CodeBase As Formula-1
 

Mėgstantiems greitį -
Nauja CODEBASE versija

"Sequiter Software, Inc" pateikė naują "CodeBase 6.5 versiją, papildytą naujomis naudingomis galimybėmis.

  • Atsižvelgia į Visual Foxpro naujoves:
    Naujus duomenų tipus: Binary Character, Binary Memo , Currency , DateTime , Double, Integer
  • Leidžia užprogramuoti "Unicode" kodavimą rašant programas C/C++ ir Delphi kalbomis.
  • Leidžiama dirbti su labai didelės apimties failais (per 1 GB) naudojant "Codebase" 32-ių bitų bibliotekas.
  • "CodeBase Administrator" komponentas, skirtas ir naudingas "end-users", leidžia tvarkyti lenteles (perindeksuoti, supakuoti, kompresuoti ir t.t.).
  • Į paketą yra įtrauktas 10 licencijų serveris, kurį su galima platinti Jūsų sukurtos programos vartotojams.
  • Bibliotekas galima naudoti su naujaisiais "Microsoft" ir "Borland" firmų kompiliatoriais (VC++ 6, VB 6, C++ Builder 4 ir Delphi 5).
  • Palaikoma "Windows 2000" (kaip ir "Windows" 3.1, CE, 9x, NT ir DOS) terpė. Specialios versijos skirtos "Macintosh", OS/2 ir "Unix" (apimant ir "Linux") terpėms (Pastaba: visos galimybės "padengiamos" tik Windows terpėje. Apie galimybes konkrečiose kitose terpėse teiraukitės atskirai).

Papildomi gaminiai

CodeBase for Java
Kliento-serverio paketas veikiantis bet kokioje terpėje ir užtikrinantis prieigą prie "CodeBase Database Server". Duomenų bazė pasiekiama tiesiogiai kreipiantis į "gimtąją" biblioteką (JNI) Windows, Linux, Solaris, AIX ar SCO terpėje.

CodeBase OLE DB
Prieiga prie duomenų bazės naudojant bet kurį OLE DB metodą (tarp jų ir ADO).

CodeBase ODBC
SQL prieigos palaikymas naudojant ODBC metodus.

Naujausias kainas galite pasitikrinti Sequiter WWW svetainėje.

CodeBase 6

CodeBase 6.2

"CodeBase" yra nepaprastai greitos bibliotekos darbui su duomenų bazėmis. Jas galime naudoti programuojant C ir C++, "Visual Basic" ir "Delphi", o taip pat "Java" programavimo kalbomis. Programas galima kurti ne tik DOS, bet ir "Windows" (3.x, 95 ir NT), OS/2, "Unix" (HP/UX, AIX, SCO, "Linux", "Solaris", "SunOS" ir kt.) bei "Macintosh" platformose - ir visoms platformoms tas pats kodas! Kartu su paketu gaunate ne tik RAD (greito programų sukūrimo) priemones, bet ir visus pradinius bibliotekų tekstus. Į paketą elektroniniu pavidalu įeina ir visa reikalinga dokumentacija (spausdinta - už papildomą kainą).

Spragtelkit šią nuorodą, jei norite papildomos informacijos

 

Kaip atskiras produktas DOS terpei galima įsigyti ir ekrano valdymo biblioteką CodeScreens, skirtą C ir C++ programuotojams. Ją naudojant galima sukurti sudėtingas duomenų įvedimo ir rezultatų pateikimo formas. Leidžiamos sudėtingos kelių lygių ir skirtingų formų meniu. Įvedimo formoje galima aprašyti kelis skirtingus įvedimo elementus (meniu, sąrašus, teksto laukus, duomenų kontrolę ir t.t.). Ši forma iškviečiama naudojant vienintelę READ paprogramę.

O kainos? "Wintel" platformai (t.y., skirta DOS ir "Windows" arba OS/2 platformoms), o taip pat "Linux" sistemai - nėra aukšta. Papildomą informaciją galite gauti, parašę man laišką.
Naujausias kainas galite pasitikrinti Sequiter WWW svetainėje.

Look up

Pagrindinis "Vartiklio" puslapis