžia...

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 19:55:06
La Fortuna kad tai jei iš tikrųjų aš tai dariau tai visiškai nesamoningai. Tai biznio jokio neišeis... Tik broliukas man skundesi kodel mano kompiuteris ir telefonas ar net koloneles vis dar veikia nors jau praėjo jiems daug matu ovis dar veikė. Kaip jam vis pastovei kažką vis taisyt reikėdavo...

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 19:41:33
Ocho, Creative, ir kas tik pas tave dedasi! Man jau kraupu darosi...:-)))

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 19:41:15
Creative, gali taisyt elektroniką ..bizniuką :)

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 19:34:49
Galvojau kad dar kažką pamiršau parašyti. tai prisiminiau:
Praeinu pas pažįstamą pro virtuvę ir tik užsukus į kambarį išgirdau virdulį užkaistanti, o jis neveikė prieš tai tikrino du vyrai ir jiems nepavyko pataisyti, tai vat aš grįžau į virtuvę ir išjungiau jį automatiškai, o paskui pasižiūrėjau kad jis buvo tuščias, taip iki perdegimoo netoli buvo, laiku spejau išjungti ir išvis išgirsti kad jis pradejo veikti.. būtent tada kai aš praėjau pro šalį. Pasišaipė iš manęs draugai kad čia aš jį pataisiau savo energetika :D

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 19:34:23
Gal yra ir daugiau, bet i tai nesigilinu.

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 19:31:53
gal yra ir daugiau visko netik samones zaismas

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 19:16:53
Creative nepergyvenk. Nieko nera stebuklingo. Visa tai tik sąmonės žaismas.

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 19:11:52
Tai vat aš kartais su tokiais triukais prisibijau savęs.

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 19:10:30
Tevai mane gali ištremti, todel teks sau ieškotis vyro. Ir viskas cia per tas žvakes... Tevams vaidenasi kad as norejau burti... O as nieko nenorėjau. Pats tevas jas man davė, sake " palaikyk pas save..."

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 19:10:26
Aš kaip niekad nenorėjusi tapti ragana ar kažkuo panašaus, bet man būdavo taip, kad pvz kai emocijos mane perpildydavo tai sproginet lemputes pradedavo, kol galiausiai susinervinau ir 3 menesius be šviestuvo apsiejau. Arba kaip pvz aš užsimaniau įsigyti kažkaip tuos budistinius karoliukus meditacijai, ir sekančia diena norejau nuvažiuoti pas krisnaitus ten kioskelis buvo su tokiom reikmem tai vat as tik isedau i transporta ir ziuriu kad laikrodzio man antrankos nera, isigandau galvoju kad pameciau pakeliui ir jau keitnau iskart sokt is transporto kol dar duris neuzsidare tai uzsidare jos pries pat man nosi, supratau kad tai zenklas kad vaziuot toliau. na vien zodziu taip isejo kad pasiskundziau nuoširdžiai kad pamečiau laikrodi nes kuo puikiausiai atsimenu kad ji buvau apsidejus pries iseinant, tai krišnaitas man dave tuos karoliukus ir sako kad užsiviniok ant rankos vietoj laikrodžio, as taip apsidziaugiau, žmonės vos nesamoningai perpranta kito asmens norus, ir siaip as nebučiau ipirkus tuos karoliukus tiesiog norejau pažiūrėti jų kainą, tai man padovanojo. Tai vat grįžau namo ir spėk vidury stalo gulėjo mano laikrodis, o aš taip nervinausi kad pamečiau.
Moralas toks kad gali iš tikruju kažka pamiršti ir tai traktuoju aš kaip pasamonės žaidimai (na arba magija dar galima pavadinti kam geriau).
Arba aš visada išeinant iš namų ar parduotuvės jei kyla jausmas kad kažką pamiršau tai tikrai būna kad pamiršau, tik veliau pradedu prisiminti ką tiksliai.

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 19:00:29
nu tevai niekur taves netrems :) bet...kodel gi nea , jei geras vyras tai gerai..

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 18:35:36
... Jie išvis žadėjo mane ištremti i bakuze. Jaučiu taip ir bus. Man bus labai liūdna be artimuju... Kaip as gyvensiu viena toje bakuzeje. Bus be galo liūdna. Gal tikrai sau ieskotis vyro kol dar ne vėlu. O tai istrems ir bus sakes.

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 18:30:40
Kad tiesiog pamiršo tai manęs irgi neguodžia. Vadinasi jis sensta. Jau geriau jai tiesiog buvo apsestas.

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 18:28:09
supratai ir puiku, nebegrauzk saves ... nebuvo gal jis apsestas, tiesiog pamirso zmogus...

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 18:23:33
Tevas niekad nesidomėjo magija.

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 18:22:55
As tevu klausau. Bet cia su zvakemis tikrai buvo labai keista. Pats davė, o paskui apkaltino kad as pasiemiau. Vadinasi jis buvo apsestas kai man davė tas žvakes. Man be galo baisu... Supratau kad raganavimas yra labai didelis blogis...

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 18:20:45
tavo tevas,Sara, domejosi magija?ar kazko nesuprantu ...

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 18:18:22
Laikykis savo tiesos ir viskas turėtų būti gerai, tik žinoma kartais nereikia ją skelbti atvirai, kartais (gan dažnai) tiesiog nutylėti. Arba geriausia įjungti "kvailį" bet čia jau ekstra atveju ir prieš namiškius nelaba, galima taip ir santykius sugadinti... nors... visko gali būti.. gali ir padėti..

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 17:53:52
Jaučiuosi is vis i miltus sutrinta ede, ede ir ede mane. O viskas prasidėjo nuo to kad pas mane kambaryje arbatines žvakes rado.
Pats tevas man jas buvo davęs. O paskui jis sako kad nedavė, kad atseit as pati jas pasiemiau.
Tikra katastrofa. Jis sako kad man vaidenosi kad jis tas žvakes man davė. Sake cia yra tokia magija. Ir sake kuo toliau reikia nuo tos magijos. As taip nieko ir nesupratau. Vadinasi kai tevas pakišo man tas žvakes jis buvo magijos apsestas. Vienu zodziu yra be galo baisu. Ir tu gal nesimelsk. Gal geriau nieko nereikia. Nes man tikrai baisu darosi...

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 17:43:06
Nu ir teisingai. Bet tevai paskutiniu metu pastoviai mane ėda ir apie vaikina pasakoja kad jis mane paliko nes netinkamai elgiuosi. Vienu zodziu tikra katastrofa.

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 17:42:55
Titanium + Alone ( cover by J.Fla )

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 17:40:32
taip...ir teisingai , nereiktau to...

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 17:18:26
O dėl tapimo ragana, tevai sake kad tai yra visiška nesamone. Kad tos raganos tik pinigus išvilioja is nauviu zmoniu. Ir zinai ka? As tevais tikiu. Tad net nepradesime. Va taip, La fortūna...

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 16:05:52
La fortūna, sniego visai neturime, tik kai kuriuose keliukuose yra plikledis.

2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 15:28:05
Kaip moteris-taip religija,
Elegija su lyra ir be jos
Kiekviena privatizuotų Dievą
(Jietis)

La fortuna 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 13:23:23
ačiū ...sveikinu su gražiomis šventėmis :) daug sniego turit?

sara 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 11:23:46
Kaip laikotes?

Creative 2017 m. gruodžio 25 d., pirmadienis, 00:23:19
Aš čia prisiminiau Jietį ir pasirausiau užrašuose vizijose ir radau eilėraštuką:
Jietis 2017 m. gruodžio 2 d., šeštadienis, 12:38:48
.
MAKARENA
.
Išmąstė mintį
Kaip fariziejus
Suteikė viltį
Laikui neatėjus
Apie tai tankiai
Vyrai negalvoja
Moterys jautrios
Greit susivilioja
Žodžių jauko
Patys neragauja
Gurmanės užkimba
Taip jas nukariauja

sara 2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 16:02:15
Per Kalėdas valgysime vista, tortą, CocaCola, mandarinus, kiwi.

sara 2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 15:07:59
Tai jau jo. O as gera jo pagalbininke.

La fortuna 2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 15:00:13
na tavo tėvas tikras šaunuolis, darbininkas ..:)

sara 2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 14:52:29
Tevas rauge. Tad vakare valgysiu marinuotu agurkų ir raugintų kopūstų, jie visai neturi kalorijų.

La fortuna 2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 14:10:46
kas raugė kopūstus...? l. geras dalykas

La fortuna 2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 14:09:51
aš dar tik saldainį ir sumuštinuką su sūriu ...vakare bus tik valgymas :) koldūnai su grybais, silkė , žuvis ...

sara 2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 14:08:20
Mes tai jau pavalgeme. Vakarienei tik raugintų kopustuku...

La fortuna 2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 13:56:18
skaitau ...baigiu gert kavą ...biški pasportuot išsimaudyt , tada stalą Kūčiom ir sėst valgyt ...toks planas

sara 2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 13:53:36
Supratau.
O kaip tu?
Ka veiki?

La fortuna 2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 13:40:32
sveika, nemesk sporto ...būk kantri..tai sveika netik kūnui bet ir galvai , nuotaikai tt ,o toli neik arba neškis su savim pagalį ,kai šuo puola ginkis pagaliu , mojuok juo , jis kąs pagalį ne tave , šuo nesupranta gerai, kad tu valdai tą pagalį,,,o šiaip ramiai eik pro šoną , nepanikuok, nesimuistyk ir nepuls, pagalį naudok kai tikrai jau reikia , kai puola dantimis į kojas tt...

sara 2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 13:34:37
Nu siandien didžiulio vilksunio pėdas sutikau. Tai matyt pasivaikščiojimus mesiu, baisu kad susitikus neapkandziotu. O svorio nei kiek nenumeciau, net septynis šimtus gramų priaugau. Ir is ko? Is oro?:-)))

La fortuna 2017 m. gruodžio 24 d., sekmadienis, 13:27:21
o k1 galima surasti ten?:)

Creative 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 23:49:51
O ko ten ieškai?

2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 21:17:56
aciu, radau...

La fortuna 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 20:24:30
atsipr.o kur tas pokalbiu forumas, kur is viziju perkele,nerandu?

La fortuna 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 16:16:26
gerai, nesakysiu :)

sara 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 14:26:52
Tiesiog kai pajusi alkį, tada imk melstis ir viskas. O tas alkis ateis greit. Va kai vakarienės dar busi nepavalgiusi. Kai zmogus iskankintas ir trokšta valgyti, tada ir maldos nuoširdesnes gaunasi ir t.t. Tik jokiu budu niekam negalima sakyti kad meldiesi, net man nesakyk. Sutarta?

La fortuna 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 14:02:42
nu matai, Sara, kiek tu visko zinai...na dekui uz patarima, pasinaudosiu, tai reik para nevalgyt ar uzteks maziau?

sara 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 13:50:45
Maldos Dievo ausį pasiekia kai buni alkana. Tada buni atvira kosmosui. Bet jei tu ir taip pusiau pasninku gyveni tai pati zinai.:-)))

La fortuna 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 13:45:56
kodel alkana ? ..sakai reikia pasninko :) as ir taip gyvenu pusiau alkanu rezimu

sara 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 13:41:01
Viskas bus gerai. Tiesiog kai busi alkana ( tuščias skrandis) Dievo prasyk stebuklo. Ir niekam nesigirk kad pas Dievuli stebuklo ( ar ko ) prasei. Net po to nesigirk. Negalima tokiais dalykais girtis nes kitaip tavo norai neissipildys.
Gerai?

La persona granata 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 13:34:38
aga...paguodei...duok Dieve geras sikart :)

sara 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 13:32:16
Mirtis reiskia permainas. O tau ir bus permaina, na pati zinai, kai atvaziuosi i Lietuva.

la 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 13:00:54
tuscia lova perskaiciau, kad mirtis , bet tai buvo grazios paklotos kaip naujos lovos ir viena dvigule, o as buvau kaip to namo pirkeja...

La persona granata 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 12:58:15
sveikute....nenusimink del to, ka man parasei..reiskia taip geriau...tu ir pati susitvarkysi , gal ir gerai kad taip gavosi...

sara 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 09:57:53
Labas merguzeles!
O as siandien sveriu 13,8 kilogramus. Ta prasme per naktį numeciau 400 gramų.

Creative 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 00:34:40
o gal ne tik sapne...

Creative 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 00:31:13
Ir ne tai ne todėl kad aš neplečių savo pasaulėžiūros į sapnų aiškinimą, bet tai kad gadina mano sapnu reikšmes ir tikrasias prasmes emocijų lygyje, tai ne ribų plėtimas o draskymas esamų. Ir šiaip pasakoju forume tik tam kad daug maž gal kas susidarys pakankamai įspūdžio kokie gali būti sapnai, gal kam kokiu asmenišku įdėjų kils ką sapne galima daryti.

Creative 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 00:27:01
Tas mano sapnas šiandieninis turėjo tęsinį bet ji pasilikau sau.

Creative 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 00:25:59
oi oi užstrigo ir pasispaude :(
Tai vat jis prianalizavo nei į tvorą nei į mėtą, kad daugiau aš jam sapnų savo nepasakojau, nes pasidarė per daug asmeniška. Mano sapnus aš suprantu kuo puikiausiai o kiti iš savo pasaulėžiūros sprendžia o jei dar ir prikiša savo analizes tai virš visko...

2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 00:23:57
Geriausias sapnu aiškinimo žinovas esi pati. pati pagalvok ką gali reikti tau artimiau.
Tarkim viena syki aš papasakojau sapna psichoterapeutui ir jis tai

Creative 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 00:20:10
Čia į santykiu klausima buvo atsakymas :)

Creative 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 00:18:20
Nepabandysi - nesužinosi :)

La fortuna 2017 m. gruodžio 23 d., šeštadienis, 00:02:22
Creative, irgi sapnavau labai grazius namus ir daug lovu nedvigulių , buvo keista vienam kambary matyti nustatyta 7 lovas, nes sapne dar specialiai paskaičiavau ..idomu ką reiškia tai :)

La fortuna 2017 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 23:55:53
eilėse, kažkas rašė , kad panašus panašų traukia, bet kodėl mane ir kitus mokė , kad priešingybės traukia viens kitą ...kaip plusas minusas..o magnetai stumia kits kitą ..kur yra tiesa?

La fortuna 2017 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 23:48:34
aga..mano..dj fortuna:)

Creative 2017 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 22:54:37
Tavo daina La fortuna? vel nepasirašai :)

2017 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 22:37:49
Hurts - Illuminated

La fortuna 2017 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 21:51:59
Sara, tyli šiandien esi , kalėdom gal inirtingai ruošiesi :)

La fortuna 2017 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 12:46:33
ОЛЕГ МАЙАМИ - ЕСЛИ ТЫ СО МНОЙ

2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:39:22
Sara. butinai susitiksime ...kai busiu LT..oki

La fortuna 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:24:09
Armin van Buuren & Garibay - I Need You

2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:22:28
girliandu lempuciu parduotuves nebera ..vat tai puosiasi reiskia airiai simet ..

Creative 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:12:14
o ką nejau mano figura netiks gi matosi? :D

sara 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:02:13
Matyt taip jau buna. Bet tu idek normalią savo nuotrauka, taip per feisbuka sau ir kavalieriu susirasi.:D

Creative 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 16:28:24
ir šiaip nuotrauką jau 4 metų senumo nekeista ten ir viskas buvo tylu ramu o čia še tau ir pasipylė kaip grybai...

Creative 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 16:22:36
Tai kad nuotrauka tik viena profilio ir tai nestandartinė na nesimato veido nes užrišta megztiniu ir vaikščiojau taip per miško gatvę užrištom akim. na netipinė bet galvoju ar nepažistami gali ją matyt.. to nežinau...

sara 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 16:12:52
Creative, gal nuotrauka kokia nors patiko.:-)))

sara 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 16:11:50
La fortūna, klausyk, kelininkai žiema valo sniegą ar ne?

Creative 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 16:06:56
O gal čia Kalėdų metas...

Creative 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 16:05:37
Keista.. facebooke daug nauju pakvietimu draugaut gavau per paskutinį menėsį iš nepažįstamųjų. tuo tarpu kai jis tylėjo metų metus, ir draugų prisikviečiau vos kelis ir nerašiau vardo pavardės kad per paiešką nerastų ir ką gi tai galėtų reikšti? gal nuotrauka profilio patiko?

sara 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 15:34:44
As tau parasiau i pasta.

sara 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 14:19:29
Kada galėsim dar karta susitikti, siaip sau? As vel pas tave atvaziuociau ar kur kavinėje susitiktume.

La fortuna 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 14:11:55
as irgi grizau sportuot...gal ir sian pavyks, sventem pradejau jau ruostis..

sara 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 13:13:21
Nu siandien sveriu 105 kilogramus!

Creative 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 01:22:06
Epic Cinematic | Thomas Bergersen - Children of the Sun (feat. Merethe Soltvedt) | Epic Music VN

Creative 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 00:54:51
Tas katinas net murkti pradėjo, kad ir tyliai, nedrasiai...

Creative 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 00:25:04
O vat buvau aš pas pažįstamą namuose ir jis laikė kelis katinus ir vienas jų buvo su pykta veido išraiška. Pažįstamas sakė kad katinams reikia dozuoti valgį, nes kiek įdėsi viską suvalgo ir storėja. Na tas katinas kažkaip įsidrasinęs užšoko anr sofos kur aš sedejau ir kamputi ant pagalvės susisuko. Ir nebučiau aš jei negalėčiau jo pykti išsklaidyti. Tai švelniai ji pradėjau glostyti, jam iš pradžiu nelabai patiko. nes jautėsi kad jo niekas iki šiol neglostė taip, o aš su meilę ir švelnumu jį glosčiau ir žiūrėja besišypsodama į jį. Ir jis atsileido.. dingo pyktis iš veido, akys pilnai atsivėrė, pasidarė tokios skaidrios, tokios smalsios... net pažįstamas paklausė ką su jo padariau... aš sakiau kad nieko tik paglosčiau...

Creative 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 00:17:57
Aš jai leisdavau pasijusti mažyte ant mano rankų.. ir ji tai dievino... žinoma turėjo ir charakterį tai neužilgo ir nušokdavo nuo rankų ir žinojo kad ilgai aš jos nelaikysiu (kaip sakant pamurkei iki soties ir užteks), ir nuskubėdavo savo katiniškais reikalais...

Creative 2017 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 00:08:45
Buvau kaip katinas, kuris vaikščiojo vienas...
Tokia ir likau.
Vargšė mano katytė, kuri mirė anksčiau nei derėjo, ji visada laikė mane mama. Pasiilgstu jos švelnumo ir nepriklausomybės.

La fortuna 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 22:23:20
taip jau buna su mokyklos draugais ir netik ;)

Creative 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:51:51
Dar mokyklos laikais turėjau ir vadinau geriausia draugę. Tačiau po poros metų kai jį įvaldė gerai naują kalbą nes buvo iš kitos šalies tai prasidėjo toks dalykas kad ji man pasakoja kažka o aš klausiausi įdėmiai, kartais įsiterpdavau, bet dažniausiai tik klausiausi nes neturėdavau ką jai pasakyti. Tai vat tokie santykiai pakrypo į tai kad aš turbūt per daug klausiausi jos nes paskui kai aš pradedavau kažką jai pasakoti ji nesiklausydavo, neišgirsdavo manęs arba pertraukinėdavo ir savo skelbė, tai vat kaip besistengdama kažką pakeisti, vis grįždavom prie to pačio: ji pasakoja, aš klausausi, kad ir kaip norėdavau irgi papasakot jai kai ką. Tiesiog jį užaugo mano akyse, nes atsimenu dar ją kaip tylenė kurį nežinojo kalbos o aš kartais jai patardavau kaip sakyti ar šiaip morališkai palaikyti kai pasakydavo kažką netaip. Ir ji užaugo. Peraugo net mane, laiku susirado kitą pašnekovą ir mane paliko ramybeje, kaip nereikalinga. Matyt tokia buvau, nesiveržiau niekad į priekį, priekis pats kartais prasiverždavo pas mane.
Todėl kai lieki neišgirsta, ar kitaip pamiršta tai paprasčiausiai slegia. Ir padariau atitinkamas išvadas.

La fortuna 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:45:02
namo parveze prabangi masina taxi..jaguaras naujas didelis..pasijutau kaip kokia pop zvaigzde :)

La fortuna 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:15:36
mergina ir dar labai :D..bet dekui

sara 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 15:37:52
O tu tai išvis esi labai graži mergina.:-)))

La fortuna 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 15:13:28
pasikeisi kazkiek ...nors sakau,nesi tu storule bulkute..kaip nupasakojai..

sara 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 14:03:49
Nezinau ar labai pasikeitusi būsiu. Imkim per mėnesį numesiu tris kilogramus, tai itin pasikeitusi nebūsiu.:-)))

La fortuna 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 12:59:16
eik....labai gerai pasivaiksciot tau ...

sara 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 12:42:07
Nu pavalgiau ir einu vel vaiksciot.

La fortuna 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 12:32:40
vakar isgirdau patarima..jei susirgai, gydytis :cai s molinoi, postel s muzhcinoj...

La fortuna 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 12:09:20
nu va.. tu saunuole..kita syki nepazinsiu gal:) busi it nendre

sara 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 11:11:19
Nu siandien vel valanda dvidesimt minučių pasivaiksciojau. Po pietų vel eisiu valandziukei.

Creative 2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 01:31:06
Kažkas sakė, kad normalus žmonės yra tie, kuriuos mažiausiai pažįsti.

2017 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:24:32
Čia jei ką mano žinutė buvo:
2017 m. gruodžio 19 d., antradienis, 20:47:55
Laikytis tik už savęs reikėtų, nebent kas ranką ištiestų kaip kad skęstančiam.
Norėjau pašmaikštauti :D su šia:
"Ir tada bus du skęstantys.