Savaitės anekdotas
(1998.04.26)

[ Publikacijos sentencija:
"Niekada neikite pas tą gydytoją, kurio kabinete miršta gėlės".
Bombeko medicinos taisyklė ]

Gydytojo - kompiuterologo patarimai
arba
1001 atsakymas apie TAI

Ankstesnės savaitės anekdotas

Mėlynas trimitas 1. Man 14 metų, aš esu mokinys. Prašau, padėkit man! Visi mano draugai sako, kad modemas turi būti mažiausiai 9600, o mano - tik 2400. Su tėvais apie tai aš nedrįstu kalbėtis: jie labai griežti. Ar tai patologija? Patarkite, koks turi būti normalus modemas.
Čia nėra jokios patologijos. Tokiu atveju norma - viskas, kas jums teikia malonumą bendraujant, kas jums patinka. Atsiminkite, daug kas priklauso nuo jūsų. Aš žinau daug atvejų, kai žmogus su 1200 modemu išdarinėdavo tokius dalykus, kokie jo kaimynui (kurio modemas beje, buvo 14400) net neprisisapnuodavo.

Kitas reikalas, jei pas suaugusį žmogų modemas ne didesnis kaip 300 - skubiai kreipkitėes pas gydytoją.

Mėlynas trimitas 2. Mano vardas Nastia, rudenį aš eisiu į 8 klasę. Man neramu, kad mano kietas diskas labai mažas. Ar yra galimybė kaip nors ji padidinti? Klasėj mergaitės iš manęs juokiasi...
Tai visiškai nejuokinga. Labai daug žmonių susiduria su šia problema. Laimei, šiuo metu jau yra labai daug būdų tai įveikti. Kiekvienas turi savo privalumus ir savo trūkumus. Ką pasirinkti - jūsų reikalas. Tik neužmirškite pasitarti su specialistu.

Mėlynas trimitas 3. Jums rašo Miša, šiuo metu tarnaujantis armijoj. Pries tris metus aš pradėjau užsiiminėti "Microsoft Office" ir iki šiol šitu užsiimu. Kelis kartus bandžiau mesti, bet nieko nesigavo. Ko gero, aš iškrypėlis ir silpnavalis. Greitai grįšiu namo - o kaip draugams į akis pažiūrėt?
Nesijaudinkit, tam nėra jokių priežasčių. Tai visai normalus reiškinys, šį etapą praeina dauguma. Kai kuriais duomenimis, iki 85% vyru tuo užsiiminėjo arba iki šiol tuo užsiima. Paprastai po kažkiek laiko tas praeina. Aišku, jeigu jus tuo užsiimate kelis kartus per dieną, prieidamas iki išsekimo - reikia psichiatro pagalbos.

Mėlynas trimitas 4. Mes su vyru kiekvieną penktadienį darom visos informacijos rezervinę kopija. Man labiau patinka Bernulli kartridžai, o vyrui - 1.2Gb magnetooptiniai diskai. Kuris iš mūsų yra teisus?
Jūs abu teisūs. Kiekvienas turi savo įpročius, savo idealus. Todėl ir vienas, ir kitas požiūris turi teisę egzistuoti. Mano patarimas - darykite tai dažniau.

Mėlynas trimitas 5. Pirma vestuvių naktį mes su žmona pabandėm instaliuoti Windows 95, bet mums nieko neišėjo. Gal mes kuo nors sergame? Patarkite, kur mums kreiptis?
Svarbiausia - nesijaudinti. Neišėjo pirmą kartą - pabandykite vėl. Nebijokit eksperimentuoti, jums tikrai pasiseks. Uždekite žvakes, įjunkite tylią raminančią muziką ir pirmyn.
Atminkite: daugiau kaip 1 000 000 žmonių turejo tuos pačius nemalonumus, kaip ir jūs. O kiek dar su jais susidurs?

Mėlynas trimitas 6. Ką tik įsigijau naują kompiuterį. Kaip sužinoti, ar aš pirmas juo naudojuosi, ar ne?
Tai visiškai nesvarbu. Svarbiausia - rasti tarpusavio supratimą.

Mėlynas trimitas 7. Kaip teisingai įstatyti 3.5" diskelį?
Paprastai jis imamas dešine ranka ir įdedamas į atitinkamo dydžio skylę maždaug i 6 pirštų gylį. Jeigu jūs kairiarankė - galite tai daryti ir kaire ranka, tai nedraudžiama. Galite pabandyti tai atlikti su lūpų arba šlaunų pagalba - tai ineš įvairovę į kasdienybę.

Mėlynas trimitas 8. Kai aš buvau pirmoje klaseje, prie manęs priėjo vyresnės klasės mokinys ir pasiūlė rašyti kartu su juo programa Beisiku. As atsisakinėjau, bet jis mane privertė. Nuo to laiko aš programas rašau tik Beisiku. Kartais, kai tėvai išeina, mes susirenkame 6-8-iese ir rašome programas Beisiku visi kartu. Prieš metus aš susipazinau su mergina, ir ji pasiūlė man rašyti programą Paskaliu. Man nieko nesigavo: mane pradėjo pykinti ir po to ilgai skaudėjo galvą. Mane vadina Valerijum, rugsėjį man sueis 27 metai. Mano gyvenimas sugriautas
As kreipiuosi pirmiausia į suagusiuosius: paaiškinkite vaikams, kokie pavojai jų gali tykoti mokykloje, gatvėje, svečiuose. Papasakokite, ką su jais gali padaryti suaugę dėdės su sutrikusia psichika. Tik neriekia labai gąsdinti - vaikai labai jautrūs, gali atsirasti įvairūs kompleksai, kurie vėliau trukdys jiems suaugus.


Miniatiūros: Tarpplanetinis
Rinkinys: Juokai ir juokeliai
Atspindžiai: Žemai toli
Pagrindinis Vartiklio puslapis