Atšvęskime lygiadienį

J. Vaiškunas (astronominės stebyklos Molėtuose įkurėjas) papasakojo apie savo sumanymą sukurti Lietuvoje sinchronizuotą erdvės-laiko-intencijos tinklelį, t.y. kai įvairiose vietose tuo pačiu metu, ta pačia intencija atliekamas kažkoks bendras paprastas ritualas.

Sekmadienį yra pavasario lygiadienis. Todėl, manau, reikia įgyvendinti tą įdomu sumanymą. Is Vaiškuno gauta astronominė informacija apie tinkamiausią laiką.

"Astronominis-matematinis pavasario lygiadienis įvyks kovo 21 d. 2 val. 46 min. t.y. naktį iš kovo 20 į 21-ąją. Tikslinga švęsti kovo 21 d. Pagrindines apeigas reiketų atlikti vidurdienyje arba šiek tiek ankščiau. Vilniuje vidurdienis (kuomet Saulė bus tiksliai pietuose) tą dieną bus 11 val. 26 min. Klaipėdoje 11 val. 43 min. - tad apeigas tikslinga pradėti sinchroniškai 11 val. 15 min. ir baigti 11 val 45 min. Beje, šiemet lygiadienis ypatingas, nes bemaž per patį lygiadienį 03.20 d. pasirodys ir užgimęs jauno mėnulio pjautuvėlis pradėdamas dangiška balandžio mėnesį (tai yra balandį pagal Mėnulio kalendorių). Tai palankus metas ne tik maldoms ir apeigoms, bet ir naujų svarbių darbų pradžiai.

P.S.: Dėl įdomumo pridedu tekstą supažindinantį su to meto dangum:
"Ryškioji Venera kovo 19 d. susitiks su Saturnu. Mėnesio pradžioje 20° atstumu viena nuo kitos nutolusias planetas kovo 19-20 dienomis skirs mažiau nei 3° atstumas. Įspūdingas vaizdas trumpam atsivers kovo 20-tos vakare, kuomet po Saulės laidos virš vakarų horizonto susitiks tikra dangiškoji "Trejybė": - 4.0 ryškio Vakarinė, 0.5 ryškio Saturnas ir į kairę nuo jo pasislinkęs -10 ryškio plonas ką tik užgimusio Mėnulio pjautuvėlis."

Taigi toks šiemet bus lygiadienis."

Prašome prisidėti prie šio bendro vyksmo:
Vieta: ten kur jums atrodo geriausia.
Laikas: kovo 21d. 11.15-11.45
Ritualas: kiekvienai grupei individualus; bendras taskas - ugnies uždegimas.
 

Vartiklis