Nr.17 prisistatymas

Motto: "Nejaugi negana tik rašyti, nejaugi reikia dar ir gyventi?"
(Robert Musil)

Po ilgesnės pertraukos pasipildė veltui platinamų programų sąrašėlis - galima atsisiųsdinti paprastą programėlę sąskaitoms-faktūroms spausdinti.

Tačiau ne tai pagrindinė naujiena. Pagaliau Vartiklis apsirengia popieriniais rūbeliais, - netrukus dienos šviesą išvys spalvotas 100 psl. leidinukas Vartiklis. Jis nekartos nei šios el. paštui skirtos, nei www Vartiklio versijos. Pirmasis numeris daugiau skirtas "Internet", kiti numeriai - kitos temos. Jei smalsaujate, - laikas nuo laiko paieškokite jo knygynuose ir kitur. Jo kaina - 4,40 Lt. Jei kas pageidauja, gali jį užsisakyti ir paštu, bet tada prie kainos prisidės ir pašto išlaidos.

Redaktorius šio tarpnumerio žaidomas buvo "WarCraft II", tačiau jis perdaug didelis, kad siūlyčiau jį atsisiųsti. Labiau tinka pakalbėti apie "Civilization", tačiau ir jo archyvas viršija 1 MB. Todėl šiame numeryje nebus jokio žaidimo pristatymo. Tikėkimės, kad jis pasirodys kito tarpnumerio laikotarpiu. Sekite Skelbimų ir naujienų lentą.

Praeitame Vartiklio numeryje pažiūrėjome, kas gi vyko prieš TŪKSTANTĮ metų. Dabar šoktelsime per 500 metų į priekį. Štai Kai kurie 500 metų senumo įvykiai (toli gražu ne visi):

Va taip,
Redaktorius